کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
دوستان من از لینک این دوست عزیز اطلاعت زیر رو بدست آوردم فکر کنم برا همه خوب باشه.

صورت نباید بیش تر از حد تو عکس بزرگ باشه . و نباید بیشتر از حد هم کوچک باشد.
زمینه ی عکس باید یکدست و یکرنگ و روشن باشد.
اگر کسی با عینک عکس می گیره باید دقت کنه که نور فلش روی شیشه های عینک و حتی تو چشمش هیچ نوری رو ایجاد نکنه.
تصویر تاریک یا بیش تر از حد روشن یا رنگ های غیر واقعی در تصویر نباشد.
در تصویر نباید سایه باشد نه پشت سر ونه در صورت.
تشکر کنندگان: sarah_xzx ، SH1A2R3
(2011-09-30 ساعت 13:38)مرجان گلی! نوشته:  خوب پس من روی کاغذم می نویسم یک عکس با زمینه سفید یا روش600در600پیکسل و حجم حداکثر240kbو بعد به عکاسباشی می گم لطفا توی سی دی بریزینش؟نباید اضافه کنم شونه هام هم باید پیدا باشه یا نباید پیدا باشه؟
ممنون می شم جواب بدین عزیزان.
امیدوارم همتون موفق باشید و اردیبهشت ماه خبرهای خوب بشنوید.

سلام
شونه هاتون بايد در عكس پيدا باشه.
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان: مرجان گلی! ، sarah_xzx
سلام به همگی
من رفتم عکاسی عکس گرفتم بعد خود عکس رو از عکاسی گرفتم بعد با نرمافزار پینت همونطور که یکی از دوستان در چند پست قبل گفتن اونو به سایز 600*600 تبدیل کردم همه چی درست شد عمق رنگ هم 24 بود ولی DPI:72 شد حالا این دی پی پپای و چیکارش کنم چه جوری به 300 برسونمش ؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-09-30 ساعت 16:59)sadafsetareh نوشته:  سلام به همگی
من رفتم عکاسی عکس گرفتم بعد خود عکس رو از عکاسی گرفتم بعد با نرمافزار پینت همونطور که یکی از دوستان در چند پست قبل گفتن اونو به سایز 600*600 تبدیل کردم همه چی درست شد عمق رنگ هم 24 بود ولی DPI:72 شد حالا این دی پی پپای و چیکارش کنم چه جوری به 300 برسونمش ؟؟؟؟
از نرم افزار acd see استفاده کن هر کاری که بخوای می تونی سر سایز عکست بیاری ، دوستان عزیز پروسه عکس فوق العاده مهمه و اون رو سرسری نگیرید
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: soniarazmi ، wushu kung fu
سلام
دوستان توجه بفرمايند حداقل DPI بايد 300 باشد.
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان:
سلام . از مدیران خواهش می کنم یک عکسی که مورد قبول هست با اون سایز و dpi مشخص و غیره رو بزارند تا این همه شک و تردید برای دوستان کنار بره و با خیال راحت ثبت نام کنند یک نمونه بزارید با تشکر از همه دوستان و مدیران محترم
تشکر کنندگان:
ای بابا ما که بی سواتیم و نمی فهمیم شوما برزگان چی می گین یک عکس با زمینه سفید یا روش600در600پیکسل و حجم حداکثر240kbو پیدا بودن شونه رو بگیریم و به عکاس هم بگیم برامون بریزه تو سی دی و بعد اونو تو سایت اپلود کنیم کافیه؟؟؟؟؟؟؟
با ارزوی موفقیت برای همتون.
چه استرسی تو این تایپیکه ها!
وای فقط دارم فکر می کنم امضای قبلیم چقدر مزخرف و پر مدعا بود!!!
تشکر کنندگان: majidusa01 ، barsa
(2011-09-30 ساعت 18:50)moh3en نوشته:  سلام . از مدیران خواهش می کنم یک عکسی که مورد قبول هست با اون سایز و dpi مشخص و غیره رو بزارند تا این همه شک و تردید برای دوستان کنار بره و با خیال راحت ثبت نام کنند یک نمونه بزارید با تشکر از همه دوستان و مدیران محترم

اینکار قبلاً انجام شده و دوست خوبمون vahidrezam لینکش رو گذاشته.
منم با اجازه ایشون دوباره این لینک رو میگذارم.

http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5331.html

(2011-09-30 ساعت 19:20)مرجان گلی! نوشته:  ای بابا ما که بی سواتیم و نمی فهمیم شوما برزگان چی می گین یک عکس با زمینه سفید یا روش600در600پیکسل و حجم حداکثر240kbو پیدا بودن شونه رو بگیریم و به عکاس هم بگیم برامون بریزه تو سی دی و بعد اونو تو سایت اپلود کنیم کافیه؟؟؟؟؟؟؟
با ارزوی موفقیت برای همتون.
چه استرسی تو این تایپیکه ها!

درسته و کاملاً حق با شماست.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، مرجان گلی!
لینکش مثل اینکه خرابه ها جهت اطلاع
تشکر کنندگان: majidusa01
(2011-09-30 ساعت 21:46)moh3en نوشته:  لینکش مثل اینکه خرابه ها جهت اطلاع

حق باشماست عذر خواهی میکنم ولی همین الان درست شد.
تشکر کنندگان:
دوستان من بخش مشخصات عکس رو که خوندم متوجه شدم که برای عکس هایی که اسکن میکنیم باید دی پی آی 300 باشه ولی در مورد عکس هایی که میگیریم اون بخش دی پی آی رو نداره اگهدرست میگم یکی از مدیران تائید کنه ممنون
تشکر کنندگان:
پس زمینه عکس من سفیده سفیده... تو سایت یه کم به آبی میزنه ، نمیدونم عکاسی کراپ کرده یا نه :-?
تشکر کنندگان:
بچه ها زیاد صحبت DPI نکرده ! من هرچی گشتم در مورده DPI عکس چیزی نتونستم پیدا کنم
http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5327.html

راستی من هر دفعه به عکاسی گفتم عکسم رو کلاْ بدون روتوش بده ! مشکلی نداره که ؟‌
چقدر خداوند بزرگ است درست زماني که انتظار دريافت چيزي را از او نداري بهترينش را به تو ارزاني مي دارد
تشکر کنندگان: sarah_xzx
سلام
كسي اينجا هست كه آدرس يه عكاسي حرفه اي رو بگه كه خودش همه اين كارهارو انجام بده البته در تهران.....لطفا پيام خصوصي بديد.ممنون
تشکر کنندگان: Yashar1989
(2011-10-01 ساعت 11:29)feryfrt نوشته:  بچه ها زیاد صحبت DPI نکرده ! من هرچی گشتم در مورده DPI عکس چیزی نتونستم پیدا کنم
http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5327.html

راستی من هر دفعه به عکاسی گفتم عکسم رو کلاْ بدون روتوش بده ! مشکلی نداره که ؟‌
من که موقع ثبت نام عکاس یه کم عکسامونو روتوش کرده بود و مشکلی هم پیش نیومد شکر خداCool

(2011-10-01 ساعت 11:13)rohambasir نوشته:  پس زمینه عکس من سفیده سفیده... تو سایت یه کم به آبی میزنه ، نمیدونم عکاسی کراپ کرده یا نه :-?

مهم نیست دوست من مال ما هم سفید بود.نگران نباش.
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: rohambasir ، sarah_xzx ، farhad_vakili ، elenaaaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان