کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی در فرم ثبت نام
ادرس پستی به نظرم اینقدر هم مهم نیست . چون کدپستی داخل فرم باید وارد کنید .

اگه اگه اگه چیزی بخواد ارسال بشه پست میشه به اداره پست مرکزی ایران - که از اونجا از طریق کد پستی هم میتونن اطلاعات رو بدست بیارن
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: _Reza_ ، majidusa01 ، omino
(2011-10-05 ساعت 14:41)_Reza_ نوشته:  سلام خدمت دوستان 2تا سوال داشتم :
1- اینکه بلوک به انگلیسی چی میشه ؟ بلوک 19 غربی رو چه جوری مینویسن ؟
2- لطفاگ این آدرس رو چک کنید ببینید مورد نداره ؟

Unit 4 - Floor 2 - building 19 west - shahrak shahrdari - After Croos Iran khodro - District 21 - Rd makhsus - tehran - Iran.
پلاک 4 - طبقه 2 - بلوک 19 غربی - شهرک شهرداری - بعد از چهار راه ایران خودرو - منطقه 21 - جاده مخصوص - تهران - ایران.

ممنون میشم اگه اشکالی هست بگید بعد اون شهرک شهرداری رو شهرکشو فینگلیش نوشتم اشکالی نداره ؟

البته شما بجای منطقه 21 جاده مخصوص رو کامل بنویسید " جاده مخصوص تهران - کرج" بهتره
چون منطقه 21 مربوط به شهرداری هست و معمولاً توی آدرس منطقه شهرداری رو نمینویسند
منطقه پستی هم از ابتدای کد پستی منطقه معلوم میشه
...
تشکر کنندگان: _Reza_
(2011-10-05 ساعت 14:41)_Reza_ نوشته:  سلام خدمت دوستان 2تا سوال داشتم :
1- اینکه بلوک به انگلیسی چی میشه ؟ بلوک 19 غربی رو چه جوری مینویسن ؟
2- لطفاگ این آدرس رو چک کنید ببینید مورد نداره ؟

Unit 4 - Floor 2 - building 19 west - shahrak shahrdari - After Croos Iran khodro - District 21 - Rd makhsus - tehran - Iran.
پلاک 4 - طبقه 2 - بلوک 19 غربی - شهرک شهرداری - بعد از چهار راه ایران خودرو - منطقه 21 - جاده مخصوص - تهران - ایران.

ممنون میشم اگه اشکالی هست بگید بعد اون شهرک شهرداری رو شهرکشو فینگلیش نوشتم اشکالی نداره ؟

سلام

فكر مي كنم اين طور بهتر باشه : ( درضمن نوشتن منطقه شهرداري هم كار بسيار خوبي است )

Unit 4 - Floor 2 - building 19 west - shahrak shahrdari - After Croos Iran khodro - Rd makhsus-e-karaj- District 21 - tehran - Iran
(2011-10-03 ساعت 02:29)zaza2z نوشته:  
(2011-09-27 ساعت 17:42)majidusa01 نوشته:  
(2011-09-27 ساعت 17:36)vahidrezam نوشته:  سلام
اشکالی نداره فینگلیش بنویسم آدرس رو؟

از اونجایی که دیگه نامه ای نمیاد فکر نمی کنم ایرادی داشته باشه اما یه ضرب المثل معروف هست که میگه کار از محکم کاری عیب نمیکنه.

ولی برای اینکه خیال خودت راحت باشه بهتر به انگلیسی بنویسین دوستان نمونه ی آدرس انگلیسی رو بالا گذاشتن.

ببخشید در کجا ذکر شده که دیگه نامه ای نمیاد ؟! مطمئن اید ؟

سلام
دوست عزيز وقتي شما ثبت نام كرديد و در صفحه آخر كه كانفرميشن نامبر و چيزاي ديگه نوشته در پايين صفحه اين متن هستش،توجه بفرمايد
Selectees will not receive selectee notifications or letters by regular postal mail from the Kentucky Consular Center (KCC).
منظورش اينه كه برندگان هيچ نامه پستي از كنسولگري دريافت نمي كنند.
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان: _Reza_ ، don.korleone ، omino
دوستان کسی میتونه ادرس صندوق پستی که در اداره پست داره رو به عنوان ادرس بده؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان:
(2011-10-05 ساعت 22:31)sib 24 نوشته:  دوستان کسی میتونه ادرس صندوق پستی که در اداره پست داره رو به عنوان ادرس بده؟

اره میشه ! ادرس پستی به اصطلاح همون شناسنامه منزل شماست
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: sib 24 ، _Reza_
سلام دوستان
من یه سوال اساسی دارم.من خارج از ایران زندگی میکنم.یه قسمتی تو فرم هست که آدرس جایی رو که الآن هستی رو میخواد.بعضی ها میگن شانس قبولی رو میاره پایین و بعضی ها میگن میری تو بلک لیست اگه آدرس اینجا رو بدی..چون جای که من هستم(هند) تو لیست قرعه کشی نیست.از طرفی بعضی ها هم میگن باید آدرس واقعیتو بدی وگر اگه قبول شی دردسر میشه برات.حالا کسی هست بگه من چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
سلام
من دو تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
اگر واحدیا ساختمان پلاک نداشته باشه ایرادی نداره چون ما فقط کد پستی داره واحدی که هستیم
یک سوال دیگه هم داشتم واحد ما در طبقه سوم شمالی باید اینطوری ادرس بدم
North Third Floor
باتشکر
تشکر کنندگان:
بچه ها در نوشتن آدرس زیاد حساس نباشید، ما که تا حالا هیچ استفاده ای از آدرسمون نشده ، برنده شدنمون رو از تو سایت چک کردیم، فرم هارو از تو سایت دانلود کردیم و در آینده هم همه کارها از تو سایت انجام میشه. بقیه مکاتبات هم از طریق ایمیل انجام میشه (کم اهمیت بودن آدرس در حدیه که فکر میکنم حتی اگه آدرس الکی هم وارد کنید اتفاقی نیفته)

تنها چیزی که باید حتما دقیق و درست باشه ، آۀدرس ایمیلتونه ، چون از این به بعد تمام کارهاتونو با ایمیلتون انجام میدید. پس آدرسش رو درست وارد کنید.
تشکر کنندگان: _Reza_ ، ali.narooei ، shahrzad_a ، sib 24
(2011-10-06 ساعت 09:08)3rip نوشته:  بچه ها در نوشتن آدرس زیاد حساس نباشید، ما که تا حالا هیچ استفاده ای از آدرسمون نشده ، برنده شدنمون رو از تو سایت چک کردیم، فرم هارو از تو سایت دانلود کردیم و در آینده هم همه کارها از تو سایت انجام میشه. بقیه مکاتبات هم از طریق ایمیل انجام میشه (کم اهمیت بودن آدرس در حدیه که فکر میکنم حتی اگه آدرس الکی هم وارد کنید اتفاقی نیفته)

تنها چیزی که باید حتما دقیق و درست باشه ، آۀدرس ایمیلتونه ، چون از این به بعد تمام کارهاتونو با ایمیلتون انجام میدید. پس آدرسش رو درست وارد کنید.

نه دوست عزیز اگه فرد قبول بشه اطلاعات وارد شده با فرم هایی که بعدا پر میکنه باید یکی باشه اگه آدرس لازم نبود حتما از توی فرم حذفش میکردن او نا که مثل ما ایرانیها بی خود چیزی رو اضافه و کم نمیکنن
باسلام .... سوالی داشتم راجع به آدرسی که بایددرفرم ثبت نام نوشت .من شنیدم اگه آدرس ایران رابنویسیم پست ایران نامه هارو نمیاره .بایدآدرس خارج رابدهیم .ممنونم ....Shy
تشکر کنندگان:
این سوال روپرسیدم چون فامیل مابرنده شده بود وآدرس یکی ازفامیلهاشون توی آلمان راداده بودودوست دیگه اش که ثبت نام کرده بودآدرس ایران راداده بود قبول نشده بود.اونی که برنده شده بودمیگفت نامه آمدآلمان .حالا این آدرس برای من خیلی مهم شده نمیدونم چیکارکنم لطفا اگه کسی میدونه راهنمائیم کنه ؟ممنونم
تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 14:24)mobi نوشته:  این سوال روپرسیدم چون فامیل مابرنده شده بود وآدرس یکی ازفامیلهاشون توی آلمان راداده بودودوست دیگه اش که ثبت نام کرده بودآدرس ایران راداده بود قبول نشده بود.اونی که برنده شده بودمیگفت نامه آمدآلمان .حالا این آدرس برای من خیلی مهم شده نمیدونم چیکارکنم لطفا اگه کسی میدونه راهنمائیم کنه ؟ممنونم

دوست عزیر
وقت به خیر
من از برندگان 2012 هستم و آدرس ایران را داده بودم
آدرس هیچ ارتباطی به قبول شدن یا نشدن شما ندارد.
در ضمن از 2012 به بعد دیگه نامه ای ارسال نمی شه و خبرها از طریق سایت و ایمیل ارسال می شود.
نگران نباشید . فقط دقت کنید در پر کردن فرم که اطلاعات غلط ندهید (البته آدرس خیلی مهم نیست و در مورد اطلاعات دیگر دقت کنید) چون اگر برنده شوید و در اطلاعات شما دروغی مشخص شود به جای کارت سبز حتما کارت قرمز می گیرید
CN:2012AS12000
SEND FORM:17 AUG
3ﻧﻔﺮ (فرزند 1ساله)
ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ:14 DEC
هزینه ها:6 میلیون تومان + 5078$
کلیرنس:20 JAN
ویزا:14 FEB
اولین سفر:26 FEB
تشکر کنندگان: 3rip ، Yashar1989 ، ali.narooei ، puzzle ، aidinz14
(2011-10-06 ساعت 20:34)aarshidaaa نوشته:  
(2011-10-06 ساعت 14:24)mobi نوشته:  این سوال روپرسیدم چون فامیل مابرنده شده بود وآدرس یکی ازفامیلهاشون توی آلمان راداده بودودوست دیگه اش که ثبت نام کرده بودآدرس ایران راداده بود قبول نشده بود.اونی که برنده شده بودمیگفت نامه آمدآلمان .حالا این آدرس برای من خیلی مهم شده نمیدونم چیکارکنم لطفا اگه کسی میدونه راهنمائیم کنه ؟ممنونم

دوست عزیر
وقت به خیر
من از برندگان 2012 هستم و آدرس ایران را داده بودم
آدرس هیچ ارتباطی به قبول شدن یا نشدن شما ندارد.
در ضمن از 2012 به بعد دیگه نامه ای ارسال نمی شه و خبرها از طریق سایت و ایمیل ارسال می شود.
نگران نباشید . فقط دقت کنید در پر کردن فرم که اطلاعات غلط ندهید (البته آدرس خیلی مهم نیست و در مورد اطلاعات دیگر دقت کنید) چون اگر برنده شوید و در اطلاعات شما دروغی مشخص شود به جای کارت سبز حتما کارت قرمز می گیرید

من هم روی مهم نبودن آدرس باز هم تاکید می کنم . چون معمولا آدرس های ما طولانیه و حتی توی دوتا فیلد تعبیه شده در فرم ثبت نام جا نمیشه . پس سعی کنید یه آدرس کلی و کوتاه بدید. بر فرض محال هم اگر به آدرس شما نیاز داشتند (که نخواهند داشت) اولا پس از قبولی توی فرمها آدرس کامل رو می نویسید و هم اینکه همون کد پستی کفایت می کنه
تشکر کنندگان: majidgbox ، Yashar1989 ، ali.narooei
سلام
اگه نامه نمیاد چرا توقسمت آدرس فرم ثبت نام اینو گذاشتن؟؟؟؟؟
(NOTE: This is the address that will be used to notify you if you are selected.)ضمنا اون دوتا (optional) رو که گذاشتن برا کل آدرس نیست که برا قسمت 8a. In Care Ofو8c. Address Line 2هست که اولی برا زمانیه که می خواهید نامه به دست شخص دیگری غیر از خودتون برسه و دومی برا وقتیه که آدرستون طولانی باشه.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان