کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی در فرم ثبت نام
با سلام خدمت دوستان و کارشناسان عزیز
من ان شاءالله می خوام لاتاری ثبت نام کنم.
دوستان چک کنن آدرس زیر درسته و ایرادی نداره لطفا.
فارسی: ایران-استان گلستان- بتدرترکمن- خیابان اباذر7- فلسطین 1 - کد پستی 489173856x - پلاک1x
انگلیسی:
NO.1x-POSTALCODE489173856x
ABAZAR7 ST.-FELESTEEN1 ALLEY
BANDARTURKMAN
GOLESTAN
Iran
دوستان زحمت بکشند یه محبتی بکنند ببینن درسته یا نه؟
قربانتون برم من
تشکر کنندگان:
سلام...
ببخشید یه سوال داشتم...Sad((((
فکر کنم خراب کردم من تو ثبت نام.اخه ادرسم تو 2 تا لاین جا نشد تو قسمت منطقه نوشتم..Sad((به نظرتون چی میشه؟یعنی سال دیگهSad((((
تشکر کنندگان:
درود بر شما ...
از گرین کارت 2012 به بعد دیگه نامه نمیاد که بخواد مشکلی ایجاد کنه ...
معمولا اینطور اشتباه هات هم میشه درستش کرد یا غلط املایی .... در صورت توضیح در ارسال فرم ها هنگام قبول شدن ...
حالا صبر کنید قبول بشید بعد براشون توضیح بدید که ادرس جا نشده و در لاین بعد نوشتید ....
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: milichi
(2011-10-14 ساعت 18:24)ابی22 نوشته:  درود بر شما ...
از گرین کارت 2012 به بعد دیگه نامه نمیاد که بخواد مشکلی ایجاد کنه ...
معمولا اینطور اشتباه هات هم میشه درستش کرد یا غلط املایی .... در صورت توضیح در ارسال فرم ها هنگام قبول شدن ...
حالا صبر کنید قبول بشید بعد براشون توضیح بدید که ادرس جا نشده و در لاین بعد نوشتید ....

مرسی ...یعنی من تویه قرعه کشی شرکت می کنم یعنی حذفم نمی کنن؟
امیدوارم تمامه کسانی که شما راهنمایشون می کنیدو در این تایپیک ها شرکت می کنن موفق باشن....از راهنمایی های خوبتونم خیلی ممنونم.....Smile
تشکر کنندگان:
(2011-10-14 ساعت 13:08)javad_2 نوشته:  
(2011-10-14 ساعت 13:03)tonialmeida نوشته:  با سلام خدمت دوستان و کارشناسان عزیز
من ان شاءالله می خوام لاتاری ثبت نام کنم.
دوستان چک کنن آدرس زیر درسته و ایرادی نداره لطفا.
فارسی: ایران-استان گلستان- بتدرترکمن- خیابان اباذر7- فلسطین 1 - کد پستی 489173856x - پلاک1x
انگلیسی:
NO.1x-POSTALCODE489173856x
ABAZAR7 ST.-FELESTEEN1 ALLEY
BANDARTURKMAN
GOLESTAN
Iran
دوستان زحمت بکشند یه محبتی بکنند ببینن درسته یا نه؟
قربانتون برم من

دوست عزیز فقط بنویس خیابان اباذر 7 کوچه 1 پلاک 1X همین چون استان و شهر رو تو قسمت پاینش ازت میخواد فلسطینش رو هم فاکتور بگیر

دست شما درد نکن. دوستان خیلی مشارکت نمودند!!
راستش حذفیدن فلسطین که نمی شه.چون اسم کوچست!
به خاطر فلسطین بودن مشکلی که پیش نمیاد؟نه؟
در ضمن خود ساختار آدرس، نکات و توضیحاتی که در تایپیک های مختلف دوستان گفتند رو سعی کردم رعایت کنم. از نظر اساتید مشکلی که نداره ساختارش و قواعد و ... اش؟
دوستان منتظرم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان لطفا يكي منو راهنمايي كنه.چون قسمت ادرس از پايين با بالا جزئي تر ميشه من هم يك ان غافل شدم و در ادرس لاين 2 شروع كردم به نوشتن ادرس از اول:tajrish-dezashib و و در ادرس لاين 1 هم بقيه ادرس رو.لطفا راهنمايي كنيد كه اين قضيه در قبول شدن و مراحل بعدي پذيرش مشكل ساز هست يا نه؟ ممنون مي شم عزيزان
سلام دوستان لطفا يكي منو راهنمايي كنه.چون قسمت ادرس از پايين با بالا جزئي تر ميشه من هم يك ان غافل شدم و در ادرس لاين 2 شروع كردم به نوشتن ادرس از اول:tajrish-dezashib و و در ادرس لاين 1 هم بقيه ادرس رو.لطفا راهنمايي كنيد كه اين قضيه در قبول شدن و مراحل بعدي پذيرش مشكل ساز هست يا نه؟يا مي شه اصلا فرم رو اصلاح و يا دوباره نوشت؟ ممنون مي شم عزيزان
تشکر کنندگان:
(2011-10-16 ساعت 15:09)ajamizadeh نوشته:  سلام دوستان لطفا يكي منو راهنمايي كنه.چون قسمت ادرس از پايين با بالا جزئي تر ميشه من هم يك ان غافل شدم و در ادرس لاين 2 شروع كردم به نوشتن ادرس از اول:tajrish-dezashib و و در ادرس لاين 1 هم بقيه ادرس رو.لطفا راهنمايي كنيد كه اين قضيه در قبول شدن و مراحل بعدي پذيرش مشكل ساز هست يا نه؟ ممنون مي شم عزيزان
سلام دوستان لطفا يكي منو راهنمايي كنه.چون قسمت ادرس از پايين با بالا جزئي تر ميشه من هم يك ان غافل شدم و در ادرس لاين 2 شروع كردم به نوشتن ادرس از اول:tajrish-dezashib و و در ادرس لاين 1 هم بقيه ادرس رو.لطفا راهنمايي كنيد كه اين قضيه در قبول شدن و مراحل بعدي پذيرش مشكل ساز هست يا نه؟يا مي شه اصلا فرم رو اصلاح و يا دوباره نوشت؟ ممنون مي شم عزيزان

دوست عزیز فکر نمیکنم واستون مشکلی ایجاد کنه شما میتونی اگه برنده شدی موقعی که چند تا فرم میفرستی به سفارت اونجا آدرستون رو درست کنی.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من 2تا سوال دارم:
1-اگه تو یه شهرک زندگی کنیم آدرس اون چه جوری میشه؟
2-اگه آدرسمون تو هردوتا باکس آدرس جا نشد چی؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-19 ساعت 14:42)mosini نوشته:  سلام دوستان
من 2تا سوال دارم:
1-اگه تو یه شهرک زندگی کنیم آدرس اون چه جوری میشه؟
2-اگه آدرسمون تو هردوتا باکس آدرس جا نشد چی؟

زیاد رو بحث آدرس جدی نباش نکات ریز رو حذف کن تا آدرس جا بشه آدرس دقیقت رو میتونی موقعی که فرم هارو واسه سفارت میفرستی{البته اگه برنده شدی که انشا...بشی} درست بنویسید.
تشکر کنندگان: farzad-it ، mosini
من صندق پستی دارم می تونم اینجوری وارد کنم
P.O.BOX:1198 - Alborz -Qazvin - IRAN
تشکر کنندگان:
سلام من الان ثبت نام كردم اومدم خونه ديدم تو قسمت آدرس پستي تو نوار 8e جاي استان نوشتم iran حالا چي ميشه؟؟؟جانه مولا يكي بگه استرس گرفتم بد.
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: amiree
من هم همین اشتباه رو کریم تو نوار 8eنوشتم iran
تشکر کنندگان:
آقایون و خانوما برای بار هزارم عرض مینمایم اگر هر مشکلی در آدرس دارید نگران نباشید میتونید موقعی که برنده شدید انشا...اون موقع اشتباهاتون رو درست کنید.در ضمن استرس واسه قلبتون ضرر داره پس مواضب خودتون باشید چون حالا حالا کار دارین.
تشکر کنندگان: 3rip ، farzad-it
سلام دوستان،
الان می خواستم برای یکی از دوستان ثبت نام کنم که در آدرس یک سوال برام پیش اومد. کلمه مادی به انگلیسی چی میشه؟؟؟

البته متوجه شدم که آدرس را بعد هم میشه درست کرد ولی برای بعد هم نیاز هست که بدونم مادی به انگلیسی چی میشه؟؟؟ موفق و پیروز باشید.
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
(2011-10-20 ساعت 13:35)JOOOJOOO نوشته:  سلام من الان ثبت نام كردم اومدم خونه ديدم تو قسمت آدرس پستي تو نوار 8e جاي استان نوشتم iran حالا چي ميشه؟؟؟جانه مولا يكي بگه استرس گرفتم بد.

سلام

جوش نزن بابا ، مولا کی؟ فله ای یا تنی ؟؟ تنی چنده حالا ؟؟ آغاشون ظهور میکنه کل مشکلات عالم هستی حل میشود ! (جنگ خون ریزی بکش بکش راه میفته و ....)Big Grin

ان ادرس خیلی وقت که دیگه به کار نمیاید ، برای اینکه هزینه های این برنامه کم بشود اصلا نامه ای نمی فرستند و ....
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان