کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2011-09-30 ساعت 10:34)sosol نوشته:  سلام
من و دوستم چند سالی هست که ثبت نام میکنیم و فایده ای ندارد دوباره طبق روال سنواتی امسال هم ... ، به نظر شما بهتر فرمها مون را پشت سر هم بودن وقفه ای بفرسیم یا این که بعد از گذشت زمانی نفر بعدی فرم را ارسال کند . تشکر

دوست عزیز هیچ فرقی نمی کنه که شما فرمها رو با فاصله چند روز از هم بفرستید یا با فاصله ی چند ثانیه چون تمام فرمهای ارسال شده در یک ماه توسط رایانه قرعه کشی خواهد شد.
تشکر کنندگان: sosol ، Ramkal ، arman_m ، fazelisaber
ای کاش یه عکس از فرم یا چیی که با حس و حال اون صفحه بیشتر اشنا شیم اینجا می ذاشتین!
من یکسری جاهاشو نمی دونم که گزینه داره باید بزنیم یا باید بنویسیم!البته اگر هم نوشتنی باشه مشکلی نیس ولی خوب ...فکر کنم هیجان زدم!
وای فقط دارم فکر می کنم امضای قبلیم چقدر مزخرف و پر مدعا بود!!!
تشکر کنندگان: arman_m
(2011-10-02 ساعت 15:58)مرجان گلی! نوشته:  ای کاش یه عکس از فرم یا چیی که با حس و حال اون صفحه بیشتر اشنا شیم اینجا می ذاشتین!
من یکسری جاهاشو نمی دونم که گزینه داره باید بزنیم یا باید بنویسیم!البته اگر هم نوشتنی باشه مشکلی نیس ولی خوب ...فکر کنم هیجان زدم!

اول همین تایپیک نمونه ی فارسی شده ی فرم وجود داره
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، sarah_xzx ، arman_m
با سلام
من اولین بار که ثبت نام میکنم مشخصات همسر و فرزند رو کجا وارد میکنیم ،تو فرم ثبت نام نبود ،ولی واسه متاهل وارد کردن مشخصات الزامی بود ممنون از توجهتون
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم کدوم یک از این سایت های فارسی که برا لاتاری ثبت نام می کنند معتبرند
تشکر کنندگان:
(2011-10-03 ساعت 13:33)rajaby نوشته:  با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم کدوم یک از این سایت های فارسی که برا لاتاری ثبت نام می کنند معتبرند

دوست عزیزهیچ کدوم به نظر من معتبر نیستند من خودم تو یکی از اینها که سابقش از اون یکی سایت ها درخشانتر بود عضو شدم و چند مورد سوال پرسیدم که جواب همشون مثبت رو مثبت اعلام کردن من به این نتیجه رسیدم که برای اونها هیچ چیزی مهم نیست فقط میخواهن به پولشون برسند
به نظر من شما این تایپیک هارو بخون خودت ثبت نام کن.
تشکر کنندگان: saied-k ، sarah_xzx ، SANI HAGHIGHI ، nimar123 ، Ramkal ، arman_m
(2011-10-03 ساعت 16:48)alonak نوشته:  سلام
لطفا در مورد کیس نامبر توضیح بدید.
ممنون

کیس نامبر یک شماره ست که به صورت رندوم به افراد برنده تعلق میگیره و به صورت 2012AS00004000 نوشته میشه.
عدد 2012 نشانگر سال قرعه کشی می باشد.
AS نشانگر اینه که این کیس نامبر متعلق به آسیاست
و عدد 4000 در آخر نشان می دهد که این کیس نامبر 4000 است. که نسبتا شماره خوبیه چون مصاحبه اش زودتر برگزار میشه
تشکر کنندگان: sarah_xzx ، Ramkal ، arman_m ، fazelisaber
سلام به همه
فرم رو با حروف کوچیک پر کنیم یا بزرگ؟
تشکر کنندگان: arman_m ، fazelisaber
با سلام به مدیران محترم . مشخصات همسر رو کجا وارد میکنیم ،تو فرم ثبت نام نبود با تشکر از شما
تشکر کنندگان:
سلام.
دوستان اگه کسی نمونه فرم مربوط به متاهلین رو داره یا اطلاعات اون رو داره بذاره ممنون میشم.
تشکر کنندگان: arman_m
سلامSmile
مگه برای ادرس اول طبقه نیست بعد پلاک؟
یه سوال دیگه:ثبت نام لاتری شرط سنی داره؟یعنی باید بالای 21 باشیم؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-03 ساعت 19:57)vahidrezam نوشته:  سلام به همه
فرم رو با حروف کوچیک پر کنیم یا بزرگ؟

مهم نیست
(2011-10-04 ساعت 00:48)Arwen نوشته:  سلامSmile

اول پلاک هستش.
شرط سنی برای یک نفر 18 سال و فرد شرکت کننده باید دارای دیپلم+پیش دانشگاهی باشد
تشکر کنندگان: sarah_xzx ، Arwen ، arman_m ، fazelisaber
(2011-10-04 ساعت 00:48)Arwen نوشته:  سلامSmile

سلام شرط سنی نداره باید حداقل دیپلم رو داشته باشی همین.
تشکر کنندگان: Arwen
سلام ببخشید برای ثبت نام حتما باید پاسپ.رت داشته باشیم ؟
تشکر کنندگان:
دوستان تازه وارد عزيز :

بهترين مرجع براي كسب اطلاعات جهت ثبت نام در لاتاري گرين كارت :

راهنمايي ثبت نام در لاتاري گرين كارت

و همچنين اين مرجع بسيار بسيار مفيد از payam_prz عزيز :

لينكدوني و بانك اطلاعات مهاجر سرا

لطفا قبل از پرسيدن سوال جديد اين تاپيك ها را مطالعه كنيد ؛ پاسخ بسياري از سوالات خود را خواهيد يافت.

همچنين مطالعه و رعايت قوانين مهاجرسرا هم به شما كمك مي كنه تا در سايت راحت تر به جوابهاي خود برسيد.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، nimar123 ، arman_m ، mortezafox

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان