کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2011-10-10 ساعت 15:22)smartlady201190 نوشته:  سلام بچه ها من واسه ی عکسم که میخوام توی photo validiator امتحانش کنم تا نصفه که میاد کلا مینویسه internet explorer can not display this page حتی از کافی نت هم سرچ کردم نشد و درحالیکه وقتی یه عکسی که کوچکتر از حد معمول هست میزنم سریع صفحه رو باز میکنه و میزنه عکس باید 600 در 600 باشه چی کار کنم؟ نظر شما چیه ؟ یعنی امکانش هست که عکس ولیدیت هست؟

دوست عزيز احتمالا اين عكس شما سايز حجمي زيادي دارد . ان را فشرده نماييد سپس امتحان كنيد
تشکر کنندگان: nimar123 ، amir_cool_2001
(2011-10-10 ساعت 03:30)shadow13 نوشته:  دوستان درود.
فرزند من متولد انگلیس است درفرم هیچ گزینه مربوط به انجا نیست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
این به این دلیل است که انگلیس در لیست کشورهای واجد شرایط برای شرکت در لاتاری نیست.
اگر در شناسنامه ایرانی فرزندتون محل تولد ایران خورده مشکل نداره ، محل تولد رو همین ایران انتخاب کنید.
تشکر کنندگان: arman_m ، amir_cool_2001
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
چند نکته جالب راجع به قرعه کشی امسال نظرم رو جلب کرد که حیفم اومد دوستان ازش بی خبر باشن
البته پیشاپیش عذر می خوام که زیاد به موضوع تاپیک مرتبط نیست
1: ایران امسال در آسیا بالاترین عدد برنده هارو به خودش اختصاص داد یعنی 4,453 که نسبت به سال قبل افزایش چشم گیری داشته (2,819) و این روند با حذف بنگلادش در قرعه کشی 2013 رو به افزایش خواهد بود

2: خواهشا در پر کردن فرم ثبت نام دقت لازم رو به عمل بیارین چون نام کشورهایی که بیشترین نسبت اپلیکیشن های رد شده رو داشته باشه یه جاهایی ثبت میشه Wink مثلا امسال کشور بنگلادش با 96 درصد اپلیکیشن های باطل شده در آسیا اول بود و بازهم با حذف شدنش امیدوارم ما در این مورد خاص جایگزین نشیم، دوستان توجه داشته باشین که در صورت امکان فقط برای خودتون ثبت نام کنین تا هم شانس خودتون پایین نیاد و هم اینکه امکان چند باره شدن ثبت نام پایین بیاد( در صورت ثبت نام بیشتر از یک بار فرم شرکت کننده حذف میشه)
به لیست زیر یه نگاهی بندازین :

Region Winner Allocation Country with Highest Number of Winners Countries with High Fraud Level (percent of entries which are illegitimate and therefore disqualified during selection process)
Europe 30.98 % Ukraine Ukraine 71.49%, Belarus 61.63%, Latvia 52.28%, Uzbekistan 47.81%, Armenia 40.38%, Lithuania 40.04%
Africa 50.00 % Nigeria Nigeria 82.71%, Egypt 65.6%, Ethiopia 64.06%, Ghana 56.65%, Sudan 54.7%, Niger 46.73%
Oceania 2.00 % Australia Fiji 16.32%
Asia 15.00 % Iran Bangladesh 96.71%
North America 0.02% Bahamas (only eligible country in North America) Almost no fraudulent entries
South and Central America and the Caribbean 2.00 % Venezuela Almost no fraudulent entries

3: دوستانی که در قرعه کشی امسال (2012) سری اول برنده اعلام شدن و سپس نتایج باطل شد، پرونده به دادگاه فدرال کشیده شد و ختم به خیر نشد، اخیرا دیدم که "جان پاتریک " شریک لابی گر معروف آمریکایی یهودی تبار "ایرا جی کرزبان" درخواست استیناف پرونده رو در تاریخ 9 سپتامبر امسال به دادگاه داده
John Patrick Pratt, a partner of Ira J. Kurzban at the company filed an appeal. Electronic court records indicate the filing was done on September 9, according to
شاد باشید همیشه
تشکر کنندگان: ابی22 ، Haghighat ، saied-k ، nimar123 ، storagemeter ، milad_fs ، Ramkal ، soniarazmi ، arman_m
درود دوستان
در تاريخ 9 اوكتوبر( گزينه انتخاب كشور )مورد گريت بريتانيا وجود نداششششششت .
كاملن دقت كردم نبود .
ولي در حال حاضر اين گزينه موجود است .
امكان تايپ وجود نداشت .من ازگزينه ديگه استفاده كردم.اميدوارم در صورت پزيرش ضعف نرم افزارشان را بپزيرند.
تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشید
1-دوستان من فامیلیم امیرسلیمانی هست.میدل نیم میدونم نباید داشته یاشه،سوالم اینه:امیرسلیمانی رو باید با فاصله تو قسمت نام خانوادگی بنویسم یا بدون فاصله.
amir soleimani
یا
amirsoleimani
2-حرف اول رو بزرگ بنویسم و بقیه رو کوچیک یا همرو بزرگ بنویسم یا همرو کوچیک
3-من مامانم هم میخواد شرکت کنه.من بالای 21 سالم.خواهرم هم بالای 21 سال و خارج از ایران زندگی میکنه.بابام هم فوت کرده.حالا مامانم باید مشخصات من و خواهرم و بابام و بنویسه یا نمیخواد-راستی تو فرم ثبت نام که فقط 14 تا قسمته پس چرا قسمت 15 و 16 رو هم بعضی جاها توضیح دادن-
4-میشه برای دریافت نامه آدرس خواهرم رو بدم؟اسمش رو هم باید در قسمت اولش بنویسم؟
5-من پاسپورتم رو باید تمدید کنم،قردا میخوام برم پلیس+10،تو مرحله ثبت نام که فعلا بهش(شماره پاسپورت) احتیاجی نیست نه؟

ممنون-ببخشید انقدر سوال کردم و از بقیه دوستان هم معذرت میخوام اگه تکراری بود
تشکر کنندگان:
(2011-10-07 ساعت 14:40)alonak نوشته:  
(2011-10-07 ساعت 13:17)vahiho22 نوشته:  سلام دوستان
آقا یعنی هر جوری که من اسمم را واسه گذر نامه بنویسم اون ها هم همون را مینویسن؟
بیشتر منظورم کلمه " سید " هست

پس من بنویسم seyed ؟

آقا کسی هست که لیسانس زبان انگلیسی باشه و بتونه در این مورد نظر بده؟

pleaze help my firends

سلام
شما می تونید کلمه "سید" را به صورت "سَید" هم بنویسید : Sayed

.............
دوست خوبم تا اونجایی که من می دونم تمام اسامی خاص باید همونجوری که تلفظ میشن نوشته بشن... در این مورد اصلا وسواس نداشته باشید ...
seyed ...
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز لطفا به من كمك كنيد.
1- ايا من كه ليسانس دارم بايد مدرك دانشگاهي را در قسمت 12 فرم علامت بزنم ؟
2- الگوي شماره تماس 8888 888 888 98 + درست است ؟
3- بعد از اينكه پايان فرم دكمه continueرا زديم چه مشخصات ديگري جز نام و تاريخ تولد و عكس همسر و فرزندان بايد داشته باشيم ؟
3- بعد از اينكه پايان فرم دكمه continueرا زديم چه مشخصات ديگري جز نام و تاريخ تولد و عكس همسر و فرزندان بايد داشته باشيم ؟
4-Mohammadreza اينطوري درسته يا MohammadReza ؟
5- خونه ما كد پستي معمولي نداره اشكالي داره يا بايد از پست بگيرم ( ده رقمي را داره )؟
اساتيد گرامي تشريف ندارند ؟
مدير محترم كجاييد من به راهنمايي شما احتياج دارم .
شنيده ام كه در بلاد كفر آدميان ديندارترند.
تشکر کنندگان: nimar123
(2011-10-12 ساعت 15:48)leila42 نوشته:  دوستان عزيز لطفا به من كمك كنيد.
4-Mohammadreza اينطوري درسته يا MohammadReza ؟
5- خونه ما كد پستي معمولي نداره اشكالي داره يا بايد از پست بگيرم ( ده رقمي را داره )؟
اساتيد گرامي تشريف ندارند ؟
مدير محترم كجاييد من به راهنمايي شما احتياج دارم .

سلام
1- معلومه باید بزنید University Degree
2- بله درسته
3- من مجردم نمی دونم
4- همون مورد اول درسته
5- همون 5 رقم اول از سمت چپ کد پستی میشه کدپستی شما

آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: javad_2 ، leila42 ، Ramkal ، arman_m
(2011-10-11 ساعت 17:46)milad_fs نوشته:  سلام و خسته نباشید
1-دوستان من فامیلیم امیرسلیمانی هست.میدل نیم میدونم نباید داشته یاشه،سوالم اینه:امیرسلیمانی رو باید با فاصله تو قسمت نام خانوادگی بنویسم یا بدون فاصله.
amir soleimani
یا
amirsoleimani
3-من مامانم هم میخواد شرکت کنه.من بالای 21 سالم.خواهرم هم بالای 21 سال و خارج از ایران زندگی میکنه.بابام هم فوت کرده.حالا مامانم باید مشخصات من و خواهرم و بابام و بنویسه یا نمیخواد-راستی تو فرم ثبت نام که فقط 14 تا قسمته پس چرا قسمت 15 و 16 رو هم بعضی جاها توضیح دادن-
5-من پاسپورتم رو باید تمدید کنم،قردا میخوام برم پلیس+10،تو مرحله ثبت نام که فعلا بهش(شماره پاسپورت) احتیاجی نیست نه؟

سلام.کسی جواب منو نمیده؟من منتظر جوابم که برم ثبت نام کنم
تشکر کنندگان:
(2011-10-13 ساعت 17:02)milad_fs نوشته:  
amir soleimani
یا
amirsoleimani

آقا میلاد عزیز
درود
1- به پاسپورتت نگاه کن دقیقا مثل آن ثبت نام کن
2- خیلی فرق نمی کنه ولی بهتره حرف اول را بزرگ بزنید.
3- چون فرزندان بالای 21 هستند ، مادر باید مستقل و تنها ثبت نام کنند.
4- هیچ نامه ای برای شما پست نمی شود و جوابها را در سایت KCC می بینید.
5- به شماره پاسپورت نیازی نیست.
به امید قبولی
شاد باشید.
CN:2012AS12000
SEND FORM:17 AUG
3ﻧﻔﺮ (فرزند 1ساله)
ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ:14 DEC
هزینه ها:6 میلیون تومان + 5078$
کلیرنس:20 JAN
ویزا:14 FEB
اولین سفر:26 FEB
تشکر کنندگان: milad_fs ، arman_m
سلام،ممنون از جوابتون،همشو فهمیدم فقط یه قسمتو نفهمیدمShy،الان مامان من (که بنده و خواهرم که هر 2 بالای 21 سال هستیم) بزنه 2 تا بچه داره یا بزنه o ؟
مرسی،ببخشید که یکم از لحاظ IQ در سطح متوسط به بالا به سر میبرم
تشکر کنندگان: nil2011
دوستان من کشور محل تولد رو ایران و کشور Eligibility for the DV Program رو هم ایران و Are you claiming eligibility based on the country where you were born?
رو هم yes زدم ولی ارور میده که اینا با هم یکی نیستن؟
تشکر کنندگان:
یه سوتی!
آقا من شماره تلفننمو علاوه بر اینکه موبایل دادم , اینجوری هم نوشتم: 09121111111 یعنی +98 ننوشتم!
رد میشم ,نه؟!
تشکر کنندگان:
(2011-10-15 ساعت 14:13)amin_st68 نوشته:  یه سوتی!
آقا من شماره تلفننمو علاوه بر اینکه موبایل دادم , اینجوری هم نوشتم: 09121111111 یعنی +98 ننوشتم!
رد میشم ,نه؟!

اینقدر حساسیت به خرج ندید. فقط در موارد زیر قبل از شرکت در لاتاری رد میشه که:
1. مشخصات عکس مطابق با مواردی که خودشون در سایت ذکر کردند نباشه!
2. دو بار یا بیشتر ثبت نام کرده باشید
و در موارد زیر بعد از قبولی ممکنه که رد بشید و موفق به دریافت ویزا نشید:
1. مشخصات فردی با واقعیت همخوانی نداشته باشه
2. به سن 18 نرسیده باشید یا دیپلم نداشته باشید و در صورت نداشتن دیپلم سابقه کار هم نداشته باشید و به دروغ عنوان کنید که این شرایط را دارید
در باقی موارد مشکلی پیش نمیاد یا بعد از قبولی قابل اصلاح هست.
موفق باشید.
CR1
تشکر کنندگان: Ramkal ، arman_m ، amir_cool_2001
(2011-10-13 ساعت 22:47)aarshidaaa نوشته:  
(2011-10-13 ساعت 17:02)milad_fs نوشته:  
amir soleimani
یا
amirsoleimani

آقا میلاد عزیز
درود
1- به پاسپورتت نگاه کن دقیقا مثل آن ثبت نام کن
2- خیلی فرق نمی کنه ولی بهتره حرف اول را بزرگ بزنید.
3- چون فرزندان بالای 21 هستند ، مادر باید مستقل و تنها ثبت نام کنند.
4- هیچ نامه ای برای شما پست نمی شود و جوابها را در سایت KCC می بینید.
5- به شماره پاسپورت نیازی نیست.
به امید قبولی
شاد باشید.

دوست عزيز وقتي از بابت موضوعي اطلاع دقيق نداريد اينقدر محكم نظر ندهيد.
مورد 4 را اشتباه گفتيد.
من شماره كانفيرميشنم رو گم كرده بودم ولي نامه قبولي اومد در خونمون و مطلع شديم.

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: