کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2011-10-16 ساعت 01:26)Ehaqiqi نوشته:  
(2011-10-13 ساعت 22:47)aarshidaaa نوشته:  
(2011-10-13 ساعت 17:02)milad_fs نوشته:  
(2011-10-11 ساعت 17:46)milad_fs نوشته:  سلام و خسته نباشید
1-دوستان من فامیلیم امیرسلیمانی هست.میدل نیم میدونم نباید داشته یاشه،سوالم اینه:امیرسلیمانی رو باید با فاصله تو قسمت نام خانوادگی بنویسم یا بدون فاصله.
amir soleimani
یا
amirsoleimani
2-حرف اول رو بزرگ بنویسم و بقیه رو کوچیک یا همرو بزرگ بنویسم یا همرو کوچیک
3-من مامانم هم میخواد شرکت کنه.من بالای 21 سالم.خواهرم هم بالای 21 سال و خارج از ایران زندگی میکنه.بابام هم فوت کرده.حالا مامانم باید مشخصات من و خواهرم و بابام و بنویسه یا نمیخواد-راستی تو فرم ثبت نام که فقط 14 تا قسمته پس چرا قسمت 15 و 16 رو هم بعضی جاها توضیح دادن-
4-میشه برای دریافت نامه آدرس خواهرم رو بدم؟اسمش رو هم باید در قسمت اولش بنویسم؟
5-من پاسپورتم رو باید تمدید کنم،قردا میخوام برم پلیس+10،تو مرحله ثبت نام که فعلا بهش(شماره پاسپورت) احتیاجی نیست نه؟

ممنون-ببخشید انقدر سوال کردم و از بقیه دوستان هم معذرت میخوام اگه تکراری بود

سلام.کسی جواب منو نمیده؟من منتظر جوابم که برم ثبت نام کنم

آقا میلاد عزیز
درود
1- به پاسپورتت نگاه کن دقیقا مثل آن ثبت نام کن
2- خیلی فرق نمی کنه ولی بهتره حرف اول را بزرگ بزنید.
3- چون فرزندان بالای 21 هستند ، مادر باید مستقل و تنها ثبت نام کنند.
4- هیچ نامه ای برای شما پست نمی شود و جوابها را در سایت KCC می بینید.
5- به شماره پاسپورت نیازی نیست.
به امید قبولی
شاد باشید.

دوست عزيز وقتي از بابت موضوعي اطلاع دقيق نداريد اينقدر محكم نظر ندهيد.
مورد 4 را اشتباه گفتيد.
من شماره كانفيرميشنم رو گم كرده بودم ولي نامه قبولي اومد در خونمون و مطلع شديم.

از امسال (2012) ديگه هيچ نامه اي پست نميشه ،اين حرفا بچه هاي قبول شده 2012 ميتونند تاييد کنند.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: Ramkal ، arman_m
یه مومن پیدا نمیشه جواب ما رو بده.نمی تونم ثبت نام کنم.
دوستان من کشور محل تولد رو ایران و کشور Eligibility for the DV Program رو هم ایران و Are you claiming eligibility based on the country where you were born?
رو هم yes زدم ولی ارور میده که اینا با هم یکی نیستن؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-16 ساعت 14:01)mhz_ir نوشته:  یه مومن پیدا نمیشه جواب ما رو بده.نمی تونم ثبت نام کنم.
دوستان من کشور محل تولد رو ایران و کشور Eligibility for the DV Program رو هم ایران و Are you claiming eligibility based on the country where you were born?
رو هم yes زدم ولی ارور میده که اینا با هم یکی نیستن؟

سلام در جواب گزينه 5 بنويسيد ايران و گزينه 6 هم جوابش yes هست و نيازي به ويرايش ندارد. دوباره امتحان كنيد.
تشکر کنندگان: arman_m
سلام
اون بالا بعضی دوستان گفتن اسپانسر مالی توی امریکا یا ثروت کلان توی ایران برای صدور ویزا و پذیرش در مصاحبه ضروریه!!

خب میخوام بدونم واسه یه دانشجوی 21ساله که بخوادتنها بره و کسی هم اونجا نداشته باشه واقعا چقدر پول لازمه تا بپذیرنش؟؟؟
خواهشا جواب بدین
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من امشب ثبت نام کردم تا آخرین مرحله پیش رفتم تا جایی که باید اون حروف و عدد (کپچا) رو بنویسم تا دیگه صفحه ی بعدش success بشه. توی این مرحله چندبار کد اشتباه وارد کردم که تو صفحه بعد گفت ثبت نام ناموفق هست دوباره باید از اول بنویسم. بار دوم تا آخر پیش رفت success شد confirmation هم داد.

الان مشکلی پیش نیومده؟ درست ثبت نام شدم یا نه؟

مرسی
تشکر کنندگان:
(2011-10-17 ساعت 00:56)Mehdiest نوشته:  سلام دوستان

من امشب ثبت نام کردم تا آخرین مرحله پیش رفتم تا جایی که باید اون حروف و عدد (کپچا) رو بنویسم تا دیگه صفحه ی بعدش success بشه. توی این مرحله چندبار کد اشتباه وارد کردم که تو صفحه بعد گفت ثبت نام ناموفق هست دوباره باید از اول بنویسم. بار دوم تا آخر پیش رفت success شد confirmation هم داد.

الان مشکلی پیش نیومده؟ درست ثبت نام شدم یا نه؟

مرسی

اگر شماره کانفیرم گرفتید حتما ثبت نام با موفقیت بوده.Cool
تشکر کنندگان: Mehdiest ، arman_m
دوستان میشه لطف کنید جواب بدید؟؟ من جوابمو جای دیگه پیدا نکردم
واقعا برام مهمه
تشکر کنندگان:
دوستان من دانشجوی لیسانس هستم. توی فیلد 12 کدوم گزینه رو بزنم؟ Some University courses?
تشکر کنندگان:
(2011-10-16 ساعت 17:49)marzie نوشته:  سلام
اون بالا بعضی دوستان گفتن اسپانسر مالی توی امریکا یا ثروت کلان توی ایران برای صدور ویزا و پذیرش در مصاحبه ضروریه!!

خب میخوام بدونم واسه یه دانشجوی 21ساله که بخوادتنها بره و کسی هم اونجا نداشته باشه واقعا چقدر پول لازمه تا بپذیرنش؟؟؟
خواهشا جواب بدین

ثروت کلان لازم نیست. شما میتونی حدود 30 میلیون تومن قرض بگیری و بزاری بانک و یه پرینت حساب بگیری و ببری سفارت . ولی اینکه در امریکا چقدر پول احتیاج پیدا میکنی به خودت بستگی داره و به ایالتی و شهری که میخوای بری
(2011-10-17 ساعت 03:42)SAEED_BARCELONA نوشته:  دوستان من دانشجوی لیسانس هستم. توی فیلد 12 کدوم گزینه رو بزنم؟ Some University courses?

some university courses
تشکر کنندگان: farzad-it ، ParsTrader ، mahboobeh A.tehrani ، Ramkal
سلام
من موقع پر کردن قسمت آدرس نمی تونم آدرسم رو کامل بنویسم به عبارتی فضای آدرس کم هستش ، حتی هر دو لاین رو هم که پر می کنم فضا کم می آرم ،لازم به ذکره که آدرس من طولانی نیست ولی فضایی که در فرم قرار دادن کاراکترهای کمی رو قبول می کنه لطفا راهنمایی کنید آیا شما هم چنین مشکلی داری؟
ضمنا یه مورد دیگه هم سوال دارم همسر من فوق لیسانس داره و ریز نمراش هم کامله ولی پایان نامه اش رو نمره نداره البته این مسئله برای چند سال پیشه و دیگه دنبالش نرفته الان فقط مدرک فوق بدون پایان نامه داره برای مدرک تحصیلی کدوم قسمت رو باید بزنم .
ممنون می شم پاسخ بدین
تشکر کنندگان:
(2011-10-17 ساعت 15:27)rad87 نوشته:  سلام
من موقع پر کردن قسمت آدرس نمی تونم آدرسم رو کامل بنویسم به عبارتی فضای آدرس کم هستش ، حتی هر دو لاین رو هم که پر می کنم فضا کم می آرم ،لازم به ذکره که آدرس من طولانی نیست ولی فضایی که در فرم قرار دادن کاراکترهای کمی رو قبول می کنه لطفا راهنمایی کنید آیا شما هم چنین مشکلی داری؟
ضمنا یه مورد دیگه هم سوال دارم همسر من فوق لیسانس داره و ریز نمراش هم کامله ولی پایان نامه اش رو نمره نداره البته این مسئله برای چند سال پیشه و دیگه دنبالش نرفته الان فقط مدرک فوق بدون پایان نامه داره برای مدرک تحصیلی کدوم قسمت رو باید بزنم .
ممنون می شم پاسخ بدین

دوست عزیز
درود
در مورد آدرس سعی کنید کمی خلاصه تر بنویسید تا در قسمت مربوطه جا بشه
ولی کد پستی را از روی قبض تلفن و یا ... کامل درج کنید
چون از این به بعد نامه ای ارسال نمی شود به همین خاطر در مورد آدرس خیلی حساسیت به خرج ندهید
در مورد مدرک تحصیلی همسرتان تا آنجا که من می دانم شما باید اطلاعاتی را اعلام کنید که الان مستند آن را دارید
مثلا در مورد وضعیت ازدواج و تحصیل و ...
پس برای همسرتان لیسانس را در نظر بگیرید (چون مدرک فوق را ندارند) و وقتیکه قبول شدید در فرمهای بعدی اگر تغییری ایجاد شده بود و مدرک فوق را گرفته بودید آنجا فوق لیسانس را وارد نمایید.
شاد باشید.
CN:2012AS12000
SEND FORM:17 AUG
3ﻧﻔﺮ (فرزند 1ساله)
ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ:14 DEC
هزینه ها:6 میلیون تومان + 5078$
کلیرنس:20 JAN
ویزا:14 FEB
اولین سفر:26 FEB
ممنون می شم پاسخ بدین

اگر مدرک فوق داره که خب فوقه دیگه! حتما باید یه جایی ذکر شده باشه تو مدرکشون که چنین حالتی رو داره این رو از روی مدرک ببینید.اگر ذکر نشده شما هم که می فرمایید فوقه پس فوقه.ضمن اینکه برای اونا خیلی دور از ذهن نیست چون دارن رشته هایی که برای مستر یا پایان نامه دارن یا نه .
در مورد نشانی بجای درج کامل کلمات خیابون، میدان، بلوار و ... مخفف بزنید.کدپستی رو 10 رقمی و با دقت بزنید.درسته که برای شما چیزی ارسال نمی شه ولی بعدا در صورت قبولی یه تطبیقه دیگه.موفق باشید

خواهشا جواب بدین

مرضیه جان شما اگه می خوای دانشجویی بری که یه تاپیک دیگه هست که بتونید جواب بگیرید ازش. لاتاری یه مقوله دیگه داره ها
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
(2011-10-17 ساعت 17:24)humsun نوشته:  
ممنون می شم پاسخ بدین

اگر مدرک فوق داره که خب فوقه دیگه! حتما باید یه جایی ذکر شده باشه تو مدرکشون که چنین حالتی رو داره این رو از روی مدرک ببینید.اگر ذکر نشده شما هم که می فرمایید فوقه پس فوقه.ضمن اینکه برای اونا خیلی دور از ذهن نیست چون دارن رشته هایی که برای مستر یا پایان نامه دارن یا نه .
در مورد نشانی بجای درج کامل کلمات خیابون، میدان، بلوار و ... مخفف بزنید.کدپستی رو 10 رقمی و با دقت بزنید.درسته که برای شما چیزی ارسال نمی شه ولی بعدا در صورت قبولی یه تطبیقه دیگه.موفق باشید

خواهشا جواب بدین

مرضیه جان شما اگه می خوای دانشجویی بری که یه تاپیک دیگه هست که بتونید جواب بگیرید ازش. لاتاری یه مقوله دیگه داره ها

ممنون که بلاخره پاسخ دادین. نه اونو میدونم من به صورت کلی پرسیدم که حالا وقتی بخوام الان ثبت نام کنم و یه دانشجو هستم و ساپورت مالی اونجا و اینجا ندارم. حداقل پولی که برای پذیرش در مصاحبه باید داشته باشم چقدره؟؟
باید ببینم میتونم از پس جور کردنش بر بیام تا بعد توی لاتاری شرکت کنم. لطفا حداقل ترین حالت رو بگین
تشکر کنندگان:
سلام من حرف اول نام ونام خانوادگی رو با حروف کوچک نوشتم. اشکالی نداره؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-17 ساعت 22:18)dani25 نوشته:  سلام من حرف اول نام ونام خانوادگی رو با حروف کوچک نوشتم. اشکالی نداره؟

نخیرهیچ مشکلی پیش نمیاد.
(2011-10-17 ساعت 17:45)marzie نوشته:  
(2011-10-17 ساعت 17:24)humsun نوشته:  
ممنون می شم پاسخ بدین

خواهشا جواب بدین

ممنون که بلاخره پاسخ دادین. نه اونو میدونم من به صورت کلی پرسیدم که حالا وقتی بخوام الان ثبت نام کنم و یه دانشجو هستم و ساپورت مالی اونجا و اینجا ندارم. حداقل پولی که برای پذیرش در مصاحبه باید داشته باشم چقدره؟؟
باید ببینم میتونم از پس جور کردنش بر بیام تا بعد توی لاتاری شرکت کنم. لطفا حداقل ترین حالت رو بگین

در پاسخ به این سوال هیچ کس نمیتونه نظر قطعی بده یعنی کلاً به آفیسر مربوط میشه یعنی کاملاً شانسی از دوستان بودند که سال های قبل با 8000دلار ویزا یکضرب گرفتند و بر عکسش هم بود کسانی بودند که با 40000دلار بهشون ویزا ندادن ولی حداقل پولی که باید داشته باشی چیزی حدود 15الی 20 ملیون هستش .
تشکر کنندگان: arman_m ، amir_cool_2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان