کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات اخیر مهاجرسرا
دوست عزیز بدلیل مشغله ی کاریمون نرسیدیم هنوز ویکی رو منتقل کنیم ، چند روزی صبر کنید مشکل ویکی هم حل میشه
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
دوستان من الان یکی دو هفته ای هست که وقتی متنی رو میخوام ارسال کنم نمیتونم ادیتش کنم یعنی نمیتونم سایزش را تغییر بدم یا اینکه رنگیش کنم و یا bold کنم و ... کلا از هیچ کدام از آن آیکونها نمیتوانم استفاده کنم ..ممنون میشم اگر مشکلم را برطرف کنید..
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، amirsaleh74
(2012-11-04 ساعت 15:26)el333 نوشته:  دوستان من الان یکی دو هفته ای هست که وقتی متنی رو میخوام ارسال کنم نمیتونم ادیتش کنم یعنی نمیتونم سایزش را تغییر بدم یا اینکه رنگیش کنم و یا bold کنم و ... کلا از هیچ کدام از آن آیکونها نمیتوانم استفاده کنم ..ممنون میشم اگر مشکلم را برطرف کنید..

اول از کنترل پنل کاربر برید توی ویرایش تنظیمات. تو صحفه‌ای که باز میشه، پایین سمت چپ سایر تنظیمات رو میبینید. در این قسمت نمایش تنظیمات MyCode در صفحه ارسال مطلب باید تیک خورده باشد.
اگر بازهم مشکل دارید و روی آیکونها کلیک میکنید و اتفاقی نمیفته احتمالا مشکل از مرورگرتون باشه. ابتدا cache مرورگر رو خالی کنید. از توی تنظیمات و دوباره سعی کنید. اگر بازهم نشد از مرورگر دیگری استفاده کنید.
شخصا کروم رو پیشنهاد میکنم. سریع، سبک، امن و user friendly.
تشکر کنندگان: ASALI ، el333 ، Ali Sepehr ، lilac ، amirsaleh74
(2012-11-04 ساعت 15:39)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 15:26)el333 نوشته:  دوستان من الان یکی دو هفته ای هست که وقتی متنی رو میخوام ارسال کنم نمیتونم ادیتش کنم یعنی نمیتونم سایزش را تغییر بدم یا اینکه رنگیش کنم و یا bold کنم و ... کلا از هیچ کدام از آن آیکونها نمیتوانم استفاده کنم ..ممنون میشم اگر مشکلم را برطرف کنید..

اول از کنترل پنل کاربر برید توی ویرایش تنظیمات. تو صحفه‌ای که باز میشه، پایین سمت چپ سایر تنظیمات رو میبینید. در این قسمت نمایش تنظیمات MyCode در صفحه ارسال مطلب باید تیک خورده باشد.
اگر بازهم مشکل دارید و روی آیکونها کلیک میکنید و اتفاقی نمیفته احتمالا مشکل از مرورگرتون باشه. ابتدا cache مرورگر رو خالی کنید. از توی تنظیمات و دوباره سعی کنید. اگر بازهم نشد از مرورگر دیگری استفاده کنید.
شخصا کروم رو پیشنهاد میکنم. سریع، سبک، امن و user friendly.
خیلی ممنونم از راهنماییتون..چک کردم قسمت تنظیماتم را و آن تیک را هم که گفتید داشت ..
راستش من اصلا اطلاعات فنی کامپیوتریم خوب نیست و نمیدونم cache که گفتین را چطوری پیدا و خالیش کنم ..ممنون میشم اگر کمی بیشتر راهنمایی کنید ..
تشکر کنندگان: amirsaleh74
(2012-11-04 ساعت 16:00)el333 نوشته:  راستش من اصلا اطلاعات فنی کامپیوتریم خوب نیست و نمیدونم cache که گفتین را چطوری پیدا و خالیش کنم ..ممنون میشم اگر کمی بیشتر راهنمایی کنید ..

از چه مرورگری استفاده میکنید؟
(2012-11-04 ساعت 16:09)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 16:00)el333 نوشته:  راستش من اصلا اطلاعات فنی کامپیوتریم خوب نیست و نمیدونم cache که گفتین را چطوری پیدا و خالیش کنم ..ممنون میشم اگر کمی بیشتر راهنمایی کنید ..

از چه مرورگری استفاده میکنید؟
از mozilla استفاده میکنم.
(2012-11-04 ساعت 16:12)el333 نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 16:09)امیر مهاجر نوشته:  از چه مرورگری استفاده میکنید؟

طبق این دستورالعمل انجام بدید.
اگر مشکل رفع نشد مرورگرتون رو آپدیت کنید. اگر بلد نیستید از اینجا آخرین ورژن مرورگر فایرفاکس رو دانلود و نصب کنید. اگر بازهم نشد مرورگر کروم رو از اینجا دانلود کنید و استفاده کنید.
تشکر کنندگان: el333 ، Saeedv13 ، ASALI ، amirsaleh74
یکی از مشکلات مهاجر سرا اینکه که وقتی سوالی رو تو تاپیک مرتبط میپرسی ....بعد از چند روز به جواب نه چندان درست میرسیSad ولی تو تاپیک گفتگوآزاد همون لحظه حداقل یکی از مدیران و چند تا از دوستان جواب میدن .Smile
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
(2012-11-04 ساعت 16:18)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 16:12)el333 نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 16:09)امیر مهاجر نوشته:  از چه مرورگری استفاده میکنید؟

طبق این دستورالعمل انجام بدید.
اگر مشکل رفع نشد مرورگرتون رو آپدیت کنید. اگر بلد نیستید از اینجا آخرین ورژن مرورگر فایرفاکس رو دانلود و نصب کنید. اگر بازهم نشد مرورگر کروم رو از اینجا دانلود کنید و استفاده کنید.
واقعا ممنون امیر جان از راهنمایی کامل و دقیقت الان دارم مرورگر کروم را dl میکنم ..
تشکر کنندگان: ASALI ، امیر مهاجر ، dreamer60 ، amirsaleh74
(2012-11-04 ساعت 16:24)ASALI نوشته:  یکی از مشکلات مهاجر سرا اینکه که وقتی سوالی رو تو تاپیک مرتبط میپرسی ....بعد از چند روز به جواب نه چندان درست میرسیSad ولی تو تاپیک گفتگوآزاد همون لحظه حداقل یکی از مدیران و چند تا از دوستان جواب میدن .Smile

به دوستان 2013 این مورد رو بگید اشکال از دوستان خودتونه و مدیران تصمیم گرفتند روی این مساله سخت بگیرند
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: jordanir ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، ASALI ، الهه سابق ، jake ، ابی22 ، kavirr ، Mozilla ، amirsaleh74
سلام به مدیران گل مهاجر سرا

یه اشکالی در فروم دیدم که لازم دیدم شما رو در جربان بذارم :
امروز به قسمت "رتبه دادن" وارد شدم که به بنده خدا رتبه اهدا کنم ولی خطایی نازل شد با این مضمون که متن ورودی باید کمتر از 300 کارکتر باشد در صورتی که متن بنده 248 کارکتر بیشتر نبود.

اگر فرصتی شد و تونستید این مشکل رو حل کنید سپاسگذار خواهم بود.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، امیر مهاجر ، Mozilla ، amirsaleh74
(2012-11-12 ساعت 22:25)ice_lucky نوشته:  سلام به مدیران گل مهاجر سرا

یه اشکالی در فروم دیدم که لازم دیدم شما رو در جربان بذارم :
امروز به قسمت "رتبه دادن" وارد شدم که به بنده خدا رتبه اهدا کنم ولی خطایی نازل شد با این مضمون که متن ورودی باید کمتر از 300 کارکتر باشد در صورتی که متن بنده 248 کارکتر بیشتر نبود.

اگر فرصتی شد و تونستید این مشکل رو حل کنید سپاسگذار خواهم بود.
دوست عزیز
شما باید 5 رتبه داشته باشین تا بتونین به دوستان دیگه رتبه بدین Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ASALI ، امیر مهاجر ، Ali Sepehr ، Mozilla ، amirsaleh74
سلام .
در ابتدا ازتون بابت فروم منسجم مهاجرسرا و همچنین مدیران لایق و زحمت کش کمال سپاس دارم .
گویا مدتی است که Wiki سایت با اختلال مواجه شده . اگر امکانش هست پی گیری بفرمایید .
.
.
اگر جای درخواست من در این Topic نبود پیشاپیش عذر خواهی می کنم .
.
آرزوی موفقیت روز افزون برای دوستان عزیز .
تشکر کنندگان: الهه سابق ، ParsTrader ، sayeh_m ، Ali Sepehr ، ASALI ، ابی22 ، storagemeter ، amirsaleh74
سلام

ببخشید می خواستم بدونم ویکی رو کی راه اندازی می کنید ؟
اگر به زودی راه نمیفته امکانش هست که یک راه موقت برای دسترسی به اطلاعات ویکی بگذارید ؟
به اطلاعاتش نیاز داریم.

مرسی
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ASALI ، ابی22 ، asal1907 ، الهه سابق ، storagemeter ، amirsaleh74
امروز هر چی میزنم mohajersara.com به جاش برام http://adfoc.us/8623314236208 باز میشه ! اما از history می تونم وارد تاپیکها بشم . کسی دیگه هم این مشکل رو داره ؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان