کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات اخیر مهاجرسرا
مشكل حل شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، storagemeter ، Tomas ، rouzbehdarvishi ، amirsaleh74
آقا من توی امضام مشکل دارم لطفا پیگیری کنید .
تشکر کنندگان: Tomas ، amirsaleh74
(2013-01-13 ساعت 01:42)forexme نوشته:  آقا من توی امضام مشکل دارم لطفا پیگیری کنید .
تعداد ارسال ها برای درج امضا 10 باید باشد.
از همه دنیا می گذرم میام و پیدات میکنم یک عمــــــر تماشات می کنم.
تشکر کنندگان: amir82 ، ASALI ، امیر مهاجر ، Tomas ، nora ، amirsaleh74
باسلام

الان يه مدتي هست که من نميتونم ارسال‌هام رو پاک کنم. يعني گزينه حذف براي ارسال‌هاي من در تالارهاي مختلف (ظاهرا غير از اينجا!!!!!!!!!!) وجود نداره از قسمت ويرايش سريع يا پيشرفته هم که ميخواهم ارسالم رو پاک کنم پيغام خطا ميده

ضمنا دوستانم ميگويند پيغام خصوصي من هم فعال نيست و نمي‌تونن پيغام برام بذارن.

لطفا مرا راهنمائي بفرمائيد.

با تشکر
لادن
CATEGORY : F2B
Priority Date: August 2005
Case Number: ABD 2009
Interview & Visa issuance date: 8,9July2013
Destination: Grand Rapids, MI , October2013
Green Card Resived: November2013
«پندار پاک ... گفتار راست ... کردار نيک»
تشکر کنندگان: Tomas ، amirsaleh74
خیلی وقته که ویکی بالا نمیاد. اگه مدیرا مدد کنند باعث میشه حجم پرسشهای فروم هم پایین بیاد. اگه از ما هم کمکی بر میاد بگین. ممنون از همه مدیرا.
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، pr.kia ، Tomas ، amirsaleh74
ظاهراً مدیرا یادشون رفته بود که ویکی رو با خودشون بیارن ایران :d

من خودم تو طراحی سایت و... سابقه دارم اما خدایی کار کردن با این ویکی خیلی سخت هستش Big Grin

به نظرم مهاجرسرا بزرگترین ویکی دنیاست.
(2013-03-17 ساعت 00:05)mehD نوشته:  ببخشید من نمی تونم امضا ایجاد کنم. خیلیم گشتم نشد. خیلی که یه ربع. اگه کسی حوصله داشت اولشو بگه خودم پیداش می کنم.
سلام
شما نمیتونستین امضا درست کنید چون 9 تا ارسال داشتین Wink با این پستی که اینجا گذاشتین 10 ارساله شدین و میتونین به کنترل پنل رفته و برای خودتون امضا درست کنید Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، amir82 ، sadeghi897 ، Hedieh20 ، asal1907 ، mehD ، rouzbehdarvishi ، amirsaleh74
"mehD عزیز
اونی که پست ها رو حذف می کنه طبق قوانین مهاجرسرا ملزم نیست که برای هر اقدامش جوابگو باشه و به قول شما "بگه مشکل چیه؟" شما در تاپیک "مشکلات اخیر مهاجرسرا" هستید و این تاپیک مخصوص گزارش اشکالات فنی فروم از طرف کاربران است. پرسیدن در مورد نحوه درست کردن امضاء ربطی به موضوع این تاپیک نداره دوست خوبم و ارسال های نامرتبط در هر تاپیکی پاک خواهند شد. لطفاً بعد از این رعایت کنید. ممنون. سعید. "

خیلی ممنون که جواب دادی آقا سعید
البته عنوان تاپیک یکم غلط اندازه. قبل از اینکه چیزی بنویسم کلی گشتم ببینم چه جوری میشه امضا ایجاد کرد چیزی ندیدم. راهنما هم خیلی مختصره. می خواستم سوالمو بپرسم که نزدیکترین تاپیک به نظرم این اومد. پست اول رو هم خوندم اما فکرم سمت مسائل فنی سایت نرفت. به هر حال. شاید اگر یه تاپیک باشه که سوالای کاربرا در مورد کار با سایت پاسخ داده بشه یا راهنما یکم تقویت شه بد نباشه. البته این کارا خیلی وقت گیره اما شاید بشه.
تشکر کنندگان: ParsTrader ، امیر مهاجر ، Ali Sepehr ، amirsaleh74
(2013-03-19 ساعت 14:54)mehD نوشته:  "mehD عزیز
اونی که پست ها رو حذف می کنه طبق قوانین مهاجرسرا ملزم نیست که برای هر اقدامش جوابگو باشه و به قول شما "بگه مشکل چیه؟" شما در تاپیک "مشکلات اخیر مهاجرسرا" هستید و این تاپیک مخصوص گزارش اشکالات فنی فروم از طرف کاربران است. پرسیدن در مورد نحوه درست کردن امضاء ربطی به موضوع این تاپیک نداره دوست خوبم و ارسال های نامرتبط در هر تاپیکی پاک خواهند شد. لطفاً بعد از این رعایت کنید. ممنون. سعید. "

خیلی ممنون که جواب دادی آقا سعید
البته عنوان تاپیک یکم غلط اندازه. قبل از اینکه چیزی بنویسم کلی گشتم ببینم چه جوری میشه امضا ایجاد کرد چیزی ندیدم. راهنما هم خیلی مختصره. می خواستم سوالمو بپرسم که نزدیکترین تاپیک به نظرم این اومد. پست اول رو هم خوندم اما فکرم سمت مسائل فنی سایت نرفت. به هر حال. شاید اگر یه تاپیک باشه که سوالای کاربرا در مورد کار با سایت پاسخ داده بشه یا راهنما یکم تقویت شه بد نباشه. البته این کارا خیلی وقت گیره اما شاید بشه.
سلام امیر مهاجر عزیز در تاپیک چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟ نکات اموزنده خیلی خوبی را اموزش داده اند . بهتر است این تاپیک را بخونید .
شما وارد "" کنترل پنل کاربر "" که در بالای صفحه زیر اسم کاربریتون است بشید و از سمت راست گزینه "" تغییر امضا "" را انتخاب کنید .
موفق باشید
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: ASALI ، Saeedv13 ، storagemeter ، امیر مهاجر ، mehD ، amir82 ، nora ، Ali Sepehr ، amirsaleh74
برای من صفحه ی کامل تاپیک ها باز نمیشه و فقط تعداد صفحه و دکمه ی پاسخ وجود داره مشکل از سایته ؟
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
تشکر کنندگان: amirsaleh74
وقتي ايميل بروز رساني تاپيكهايي كه مشتركم برام مياد
كافيه از زمان ايميل ارسال شده 4 تا 5 ساعت بگذره و وارد تاپيك مذكور نشم
وقتي بعد از اين ساعت وارد ميشم
مينويسه موضوع مورد نظر وجود نداره
(2014-11-10 ساعت 23:58)taherifar نوشته:  دو تا سوال :

1. چندوقت پیش از طریق دکمه «ارسال ایمیل» برای یکی از کاربران ایمیلی فرستادم ولی هیچ چیزی دریافت نکرد. نه توی پیام خصوصی و نه توی ایمیل واقعی ثبت شده شان.... مشکل از چیست؟ ربطی به درجه کاربر جدید بودن داره یا چیز دیگه ؟

2. برای اینکه بتونم به بقیه رتبه بدم، خودم باید چند تا رتبه داشته باشم ؟

سوال اولتون در حیطه ی تیم فنی هست
اما سوال دومتان برای درجه دادن باید حداقل رتبه ی شما به 5 رسیده باشد.
از الان میتونین به سایرین رتبه بدهید
موفق باشید
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، mohammadg846 ، taherifar ، Ali Sepehr ، amirsaleh74
[quote='
با سلام به مديران محترم و دوستان عزيز .
شايد ذكر اين مطلب در اين تاريخ كمي دير باشد و بحساب ............... چيز گذاشته شود اما گفتنش بهتره چون بهر حال من هم از سايت استفاده زيادي برده ام . اما هر از گاهي بدون دليل عضويت ام از بين مي رود و ديگر بهيچ عنوان نمي توانم از نام كاربري اوليه و رمز عبور و رمز عبور جديد استفاده كنم . تا بحال نه تذكري گرفتم و نه اخطاري چون كلا قوانين را رعايت مي كنم حتي قانون راهنمايي و رانندگي را ......... ولي بعد از خراب شدن نام كاربري و عدم موفقيت به همراهي به عنوان مهمان ادامه ميدهم تا اينكه دوباره علاقه مند مي شوم عضو باشم و دوباره بعد از مدتي همان اتفاق قيلي مي افتد سرتان را در نياورم الان فكر كنم با نام كاربري چهارم يا پنجم مشغول نگارش هستم و از 2009 تا بحال نتوانستم در جمع ها بصورت فعال شركت كنم و دوست آشنا و همدردي يا همگروهي بيابم از ما كه گذشت براي جوانهاي تازه وارد فكري بكنيد .
با تشكر
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
(2014-11-11 ساعت 17:14)مير منصور نوشته:  با سلام به مديران محترم و دوستان عزيز .
هر از گاهي بدون دليل عضويت ام از بين مي رود و ديگر بهيچ عنوان نمي توانم از نام كاربري اوليه و رمز عبور و رمز عبور جديد استفاده كنم . تا بحال نه تذكري گرفتم و نه اخطاري چون كلا قوانين را رعايت مي كنم حتي قانون راهنمايي و رانندگي را ......... ولي بعد از خراب شدن نام كاربري و عدم موفقيت به همراهي به عنوان مهمان ادامه ميدهم تا اينكه دوباره علاقه مند مي شوم عضو باشم و دوباره بعد از مدتي همان اتفاق قيلي مي افتد سرتان را در نياورم الان فكر كنم با نام كاربري چهارم يا پنجم مشغول نگارش هستم و از 2009 تا بحال نتوانستم در جمع ها بصورت فعال شركت كنم و دوست آشنا و همدردي يا همگروهي بيابم از ما كه گذشت براي جوانهاي تازه وارد فكري بكنيد .

ضمن عرض پوزش از مدیران محترم بعلت پیشقدم شدن در جوابگویی
من فکر میکنم مشکل این دوست عزیزمون ناشی از اسم کاربری شون باشه... چون بصورت فارسی نوشته میشه ولی نکته مهمتر اینه که در اسم ایشون از حرف « ی » استفاده شده.... همونطوری که میدونید حروف ی و ک در کیبوردها و سیستم عامل های مختلف به اشکال مختلف نوشته میشه و باهم متفاوت هستند (مثل ی معمولی و ی با دونقطه زیرش... + ک و ک با همزه...) بنابراین احتمالاً در زمانی که شما میخواهید با نام کاربری تون در سایت لاگین کنید سایت "ی" که شما تایپ میکنید را با "ی" که شما در سایت رجیستر کرده اید تطابق نداده و بعنوان یک نام کاربری جدید و ناشناخته تشخیص میده و Invalid usename or password میده

پیشنهاد من اینه که یا کلاً از نام کاربری لاتین استفاده کنید و یا درصورت اصرار بر نام فارسی ; از کلمات بدون حرف « ی » رجیستر کنید مثل منصور

به هرحال امیدوارم این پاسخ بتونه کمکی به شما بکنه ولی در غیراینصورت، مدیران و تیم فنی سایت، مثل همیشه و با لطف فراوان آماده رفع مشکلات دوستان خواهند بود.
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، Ali Sepehr ، مير منصور ، lighter ، amirsaleh74
از دوست عزیزمون ممنونم پاسخ خوبی دادند اما در تکمیل صحبت های ایشان

ببینید بدون دلیل یوزر هیچ کسی پاک نمیشه و یا بن نمیشه !

اگر یوزری چند یوزر بسازه عملا همه ی اون یوزر ها بسته میشه طبق قوانین .

حال این یوزر شما که سالم هست از همین استفاده کنید و مطمئن باشید هیچ مدیر و ناظم الکی کسی را بن یا غیر فعال نمیکنن .
یوزر و پسوورد و ایمیل خود را به خاطر بسپارید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، taherifar ، مير منصور ، storagemeter ، amirsaleh74

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان