کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دنیای بعد از ویزا
سلام دوستان
من يك سوال دارم خواهش مي كنم اگر كسي مي تونه جواب بده.
يكي از دوستان من در لاتاري 2008 4 ماه پيش ويزا گزفته با همسرش اما الام مي خوان از هم جدا شن .
آيا اگر از هم جدا بشن اين موضوع در گرفتن گرين كارت و سيتيزن شدنشون مشكل ايجاد مي كنه ؟
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
بالاخره ما وارد خاک آمریکا شدیم. با هواپیماپی قطر و بلیط یکسره با قیمت ۹۱۴۰۰۰ تومان برای هر نفر.
در ضمن بلیط یکسره هم هیچ مشکلی نداره. در فرودگاه هم فقط از ما انگشت نگاری کردن و بعدش گفتن : به آمریکا خوش آمدین.
الان هم منتظر اومدن شماره امنیت ملی و گرین کارت هستیم.
به امید دیدار
علی
شماره کیس: ***2008AS11
دریافت نامه اول: May/2007
دریافت نامه دوم: May/2008
مصاحبه: June 24th, 2008
كليرنس همسرم:September 7th, 2008(قبل از اعلام شدن در سایت سفارت)
دريافت ويزای همسرم: September 14th, 2008
کلیرنس خودم:September 21th, 2008
دریافت ویزای خودم: September 25th, 2008
تشکر کنندگان: mre ، meweadl
علی و مریم عزیز
دیروز بسیار به یادتون بودم، محاسبه می کردم که باید الان دیگه رسیده باشید. امیدوارم درهای موفقیت همیشه براتون گشوده باشه. ما هم 3ه هفته دیگه میایم.
به امید دیدار
تشکر کنندگان:
sam نوشته: سلام دوستان
يكي از دوستان من در لاتاري 2008 4 ماه پيش ويزا گزفته با همسرش اما الام مي خوان از هم جدا شن .
آيا اگر از هم جدا بشن اين موضوع در گرفتن گرين كارت و سيتيزن شدنشون مشكل ايجاد مي كنه ؟

توصیه من اینه که برای گرفتن یه جواب صحیح به یه وکیل مجرب و خبره در مسائل مهاجرت رجوع کن.
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان:
sasaj58 نوشته: دوستان سلام
بالاخره ما وارد خاک آمریکا شدیم. با هواپیماپی قطر و بلیط یکسره با قیمت ۹۱۴۰۰۰ تومان برای هر نفر.
در ضمن بلیط یکسره هم هیچ مشکلی نداره. در فرودگاه هم فقط از ما انگشت نگاری کردن و بعدش گفتن : به آمریکا خوش آمدین.
الان هم منتظر اومدن شماره امنیت ملی و گرین کارت هستیم.
به امید دیدار

آقا مبارکه.به سلامتی.
راستی تو فرودگاه آمریکا چمدونتون را باز کردن برای گشتن ؟
راجب به فرمی که توی هواپیما می دن نیز یه توضیح بفرمایید ؟

تشکر کنندگان:
سلام به همگي
من سوال راجب سقف 10 هزار دلار دارم. اگه بگيم مثلا 20 هزارتا داريم چه مشكلي پيش مياد؟ اگه نگيم مي تونن بفهمن؟ مثلا بزاريم بانك و بگن از كجا آوردين؟ اگه بخواهي تو اين وضع خراب مسكن اونجا خونه بخريم چجوري مبلغ زياد به اونجا منتقل كنيم.
مرسي
تشکر کنندگان:
افشين نوشته: سلام به همگي
من سوال راجب سقف 10 هزار دلار دارم. اگه بگيم مثلا 20 هزارتا داريم چه مشكلي پيش مياد؟ اگه نگيم مي تونن بفهمن؟ مثلا بزاريم بانك و بگن از كجا آوردين؟ اگه بخواهي تو اين وضع خراب مسكن اونجا خونه بخريم چجوري مبلغ زياد به اونجا منتقل كنيم.
مرسي

اگر بگید که احتمالا پول را ازتون می گیرن و بعد میفتین تو دردسر پس گرفتنش. اگر نگید و بعد بگذارید توی بانک ازتون توضیح میخوان و منطقا به دلیل اینکه راست نگفتین دار مشکل می شید. اینجا حساب باکی هرکس که در یک روز بیشتر از 10 هزار دلار تغییر موجودی پیدا کنه ازش توضیح خواهند خواست. ظاهرا به صورت اتوماتیک یک گزارش برای FBI میره و شما باید توضیح بدید که این پول از کجا آمده.
پیشنهاد من اینه که فکر این که کار خلاف قانون انجام بدید اون هم در بدو ورود به اینجا را بگذارید کنار.
تشکر کنندگان: mre
من شنیدم اگر شما یک سند قانونی داشته باشید که مثلا ملکتون را در ایران فروختید و دارید 300.000دلار از بابت فروش آن باخودم می آورید ایرادی ندارد.
بازهم اگه دوستانی که توی امریکا هستن یک تحقیق بکنن خیلی لطف کردن.
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
افشين نوشته: من سوال راجب سقف 10 هزار دلار دارم. اگه بگيم مثلا 20 هزارتا داريم چه مشكلي پيش مياد؟ اگه نگيم مي تونن بفهمن؟ مثلا بزاريم بانك و بگن از كجا آوردين؟ اگه بخواهي تو اين وضع خراب مسكن اونجا خونه بخريم چجوري مبلغ زياد به اونجا منتقل كنيم.
مرسي

این یک پرسش اساسی است که نه تنها سوال آقا افشین ، بلکه سوال من و خیلی دیگه از دوستان نیز است. لطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعات موثقی دارند مشارکت بیشتری بفرمایند. متشکر

تشکر کنندگان:
سلام ...
شما دوستان مطمعن هستین اگه بیشتر بیارن ایراد داره....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتی اگه یکم بیشترم بیارن...؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما نفری حدودا 15 هزار تا آوردیم ولی هیچکس کاریمون نداشت...!!!!!!!!!!!
توی برگه هم توی هواپیما زدیم بیشتر از 10 هزار تا...

ولی هیچکس هیچی نپرسید....!!!!!

بیتا....
کسی نامبر من: 2008as51xx
دریافت نامه اول : may 2007
تاریخ مصاحبه: january 2008
کلیرنس: بعد از 90 روز تقریبا
ورود به آمریکا: july 2008

وبلاگ: aadama.persianblog.ir
تشکر کنندگان:
Bita نوشته: سلام ...
شما دوستان مطمعن هستین اگه بیشتر بیارن ایراد داره....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتی اگه یکم بیشترم بیارن...؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما نفری حدودا 15 هزار تا آوردیم ولی هیچکس کاریمون نداشت...!!!!!!!!!!!
توی برگه هم توی هواپیما زدیم بیشتر از 10 هزار تا...

ولی هیچکس هیچی نپرسید....!!!!!

بیتا....

بیتا جان اگر از من بپرسی میگم میگم خوش شانس بودی و از این بابت خوشحالم. حدس من اینه که اگر راستش را نگفته بودی شاید بیشتر احتمال داشت مشکل به وجود بیاد. در این که چنین قانونی وجود داره و سقف ممکن ده هزار دلار هست شکی نیست. من غیر مستقیم کسی را می شناسم که به همین دلیل براش مشکل به وجود آمده بوده.
از طرف دیگه راجع به انتقال پول، این که فرد سند بیاره و توضیح قانع کننده بده که مثلا فلان دارییم را در یک کشور دیگه فروختم و این پول را به دست آوردم روش شدنی بوده و خیلیها انجامش دادن. ولی با توجه به قوانین جدید و نامه هاییی که ازش باهاتون صحبت کردم من مطمئن نیستم که در حال حاضر اوضاع به چه صورت هست.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من نفهميدم اگه مثلا ماشينو اين چيزارو بفروشيم بريم حالا بايد ده هزارتا ببريم بقيه را بگيم از طريق صرافي بفرستن؟
تشکر کنندگان:
افشين نوشته: سلام دوستان
من نفهميدم اگه مثلا ماشينو اين چيزارو بفروشيم بريم حالا بايد ده هزارتا ببريم بقيه را بگيم از طريق صرافي بفرستن؟

افشین جان این پاسخ نظر شخصی من هست. نیاز هست که باز هم بررسی کنیم ببینیم راهکار عملی چی هست. من تا جایی که دستم آمد نتونستم به روش استفاده از صرافی اطمینان کنم و هنوز این کا را نکردم. چون ظاهرا هیچ سند قانونی دست فرد نمیدن که مطمئن باشه. ظاهرا با ارتباطات فردی که دارند پول را از شما میگیرن و یک نفر دیگه که مثلا در آمریکا حساب داره و با اونها رابطه ی پولی داره پول را اینجا به حساب شما میریزه. من راستش به این روش نمیتونم اعتماد کنم. هر اطلاع جدیدی که پیدا کردم با کمال میل در اختیارتون میگذارم.
ارادت
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

سلام مجدد

كسي از دوستان يك وكيل مجرب در مهاجرت به آمريكا سراغ داره كه ما باهاش اين موضوع رو چك كنيم.
لطفا اگر مي دونين كمك كنين.
مرسي
تشکر کنندگان:
sam نوشته: كسي از دوستان يك وكيل مجرب در مهاجرت به آمريكا سراغ داره كه ما باهاش اين موضوع رو چك كنيم.
لطفا اگر مي دونين كمك كنين.

من شخصا وکیلی را سراغ ندارم. اما اسم چند وکیل را فقط شنیده ام. مثل ایرج ناصریان یا طاهر کاملی ...
بنده هیچ گونه آشنایی با این افراد نداشته و صرفا جهت معرفی آنها بوده است .
تحقیق و پیگیری در چند و چون کار این افراد و نهایتا تصمیم گیری بر عهده خودتان.

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان