کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دنیای بعد از ویزا
آقا ممنون
در فرودگاه اصلا ما رو نگشتن و فقط گفتن به آمریکا خوش اومدین.
اون فرم هم خیلی آسونه. فقط اگه بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار پول دارین اونجا ننویسین چون شامل مالیات میشه.
ارادت
علی
شماره کیس: ***2008AS11
دریافت نامه اول: May/2007
دریافت نامه دوم: May/2008
مصاحبه: June 24th, 2008
كليرنس همسرم:September 7th, 2008(قبل از اعلام شدن در سایت سفارت)
دريافت ويزای همسرم: September 14th, 2008
کلیرنس خودم:September 21th, 2008
دریافت ویزای خودم: September 25th, 2008
تشکر کنندگان: mre
سلام.
آیا مدرک شوء پیشینه برای داخل آمریکا لازمه ؟ یکی از دوستان گفته که در امریکا لازمتون می شه و بگیرید.( در تاپیک ایالت کالیفرنیا )
حرف من اینه که سفارت مدرک سوءپیشینه را از ایرانیها قبول نداره و رسما اعلام می کنه که نیارید ، حالا چطور در خاک امریکا لازم می شه ؟
دوستانی که در آمریکا هستن آیا این مدرک لازمشون شده ؟
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان:
من که تا حالا لازمم نشده. ولی نمیتونم بگم هیچ جا هم به درد نمی خوره. اینکه سفارت رویه خاصی داشته باشه به معنی این نیست که همه ی سازمانها در آمریکا هم به همون رویه پایبند باشن.
تشکر کنندگان:
دوست عزیزی که در مورد دوستت سئوال داشتی تا اونجایی که من فهمیده ام اگر برنده اصلی وارد خاک آمریکا نشود وابستگانش هم اجازه ورود به خاک آمریکا را ندارند حالا خودت حساب کن کسی که دیگه وابسته به برنده نباشد حکمش چیه . اونها بهتره که بذارن بعد از ورود به آمریکا جدا بشن
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
امیدوارم که حال همتون خوب باشه. بالاخره نامه خوشآمدگویی ما بعد از ۱ ماه به دستمون رسید. البته تاریخ بررسی مدارک ۱۸ نوامبره و تو نامه گفتن که تا ۱ ماه دیگه یعنی تا ۱۸ دسامبر ۲۰۰۸ گرین کارت ما رو ارسال میکنن.
با تشکر
علی
شماره کیس: ***2008AS11
دریافت نامه اول: May/2007
دریافت نامه دوم: May/2008
مصاحبه: June 24th, 2008
كليرنس همسرم:September 7th, 2008(قبل از اعلام شدن در سایت سفارت)
دريافت ويزای همسرم: September 14th, 2008
کلیرنس خودم:September 21th, 2008
دریافت ویزای خودم: September 25th, 2008
تشکر کنندگان:
علی جان امیدوارم که هر چه زودتر گرین کارتت بیاد

موفق باشی
تشکر کنندگان:
سلام به همه
1- ما در تاریخ 18 اکتبر وارد آمریکا شدیم و در تاریخ 24 نوامبر نامه خوشامدگویی را دریافت کردیم
2- در آن نامه یک شماره رسید درج شده که با آن میتوانید وضعیت پرونده تان را در سایت USCIS رهگیری کنید
3- من در همان تاریخ 24 نوامبر و نیز روز بعد که پیگیری کردم نوشته بود در تاربخ 21 نوامبر برای Card Production ارسال شده و 30 روز به ما مهلت بدهید
4- امروز(26 نوامبر) که پیگیری کردم اینرا نوشته:
Application Type: OS155A, IMMIGRANT VISA AND ALIEN REGISTRATION

Current Status: Approval notice sent.

On November 25, 2008, we mailed you a notice that we have approved this OS155A IMMIGRANT VISA AND ALIEN REGISTRATION. Please follow any instructions on the notice. If you move before you receive the notice, call customer service.

ازدوستان صاحب نظر کسی معنی عبارت Approval Notice Sent را می داند. هرچه در اینترنت گشتم به جواب دقیقی نرسیدم. اما دو احتمال میدهم:
الف: معنی آن همان نامه خوشامدگویی است که قبلا دریافت کردم(البته این تقدم و تاءخر از USCIS بعید نیست)
ب: گرین کارت ارسال شده است

با تشکر
تشکر کنندگان:
Jafari001
برای من نامه خوش آمد گویی نیومد اصلا و کدی هم برای پیگیری ندارم. من 30 اکتبر اومدم. با این اوصاف شما هم هنوز گرین کارتتونو نگرفتید.درسته؟
تشکر کنندگان:
با سلام

ما هنوز گرین کارتهایمان نیامده است به مجض اینکه بدستم برسد اطلاع خواهم داد
تشکر کنندگان:
ممنون از لطفتون.راستی شما درکدوم ایالت هستید؟ راضی هستید؟ وضعیت کارچطوره؟
تشکر کنندگان:
با سلام

امروز گرین کارتهایمان را دریافت کردیم بهمراه یک نامه خوشامدگویی اضافه(بنظر میرسه این عموسام بدجوری از آمریکا آمدن ما ذوق زده شده. همانطور که کنسول سفارت آمریکا در ابوظبی پس از آمدن کلیرنسم به محل کارم در تهران تلفن کرد و گفت بیا ویزاتو بگیر)
بنابراین روشن می شود که منظور از Approval Notice Sent که در کامنت قبلی عرض کردم همانا ارسال گرین کارتهاست که ضمیمه فرم I-797D
می شود(البته مشروط براینکه قبل از آن وضعیت Card Production را گذرانده باشید)
تشکر کنندگان: ezbob74
سلام.آقا مبارکه.
تشکر کنندگان:
مبارک باشه
تشکر کنندگان:
jafari001
نامه خوش آمد گویی من هم اومد ولی به اولین آدرسی که موفع ثبت نام نوشته بودم.
میشه لینک جایی که میتونیم پروسه دریافت گرین کارت رو چک کنم برام بفرستین.
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
ما نامه خوشامدگویی و گرین کارت رو 10 روز بعد از ورود با هم دریافت کردیم. به آدرس جدید که در فرودگاه دادیم فرستادند. ولی هنوز ssn نیومده. هر جایی هم که کاری داریم این شماره رو می خوان!!!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان