کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت
(2012-02-27 ساعت 18:08)frz61 نوشته:  
(2012-02-27 ساعت 16:19)ParsTrader نوشته:  سلام
بارها در این سایت اعلام شد که میزان 10 هزار دلار برای هر خانواده است که زمان ورود به خاک آمریکا باید اعلام شود
که علت انهم تنها به خاطر قوانین مبارزه با پولشویی است و هیچگونه مالیاتی برای مبلغ بالای 10000 دلار اعمال نمی شود
با ارزوی موفقیت برای شما

ببخشید میشه لطفا بگید اگه یک خانواده بیشتر بخوان ببرن برای سفر اول (با توجه به اینکه ما ها راه دیگه ای مثل کارت اعتباری و... برای انتقال وجه مطمئن و بی دردسر نداریم) - چکار باید بکنند- راهی برای کسب اجازه قبل از رفتن هست؟ که با اطلاع خودشون باشه و غیر قانونی نباشه؟

سلام
من نگفتم مبلغ بیش از 10 هزار دلار غیر قانونیه
گفتم فقط باید اطلاع داده بشه
شما اگر 100 هزار دلار داشته باشید مشکلی نیست و فقط در فرودگاه امریکا اطلاع می دهید و مالیاتی هم به این مبلغ تعلق نمی گیره
با ارزوی موفقیت برای همه

آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: storagemeter ، hoda2012 ، SH1A2R3 ، Hediyeh ، kopol ، frozen mind ، parsy631 ، frz61 ، Linspire ، amir0_0amir ، arman_m ، Solitude ، moesa7 ، peyman1355 ، lot2013
تجربه شخصی :

مرتبه اول فرودگاه سانفرانسیکو : مبلغ همراه 13000 دلار ، اعلام کردم و فرمی پر کردم و تمام

مرتبه دوم فرودگاه لس آنجلس : مبلع همراه 15000 دلار نقد ، 1000 دلار فرش و طلا ، اعلام کردم و فرمی پر شد و بدون مشکل تمام

طبق قانون مهاجرین تا دوسال بعد از دریافت گرین کارت از پول همراه خود مالیات نباید بدهند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
(2012-02-28 ساعت 18:30)frz61 نوشته:  
(2012-02-27 ساعت 23:30)ParsTrader نوشته:  
(2012-02-27 ساعت 18:08)frz61 نوشته:  
(2012-02-27 ساعت 16:19)ParsTrader نوشته:  سلام
بارها در این سایت اعلام شد که میزان 10 هزار دلار برای هر خانواده است که

ببخشید میشه لطفا بگید اگه یک خانواده بیشتر بخوان ببرن برای سفر اول (با

سلام
من نگفتم مبلغ بیش از 10 هزار دلار غیر قانونیه
گفتم فقط باید اطلاع داده بشه
شما اگر 100 هزار دلار داشته باشید مشکلی نیست و فقط در فرودگاه آمریکا اطلاع می دهید و مالیاتی هم به این مبلغ تعلق نمی گیره
با ارزوی موفقیت برای همه
واقعا ممنونم که محبت می کنید و جواب می دید-من اگر مثلا 50000 دلار ببرم و تو فرودگاه هم اطلاع بدم امکان ضبط یا برگشت دادن پول وجود داره؟ سایت خاصی برای کسب اجازه و مجوز قبل از رفتن به فرودگاه هست( که خیالمون راحت تر باشه چون ما تمام زندگیمون ونتیجه کارهای اینورمون رو جمع می کنیم تا اون ور بتونیم یک امکانات اولیه بدست بیاریم برای شروع) ؟
عزيزم شما از ايران نميتوانيد نفري ٥٠٠٠ تا بيشتر خارج كنيدبه توصيه يكي از دوستان بهترين كار حواله هست
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، frz61 ، batis2010 ، Solitude ، moesa7 ، peyman1355
دکتر جون کدوم حواله ؟؟؟ حواله ای در کار نیست ، در ضمن تا این لحظه که هیچ ایرانی رو در فرودگاه جهت بردن دلار نگشتند
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، armanbala ، storagemeter ، batis2010 ، **USA** ، moesa7
سلام بچه ها راهی هست که بتونیم دلار به نرخ دولتی بخریم؟مثلا قبلا بانک پارسیان ویزا کارت صادر میکرد و میتونستی دلار به نرخ دولتی از خود بانک بخری و واریز کنی به حساب مثل اینکه جدیدا نه تنها بانک پارسیان بلکه هیچ بانکی این کارو نمیکنه!!! هیچ دریچه ای نیست؟!واقعا خرید دلار به نرخ آزاد کمر شکنه!
2012AS00020XXX
اطلاع از قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها:3 sep از طریق e mail
رسید فرمها: 3 sep تایید مدارک:27 sep
کارنت شدن: 9 oct
دریافت نامه دوم:19 DEC
مصاحبه: FEB
دریافت ویزا:یکضرب
هزینه ها:در سفرنامه اعلام کردم
بچه های مهاجرسرا خیلی مخلصیمTongue
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، vroom ، batis2010 ، Solitude ، moesa7
(2012-02-29 ساعت 00:20)emrah66 نوشته:  سلام بچه ها راهی هست که بتونیم دلار به نرخ دولتی بخریم؟مثلا قبلا بانک پارسیان ویزا کارت صادر میکرد و میتونستی دلار به نرخ دولتی از خود بانک بخری و واریز کنی به حساب مثل اینکه جدیدا نه تنها بانک پارسیان بلکه هیچ بانکی این کارو نمیکنه!!! هیچ دریچه ای نیست؟!واقعا خرید دلار به نرخ آزاد کمر شکنه!

دوست من ما اینجا حاضریم همین دلار 1900 تومنی رو بخریم . ولی نیست که نیست
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، frz61 ، vroom ، batis2010 ، Solitude ، moesa7
برای خرید دلار هر چه سریعتر اقدام کنید ، مطمئناً با نزدیک شدن به سال نو افزایش قیمت دلار رو خواهیم داشت
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، batis2010 ، **USA** ، moesa7
(2012-02-29 ساعت 00:20)emrah66 نوشته:  سلام بچه ها راهی هست که بتونیم دلار به نرخ دولتی بخریم؟مثلا قبلا بانک پارسیان ویزا کارت صادر میکرد و میتونستی دلار به نرخ دولتی از خود بانک بخری و واریز کنی به حساب مثل اینکه جدیدا نه تنها بانک پارسیان بلکه هیچ بانکی این کارو نمیکنه!!! هیچ دریچه ای نیست؟!واقعا خرید دلار به نرخ آزاد کمر شکنه!

بانک پارسیان هنوز هم اینکار رو می کنه، همین امروز از یک شعبه پرسیدم

روش کار : اول یک حساب با بیش از 20 میلیون تومان باز می کنید که بهش سود هم تعلق می گیره، بعد می تونید درخواست ویزا کارت کنید که مال یک بانکی تو ترکمنستان هست، هزینه در خواست 120 دلاره و تا 5000 دلار می تونید توش بریزید، به بزخ 1230 تومن، البته تو قراردادش یک بندی داره که اگر به دلیل تحریم ویزا کارتتون از کار افتاد بانک هیچ مسئولیتی نداره و خسارت نمیده

به نظر من با این شرایط اصلا کار به صرفه ای نیست و همون پول نقد ببرین بهتره
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
تشکر کنندگان: frozen mind ، SH1A2R3 ، vroom ، كاميلا ، emrah66 ، batis2010 ، Solitude ، moesa7
(2012-02-29 ساعت 18:31)t.azimaie نوشته:  

بانک پارسیان هنوز هم اینکار رو می کنه، همین امروز از یک شعبه پرسیدم

روش کار : اول یک حساب با بیش از 20 میلیون تومان باز می کنید که بهش سود هم تعلق می گیره، بعد می تونید درخواست ویزا کارت کنید که مال یک بانکی تو ترکمنستان هست، هزینه در خواست 120 دلاره و تا 5000 دلار می تونید توش بریزید، به بزخ 1230 تومن، البته تو قراردادش یک بندی داره که اگر به دلیل تحریم ویزا کارتتون از کار افتاد بانک هیچ مسئولیتی نداره و خسارت نمیده

به نظر من با این شرایط اصلا کار به صرفه ای نیست و همون پول نقد ببرین بهتره
سلام.کارت پارسیان دیگه کار نمیکنه.بخاطر این موضوع ما کلی‌ پول هتل ضرر کردیم.

***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان: frz61 ، kopol ، vroom ، كاميلا ، batis2010 ، moesa7
من هم جديدا از بانك پارسيان سوال كردم گفتند ديگه دلار نميفروشيم ولي شما ميتونيد دلار بخريد وبياريد اينجا ما براتون كارت صادر كنيم. هر وقت دلار هاتون رو خواستيد پس بگيريد هم بايد يك هفته قبل اطلاع دهيد.
2012AS00041XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 15 Jul
سفارت: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , jul 25
کارنت شدن:june
دریافت نامه دوم:19 april
مصاحبه:12 june
دریافت کلیرنس:در انتظار كلير
2 نفر
هزینه ها:14000عکس+74000 DHl+ عكس12000+10000 بانك+200000 ترجمه+ 64000dhl+واكسنها 141000 +بليط 560000 تركيش فقط رفت

تشکر کنندگان: frozen mind ، storagemeter ، emrah66 ، SH1A2R3 ، batis2010 ، moesa7
دوستان عزیز دروود

هوووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

از همه عزیزانی که با کمکهایشان باعث شدند الان از دیار دور با شما باشم ممنونم و تلاش می کنم که من هم ادای دین خود را انجام دهم.
در چند بخش تصمیم دارم مطالبی را خدمت دوستان ارائه کنم که امیدوارم کمکی باشد به کسانی که این مسیر را پیش رو دارند.
4 روز قبل با پرواز امارت به کالیفرنیا رسیدیم
از پرواز خیلی راضی نبودم. در فرودگاه امام به خاطر کارمند پشت گیت ، خیلی اذیت شدیم و کم مانده بود گیت را از دست بدیم (میزان بار برای مسیر تهران - امارات نفری یک چمدان 30 کیلویی است ولی امارات به امریکا نفری 2 چمدان 23 کیلویی) (حتما چمدانها را بیشتر از 23 کیلو پر نکنید چون 150$ جریمه داره)، مسیر اول (دوبی) 3 ساعت طول کشید و نزدیک به 1 ساعت به هواپیما اجازه فرود ندادند و هواپیما منتظر اجازه فرود بود. بعد هم درباندی که با فرودگاه 3 فاصله زیادی داشت فرود آمد و مدت زیادی طول کشید تا با اتوبوس به فرودگاه رسیدیم. کمی در فری شاپ خرید کردیم. (دوستانی که به فرودگاه لوس آنجلس می آیند اگر خرید فری شاپی دارید حتما در محلی که ترانزیت دارید انجام دهید چون قسمت ورودیه فرودگاه لوس آنجلس فروشگاه نداره)
پرواز دوم به مقصد امریکا هم با 2 ساعت تاخیر انجام شد و در نهایت با حدود یک ساعت تاخیر به لوس آنجلس رسیدیم.
داخل هواپیما همانطور که انتظارش رو داشتم فرمهایی را پخش کردند و پر کردیم
(دوستان فقط فرم آبی را بگیرید و پر کنید. فرم دیگری هم هست که برای کسانی که گرین کارت یا ویزای مهاجرتی دارند نیست)
(نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، تعداد نفرات همراه شخص برنده، آدرس امریکا، تبعه کدام کشور ، شماره پاسپورت، کشور مبدا، .... ، شماره پرواز، سفرتان تجاری است؟، چیزهایی که همراه دارید: سبزیجات و گیاه و میوه و ... هست یا نه؟ حیوانات و موجودات خانگی همراه دارید؟ بیماری و ... دارید یا نه؟ مبلغ همراهتان بیش از 10000$ هست یا خیر؟ (اگر هست حتما بنویسید، مالیات هم نداره) ، ارزش اشیاء با ارزشی که همراه دارید؟ (تا 800$ مشکلی ندارد)
تا جاییکه یادمه سوالات این ها بود اگه کم و زیاد بود ببخشید چون 4 روز گذشته بیشتر از این یادم نمی یاد
تو فرودگاه لوس آنجلس بعد از اینکه گیت امیگریشن پاسها و ویزا ها رو چک کرد و مهر زد و بعد از اثر انگشت و عکس چشم، به قسمت ابتدای سالن (جنب گیت شماره 1) رفتیم و پاکت سفارت را به مسئول آنجا که یک ایرانی بود تحویل دادیم. خیلی حال کردم که یه ایرانی را آنجا دیدم که خیلی هم کمک کرد، یه شماره تو ویزا هست که گفت این شماره برای هر کاری که بخواهیم انجام بدیم به درد می خوره) یک اثر انگشت و یه امضا و حدود 5 دقیقه تحمل و بعد هم رفتیم چمدانها را تحویل گرفتیم و از فرودگاه رفتیم بیرون. می خواستم یه مقدار از فری شاپ خرید کنم که همونطور که گفتم فری شاپ تو قسمت پروازهای ورودی نبود و ...
فردای آن روز هم به SSN رفتیم و تقاضای کارت Social Security دادیم که خیلی ساده بود و یه رسید گرفتیم که اجازه کار هم توی آن نوشته شده و گفتند تا 2 هفته دیگه می رسه.
هوای اینجا بهاریه و شبها کمی خنک می شه، بعضی وقتها هم بارانهای ساحلی داره که ممکنه خیلی شدید هم باشه ولی زود تموم می شه. تو این فصل از نظر بارندگی شرایط خیلی متغیره ولی در کل هوا خیلی عالیه.
توصیه می کنم کوکای اینجا را حتما تست کنید، من بعد از خوردن کوکای اینجا تازه فهمیدم که کوکاهایی که تا حالا خوردم گلو رو می سوزونه و اصلا یه چیز دیگه بوده ، هرچی بوده کوکا نبوده.
پیشنهاد می کنم یه روز صبح برای صبحانه یکی از شعبه های I HOP را امتحان کنید. خیلی ارزون نیست ولی ارزشش رو داشت.
تو فروشگاهها همه چیز پیدا می کنید و اگه عجله نکنید موقع تخفیف ها اجناسی را تا 90% تخفیف هم می بینید که بعضی هاشون خیلی عالیه.
کلاسهای زبان برای مهاجران یه مقدار محدودتر شده ولی رایگانه و توصیه می کنم در هر لولی که هستید یه سری به این کلاسها بزنید، حداقل بابت راهنماییهای جانبی که دارند خوبه،
تجربه های مربوط به گواهینامه و مراکز دیگه را بعدا ارائه می کنم
شاد باشید.
CN:2012AS12000
SEND FORM:17 AUG
3ﻧﻔﺮ (فرزند 1ساله)
ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ:14 DEC
هزینه ها:6 میلیون تومان + 5078$
کلیرنس:20 JAN
ویزا:14 FEB
اولین سفر:26 FEB
(2012-03-01 ساعت 13:47)aarshidaaa نوشته:  دوستان عزیز دروود

هوووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

از همه عزیزانی که با کمکهایشان باعث شدند الان از دیار دور با شما باشم ممنونم و تلاش می کنم که من هم ادای دین خود را انجام دهم.
در چند بخش تصمیم دارم مطالبی را خدمت دوستان ارائه کنم که امیدوارم کمکی باشد به کسانی که این مسیر را پیش رو دارند.
4 روز قبل با پرواز امارت به کالیفرنیا رسیدیم
از پرواز خیلی راضی نبودم. در فرودگاه امام به خاطر کارمند پشت گیت ، خیلی اذیت شدیم و کم مانده بود گیت را از دست بدیم (میزان بار برای مسیر تهران - امارات نفری یک چمدان 30 کیلویی است ولی امارات به آمریکا نفری 2 چمدان 23 کیلویی) (حتما چمدانها را بیشتر از 23 کیلو پر نکنید چون 150$ جریمه داره)، مسیر اول (دوبی) 3 ساعت طول کشید و نزدیک به 1 ساعت به هواپیما اجازه فرود ندادند و هواپیما منتظر اجازه فرود بود. بعد هم درباندی که با فرودگاه 3 فاصله زیادی داشت فرود آمد و مدت زیادی طول کشید تا با اتوبوس به فرودگاه رسیدیم. کمی در فری شاپ خرید کردیم. (دوستانی که به فرودگاه لوس آنجلس می آیند اگر خرید فری شاپی دارید حتما در محلی که ترانزیت دارید انجام دهید چون قسمت ورودیه فرودگاه لوس آنجلس فروشگاه نداره)
پرواز دوم به مقصد آمریکا هم با 2 ساعت تاخیر انجام شد و در نهایت با حدود یک ساعت تاخیر به لوس آنجلس رسیدیم.
داخل هواپیما همانطور که انتظارش رو داشتم فرمهایی را پخش کردند و پر کردیم
(دوستان فقط فرم آبی را بگیرید و پر کنید. فرم دیگری هم هست که برای کسانی که گرین کارت یا ویزای مهاجرتی دارند نیست)
(نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، تعداد نفرات همراه شخص برنده، آدرس آمریکا، تبعه کدام کشور ، شماره گذرنامه، کشور مبدا، .... ، شماره پرواز، سفرتان تجاری است؟، چیزهایی که همراه دارید: سبزیجات و گیاه و میوه و ... هست یا نه؟ حیوانات و موجودات خانگی همراه دارید؟ بیماری و ... دارید یا نه؟ مبلغ همراهتان بیش از 10000$ هست یا خیر؟ (اگر هست حتما بنویسید، مالیات هم نداره) ، ارزش اشیاء با ارزشی که همراه دارید؟ (تا 800$ مشکلی ندارد)
تا جاییکه یادمه سوالات این ها بود اگه کم و زیاد بود ببخشید چون 4 روز گذشته بیشتر از این یادم نمی یاد
تو فرودگاه لوس آنجلس بعد از اینکه گیت امیگریشن پاسها و ویزا ها رو چک کرد و مهر زد و بعد از اثر انگشت و عکس چشم، به قسمت ابتدای سالن (جنب گیت شماره 1) رفتیم و پاکت سفارت را به مسئول آنجا که یک ایرانی بود تحویل دادیم. خیلی حال کردم که یه ایرانی را آنجا دیدم که خیلی هم کمک کرد، یه شماره تو ویزا هست که گفت این شماره برای هر کاری که بخواهیم انجام بدیم به درد می خوره) یک اثر انگشت و یه امضا و حدود 5 دقیقه تحمل و بعد هم رفتیم چمدانها را تحویل گرفتیم و از فرودگاه رفتیم بیرون. می خواستم یه مقدار از فری شاپ خرید کنم که همونطور که گفتم فری شاپ تو قسمت پروازهای ورودی نبود و ...
فردای آن روز هم به SSN رفتیم و تقاضای کارت Social Security دادیم که خیلی ساده بود و یه رسید گرفتیم که اجازه کار هم توی آن نوشته شده و گفتند تا 2 هفته دیگه می رسه.
هوای اینجا بهاریه و شبها کمی خنک می شه، بعضی وقتها هم بارانهای ساحلی داره که ممکنه خیلی شدید هم باشه ولی زود تموم می شه. تو این فصل از نظر بارندگی شرایط خیلی متغیره ولی در کل هوا خیلی عالیه.
توصیه می کنم کوکای اینجا را حتما تست کنید، من بعد از خوردن کوکای اینجا تازه فهمیدم که کوکاهایی که تا حالا خوردم گلو رو می سوزونه و اصلا یه چیز دیگه بوده ، هرچی بوده کوکا نبوده.
پیشنهاد می کنم یه روز صبح برای صبحانه یکی از شعبه های I HOP را امتحان کنید. خیلی ارزون نیست ولی ارزشش رو داشت.
تو فروشگاهها همه چیز پیدا می کنید و اگه عجله نکنید موقع تخفیف ها اجناسی را تا 90% تخفیف هم می بینید که بعضی هاشون خیلی عالیه.
کلاسهای زبان برای مهاجران یه مقدار محدودتر شده ولی رایگانه و توصیه می کنم در هر لولی که هستید یه سری به این کلاسها بزنید، حداقل بابت راهنماییهای جانبی که دارند خوبه،
تجربه های مربوط به گواهینامه و مراکز دیگه را بعدا ارائه می کنم
شاد باشید.

ضمن نبریک و آرزوی موفقیت به شما
لطفا بفرماییید چه مقدار دلار تونستید ببرید و اینکه دلیل اذیت شدنتان در فرودگاه امام چی بود؟
کیس نامبر: 2012as2xxxx
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
تشکر کنندگان: kopol ، SH1A2R3 ، pouyakafi ، batis2010 ، Solitude ، moesa7 ، pooyash
"فردای آن روز هم به SSN رفتیم و تقاضای کارت Social Security دادیم که خیلی ساده بود"
مگر میبایست به SSN رفت من فکر می کردم همه کار در فرودگاه انجام می شود حالا آدرس SSN را در هر ایالت از کجا پیدا کنیم؟
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
تشکر کنندگان: armanbala ، SH1A2R3 ، batis2010 ، moesa7
بچه ها سلام من یه امید داشتم به گرفتن ارز به نرخ دولتی و اونم به باد رفت!!!
ارز دانشجویی گرفتن بود! که اونم تو سایت applyaboard.org اینطوری نوشته بودن:25- آیا با داشتن ویزای اقامتی (یا هر نوع ویزای دیگری غیر از دانشجویی) میتوان ارز دانشجویی دریافت کرد؟
خیر، ویزای شما حتما باید دانشجویی باشد.

بدنم به لرزه میفته وقتی به فکر خریدن دلار به (نرخ آزاد) میفتم! ای کاش راهی وجود داشت
2012AS00020XXX
اطلاع از قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها:3 sep از طریق e mail
رسید فرمها: 3 sep تایید مدارک:27 sep
کارنت شدن: 9 oct
دریافت نامه دوم:19 DEC
مصاحبه: FEB
دریافت ویزا:یکضرب
هزینه ها:در سفرنامه اعلام کردم
بچه های مهاجرسرا خیلی مخلصیمTongue
تشکر کنندگان: armanbala ، frozen mind ، SH1A2R3 ، Solitude ، moesa7
سلام ما ۲۷ فوریه رسیدیم پرواز ایرفلوت پرواز خوب بود تاخیر نداشت فرداش رفتیم اداره سوشیال گفتند باید فرم ای-۹۴ پر میکردیم بعد رفتیم اداره مهاجرت گفت نیاز به این فرم نبود حالا نمی‌دونیم چیکار باید کنیم ؟دوباره بریم اداره سوشیال یا منتظر گرین کارت باشیم در ضمن کسی‌ میدونه برایه گذراندن کلاس زبان کجا باید مراجعه کنیم؟یادم رفت بگم ما کالیفرنیا - فرسنو هستیم نزدیک لوس آنجلس
تشکر کنندگان: armanbala ، frozen mind ، jan ، SH1A2R3 ، t.azimaie ، batis2010 ، behrooz ramezani ، Solitude ، moesa7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان