کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدام برای مهاجرت از کدام طریق؟
سلام دوستان خواستم بدونم کدوم راه برای گرفتن ویزا آمریکا بهتره!!!!'
بعدش خواستم بهتون بگم شبکه {ایران بی مرز} مجرش آقای رامین دلاوری
هستش {مشاور رسمی Sadمهاجرت از کالیفرنیا با 15 سال تجربه} !!!!!!!??
جناب آقای دلاوری میگه'من شما در عرض یک ماه به خاک امریکا میارم!!
حالا چطوری??????????????????Rolleyes
میگه واستون ویزا توریستی میگره بعدش رسیدی امریکا ویزا توریستی رو
به ویزا اقامت تبدیل میکنه و چند ماه دیگه واستون گرین کارت میاد''
میگه حتی اینکار رو میتونم از طریق ویزا تحصیلی بگیرم و به خاک آمریکا شما را
برسونم ?????????
آیا چنین چیزی میشه آدم ویزا توریستی بگیره بعدش به ویزا اقامت تبدیل کنه ????????Rolleyes

باتشکر از سایت خوبتون دم همه تون گرم من تازه با این سایت آشنا شدم واقعا سایت خوبه '
ممنون میشم اگر جواب بدین
خداحافظ
پاسخ
تشکر کنندگان: exxedus ، jps ، msar ، hossein_1987
(2013-08-30 ساعت 14:59)m.s.california001 نوشته:  سلام دوستان خواستم بدونم کدوم راه برای گرفتن ویزا آمریکا بهتره!!!!'
بعدش خواستم بهتون بگم شبکه {ایران بی مرز} مجرش آقای رامین دلاوری
هستش ...................
دوست عزیز ، بیش از 3 ساله که ایشون رو میشناسم و باهاشون هم گاهی ارتباط دارم ، عزیز دلم ، بشنو و باور نکن !!! مگه گرفتن گرین کارت به همین سادگیهاست ؟ یا فکر کردین از طریق دانشجویی بیاین ، کار سختیه که بخواید بمونید ؟ نه عزیزم !! من ندیدم که یه دانشجو بیاد و برگرده !! مگر در موارد خیلی خاص . در ضمن با توجه به لایحه تحت بررسی سنا ، در خصوص مهاجرین غیر قانونی ، این مطلب رو هم که آدم ویزای توریستی بگیره و بمونه رو از سرتون بیرون کنید .
موفق باشید و برای پولتون هم ارزش قائل باشید . دستمزد آقای دلاوری حداقل ساعتی 300 دلاره !!! میگید نه ، از خودش سوال کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: exxedus ، msar ، hossein_1987
Exclamation 
سلام دوستان.
من 18 سالمه و رشته ریاضیم.امسال کنکور دادم اما نرفتم دانشگاه]در ضمن من از سربازی معافم.میخوام سال دیگه کنکور بدم اما دوستان گیر کردم برم رشته انسانی و مدیریت بزنم با ریاضی.علاقه ی خیلی زیادی دارم که به آمریکا مهاجرت کنم . برنامه های بیزینسیم که توی ذهنم دارم رو اجرا کنم.در واقع اونجا بیزینس راه بندازم.من از لحاظ مالی معمولیم و فامیلی اونجا ندارم.
و اینکه من باید از الان برنامه ریزی کنم و اصلا هم زود نیست!
حالا با توجه به شرایطم ازتون جند تا سوال دارم:
1-اینکه خوبه که من مدیریت بخونم برای اونور؟
2-چه جوری باید برم؟ویزای استخدام؟شانسی هس؟راه دیگه چی؟چه قدر منطقیه؟
خواهش میکنم هر قلقی هر راهی هر چیزی که به ذهنتون میاد دریغ نکنید.لطف میکنید.منتظر پاسخاتون هستم.خواهش میکنم کمکم کنید.
به دنیا تشکر.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، hossein_1987
سلام
من یه سوال دارم نمیدونم کجا باید بپرسم ...
من یه دوست آمریکایی دارم که میخواد بیاد تهران به عنوان توریست ... توی خونه ی منم میمونه ... میشه یکم راهنماییم کنین ببینم چه طوری میتونم کمکش کنم ... به خودش گفتن حتما باید یه راهنما داشته باشی مگر نه نمیتونی وارد ایران شی .. میتونم من راهنماش بشم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، hossein_1987
من 37 سال و مجردم اینکه با ویزای توریستی بیام آمریکا و سرمایه گداری کوتاه مدت داشته باشم.. واقعا امکان نداره..؟
میخوام به آقای دلاوری اعتماد کنم به نظرتون اشتباهه..؟؟

کی میتونه منو راهنمایی کنه چجوری برم آمریکا.. آخه سفارت هم که به آدمای مجرد ویزا نمیده مخصوصا من که یه دخترم و پدر و مادرم هم فوت شدن... کسی میتونه منو راهنمایی کنه.. میخوام کل داراییمو بفروشم و با حدود 150 میلیون تومان اونجا سرمایه گذاری سبک کنم و اقامت موقت بگیرم..
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar ، hossein_1987
(2013-10-05 ساعت 20:06)m.saberi نوشته:  من 37 سال و مجردم اینکه با ویزای توریستی بیام آمریکا و سرمایه گداری کوتاه مدت داشته باشم.. واقعا امکان نداره..؟
سلام
قطعا اعتماد کردن به چنین افرادی اشتباه است.

البته انتخاب نهایی با خود شماست.
موفق باشید

سلام
متاسفانه شما هیچ اطلاعاتی از خودتون ندادید (سن . مدرک تحصیلی . زبان . سابقه کار و....)
اما با این پول هیج کشوری از طریق سرمایه گذاری به شما اقامت نمیدهد. اگر هم کسی به شما وعده و وعیدی داد فقط به فکر سود خودش است.
اما اگر لیسانس دارید و معدل بالای 15 . پیشنهادم گرفتن ایلتس 6.5 و اقدام برای فوق لیسانس در یکی از سه استان انتاریو(تورنتو) و یا بریتیش کلمبیا (ونکوور) و یا مانتیوبا است در این حالت به اسانی اقامت کانادا را دریافت می کنید.
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، exxedus ، pey.com ، msar ، hossein_1987
(2013-10-05 ساعت 23:09)ParsTrader نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 20:06)m.saberi نوشته:  من 37 سال و مجردم اینکه با ویزای توریستی بیام آمریکا و سرمایه گداری کوتاه مدت داشته باشم.. واقعا امکان نداره..؟
سلام

موفق باشید

سلام
متاسفانه شما هیچ اطلاعاتی از خودتون ندادید (سن . مدرک تحصیلی . زبان . سابقه کار و....)
اما با این پول هیج کشوری از طریق سرمایه گذاری به شما اقامت نمیدهد. اگر هم کسی به شما وعده و وعیدی داد فقط به فکر سود خودش است.
اما اگر لیسانس دارید و معدل بالای 15 . پیشنهادم گرفتن ایلتس 6.5 و اقدام برای فوق لیسانس در یکی از سه استان انتاریو(تورنتو) و یا بریتیش کلمبیا (ونکوور) و یا مانتیوبا است در این حالت به اسانی اقامت کانادا را دریافت می کنید.
با ارزوی موفقیت برای همه

من 37 سالمه.. مجردم.. و فوق دیپلم حسابداری دارم 14 سال سابقه کار دارم و زبان انگلیسی هم در حد ضعیف پدر و مادرم فوت شدن اینجا یه خواهر و یه برادر بزرگتر دارم.. ولی من همه عشقم زندگی در اونجاست ی خونه دارم که کل سرمایه منه با فروشش میخوام بیام اونجا و موندگار شم...
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، storagemeter ، exxedus ، msar ، hossein_1987
(2013-10-07 ساعت 11:03)m.saberi نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 23:09)ParsTrader نوشته:  
سلام

موفق باشید

سلام
با ارزوی موفقیت برای همه

من 37 سالمه.. مجردم.. و فوق دیپلم حسابداری دارم 14 سال سابقه کار دارم و زبان انگلیسی هم در حد ضعیف پدر و مادرم فوت شدن اینجا یه خواهر و یه برادر بزرگتر دارم.. ولی من همه عشقم زندگی در اونجاست ی خونه دارم که کل سرمایه منه با فروشش میخوام بیام اونجا و موندگار شم...
سلام
تنها راهی که میشه پیشنهاد کرد به شما اینه که لیسانس ایران بگیرید و برای فوق کانادا اپلای کنید البته با توجه به سن شما احتمال ویزای دانشجویی خیلی بالا نیست اما اگر معدل خوب و پشتکار داشته باشید کم شانس هم نیستید
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، nora ، exxedus ، msar ، hossein_1987
دوستان اگه دانشگاه ازاد کسی خونده باشه(کامپیوتر)و نمراتش هم بالا باشه میتونه برای دانشگاه های امریکا(دانشگاه های ضعیفشون)اپلای کنه؟
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-10-09 ساعت 02:12)Arashiv نوشته:  دوستان اگه دانشگاه ازاد کسی خونده باشه(کامپیوتر)و نمراتش هم بالا باشه میتونه برای دانشگاه های آمریکا(دانشگاه های ضعیفشون)اپلای کنه؟

چرا نشه !

یکی رو میشناختم که با GRE خوب و رزومه متوسط تونست از یکی دانشگاه های رنک متوسط بورس کامل بگیره.

لیسانسش هم دانشگاه ازاد صومعه سرا بود.
NO امضاءTongue
پاسخ
تشکر کنندگان: exxedus ، ParsTrader ، Arashiv ، msar ، hossein_1987
(2013-10-07 ساعت 18:37)ParsTrader نوشته:  سلام
تنها راهی که میشه پیشنهاد کرد به شما اینه که لیسانس ایران بگیرید و برای فوق کانادا اپلای کنید البته با توجه به سن شما احتمال ویزای دانشجویی خیلی بالا نیست اما اگر معدل خوب و پشتکار داشته باشید کم شانس هم نیستید
با ارزوی موفقیت برای همه

دوست گرامي ، منظورتون اينه كه داشتن سن بالا واسه درخواست ويزاي تحصيلي يك امتياز منفي هستش . ميشه بيشتر توضيح بدين .
پاسخ
بچه ها ارزون ترین دتنشگاه های امریکا شهریه سالیانشون تو چه حدودیه؟
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
پاسخ
دوستان عزیز هزینه ی تحصیل اینجا خیلی بالاست متاسفانه... برای مثال عرض میکنم:
در نزدیکی خونه ی من (لس انجلس) کالجی هست به اسم (پیرز کالج).. مثل ایران ترمی 17 18 یونیت میتونید بردارین... هر یونیت رو 100 دلار یا بیشتر در نظر بگیرین... ینی واسه یک سمستر باید 1800 دلار فقط پول ثبت نام بدین... ترم های اینجا هم مثل ایران همون 4 5 ماهه... ینی شما باید 1800 دلار واسه 4 ماه فقط بدین به دانشگاه ... کتاب ها هم هر کدوم 150 160 دلاری میشه... هزینه ی رفت و امد هم بماند که کم هم نیست.. برای زندگی متوسط رو به پایین ماهیی 1700 1800 تا باید درامد داشته باشین که اجاره ی خونه و خورد و خوراکتون بشه... از همه بد تر با ویزای تحصیلی کار نمیتونید بکنید به اون صورت!!!.. البته financial aid اینا هست که در صورتی که گرین کارت داشته باشین و 1 سال از زمان گرفتنش و زندگی تو امریکا گذشته باشه بتون تعلق میگیره که اونجوری علاوه بر این که درس خوندن مجانی میشه ترمی 2 یا 3 هزار تا هم بلاعوض بتون میدن .. البته اینم منوط به اینه که درامد شما کمتر از 15 یا 16 هزار دلار در سال باشه.... ضمن این که این فقط مربوط به کالج و گرفتن همون فوق دیپلم خودمونه.. بعد از اون بخواین برین دانشگاه باید هزینه هایی که گفتم رو ضرب در 4 5 بکنین تا بشه شهریه دانشگاه و این که دیگه از financial aid هم خبری نیست...
این ها رو گفتم نه به خاطر این که نا امید شین از اومدن به امریکا واسه این که بدونین اومدن به امریکا با ویزای تحصیلی ( اگر بتون بدن ) اصلا کار ساده ای نیست و باید حسابی هزینه کنین واسش... دلاوری و امثال اون هم همه کلاه بردارن .. همین اسم ( رامین دلاوری ) رو تو گوگل سرچ کنید تا ببینید هر نتیجه ای که پیدا میکنه کلمه ی (شیاد) هم توش هست... گول این حرفا رو نخورین .. بهترین منبع سایت های خود اداره مهاجرت و وزارت امور خارجه ی امریکاست
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Saeedv13 ، pey.com ، msar ، eblam
بخشی از تجربه یه بنده خدایی رو که تو گوگل پیدا کردم رو اینجا مینویسم تا حواصتون به این پول هایی که تو ایران با هزار زحمت در اوردین باشه :

(( من که از دانشگاه ناسیونال یونیورسیتی در کالیفرنیا پذیرش داشتم به هنگام مصاحبه در سفارت آمریکا به خانم مصاحبه کننده گفتم که این دانشگاه یکی از دانشگاه های خوب کالیفرنیا است. ایشان هم پوزخندی زدند و گفتند که I don't think so و بعد هم بنده را رد کردند.

چند روز طول کشید تا به خودم بیایم و تازه متوجه شدم که جناب دلاوری چه کلاهی بر سرمان گذاشته است. ایشان حدود 4500 دلار از من گرفته برای من از یک دانشگاه نا معتبر به هزینه 65 دلار پذیرش گرفته است که نتیجه ای جز رد ویزا در هنگام مصاحبه ندارد. ))
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Saeedv13 ، shayan-usa1993 ، eybaba ، pey.com ، msar ، eblam ، hossein_1987
با سلام خدمت دوستان
بنده 30 ساله هستم و تقریبا تمام بستگان همسرم در امریکا هستند و یکبار هم دعوتنامه برای ما فرستادن که به دلایل شخصی نتونستم برم اقدام کنم .
حالا می خوام دوباره اقدام کنم چندتا سوال دارم :
1- از چه طریقی اقدام کنم بهتره و سریعتر و چقدر زمان می بره
2- من قبلا کارمند قراردادی سپاه بودم ایا بعدا در کلیرنس برای من مشکلی پیش خواهد آمد به خاطر اینکه سپاه بودم ؟

مرسی از همه
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان