کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج
سلام
من میخواهم با یک خانمی که مقیم انگلیس هست ازدواج کنم بهترین راهکار چیه؟
اون بیاد اینجا که با هم ازدواج کنیم بعد اون برگرده من از سفارت تقاضا کنم که بتونم برم پیشش؟
دعوت نامه برای من بفرسته برم اونجا با هم ازدواج کنیم در این صورت سفارت برای تظمین مالی برای برگشت میخواد که من ندارم؟
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، msar
سلام:
مي خواستم بپرسم من كه متاهل هستم آيا در يكي از كشورهاي اروپايي مي توانم ازدواج كنم تا از اين طريق امكان پذيرفته شدن پناهندگيم را افزايش دهم؟با اين مبنا كه من به صورت غير قانوني وارد آن كشور شده و تقاضاي پناهندگي كرده باشم.توضيح اينكه همسرم در ايران است و مي خواهم بعدا براي پناهندگي او نيز اقدام كنم.
ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
خودتون صراحتا دارین میگین متاهل هستین بعد منظورتون چیه که میخواین مجدد ازدواج کنین برای رفتن از ایران؟ در اروپا چند همسری جرم محسوب میشه!
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، msar
با سلام
همسر من مقیم انگلستان است از سفارت انگلستان در ایران اقدام کردیم درخواست ما را رد کردن ما هم از دادگاه لندن درخواست فرجام کردیم همسرم آنجا وکیل گرفت و قاضی رای به ما داد ولی 2 هفته طول میکشه تا نامه به اداره مهاجرت برود و بعد به سفارت برود و شنیده ام ایران هم 1 ماه طول میکشد تا ویزا بدهد زیرا ابوذبی ویزا میدهد
میتوانم از ابوذبی ویزا بگیرم که سریع تر جواب بگیرم؟ و چه راهی را پیشنهاد میدهید تا این پروسه کوتاه شود؟
پاسخ
man 2nbale ye vakil to iran migardam ye kasi ke karaye visa anjam bedee va karesh khob bashe age kasi mishnasid lotfan moarefi konid
پاسخ
با سلام به دوستان

من یک سوال دارم و امیدوارم اگر دوستانی که اطلاعات صحیحی دارند بنده رو راهنمایی کنند.
سال پیش با همسرم که تبعه آلمان هستند ازدواج کردم. ایشان برای من در ایران دعوتنامه ازدواج فرستادند و بعد از حدود 6 ماه مراحل اداری سفارت آلمان برای من ویزا صادر کرد و من آمدم به آلمان و در اینجا ازدواج کردیم. همسرم مسیحی است و تمایلی به تغییر مذهب ندارد که از نظر من هم مشکلی به حساب نمیاد این بود که به سفارت ایران اطلاع ندادم . سوال من این است که مسافرت من یا همسرم به ایران مشکلی دارد یا خیر و اینکه تا 3 سال دیگه که اعتبار پاسپورت من تمام میشه و باید از سفارت ایران در اینجا درخواست پاس جدید بکنم، در اون زمان هم آیا مشکلی برای من به وجود میاد ؟

با سپاس فراوان
هادی
پاسخ
تشکر کنندگان: MITA ، fall_asleep ، msar
(2011-02-18 ساعت 15:11)testsaid نوشته:  با سلام به دوستان

من یک سوال دارم و امیدوارم اگر دوستانی که اطلاعات صحیحی دارند بنده رو راهنمایی کنند.
سال پیش با همسرم که تبعه آلمان هستند ازدواج کردم. ایشان برای من در ایران دعوتنامه ازدواج فرستادند و بعد از حدود 6 ماه مراحل اداری سفارت آلمان برای من ویزا صادر کرد و من آمدم به آلمان و در اینجا ازدواج کردیم. همسرم مسیحی است و تمایلی به تغییر مذهب ندارد که از نظر من هم مشکلی به حساب نمیاد این بود که به سفارت ایران اطلاع ندادم . سوال من این است که مسافرت من یا همسرم به ایران مشکلی دارد یا خیر و اینکه تا 3 سال دیگه که اعتبار پاسپورت من تمام میشه و باید از سفارت ایران در اینجا درخواست پاس جدید بکنم، در اون زمان هم آیا مشکلی برای من به وجود میاد ؟

با سپاس فراوان
هادی

[b]اول از همه به شما تبریک می گویم دوم اینکه یکی از بستگان ما مثل شما با یه زن آایرانی تابعه لمان ازدواج کرد و 6 ماه پیش تو شیراز جشن ازدواج داشتند و سوم اینکه برادر خانم من زن فنلاندی داره و مرتب میاد ایران و میره...[/b]

پاسخ
تشکر کنندگان: fall_asleep ، testsaid ، msar
(2011-02-18 ساعت 16:05)MITA نوشته:  
(2011-02-18 ساعت 15:11)testsaid نوشته:  با سلام به دوستان

با سپاس فراوان
هادی

[b]اول از همه به شما تبریک می گویم دوم اینکه یکی از بستگان ما مثل شما با یه زن آایرانی تابعه لمان ازدواج کرد و 6 ماه پیش تو شیراز جشن ازدواج داشتند و سوم اینکه برادر خانم من زن فنلاندی داره و مرتب میاد ایران و میره...[/b]

ممنونم از جواب شما دوست عزیز
همسر من هم یک خانم آلمانی هستند. پس مسافرت ما با ایران مشکلی نداره ؟ چون من شنیدم اگر با هم به ایران سفر کنیم برایمان مشکل پیش میاد.
نمیدونم واقعا این چا ایرانیه ما داریم . من تو خیلی از فرودگاههای دنیا بودم اما هیچ جا مثل فرودگاه امام دلهره و ترس نداشتم . نمیدونم اون افسر گذرنامه میزاره بدون دردسر بیام تو مملکت خودم یا نه ......
پاسخ
(2011-02-19 ساعت 03:11)testsaid نوشته:  ممنونم از جواب شما دوست عزیز
همسر من هم یک خانم آلمانی هستند. پس مسافرت ما با ایران مشکلی نداره ؟ چون من شنیدم اگر با هم به ایران سفر کنیم برایمان مشکل پیش میاد.
نمیدونم واقعا این چا ایرانیه ما داریم . من تو خیلی از فرودگاههای دنیا بودم اما هیچ جا مثل فرودگاه امام دلهره و ترس نداشتم . نمیدونم اون افسر گذرنامه میزاره بدون دردسر بیام تو مملکت خودم یا نه ......

تا جایی که من می دونم مشکلی برای ازدواج مرد مسلمان با زن غیرمسلمون در قوانین ایران وجود نداره.برعکسشه که پیرهن عثمان می کنن و برای رفت و امد به ایران اذیت می کنن.شما هیچ مشکلی برای رفت و امد با همسر غیرمسلمونتون ندارین.
پاسخ
تشکر کنندگان: testsaid ، frozen mind ، msar
دوستان یه سوال دارم
من میخوام با یه دختری که تبعه فرانسه هست ازدواج کنم
میخوام بدونم میتونه برام دعوتنامه یا چیز دیگه ای بفرسته تا اینجا برام ویزا صادر کنند ؟؟؟؟؟
یه سوال دیگه هم دارم اونم اینکه من هنوز سربازی نرفتم 22 سالمه... توی سربازیم ارفاقی نمیشه ؟؟؟
ممنون
پاسخ
(2011-02-23 ساعت 17:54)Hwoarang نوشته:  دوستان یه سوال دارم
من میخوام با یه دختری که تبعه فرانسه هست ازدواج کنم
میخوام بدونم میتونه برام دعوتنامه یا چیز دیگه ای بفرسته تا اینجا برام ویزا صادر کنند ؟؟؟؟؟
یه سوال دیگه هم دارم اونم اینکه من هنوز سربازی نرفتم 22 سالمه... توی سربازیم ارفاقی نمیشه ؟؟؟
ممنون

به صرف انگیزه ازدواج امکان صدور ویزا وجود نداره بلکه شما باید مقدمات ازدواج و مراحل اداری اون رو سپری کرده باشین و برای سفارت این اطمینان ایجاد شده باشه که طرفین ازدواج کردن.

بغیر از قوانینی که برای معافیت از سربازی هست ارفاقی برای سربازی وجود نداره که دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: Hwoarang ، frozen mind ، msar
ممنون
یه سوال دیگه
پدر دوست دخترم اونجا هتل داره اگه از اونجا برام دعوتنامه بفرسته اینجا به من ویزا (چه تفریحی چه علمی) میدن؟
پاسخ
(2011-02-24 ساعت 14:17)Hwoarang نوشته:  ممنون
یه سوال دیگه
پدر دوست دخترم اونجا هتل داره اگه از اونجا برام دعوتنامه بفرسته اینجا به من ویزا (چه تفریحی چه علمی) میدن؟

هر کسی میتونه برای شما دعوت نامه بفرسته.مهم فایده داشتن دعوت نامه ست.شما مجرد هستین و سربازی هم نرفتین،فکر نمی کنم شغل دولتی یا کفالت والدین یا هر شرط دیگه ای که بتونه کمک کنه که شما به سفارت ارائه بدین تا نشون بده بعد از اتمام ویزاتون به ایران میاین بنابراین از همین الان میشه راحت مطمئن بود که با تقاضای ویزای توریستی شما موافقت نمیشه..
درباره علمی متوجه منظورتون نشدم
پاسخ
ممنون
ولی جدیدا یه سری قوانین گذاشتن مثلا علکی میگی میرم اونجا ازمون زبان بدم و .... یا میخوام یه مقاله ارائه بدم اینجا 5 میلیون میزاری و اجازه میدن بهت
برای مطمئن بودن از برگشتن هم که حساب بانکی که گردش زیادی داره رو میشه معرفی کرد.....
پاسخ
(2011-02-26 ساعت 16:24)Hwoarang نوشته:  ممنون
ولی جدیدا یه سری قوانین گذاشتن مثلا علکی میگی میرم اونجا ازمون زبان بدم و .... یا میخوام یه مقاله ارائه بدم اینجا 5 میلیون میزاری و اجازه میدن بهت
برای مطمئن بودن از برگشتن هم که حساب بانکی که گردش زیادی داره رو میشه معرفی کرد.....

اینی که شما می فرمایین قوانین نیست حقه بازیه که به همین راحتی و الکی که شما گفتین هم نیست.یعنی اینقد هم ساده لوح نیستن سفارت ها.تو همین تالار این موردی که شما می فرمایین رو داشتیم که با این کلکی که زدن باعث شده 10 سال تو لیست سیاه قرار بگیرن و نتونن طی این مدت به اروپا سفر کنن
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان