کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ارمنستان
(2017-03-12 ساعت 15:32)nabavim نوشته:  مرسی از راهنماییتون
تاچندروزقبل بدون فـیـلـتــر شکن وارد می شدیم ومشکلی نداشت .الان باید بافـیـلـتــر شکن وارد بشیم؟

بی ربط هست ولی جهت اطلاع سایت آنکارا هم این مدلی شده .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
درست شد سايت سفارت ارمنستان.... بدون فيلترشكن هم أوكيه ....
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من برأي k1ويزا اقدام كرده ام و ٢٤ فوريه زمان مصاحبه گفتني مدارك كامل است و منتظر پروسه اداري باشم. امروز إيميل زدن كه از فرم انتخاب پيك پرينت بگيرم و و با ساير مدارك ( پاسپورت مدت دارو معتر و پاسپورت قديمي شامل سفرهاي بين المللي و عكس و ..) زمان مصاحبه به سفارت همراه ببرم!!! اين يعني چي ؟ من كه مصاحبه دادم و كسر مدرك هم نداشتم ، الان بايد چكار كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
سلام
برای تغییر ادرس باید جی کار کرد؟ ادرس امریکا که بعدا گرین کارت اونجا فرستاده میشه؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام از دوستان اگه امکان داره منو راهنمایی کنه
من می خوام یدونم اگه دو روز قبل از مصاحبم تو ارمنستان کار های مدیکالم رو انجام بدم ولی جواب به سفارت تو روز مصاحبه نرسه ایا نقص مدرک می زنند و باید دوباره مصاحبه بشم یا خیر صبر می کنن مدرکم کامل بشه بعد رسیدگی می کنن مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-28 ساعت 11:35)shayan_yg نوشته:  با سلام از دوستان اگه امکان داره منو راهنمایی کنه
من می خوام یدونم اگه دو روز قبل از مصاحبم تو ارمنستان کار های مدیکالم رو انجام بدم  ولی جواب به سفارت تو روز مصاحبه نرسه ایا نقص مدرک می زنند و باید دوباره مصاحبه بشم یا خیر صبر می کنن مدرکم کامل بشه بعد رسیدگی می کنن مرسی

نقص مدارك مي زنن
فردا پس فرداش كه آماده شد مي بريد تحويل ميديد
اصلا من خودم زمان مصاحبه اين داستان AP رو نمي دونستم
اگر مي دونستم نمي رفتم كاراي مديكال رو انجام بدم
ميذاشتم اگر همه چي اكي بود بعد مي رفتم
درسته نقص مدرك مي خوردم اما باز بهتر بود كه بخوان 2 بار تيغمون بزنن
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-17 ساعت 20:04)شوفا نوشته:  سلام دوستان
من برأي k1ويزا اقدام كرده ام و ٢٤ فوريه زمان مصاحبه گفتني مدارك كامل است و منتظر پروسه اداري باشم. امروز إيميل زدن كه از فرم انتخاب پيك پرينت بگيرم و و با ساير مدارك ( پاسپورت مدت دارو معتر و پاسپورت قديمي شامل سفرهاي بين المللي و عكس و ..) زمان مصاحبه به سفارت همراه ببرم!!! اين يعني چي ؟ من كه مصاحبه دادم و كسر مدرك هم نداشتم ، الان بايد چكار كنم؟

شما كلير شدي ديگه
بفرستيد مدارك رو
پاسخ
تشکر کنندگان: شوفا
(2017-03-22 ساعت 23:36)rezaP نوشته:  سلام
برای تغییر ادرس باید جی کار کرد؟ ادرس آمریکا که بعدا گرین کارت اونجا فرستاده میشه؟

دوستاني كه تشريف مي برن آمريكا اگر تغييري در آدرس دارن بايد طي 10 روز از نقل مكان آدرس جديد رو به USCIS اعلام كنن
از اين طريق
https://www.uscis.gov/addresschange
اگر هم هنوز تشريف نبرديد روزي كه و ويزا رو دريافت كرديد بايد به سايت USCIS بريد و درخواست گرين كارت بديد و وجه اون رو واريز كنيد
در اون زمان آدرس محلي كه قراره گرين كارت به اونجا پست بشه رو وارد مي كنيد.
در هر حال من الان يه سر به سايتشون زدم ديدم مشاور و پاسخگوي آنلاين داره
مي تونيد اگر شرايطتون متفاوت از آن چيزي كه من اشاره كردم هست از اون طريق مطمئن شيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-28 ساعت 13:17)bhb32 نوشته:  
(2017-03-28 ساعت 11:35)shayan_yg نوشته:  با سلام از دوستان اگه امکان داره منو راهنمایی کنه
من می خوام یدونم اگه دو روز قبل از مصاحبم تو ارمنستان کار های مدیکالم رو انجام بدم  ولی جواب به سفارت تو روز مصاحبه نرسه ایا نقص مدرک می زنند و باید دوباره مصاحبه بشم یا خیر صبر می کنن مدرکم کامل بشه بعد رسیدگی می کنن مرسی

نقص مدارك مي زنن
فردا پس فرداش كه آماده شد مي بريد تحويل ميديد
اصلا من خودم زمان مصاحبه اين داستان AP رو نمي دونستم
اگر مي دونستم نمي رفتم كاراي مديكال رو انجام بدم
ميذاشتم اگر همه چي اكي بود بعد مي رفتم
درسته نقص مدرك مي خوردم اما باز بهتر بود كه بخوان 2 بار تيغمون بزنن

Salam dastet dard nakone gij shode bodam alan miram 2 roz ghablesh madarekam harvaght dadan okeye khoshhalam kardin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من ١١ خرداد مصاحبه دارم واسه مديكال تست ٩ خرداد ساعت ده ونيم وقت گرفتم ولى تو فايلى كه منشى دكتر برام اتچ كرده درباره مدارك مورد نياز نوشته سه تا هفت روز طول ميكشه برا جواب دادن بعد اينجورى مشكلى پيش نمياد تو پروسه مصاحبم؟ ? بعد اينكه من نامزدم سيتيزن آمريكاست ويزاى k1 اقدام كرديم از پارسال تا الان دوبار اومده ايران يه عالمه عكس و اينا از مراسم نامزدى داريم منم شغل دولتى نداشتم رشته تحصيليم هم ادبيات بوده كارمم حسابداريه شركت خصوصيه چقد احتمال داره ويزاى يسره بهم بدن؟ تو رو خدا بگين خيلى ??
پاسخ
سلام دوستان
من مصاحبم تموم شد الان AP خوردم خخخخ حالا باید چیکاری انجام بدم مدرکیم ازم نخواست جدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، hesgan ، bhb32
(2017-04-27 ساعت 11:45)shayan_yg نوشته:  سلام دوستان
من مصاحبم تموم شد الان AP خوردم خخخخ حالا باید چیکاری انجام بدم مدرکیم ازم نخواست جدید.

سلام دوست عزیز. دیگه این چیزی نیست که تحت اختیار ما باشه. از این نظر متاسفم. امیدوارم زودتر کلیر بشید.. ایا شما سربازی رفته بودید و یا مدرک ارشد و بالاتر داشتید؟
پاسخ
(2017-04-27 ساعت 11:49)mulan1979 نوشته:  

سلام دوست عزیز. دیگه این چیزی نیست که تحت اختیار ما باشه. از این نظر متاسفم. امیدوارم زودتر کلیر بشید.. ایا شما سربازی رفته بودید و یا مدرک ارشد و بالاتر داشتید؟

سلام
مهم نیست خوب سفارت برای خودش روندی داره من خونده بودم اینجوریه و خوب فقط از نظر زمانی طولانی شده و طبق گفته ی خودشون اوکیه
من مدرک ارشد داشتم سریازی نرفته بودم گفت بعدا ویزام حاظر شد می تونم بیام بگیرم‌فقط کجا باید چک کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-04-27 ساعت 13:57)shayan_yg نوشته:  
(2017-04-27 ساعت 11:49)mulan1979 نوشته:  

سلام
مهم نیست خوب سفارت برای خودش روندی داره من خونده بودم اینجوریه و خوب فقط از نظر زمانی طولانی شده و طبق گفته ی خودشون اوکیه
من مدرک ارشد داشتم سریازی نرفته بودم گفت بعدا ویزام حاظر شد می تونم بیام بگیرم‌فقط کجا باید چک کنم؟

از طریق سایت زیز میتونید وضعیت خودتون رو چک کنید. موفق باشید

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
پاسخ
(2017-04-26 ساعت 16:34)sonia.rnj86 نوشته:  سلام دوستان
من ١١ خرداد مصاحبه دارم واسه مديكال تست ٩ خرداد ساعت ده ونيم وقت گرفتم ولى تو فايلى كه منشى دكتر برام اتچ كرده  درباره مدارك مورد  نياز نوشته سه تا هفت روز طول ميكشه برا  جواب دادن  بعد اينجورى مشكلى پيش نمياد تو پروسه مصاحبم؟ ?  بعد اينكه من نامزدم سيتيزن آمريكاست ويزاى k1 اقدام كرديم از پارسال تا الان دوبار اومده ايران يه عالمه عكس و اينا از مراسم نامزدى داريم منم شغل دولتى نداشتم رشته تحصيليم هم ادبيات بوده كارمم حسابداريه شركت خصوصيه چقد احتمال داره ويزاى يسره بهم بدن؟ تو رو خدا بگين خيلى ??

با سلام و تشکر از دوستان عزیزی که تجارب خودشون رو به اشتراک میذارن، منم قبولی لاتاری ۲۰۱۷ هستم و ۱۶ جون وقت مدیکال و ۲۰ جون وقت مصاحبه در ایروان دارم. از اونجایی که خودم شغل دولتی دارم و همسرم خدمت سربازی و دوره ۶ ماه احتیاط گذرونده، احتمالا ای پی میخوریم ،حالا یه سوال دارم، بعد از مصاحبه چند روز لازمه ایروان بمونیم؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان