کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ارمنستان
(2017-01-11 ساعت 20:29)ziziii نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 20:14)vanima نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 15:32)ziziii نوشته:  dooste aziz, visa k1 az noe visaye gheyre mohajerati hast, albate tu site hatman bayad dar ghesmate mohajerati sabte nam konid. aval az hame shoma bayad form ds160 ro por konid, baad az un mirid tu site sefarat ghesmate mohajerati account misazid, baad ta pool pardakht nakonid nemitunid vaght begirin yani taghvim vaghtaye sefarat baratun baz nemishe.

عزيزم چرا k1 غير مهاجرتي هست؟؟؟؟ من فكر ميكردم ويزاي نامزدي مهاججرتي هست

esmesh gheyre mohajeratiye, ziad behesh fekr nakonin  Big Grin  chon kollan bahash mesle mohajerati raftar mishe, pas negaran nabashid. form ds 160 ham baraye visa gheyre mohajerati por mishe, hala ziad mohem nist shoma ba khiale rahat berin mosahebe va visa migirin hatta bilite ye tarafe mitunin begirin mesle visa ezdevaj.
متوجه شدم عزيزم، فرم ds١٦٠ و كه اومدم پر كنم ديدم زده غير مهاجرتي تعجب كردم ، الان ميخواستم تَو سايت رجيستر كنم ، كه با گفته شما بايد تَو قسمت مهاجرتي پر كنم، فقط يه سوْال فرم ds160 و خودم پر كردم يعني مشخصات خودم و نوشتم ، براي گرفتن وقت هم انگار بايد خودم اقدام كنم
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-11 ساعت 23:39)vanima نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 20:29)ziziii نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 20:14)vanima نوشته:  عزيزم چرا k1 غير مهاجرتي هست؟؟؟؟ من فكر ميكردم ويزاي نامزدي مهاججرتي هست

esmesh gheyre mohajeratiye, ziad behesh fekr nakonin  Big Grin  chon kollan bahash mesle mohajerati raftar mishe, pas negaran nabashid. form ds 160 ham baraye visa gheyre mohajerati por mishe, hala ziad mohem nist shoma ba khiale rahat berin mosahebe va visa migirin hatta bilite ye tarafe mitunin begirin mesle visa ezdevaj.
متوجه شدم عزيزم، فرم ds١٦٠ و كه اومدم پر كنم ديدم زده غير مهاجرتي تعجب كردم ، الان ميخواستم تَو سايت رجيستر كنم ، كه با گفته شما بايد تَو قسمت  مهاجرتي پر كنم، فقط يه سوْال فرم ds160 و خودم پر كردم يعني مشخصات خودم و نوشتم ، براي گرفتن  وقت  هم انگار بايد خودم اقدام كنم

khob en vaghti ke migirin vaghte mosahebeye shomast, pas be esme khodetun bayad register konin va email khodetun sabt shode bashe. vali pardakhte pool ro har kasi ke credit card dare mitune baratun anjam bede va mitune vaght mosahebe ham begire.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-01-11 ساعت 23:50)ziziii نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 23:39)vanima نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 20:29)ziziii نوشته:  esmesh gheyre mohajeratiye, ziad behesh fekr nakonin  Big Grin  chon kollan bahash mesle mohajerati raftar mishe, pas negaran nabashid. form ds 160 ham baraye visa gheyre mohajerati por mishe, hala ziad mohem nist shoma ba khiale rahat berin mosahebe va visa migirin hatta bilite ye tarafe mitunin begirin mesle visa ezdevaj.
متوجه شدم عزيزم، فرم ds١٦٠ و كه اومدم پر كنم ديدم زده غير مهاجرتي تعجب كردم ، الان ميخواستم تَو سايت رجيستر كنم ، كه با گفته شما بايد تَو قسمت  مهاجرتي پر كنم، فقط يه سوْال فرم ds160 و خودم پر كردم يعني مشخصات خودم و نوشتم ، براي گرفتن  وقت  هم انگار بايد خودم اقدام كنم

khob en vaghti ke migirin vaghte mosahebeye shomast, pas be esme khodetun bayad register konin va email khodetun sabt shode bashe. vali pardakhte pool ro har kasi ke credit card dare mitune baratun anjam bede va mitune vaght mosahebe ham begire.

ببخشید یه سوال دیگه
شماره DS160 کدومه ؟ همون که نوشته APPLICATION ID?
شماره پرونده هم همون CASE NUMBER که NVC میده؟
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
(2017-01-12 ساعت 00:32)vanima نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 23:50)ziziii نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 23:39)vanima نوشته:  متوجه شدم عزيزم، فرم ds١٦٠ و كه اومدم پر كنم ديدم زده غير مهاجرتي تعجب كردم ، الان ميخواستم تَو سايت رجيستر كنم ، كه با گفته شما بايد تَو قسمت  مهاجرتي پر كنم، فقط يه سوْال فرم ds160 و خودم پر كردم يعني مشخصات خودم و نوشتم ، براي گرفتن  وقت  هم انگار بايد خودم اقدام كنم

ببخشید یه سوال دیگه

bale doroste.
K1
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
(2017-01-12 ساعت 01:00)ziziii نوشته:  
(2017-01-12 ساعت 00:32)vanima نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 23:50)ziziii نوشته:  khob en vaghti ke migirin vaghte mosahebeye shomast, pas be esme khodetun bayad register konin va email khodetun sabt shode bashe. vali pardakhte pool ro har kasi ke credit card dare mitune baratun anjam bede va mitune vaght mosahebe ham begire.

ببخشید یه سوال دیگه

bale doroste.

دوست عزیزم من امروز رفتم تو سایت رحیستر کنم . انگار خودشون وقت سفا رت و تعیین کرده بوودن از قبل. من حق انتخاب نداشتم بقیه روزها غیر فعال بود و فقط یه روز فعال بود که تاییدش کردم. حتی ساعتشم خودشون انتخاب کرده بودن
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
(2017-01-12 ساعت 14:45)vanima نوشته:  
(2017-01-12 ساعت 01:00)ziziii نوشته:  
(2017-01-12 ساعت 00:32)vanima نوشته:  ببخشید یه سوال دیگه

bale doroste.

دوست عزیزم من امروز رفتم تو سایت رحیستر کنم . انگار خودشون وقت سفا رت و تعیین کرده بوودن از قبل. من حق انتخاب نداشتم بقیه روزها غیر فعال بود و فقط یه روز فعال بود که تاییدش کردم.  حتی ساعتشم خودشون انتخاب کرده بودن

azizam vaghti taghvim ro check mikonin baraye hame avalin tarikhi ke baz hasto neshun mide va saat ham neshun mide, vaghti pool ro pardakht konin tarikhaye dg ham behetun neshun mide, un vaghti ke shoma gereftin avalin tarikhi hast ke baz hast. hala man nemidunam ghablesh pool pardakht kardin va taghvim faghat hamin tarikh ro neshun dad? agar pardakht kardin pas felan en tanha tarikhi bude ke por nashode va baadan momkene tarikhaye dg ham baz she.
K1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-12 ساعت 15:33)ziziii نوشته:  
(2017-01-12 ساعت 14:45)vanima نوشته:  
(2017-01-12 ساعت 01:00)ziziii نوشته:  bale doroste.

دوست عزیزم من امروز رفتم تو سایت رحیستر کنم . انگار خودشون وقت سفا رت و تعیین کرده بوودن از قبل. من حق انتخاب نداشتم بقیه روزها غیر فعال بود و فقط یه روز فعال بود که تاییدش کردم.  حتی ساعتشم خودشون انتخاب کرده بودن

azizam vaghti taghvim ro check mikonin baraye hame avalin tarikhi ke baz hasto neshun mide va saat ham neshun mide, vaghti pool ro pardakht konin tarikhaye dg ham behetun neshun mide, un vaghti ke shoma gereftin avalin tarikhi hast ke baz hast. hala man nemidunam ghablesh pool pardakht kardin va taghvim faghat hamin tarikh ro neshun dad? agar pardakht kardin pas felan en tanha tarikhi bude ke por nashode va baadan momkene tarikhaye dg ham baz she.
موقع رجيستر كردن تَو سايت چند مرحله بود كه وقتي پول و پرداخت كردم تقويم باز شد و فقط يه تاريخ و ساعت إعلام كرد كه اخرين مرحله رجيستر تَو سايت بود .
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
(2017-01-15 ساعت 17:30)vanima نوشته:  
(2017-01-12 ساعت 15:33)ziziii نوشته:  
(2017-01-12 ساعت 14:45)vanima نوشته:  دوست عزیزم من امروز رفتم تو سایت رحیستر کنم . انگار خودشون وقت سفا رت و تعیین کرده بوودن از قبل. من حق انتخاب نداشتم بقیه روزها غیر فعال بود و فقط یه روز فعال بود که تاییدش کردم.  حتی ساعتشم خودشون انتخاب کرده بودن

موقع رجيستر كردن تَو سايت چند مرحله بود كه وقتي پول و پرداخت كردم تقويم باز شد و فقط يه تاريخ و ساعت إعلام كرد كه اخرين مرحله رجيستر تَو سايت بود .

pas hatman felan un tarikh baz hast, shoma mitunin hamin ruz ro begirin baad age tarikhaye zudtar baz shod ya dirtar, age doost dashtetid vaghtetuno taghir bedin. hich moshkeli nist baraye taghir vaght. mitunin aslan ham vaght nagirid ta tarikhe jadid baz she, ke man halaye aval ro pishnahad mikonam Wink
K1
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
شمایی که تشریف بردین مصاحبه بالاخره چند سری ترجمه گرفتین؟
لطفا جواب منو بدین که گیج شدم....
یک سری بسه یا دو سری؟
اگه سری دوم نیاز نمیشه نگیرم چون باید 300،000 تومن اضافه بدم.
Case number:2017as3XXX
تاریخ رویت: 15 می
تاریخ تکمیل فرم: 28 می
تاریخ کارنت: 12 دسامبر
تاریخ نامه دوم: 20 دسامبر
تاریخ سفارت: 23 فوریه
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان توسط kcc
تاریخ دریافت ویزا:من و دخترم یکضرب شوهرم ap
تاریخ ورود به آمریکا:من و دخترم 1 مارچ برای اکتیو کردن گرین کارت..... ورود بدون دردسر
ایالت ویرجینیا  Rolleyes
پاسخ
(2017-01-16 ساعت 14:48)Sepidehsalehi نوشته:  سلام دوستان عزیز
یک سری بسه یا دو سری؟

سلام. دوستانی که برای مصاحبه تشریف بردن ارمنستان لطفا یکم در مورد نوع مدارک
( اصل ،کپی، چند سری) توضیح بدن . چون فکر میکنم سوال من و دیگر دوستان هم باشه.ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sepidehsalehi ، bhb32
(2017-01-16 ساعت 15:28)p.nsz نوشته:  
یک سری بسه یا دو سری؟

سلام. دوستانی که برای مصاحبه تشریف بردن ارمنستان لطفا یکم در مورد نوع مدارک
( اصل ،کپی، چند سری) توضیح بدن . چون فکر میکنم سوال من و دیگر دوستان هم باشه.ممنون.

من دو سری گرفتم البته دبده شده با یک سری هم کار راه افتاده. واضحه که زمان مصاحبه یک سری از مدارکی که قبلا ارائه دادید رو دوباره ارتون میخوان خیلی ها کپی همون مدارک قبلی رو ارائه کردن و افیسر هم ایرادی نگرفته ولی بعضی از افیسرها هم روی این موضوع حساس هستن و در کل بستگی به نظر آفیسر داره . من نمیخواستم ریسکی باشه پس دوباره ترجمه کردم با تاریخ و مهر به روز شده. اما یک قانونی هست در رابطه با مدارک و اسناد و اون اینه که اگر مدرکی در طول زمان ممکنه تغییر کنه هر شش ماه یک بار باید اون رو تجدید کنی . مثلا در رابطه با سند ازدواج، ممکنه فرد توی این شش ماه طلاق بگیره یا مجددا ازدواج کنه. و یا یکی از دلایلی که میگن تاریخ عکسی که میفرستید نباید بیشتر از شش ماه ار زمان گرفتن عکس گذشته باشه....
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: p.nsz ، bhb32
سلام
دوستان مصاحبه دوم من در ارمنستان انجام شد
من كيسم كه به علت نداشتن پرينت تلفن و چت و اثبات رابطه ريفيوز شده بود
به علت پيگيري خودم و همسرم بعد از گذشت دو سال از از اينترويوي اول مون دوباره همون كيس نامبر وقت اينترويو گرفت
و ايشود شدم
مدارك اثبات رابطه به جزء سند و شناسنامه و عكس عقدوعروسي كه اولين مصاحبه ام بردم اين سري واچر هتل هامون و كپي از صفحات پاسپورت كه نشون ميداد چه سفرهايي باهم بوديم به اضافه كلي عكس و پرينت چت و تماس هامون از واتس آپ بردم
دقيقا شبيه مصاحبه اول اتاق ١١ مصاحبه شدم و اين دفعه كنسولگو پسر كچل و مهربوني بود كه بهم تبريك گفت
بعد از سه روز كاري كامل كه وسطش تعطيلات افتاد پاسمو به همراه يه پاكت گرفتم
---------------------------------------------------------------------
در مورد مديكال بايد بگم تو بيمارستان ٥٠ هزار درام و در يه كلينيك خصوصي كه تست جداگانه گرفت ١٠ هزار تا كه جمعأ ٦٠ هزار تا شد
پرداخت كرديم و درمورد دكترم بگم دكتر من دكتر انوشه بود كه منشي فوق العاده اي داشت بهترين خاطره از ارمنستان برخورد عالي و توضيحات كامل
منشي دكتر انوش بود جواب رو خودشون سفارت فرستادن فقط من رفتم يه سي دي رو ازشون تحويل گرفتم
-------------------------------------------------------------------
در موردهتل ٤شب ماريوت تو ميدون جمهوري بودم كه اي بد نبود و ٥شب هتل توليپ تو خيابون ابويان بودم كه خوب بود
هتل تميز و اقامت خيلي خوبي بود
در مورد تاكسي هزينه ها ٦٠٠ درام بود بعضيا هم زوري هزار درام ميگرفتن اما اگه تاكسي متر روشن كنيد همون ٦٠٠ تاس
در مورد خريد فقط دالما خوب بود و يه شنبه بازار كه من از هتل پياده رفتم و بعد نبود صنايع دستي شون زيبا بود
---------------------------------
ارمنستان تو ماه دي واقعا سرد انقدر كه هرچي بگم كم گفتم
راستي بيشتر ايراني ها اونجا همه چي رو ضبدر ١٠ حساب ميكردن به فرص مثال هزار درام رو ده هزار تومن مي دونستن
از sas خريد مي كرديم اما آخرين روزا متوجه شدم فروشگاهي به اسم city قيمتاش بهتر بود
بيشتر ايراني ها هتلي به اسم رويال پلازا بودن كه مي گفتن قيمتش مناسب بوده و همينطور آني پلازا
اما من از توليپ بيش از حد راضي بودم
-----------------------------------------------
روزاي سختي رو تو سه سال و چند ماه گذروندم اكتبر ٢٠١٣ تا الان واقعا يه روزايي در اوج التماس به خداوند بودم
اما زمانبندي خداوند براي من بعد از گذشت سه سال بود
لطفا همه سعي تون رو كنيد در دوران انتظار آروم باشين و فقط به خودتون برسين كلاس و تفريح
مثل من خودتونو پير نكنيد كمي هم به خدا اعتماد كنيد
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: p.nsz ، inanna ، حاجی واشنگتن ، bhb32 ، mulan1979
(2017-01-20 ساعت 20:19)قرباني نوشته:  سلام
دوستان مصاحبه دوم من در ارمنستان انجام شد
من كيسم كه به علت نداشتن پرينت تلفن و چت و اثبات رابطه ريفيوز شده بود
به علت پيگيري خودم و همسرم بعد از گذشت دو سال از از اينترويوي اول مون دوباره همون كيس نامبر وقت اينترويو گرفت
و ايشود شدم
مدارك اثبات رابطه به جزء سند و شناسنامه و عكس عقدوعروسي كه اولين مصاحبه ام بردم اين سري واچر هتل هامون و كپي از صفحات پاسپورت كه نشون  ميداد چه سفرهايي باهم بوديم به اضافه كلي عكس و پرينت چت و تماس هامون از واتس آپ بردم
دقيقا شبيه مصاحبه اول اتاق ١١ مصاحبه شدم و اين دفعه كنسولگو پسر كچل و مهربوني بود كه بهم تبريك گفت
بعد از سه روز كاري كامل كه وسطش تعطيلات افتاد پاسمو به همراه يه پاكت گرفتم
---------------------------------------------------------------------
در مورد مديكال بايد بگم تو بيمارستان ٥٠ هزار درام و در يه كلينيك خصوصي كه تست  جداگانه گرفت ١٠ هزار تا كه جمعأ ٦٠ هزار تا شد
پرداخت كرديم و درمورد دكترم بگم دكتر من دكتر انوشه بود كه منشي فوق العاده اي داشت بهترين خاطره از ارمنستان برخورد عالي و توضيحات كامل
منشي دكتر انوش بود جواب رو خودشون سفارت فرستادن فقط من رفتم يه سي دي رو ازشون تحويل گرفتم
-------------------------------------------------------------------
در موردهتل ٤شب ماريوت تو ميدون جمهوري بودم كه اي بد نبود و ٥شب هتل توليپ تو خيابون ابويان بودم كه خوب بود
هتل تميز و اقامت خيلي خوبي بود
در مورد تاكسي هزينه ها ٦٠٠ درام بود بعضيا هم زوري هزار درام ميگرفتن اما اگه تاكسي متر روشن كنيد همون ٦٠٠ تاس
در مورد خريد فقط دالما خوب بود و يه شنبه بازار كه من از هتل پياده رفتم و بعد نبود صنايع دستي شون زيبا بود
---------------------------------
ارمنستان تو ماه دي واقعا سرد انقدر كه هرچي بگم كم گفتم
راستي بيشتر ايراني ها اونجا همه چي رو ضبدر ١٠ حساب ميكردن به فرص مثال هزار درام رو ده هزار تومن مي دونستن
از sas خريد مي كرديم اما آخرين روزا متوجه شدم فروشگاهي به اسم city قيمتاش بهتر بود
بيشتر ايراني ها هتلي به اسم رويال پلازا بودن كه مي گفتن قيمتش مناسب بوده و همينطور آني پلازا
اما من از توليپ بيش از حد راضي بودم
-----------------------------------------------
روزاي سختي رو تو سه سال و چند ماه گذروندم اكتبر ٢٠١٣ تا الان واقعا يه روزايي در اوج التماس به خداوند بودم
اما زمانبندي خداوند براي من بعد از گذشت سه سال بود
لطفا همه سعي تون رو كنيد در دوران انتظار آروم باشين و فقط به خودتون برسين كلاس و تفريح
مثل من خودتونو پير نكنيد كمي هم به خدا اعتماد كنيد

سلام دوست عزیز خیلی خیلی مبارکتون باشه
پیگیریهای مداوم و صبوری نتیجه داد گر چه گاهی با
نومیدی و بیقراری همراه بود ...
دو روزه برای قهرمانان شهرم بسیار غمگینم ...
هنوز راز و نیازشون با آتش به پایان نرسیده ...
ولی الان که خبر دریافت ویزاتون رو خوندم براتون
خیلی خوشحال شدم بعد از چهار سال که همه میدونیم
چند برابر میگذره با لطف خدا موفق شدید
برای شما و همسرتون آرامش ، شادی و سلامتی
آرزو دارم سفر بسلامت
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، پري57 ، bhb32 ، mulan1979
با سپاس فراوان خيلي ممنون
از خداوند براي از دست رفتگان آرامش و براي بازماندگان هم آرامش و هم سلامتي خواستارم
و اميدوارم همه مهاحريني كه مهاحرت حق شان هست راه برايشان آسان شوز
@bargak@
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، bargak ، p.nsz ، bhb32 ، mulan1979
یک سری بسه یا دو سری؟

وقت بخیر دوست خوبم ...
امضاتون نشون نمیده کلاس ویزاتون چی هست و همیشه کیس با کیس فرق داره اما مطلبی که مهم هست فرمت کاری سفارتاس که معمولا یجوره وقتی شمارو برا مصاحبه دعوت کردن پس برای شما ایمل فرستادن ..تمام مدارک لازم کاملا در ایمیل سفارت مشخص شده ..برا خود من خیلی از مدارکی رو که سفارت توی ایمیلش مشخص کرده بود نخواستن در نتیجه میتونه نظر کارمند سفارت باشه که باید چند دقیقه قبل از مصاحبه پرونده رو جفت و جور میکنه و بعضی از مدارکی رو که خواسته بودن رو اضافه کرد تا اونجایی که یادمه افیسر به جز اصل شناسنامه سند ازدواج و پاسم و اثبات رابطه بدلیل کلاس ویزای ازدواجی چیزه دیگه ای ازم نخواست ...
فک میکنم اگر برا مدارک روز مصاحبه رجوع کنید به ایمیل سفارت منطقی باشه اگر زیاد استرس و نگرانی دارید میتونید سیصد هزار تومن هزینه کنید یعنی کمتر از 80 دلار ..مطمعن هستم وقتی تشریف ببرید امریکا چند صد برابر هشتاد دلار یا خیلی بیشتر باید هزینه کنید همگی میدونیم برای مهاجرت و رها شدن از خاورمیانه بیشتر هم ارزش داره ..
در کل امیدوارم بعد از مصاحبه خبرای خوبی رو ازتون بخونیم همگی خوشحال بشیم ...
موفقیت سلامتی و شادیتون رو از خداوند آرزو دارم ... Rolleyes
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
سفر تاریخی به امریکا ۰۲ فبریه ۰۱۷