کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ارمنستان
(2017-04-27 ساعت 22:16)sori471 نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 16:34)sonia.rnj86 نوشته:  سلام دوستان
من ١١ خرداد مصاحبه دارم واسه مديكال تست ٩ خرداد ساعت ده ونيم وقت گرفتم ولى تو فايلى كه منشى دكتر برام اتچ كرده  درباره مدارك مورد  نياز نوشته سه تا هفت روز طول ميكشه برا  جواب دادن  بعد اينجورى مشكلى پيش نمياد تو پروسه مصاحبم؟ ?  بعد اينكه من نامزدم سيتيزن آمريكاست ويزاى k1 اقدام كرديم از پارسال تا الان دوبار اومده ايران يه عالمه عكس و اينا از مراسم نامزدى داريم منم شغل دولتى نداشتم رشته تحصيليم هم ادبيات بوده كارمم حسابداريه شركت خصوصيه چقد احتمال داره ويزاى يسره بهم بدن؟ تو رو خدا بگين خيلى ??

با سلام و تشکر از  دوستان عزیزی که تجارب خودشون رو به اشتراک میذارن،  منم قبولی لاتاری ۲۰۱۷ هستم  و ۱۶ جون وقت مدیکال و ۲۰ جون وقت مصاحبه در ایروان  دارم. از اونجایی که خودم شغل دولتی دارم و همسرم خدمت سربازی و دوره ۶ ماه احتیاط گذرونده، احتمالا ای پی میخوریم ،حالا یه سوال دارم، بعد از مصاحبه چند روز لازمه ایروان بمونیم؟
سلام
اینجور که معلومه همه دارن میخورن ap
پاسخ
تشکر کنندگان: sonia.rnj86 ، bhb32
سلام دوستان گل f2a برای ماه جولای هنوز کسی وقت مصاحبه نگرفته؟ لطفا خبر بدید.
f2a
pd: 10 sep 2015
اپروو: 13.1 2016
ارسال مدارک:  sep   2016
کامپلیت :45 روز بعد
نامه مصاحبه: منتظر
مکان مصاحبه : ایروان
تاریخ مصاحبه:
سربازی : معافیت
نتیجه : به امید خدا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
من ١١ خرداد مصاحبه دارم واسه مديكال تست ٩ خرداد ساعت ده ونيم وقت گرفتم ولى تو فايلى كه منشى دكتر برام اتچ كرده  درباره مدارك مورد  نياز نوشته سه تا هفت روز طول ميكشه برا  جواب دادن  بعد اينجورى مشكلى پيش نمياد تو پروسه مصاحبم؟ ?  بعد اينكه من نامزدم سيتيزن آمريكاست ويزاى k1 اقدام كرديم از پارسال تا الان دوبار اومده ايران يه عالمه عكس و اينا از مراسم نامزدى داريم منم شغل دولتى نداشتم رشته تحصيليم هم ادبيات بوده كارمم حسابداريه شركت خصوصيه چقد احتمال داره ويزاى يسره بهم بدن؟ تو رو خدا بگين خيلى ??

با سلام و تشکر از دوستان عزیزی که تجارب خودشون رو به اشتراک میذارن، منم قبولی لاتاری ۲۰۱۷ هستم و ۱۶ جون وقت مدیکال و ۲۰ جون وقت مصاحبه در ایروان دارم. از اونجایی که خودم شغل دولتی دارم و همسرم خدمت سربازی و دوره ۶ ماه احتیاط گذرونده، احتمالا ای پی میخوریم ،حالا یه سوال دارم، بعد از مصاحبه چند روز لازمه ایروان بمونیم؟

سلام. توصیه میکنم ته سفر رو باز بگذارید و بعد از مصاحبه برای ماندن یا برگشتن تصمیم بگیرید.

پاسخ
تشکر کنندگان: sori471
سلام از دوستای عزیزی که تجربیاتشونو در اختیاره همه قرار میدهند..
من ستیزن هستم و شوهرم ۱۹ ژانویه مصاحبه شد. و به بک گراند چک خورده. و الان نزدکه ۵ ماه هست که منتظریم که کیس نامبرش بیاد که بره ویزاشو بزنند. ولی هنوز کلیر نشده
شوهرم سربازی رفته ولی کاره دولتی نداشته.
لطفآ راهنمای کنید که بدونم چقدر طول میکشه کارش. با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-02 ساعت 09:44)Tilda نوشته:  

با سلام و تشکر از  دوستان عزیزی که تجارب خودشون رو به اشتراک میذارن،  منم قبولی لاتاری ۲۰۱۷ هستم  و ۱۶ جون وقت مدیکال و ۲۰ جون وقت مصاحبه در ایروان  دارم. از اونجایی که خودم شغل دولتی دارم و همسرم خدمت سربازی و دوره ۶ ماه احتیاط گذرونده، احتمالا ای پی میخوریم ،حالا یه سوال دارم، بعد از مصاحبه چند روز لازمه ایروان بمونیم؟

سلام. توصیه میکنم ته سفر رو باز بگذارید و بعد از مصاحبه برای ماندن یا برگشتن تصمیم بگیرید.

سلام
من سه روز پیش در ارمنستان مصاحبه داشتم و خوشبختانه اپروو شدم Big Grin
یه خلاصه از سفرم رو براتون مینویسم الان! قبلا گفتم که برای ویزای K1 یا نامزدی اقدام کرده بودیم و نامزدم شهروند آمریکاست. تاریخ مصاحبم 11 خرداد بود و وقت مدیکالم نهم خرداد. از طریق آژانس مسافرتی هاوین با تور به همراه پدرم هشتم خرداد وارد ایروان و در هتل سیلاچی ساکن شدیم. صبح روز نهم با تاکسی به بیمارستان موراتسان مطب دکتر کریستین رفتم اونجا منشیش ازم چند تا سوال و قد وزنم رو پرسید شیش تا عکس سه در چهار و یه کپی از صفحه ی دعوت به مصاحبه که کیس نامبر توش هست رو ازم گرفت پاسپورتم هم چک کرد بعد بهم گفت چون هنوز دکتر نیومده برو آزمایش هاتو انجام بده بعد بیا که دکتر ویزیتت کنه. اول تو همون بیمارستان رفتم تو یه ساختمون دیگه عکس از ریه م گرفتن بعد هم تو یه ساختمون دیگه ازم خون گرفتن برا آزمایش بعدش هم رفتم یه بیمارستان دیگه به اسم normed که آدرسش رو منشی دکتر بهم داده بود اونجا هم ازم تست گرفتن (خانوما حواستون باشه تو دوران پریود نباشین چون از مجرای ادرار نمونه برداری میکنن). همه اینا خودشن جواب رو میفرستن برا دکتر کریستین. بعد از normed برگشتم موراتسان و اونجا دکتر ویزیتم کرد و چن تا سوال پرسید ازم و گفت فردا ساعت 1 برم جوابو بگیرم. فردا رفتم و خانوم منشی یه برگه و یک سی دی بهم داد و گفت از نظر پزشکی هیچ مشکلی نداری و همه چیت اوکی ه این برگه و سی دی واسه خودت ه و باید ببری آمریکا جواب رو ما خودمون برا سفارت میفرستیم. فردا هم رفتم برا مصاحبه سفارت آمریکا جلو در اسم هارو از رو لیست با پاسپورت چک میکردن و یکی یکی میفرستادن داخل. جلو در ورودی کاملا بازرسی میکنن هم بدن و هم کیف رو بعد هم یجایی مثل ریسپشن دوباره پسپورت رو با لیستشون چک کردن و 2 تا عکس 5*5 رو ازم گرفتن و یه شماره دادن بهم و گفتن هروقت شمارت رفت رو مانیتور برو مدارکت رو تحویل بده. حدود 15 دقیق طول کشید که شمارم اومد رو مانیتور که برم باجه 4. اونجا یه خانوم فارسی زبان ازم مدارکم رو یکی یکی گرفت که اگه کسی خواست بدونه بگه که بگم! بعد هم دوباره نشستم تا شمارم باز بیاد رو مانیتور که برم برا مصابه. حدود 10 دقیقه طول کشید تا نوبتم شه، اتاق مصاحبه شماره 11 بود که یه آفیسر جوون آمریکایی پشت شیشه نشسته بود. اول ازم پرسید چطور آشتا شدید که من همه چیو توضیح دادم بعد پرسید نامزدت چرا از ایران رفت که من دلیلشو گفتم. بعد راجع به کارم پرسید (شغلم حسابداری و قبلش مدیر فروش یه مجتمع تجاری . هر دو خصوصی) بعد هم پرسید رشته لیسانست چی بود که گفتم ادبیات فارسی که گفت واو وری نایس Big Grin واتز د بست بوک یو اور رید؟ منم گفتم چشم هایش گفت نویسندش کیه ؟ گفتم بزرگ علوی. یه لبخند زد و گفت همه چی خوبه میتونی ویزاتو بگیری Smile موبارک باشه تو آمریکا میبینمت Big Grin Big Grin بعد گفت میتونی الان پاسپورتت رو بدی و یک هفته شاید یکی دو روز بیشتر دیگه ویزات حاضر میشه یا اینکه میتونی برگردی ایران یا از طریق پست DHL و یا پیکاپ که بعضی آژانس های مسافرتی انجام میدن اقدام کنی برا گرفتن ویزات. که من چون نمیتونستم بمونم گفتم پیکاپ میکنم. بعد از کلی تکر اومدم بیرون و اونجایی که مثل ریپشن بود بهم یه برگه آبی!!! دادن گفتن برم تو سایت usvisa-
info.com لاگین شم یه صفحه پرینت کنم با پاسپورت و همین برگه آبیه بدم به کسی که میخواد پیکاپ کنه که ببره بده سفارت. بعدم خدافظی کردم و اومدم بیرون Shy
پیشنهاد میکنم که اصلا استرس نداشته باشین. همه چیو راستشو بگین و مثل من به شدت اعتماد بنفس داشته باشین Big Grin Big Grin
+++++ بچه ها اگه کسی شرکت خوبی رو میشناسه واسه پیکاپ ویزا از ارمنستان خیلی ممنون میشم کمکم کنه+++++ ایمیلم : sonia.ranjbar86@yahoo.com
پاسخ
(2017-06-03 ساعت 06:02)maryamostafa نوشته:  سلام از دوستای عزیزی که تجربیاتشونو در اختیاره همه قرار میدهند..
من ستیزن هستم و شوهرم ۱۹ ژانویه مصاحبه شد. و به بک گراند چک خورده. و الان نزدکه ۵ ماه هست  که منتظریم که کیس نامبرش بیاد که بره ویزاشو  بزنند. ولی هنوز کلیر نشده
شوهرم سربازی رفته ولی کاره  دولتی نداشته.

سلام دوست عزیز. اصلا قابل پیش بینی نیست. بعضی ها ظرف ۲ تا ۳ ماه کلیر میشن و بعضی هم بیش از یکسال طول می کشه. بنابراین نسخه واحدی برای همه وجود نداره. تنها راه منتظر موندن هست.
پاسخ
(2017-06-05 ساعت 14:02)mulan1979 نوشته:  
(2017-06-03 ساعت 06:02)maryamostafa نوشته:  سلام از دوستای عزیزی که تجربیاتشونو در اختیاره همه قرار میدهند..
من ستیزن هستم و شوهرم ۱۹ ژانویه مصاحبه شد. و به بک گراند چک خورده. و الان نزدکه ۵ ماه هست  که منتظریم که کیس نامبرش بیاد که بره ویزاشو  بزنند. ولی هنوز کلیر نشده
شوهرم سربازی رفته ولی کاره  دولتی نداشته.

سلام دوست عزیز. اصلا قابل پیش بینی نیست. بعضی ها ظرف ۲ تا ۳ ماه کلیر میشن و بعضی هم بیش از یکسال طول می کشه. بنابراین نسخه واحدی برای همه وجود نداره. تنها راه منتظر موندن هست.

Mersi az javabetoon
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32
(2017-06-02 ساعت 09:44)Tilda نوشته:  

ممنون از راهنماییتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من هم مرداد ماه مصاحبه دارم
بعد از مصاحبه چی میشه؟ یعنی چجوری ویزا رو میدن؟ همون موقع میدن یا بعدا پست میکنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، دوستان كيس من f2a هست و sep 2015 اقدام كردم
هفته پيش نامه مصاحبه رو براي سفارت ارمنستان دريافت كردم
مساله اينه كه مدارك اسپانسر و دامسايل همسر من كامل هست و در طول ٢٤ ماه گذشته بالغ بر ٢٠ ماه رو در امريكا حضور داشتن و مدارك مالياتي، تحصيل و كارشون موجود هست
حالا بعد از ١ سال اومدن ايران و خوشبختانه يا بد بختانه من نامه مصاحبه رو گرفتم
ميخواستم بدونم در زمان مصاحبه ايا امكانش هست كه با من به ارمنستان سفر كنن يا اينكه بايد تو خاك امريكا باشن
ممنون ميشم از دوستاني كه شرايط مشابه رو داشتن يا اطلاعاتي در اين مورد دارن راهنماييم كنن
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، bhb32
(2017-07-10 ساعت 16:53)ramin1313 نوشته:  سلام، دوستان كيس من f2a هست و sep 2015 اقدام كردم
مساله اينه كه مدارك اسپانسر و دامسايل همسر من كامل هست و در طول ٢٤ ماه گذشته بالغ بر ٢٠ ماه رو در امريكا حضور داشتن و مدارك مالياتي، تحصيل و كارشون موجود هست
ميخواستم بدونم در زمان مصاحبه ايا امكانش هست كه با من به ارمنستان سفر كنن يا اينكه بايد تو خاك امريكا باشن
ممنون ميشم از دوستاني كه شرايط مشابه رو داشتن يا اطلاعاتي در اين مورد دارن راهنماييم كنن

سلام دوست عزيز
نگران نباشيد،مشكل خاصى نيست.به فأل نيك بگيريد.
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin1313
کاش کسانی که در این ماه جولای در ایروان مصاحبه دارند می اومدن یه کم به ما اطلاعات میدادند که اونجا چه خبره و چجوریه و چه سوالاتی پرسیدن ازشون.
خیلی خوب می شد اگر می دونستیم تقریبا چند نفر این روزها AP می خورند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-22 ساعت 17:04)Armenia نوشته:  کاش کسانی که در این ماه جولای در ایروان مصاحبه دارند می اومدن یه کم به ما اطلاعات میدادند که اونجا چه خبره و چجوریه و چه سوالاتی پرسیدن ازشون.
خیلی خوب می شد اگر می دونستیم تقریبا چند نفر این روزها AP می خورند!

90% khanevadegia ap mikhoran baghye ham haminan
negeran nabashid rastesho begid konkor nist ke bayad soalaro bedonid rahat bashid relaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-10 ساعت 16:53)ramin1313 نوشته:  سلام، دوستان كيس من f2a هست و sep 2015 اقدام كردم

نیازی نیست ایشون در آمریکا باشند حتی اگر ایشون پاس و یا گرین کارت خودشون رو نشون بدن میتونن با شما وارد سفارت بشن .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin1313
سلام دوستان
من 9 شهریور وقت مصاحبه دارم و الان تو وضعیت جمع و جور کردن مدارکم هستم. یه سوال: آیا لازمه ایمیل های فارسی بین خودم و نامزدم رو بدم دارالترجمه رسمی ترجمه کنه؟ یا خودم یه ترجمه ی انگلیسی بهش پیوست کنم کافیه؟
خوشحال میشم نظرتون رو بدونم.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان