کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ارمنستان
(2017-10-03 ساعت 00:57)hesgan نوشته:  
(2017-10-02 ساعت 23:04)maryamostafa نوشته:  salam azizan,
Man yek soaleh fori dashtam mamanoon misham ke rahnamaim konid. man hamsaram bad az 9 mah case numberesh clear shodeh va alan dar Armania hast va mikhastam azatoon beporsam ke barayeh medical test ke barayeh bareh dovom anjam mideh mikham bedoonam chand rooz tool mikesheh ta javab bedand. aya barayeh bareh dovom ham zaman mibareh ya saritar misheh?
mamanoon

سلام دوست عزیز

مدیکال پروسۀ ثابت خودش رو داره و هر بار دقیقاً همون کارها باید انجام بشه.

در ضمن، تبریک می گم بهتون. موفق باشید. Smile

mamnoonam az lotfetoon. baleh belakhareh do rooz pish update shod. va faghat jahateh etela doostan vakilam be man notice dad ke agar az bad az 18th Oct nemioomad ba in moghararateh jadid vaghean gheireh momken bood. omidvaram ke harkas mesleh man entezar mikesheh zoodtar be hamsaresh bereseh be omideh khoda.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-03 ساعت 03:25)maryamostafa نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 00:57)hesgan نوشته:  
(2017-10-02 ساعت 23:04)maryamostafa نوشته:  salam azizan,
Man yek soaleh fori dashtam mamanoon misham ke rahnamaim konid. man hamsaram bad az 9 mah case numberesh clear shodeh va alan dar Armania hast va mikhastam azatoon beporsam ke barayeh medical test ke barayeh bareh dovom anjam mideh mikham bedoonam chand rooz tool mikesheh ta javab bedand. aya barayeh bareh dovom ham zaman mibareh ya saritar misheh?
mamanoon

سلام دوست عزیز

mamnoonam az lotfetoon. baleh belakhareh do rooz pish update shod. va faghat jahateh etela doostan vakilam be man notice dad ke agar az bad az 18th Oct nemioomad ba in moghararateh jadid vaghean gheireh momken bood. omidvaram ke harkas mesleh man entezar mikesheh zoodtar be hamsaresh bereseh be omideh khoda.

تيريك ميگم دوست عزيز
ببخشيد من متوجه نشدم چي غير ممكن ميشد ، اينكه ويزاشون بياد بعد اون تاريخ غير ممكن بود،،؟؟
در جواب سوالتون هم اگه از خود دكتر سوال كنين جواب درست تري بهتون ميدن ... إيميل بزنيد يا تلفن كنيد جواب ميدن
موفق باشين
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-03 ساعت 21:13)vanima نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 03:25)maryamostafa نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 00:57)hesgan نوشته:  سلام دوست عزیز

تيريك ميگم دوست عزيز
ببخشيد من متوجه نشدم چي غير ممكن ميشد ، اينكه ويزاشون بياد بعد اون تاريخ غير ممكن بود،،؟؟
در جواب سوالتون هم اگه از خود دكتر سوال كنين جواب درست تري بهتون ميدن ... إيميل بزنيد يا تلفن كنيد جواب ميدن
موفق باشين

Salamshoma hanoz clear nashodid goya az on gp kazayi faghat ye nafar clear shode
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-04 ساعت 13:29)shayan_yg نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 21:13)vanima نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 03:25)maryamostafa نوشته:  mamnoonam az lotfetoon. baleh belakhareh do rooz pish update shod. va faghat jahateh etela doostan vakilam be man notice dad ke agar az bad az 18th Oct nemioomad ba in moghararateh jadid vaghean gheireh momken bood. omidvaram ke harkas mesleh man entezar mikesheh zoodtar be hamsaresh bereseh be omideh khoda.

تيريك ميگم دوست عزيز
موفق باشين

Salamshoma hanoz clear nashodid goya az on gp kazayi faghat ye nafar clear shode

madarekesho dad be post office va farda ya pas farda goftand ke bia paseto tahvil begi Big Grin be omideh roozi ke hameh shoma azizan visahatoono dar modateh kootah begirid.
پاسخ
تشکر کنندگان: SaraAT
دوستان يك سوال داشتم آيا بعد از كليير شدن آيا لازم كه همراه مدارك جديد و مديكال پاسپورت رو هم بفرستيم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
همسر من بعد ١٦ ماه كليير شد و الان ارمنستان هست اما مونديم كه اگر پاس رو بغجفرستيم براي قسم مجدد چطور وارد سفارت مي تونه بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خسته نباشید
میدونم راه خیلی درازی پیش رو دارم . اما سوالی از پیشکسوتان عزیز داشتم اونم اینکه من برای ویزای نامزدی اقدام کردم (سه ماه پیش) مدارکم رو وکیلمون فرستاده ارمنستان (یعنی ارمنستان سه ماهه رسید مدارک داده به وکیلم )ولی تا به امروز هیچ خبری نشده یعنی میخوام بدونم چقدر طول میکشه تا دعوتم کنن برا مصاحبه ؟؟؟؟ Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. مطمینن سوال من تکراریه و از این بابت عذرخواهی میکنم. من الان دارم برای مادرم فرم I130 رو پر میکنم و تصمیم دارم که برای مصاحبه ارمنستان رو انتخاب کنم ولی مطمین نیستم که آیا مصاحبه مادر من فارسی انجام میشه یا نه؟ ایشون نه انگلیسی بلده نه ارمنی! همینطور برای کارهای مدیکال، آیا اون پزشک فارسی حرف میزنه؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. بازم عذر میخوام اگه سوالم تکراریه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان
سفارت ارمنستان براي كيسهاي مهاجرتي هم هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2017-11-07 ساعت 12:18)SaraAT نوشته:  بله دوست عزیز
(2017-11-07 ساعت 11:54)Farnoush نوشته:  دوستان
سفارت ارمنستان براي كيسهاي مهاجرتي هم هست؟
بله و بمراتب از جاهای دیگر بهترست..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: Farnoush ، dv2017
ميشه لطفا بگيد ازچه لحاظ مناسب تر است؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
Hich khabari nist hadaghal ye zarbia beyan began bekhoda cheshm nemizanim loooool
پاسخ
تشکر کنندگان:
چند تا از دلایلی که من به شخصه ارمنستان رو ترجیح دادم اینا هستن: 1. ارزونتر از ابوظبی هست, 2. به نسبت ترکیه امن تر هست,3. شنیدم اخلاق مصاحبه کننده هاش خوبه, 4. پروازش از تهران ارزونتر و زمانش کمتره. 5. روابطش کلا تو حاشیه هست و سیاسی بازی نداره, نه با امریکا بده نه با ایران. حالا دوستان حتما دلایل ده ای هم دارن[q='Farnoush' pid='766002' dateline='1510108019']
[/quote]
F2A, priority date: 15Jan 2016
interview: 23Jan 2018( waiver, refused in ceac)
18jun:Recieved 5535
19Jun;update ( ceac status:AP)
now, I am waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، American Darlin
(2017-11-08 ساعت 11:40)SaraAT نوشته:  چند تا از دلایلی که من به شخصه ارمنستان رو ترجیح دادم اینا هستن: 1. ارزونتر از ابوظبی هست, 2. به نسبت ترکیه امن تر هست,3. شنیدم اخلاق مصاحبه کننده هاش خوبه, 4. پروازش از تهران ارزونتر و زمانش کمتره. 5. روابطش کلا تو حاشیه هست و سیاسی بازی نداره, نه با آمریکا بده نه با ایران. حالا دوستان حتما دلایل ده ای هم دارن[q='Farnoush' pid='766002' dateline='1510108019']
[/quote]
دقیقا درست فرمودید.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: SaraAT ، dv2017
(2017-11-03 ساعت 02:42)silia نوشته:  سلام دوستان. مطمینن سوال من تکراریه و از این بابت عذرخواهی میکنم. من الان دارم برای مادرم فرم I130 رو پر میکنم و تصمیم دارم که برای مصاحبه ارمنستان رو انتخاب کنم ولی مطمین نیستم که آیا مصاحبه مادر من فارسی انجام میشه یا نه؟ ایشون نه انگلیسی بلده نه ارمنی! همینطور برای کارهای مدیکال، آیا اون پزشک فارسی حرف میزنه؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. بازم عذر میخوام اگه سوالم تکراریه.
هم منشی دکتر مدیکال و هم سفارت به راحتی فارسی صحبت میکنند..فقط خود ارمنی ها بندرت فارسی یا انگلیسی حرف میزنند(البته هستند کسانیکه ایرانی هستند و در اینمورد کمک میکنند..از نظر مکان و رفتو امد)

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان