کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ارمنستان
(2016-06-13 ساعت 10:51)mohammadreza88 نوشته:  
(2016-06-04 ساعت 20:35)bhb32 نوشته:  سلام به همگی
من اگر خدا بخواد حدود یک ماه و 10 روز دیگه وقت مصاحبه دارم در ارمنستان
نوع کتگوری ویزام هم ‎F2A‎ هست.
من قبلا برای شخص دیگری فرم ‎DS160‎ رو پر کرده بودم (فرم ویزای غیر مهاجرتی) و در مرحله بعد وارد سایت ‎usvisa-info‎ شده و بعد از انتخاب یک کشور در اون سایت رجیستر کردم و بعد هم انتخاب کریر، پرداخت هزینه ها و ‎....
در مورد پرونده خودم، چون در نامه ‎NVC‎ چیزی ندیدم که باید در این سایت ثبت نام کنم، به سفارت زنگ زدم. اونها گفتن که همه باید ثبت نام کنن.
من هم وارد سایت شدم و یک حساب کاربری ساختم. اما بعد از ورود به سایت فقط یک گزینه وجود داره که متعلق هست به افرادی که کتگوری ویزاشون K هست لاغیر.
دوستانی که در این زمینه تجربه دارن می تونن کمکی کنن؟
و اینکه مراحل انگشتنگاری داخل خود سفارته یا جای دیگه؟
ممنون
سلام، سفارت ارمنستان تا یک ماه پیش نیاز به ثبت نام در این سایت نداشت و فقط برای ویزا های غیر مهاجرتی نیاز به ثبت نام بودش ولی الا رو نمی دونم. و با توجه به اینکه گزینه ای نبوده پس نیاز نیست احتمالا.

انگشت نگاری هم در سفارت هستش و باجه ای که مدارک را ازتون تحویل می گیره در آخر انگشت نگاری می کنه

دوستان عزيز
من خودمم به اين نتيجه رسيده بودم كه نيازي به ثبت نام در سايت ارمنستان نيست و اين ثبت نام ها فقط براي ويزاهاي غير مهاجرتي هست
اما يك روز همينجوري يه سري زدم به ساعت (قبلا ايميل خودم رو ثبت كرده بودم) و متوجه شدم گزينه هاي جديدي رو قرار دادن از جمله براي كساني كه قرار ملاقات دارن از طرف NVC
بعد از اينكه گزينه مورد نظر رو انتخاب كردم،‌ و پست رو هم انتخاب كردم شماره كيس نامبر و DS260 رو وارد كردم
خود سايت تاريخ مصاحبه اي كه NVC براي من انتخاب كرده بود رو نشون داد و من هم تائيد كردم.
دوستان لطفا توي سايت رجيستر كنيد اونجا شر نشه.
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadreza88 ، mulan1979 ، smpf
سلام دوستان از دوستان محترم خانم کسی هست تنهایی برای مصاحبه به ارمنستان رفته باشه؟مشکلی پیش نیومد در سفرشون؟با توجه به اینکه تنها بودن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2016-07-16 ساعت 08:53)yarim نوشته:  سلام دوستان از دوستان محترم خانم کسی هست تنهایی برای مصاحبه به ارمنستان رفته باشه؟مشکلی پیش نیومد در سفرشون؟با توجه به اینکه تنها بودن؟

سلام دوست عزیز. من خودم هم تنها اومدم برای مصاحبه و دیروز کارهای مدیکال رو انجام دادم. بهتون توصیه می کنم با تور بیایید که کاملا خیالتون جمع باشه. هیچ مشکلی وجود ندار۶. اینجا خیلی از ایرانیها برای مصاحبه های مختلف اومدن و میتونید با هم همراه بشید برای رفتن به بیمارستان و سفارت.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، bhb32
(2016-07-16 ساعت 09:08)mulan1979 نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 08:53)yarim نوشته:  سلام دوستان از دوستان محترم خانم کسی هست تنهایی برای مصاحبه به ارمنستان رفته باشه؟مشکلی پیش نیومد در سفرشون؟با توجه به اینکه تنها بودن؟

سلام دوست عزیز. من خودم هم تنها اومدم برای مصاحبه و دیروز کارهای مدیکال رو انجام دادم. بهتون توصیه می کنم با تور بیایید که کاملا خیالتون جمع باشه. هیچ مشکلی وجود ندار۶. اینجا خیلی از ایرانیها برای مصاحبه های مختلف اومدن و میتونید با هم همراه بشید برای رفتن به بیمارستان و سفارت.
برای رفتن به بیمارستان ۱۵۰۰ درام با تاکسی میشه که اگر چند نفری برید ارزونتره. هر دو پزشک مترجم فارسی زبان دارن که کاملا همه چیز رو خیلی واضح به شما توصیح میده. باید کارت واکسیناسیون بین المللی. شش قطعه عکس. نامه دعوت به مصاحبه. اصل و کپی گدرنانه را به همراه ادرس اقامت در ایران و امریکا و شماره کیس نامبر به همراه داشته باشید. معاینه عکس از قفسه سینه و ازمایش خون همه در داخل بیمارستان انجام میشه و هزینه همه انها با هم ۴۵ هزاز درام هست. اصلا پیچیده و سخت نیست. نگران این مرحله نباشید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Pargosha ، bhb32
16500 درام بابت واكسن TD و MMR از من گرفتن
اگر كسي واكسن نزده خيالش راحت باشه هزينش كمتر از ايران در مياد.
اگر دلار ببريد اونجا به درام تبديل كنيد هر درام براتون 7.33 تومن تموم ميشه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
اگر به راننده بگيد تاكسي متر رو روشن كنه
خيلي به نفعتون مي شه
معمولا 600 تا 700 درام در مياد كرايه.

45000 درام هزينه آزمايشات به شرح زيره:
30000 درام تو مطب ميدي به دكتر
5000 درام هزينه بيمارستانه + 8000 درام عكس قفسه سينه
بهد ميريد تو حياط بيمارستان يه جا هست آزمايش خون بايد بدي. اونجا هم 2000 درام ميدي. تمام
پاسخ
گزارش‌ها از ارمنستان حاکی است که یک گروه مسلح به یک ساختمان پلیس حمله کرده و آنجا را اشغال کرده‌اند.
رسانه‌های محلی از کشته شدن یک نفر و مجروح شدن چند تن در جریان این حمله خبر می‌دهند.
گزارش شده که اشغال کنندگان ساختمان پلیس خواهان آزادی ژیرار سفیلیان، یک فعال مخالف دولت از زندان هستند.

بچه اگه ارمنستان هستید مراقب باشید.......
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Pargosha ، bhb32
(2016-07-17 ساعت 14:50)ep30lon نوشته:  گزارش‌ها از ارمنستان حاکی است که یک گروه مسلح به یک ساختمان پلیس حمله کرده و آنجا را اشغال کرده‌اند.
رسانه‌های محلی از کشته شدن یک نفر و مجروح شدن چند تن در جریان این حمله خبر می‌دهند.
گزارش شده که اشغال کنندگان ساختمان پلیس خواهان آزادی ژیرار سفیلیان، یک فعال مخالف دولت از زندان هستند.

بچه اگه ارمنستان هستید مراقب باشید.......
سلام اقای اپسیلون عزیز. ممنونم بخاطر خبرتون. طاهرا فقط یک گروگانگیری در یک اداره پلیس صورت گرفته و اینکه میگن کودتا شایعه هست. در هر حال باید مراقب بود. امیدوارم مثل جریان ترکیه نشه.
پاسخ
(2016-07-17 ساعت 14:30)bhb32 نوشته:  اگر به راننده بگيد تاكسي متر رو روشن كنه
خيلي به نفعتون مي شه

بهد ميريد تو حياط بيمارستان يه جا هست آزمايش خون بايد بدي. اونجا هم 2000 درام ميدي. تمام
برای فردا که خواستیم بریم جواب ازمایشات رو بگیریم حتما میگیم که تاکسی متر رو روشن کنه. باز هم ممنونم از راهنمایی تون.
پاسخ
(2016-07-17 ساعت 15:48)mulan1979 نوشته:  
خيلي به نفعتون مي شه

برای فردا که خواستیم بریم جواب ازمایشات رو بگیریم حتما میگیم که تاکسی متر رو روشن کنه. باز هم ممنونم از راهنمایی تون.
سلام دوست عزیز
ایشالا حالتون خوبه و بسلامتی و شادی ویزای یه ضرب رو گرفته باشین منتظر خبر خوبتون هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32
دوستان 45 هزار درام معادل چند دلاره؟و یک سوال دیگه اینکه ما 265 دلار هزینه نوبت سفارت ارمنستان رو دادیم...ایا روز سفارت هزینه دیگه به سفارت باید پرداخت بشه؟
از دوستان عزیزی که میدونن کمک کنن که ممنون میشم.
پاسخ
(2016-07-19 ساعت 16:15)Pargosha نوشته:  
(2016-07-17 ساعت 15:48)mulan1979 نوشته:  
خيلي به نفعتون مي شه

سلام دوست عزیز
ایشالا حالتون خوبه و بسلامتی و شادی ویزای یه ضرب رو گرفته باشین منتظر خبر خوبتون هستیم

سلام دوست عزیز. مننونم از پیگیری شما. نتیجه من هم apشد بخاطر داشتن شعل دولتی. کسانی که شغل دولتی دارن بدونن که این مساله اولین چیز و مهمتریم چیز برای سفارت ارمنستان هست. اولین مدرکی که خانم از من گرفت رزومه کاریم بود و اولین و تنها مدرکی که موقع مصاحبه جلوی افیسر بود رزومه من بود. سوالاتی که پرسیده شد این بود من شغلم چیه ؟ همسرم شغلش چیه و کجا کار میکنه؟ چطوری با هم اشنا شدیم ؟ کی ازدواج کردیم و در طی این مدت چند بار همو دیدیم؟؟ به من گفت من به حرفهای شما اعتماد میکنم و اصلا نگاهی به مدارک اثبات رابطه نکرد علیرعم اینه اون خانمه از من مدارک رو گرفته بود و پیش افیسر بود. بهم گفت که مراحل اداری ۱ تا ۳ ماه طول میکشه و من بهش گفتم که خودتون هم میدونید بیشتر طول میکشه گفت بله ۳ ماه و بیشتر و البته قابل پیش بینی نیست. ما نقص مدارک نداشتیم . تنها حسنش اینه. در مورد برخورد افیسر هیچ مشکل خاصی نبود و بسیار محترمانه صحبت میکرد. حتی از خانمی که قبلا شاعل در بیمارستان دولتی بود و سالهاست که بازنشسته شده هم apخورد و بعد از طهر با ما هیچ کسی ویزا نگرفت همه یا apخوردن یا نقص مدرک
پاسخ
خوبه به شما گفت ١ تا ٣ ماه
به من گفت ٣ تا ٦ ماه
پاسخ
(2016-07-19 ساعت 17:45)bhb32 نوشته:  خوبه به شما گفت ١ تا ٣ ماه
به من گفت ٣ تا ٦ ماه

در مجموع خیلی فرق زیادی نمیکنه . تنها کاری که میشه انجام داد صبر کردنه.. البته اصلا چیز خوشایندی نیست چون دقیقا نمیدونی که چقدر باید منتظر بمونی.
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Pargosha ، bhb32
سلام به دوستان عزيز، من يه سوْال دارم ، من از سال ٨٣ تا تا اخر سال ٨٩ حسابدار اژانس مسافرتي بودم ، اژانس مسافرتي دفتر خصوصي هست و من از اون به بعد ديگه شاغل نيستم من چطور ميتونم به افيسر تفهيم كنم كه شغل من دولتي نبوده؟؟؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان