کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ارمنستان
(2016-07-19 ساعت 19:30)piboo نوشته:  سلام به دوستان عزيز، من يه سوْال دارم ، من از سال ٨٣ تا تا اخر سال ٨٩ حسابدار اژانس مسافرتي بودم ، اژانس مسافرتي دفتر خصوصي هست و من از اون به بعد ديگه شاغل نيستم من چطور ميتونم به افيسر تفهيم كنم كه شغل من دولتي نبوده؟؟؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد
انها خودشون از روی محل کاری که مینویسین و احتمالا سرچی که در دقیقا ۹۹.۹ انجام میدن متوجه دولتی بودن یا نبودنش میشن. اگر مال بخش خصوصیه فقط براش توضیح بدید همین کافیه
پاسخ
تشکر کنندگان: piboo ، Pargosha ، bhb32
(2016-07-19 ساعت 17:12)yarim نوشته:  دوستان 45 هزار درام معادل چند دلاره؟و یک سوال دیگه اینکه ما 265 دلار هزینه نوبت سفارت ارمنستان رو دادیم...ایا روز سفارت هزینه دیگه به سفارت باید پرداخت بشه؟
از دوستان عزیزی که میدونن کمک کنن که ممنون میشم.
هر ۲۰ دلار تقریبا ۹۵۰۰ درام هست. بقیه اش رو خودتون حساب کنید. من در مورد هزینه نوبت سفارت چیزی نمیدونم. اما اگر ویزا بگیرید مبلعی معادل ۱۶۵ دلار یا چنین چیزی باید قبل از رفتن به امریکا پرداخت بشه. اما غیر از اون پولی نیاز نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: yarim ، Pargosha ، bhb32
سلام دوستان عزیز ممکنه جواب این سوال منو بدین من کلیر شدم میخوام بدونم که سفارت ارمنستان ایمیل کلیری میده که چه مدارکی باید ببریم یا اینکه کی بریم برای ویزا؟وآیا پاسپورت رو باید مستقیم به صندوق سفارت بندازم ؟
F2A
pd:20 oct2013
مصاحبه :JAN 2016 ارمنستان
نتيجه:AP
تاریخ کلیری:july 2016
ورودبه آمریکا:oct 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32
سلام به دوستان عزيز، من يه سوْال دارم ، من از سال ٨٣ تا تا اخر سال ٨٩ حسابدار اژانس مسافرتي بودم ، اژانس مسافرتي دفتر خصوصي هست و من از اون به بعد ديگه شاغل نيستم من چطور ميتونم به افيسر تفهيم كنم كه شغل من دولتي نبوده؟؟؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2016-07-20 ساعت 07:53)tico نوشته:  سلام دوستان عزیز ممکنه جواب این سوال منو بدین من کلیر شدم میخوام بدونم که سفارت ارمنستان ایمیل کلیری میده که چه مدارکی باید ببریم یا اینکه کی بریم برای ویزا؟وآیا پاسپورت رو باید مستقیم به صندوق سفارت بندازم ؟
سلام دوست عزیز. بهتون تبریک میگم . من که تازه مصاحبه دادم و اول راه برای کلیرشدن هستم. با خودشون تماس بگیرید بهتره البته به نظر من. اگر برگه ابی و اسکرین شاتی که دوستان گفتند با خودتون داشته باشید و ۶ ماه هم گدشته باشه از زمان مدیکالتون خودتون باید حضورا برید انجا. بنابراین توصیه من اینه اول تماس بگیرید و دوم اینکه خودتون حصوری برید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، Pargosha ، قرباني ، bhb32
(2016-07-20 ساعت 12:26)mulan1979 نوشته:  
(2016-07-20 ساعت 07:53)tico نوشته:  سلام دوستان عزیز ممکنه جواب این سوال منو بدین من کلیر شدم میخوام بدونم که سفارت ارمنستان ایمیل کلیری میده که چه مدارکی باید ببریم یا اینکه کی بریم برای ویزا؟وآیا پاسپورت رو باید مستقیم به صندوق سفارت بندازم ؟
  سلام دوست عزیز. بهتون تبریک میگم . من که تازه مصاحبه دادم و اول راه برای کلیرشدن هستم. با خودشون تماس بگیرید بهتره البته به نظر من. اگر برگه ابی و اسکرین شاتی که دوستان گفتند با خودتون داشته باشید و ۶ ماه هم گدشته باشه از زمان مدیکالتون خودتون باید حضورا برید انجا. بنابراین توصیه من اینه اول تماس بگیرید و دوم اینکه خودتون حصوری برید. موفق باشید
سلام دوست عزیز mulan 1979
متاسف شدم که ویزای یه ضرب رو نگرفتین نه تنها سفارت ارمنستان بلکه من هم که سفارت آنکارا بودم
بخاطر کار دولتی مراحل اداری شامل حالم شد حتمن
سفارت ابوظبی هم همینطوره
در هر صورت به جمع ما منتظران خوش آمدین و امیدوارم
بزودی با خبر کلیر شدنتون ما رو هم خوشحال و نگرانی
و انتظار رو کمتر از ما تجربه کنین آمین
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، mulan1979 ، قرباني ، bhb32
(2016-07-20 ساعت 23:22)Pargosha نوشته:  
(2016-07-20 ساعت 12:26)mulan1979 نوشته:  
سلام دوست عزیز mulan 1979
متاسف شدم که ویزای یه ضرب رو نگرفتین نه تنها سفارت ارمنستان بلکه من هم که سفارت آنکارا بودم
بخاطر کار دولتی مراحل اداری شامل حالم شد حتمن
سفارت ابوظبی هم همینطوره
در هر صورت به جمع ما منتظران خوش آمدین و امیدوارم
بزودی با خبر کلیر شدنتون ما رو هم خوشحال و نگرانی
و انتظار رو کمتر از ما تجربه کنین آمین
ممنونم دوست عزیز. حتما حق با شماست چون همه ما در این مورد چیزهایی شنیده بودیم از قبل اما من به خودم نوید داده بودم که حتما شانس میارم. شکلک خنده..... در هر صورت امیدوارم این زمان باقی مانده تا گرفتن ویزا برای همه ماها کوتاه باشه و خیلی زود خبر کلیر شدنمون بیاد. تا حالا که صبر کردیم بقیه اش رو هم صبر می کنیم تا این دوران دوری بسر برسه... با ارزوی خبر کلیر شدن شما و سایر دوستان و خودم..
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، قرباني ، bhb32
دوستان هزینه کسانی که رفتن به ارمنستان برای مصاحبه چقدر شد با احتساب پول مدیکال ...به جز خرج اضافه؟
پاسخ
(2016-07-21 ساعت 08:31)yarim نوشته:  دوستان هزینه کسانی که رفتن به ارمنستان برای مصاحبه چقدر شد با احتساب پول مدیکال ...به جز خرج اضافه؟
تا انجایی که میدونیم بجز ۴۵ هزار درام مدیکال ، پولی برای مصاحبه پرداخت نمیشه. فقط همون ۱۶۵ دلاره برای ویزا هست که هر زمانی قبل از رفتن به امریکا باید پرداخت بشه.
پاسخ
سلام دوستان،من حدودا ٤٠ روز ديگه وقت مصاحبم هست توارمنستان،دوتا سوال داشتم
١- كدوم واكسن هارو بايد بزنم اينجا برا كارت واكسن بين المللي؟ آيا تو مراكز استاها هم كارت واكسن بسن المللي رو ميدن؟
٢-از خانم دكتر كريستينه تو ارمنستان مسخوام وقت بگيرم؟يايد باايميل وقت بگيرم؟اگه كسي ايميلشونو داره راهنماييم كنه
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
(2016-08-15 ساعت 00:59)صبا فرزاد نوشته:  سلام دوستان،من حدودا ٤٠ روز ديگه وقت مصاحبم هست توارمنستان،دوتا سوال داشتم
١- كدوم واكسن هارو بايد بزنم اينجا برا كارت واكسن بين المللي؟ آيا تو مراكز استاها هم كارت واكسن بسن المللي رو ميدن؟
٢-از خانم دكتر كريستينه تو ارمنستان مسخوام وقت بگيرم؟يايد باايميل وقت بگيرم؟اگه كسي ايميلشونو داره راهنماييم كنه

سلام . بسیار هم عالی . امیدورام ویزای یکضرب بگیرید.
1- واکسنهایی که زده میشن دوگانه ، mmr ، هپاتیت ، انفلانزا اگر بعد از شهریور ماه باشه ،هست . در شهرستانهاکارت واکیسناسیون زرد بین المللی که مهر و امضای پزشک انگلیسی باشه موجود نیست . همه میرن پاستور و انجا کارت واکسیناسیون بین المللی که همه چیز توش باشه داده می شه. اگر واکسنی بخواد که نزده باشین هم انجا تزریق میشه. توصیه من اینه در شهرستان واکسیناسیون رو انجام بدید و کارتهای واکنسی که دارید رو به پاستور ببرید.
2- 0037494594424‎
شماره تلفن منشی دکتر هست که می تونید باهاش با زبان فارسی صحبت کنید و وقت بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: صبا فرزاد ، armehraboon ، bhb32
(2015-12-17 ساعت 10:16)aminvat نوشته:  دوستان به جهت بهره ی زیادی که من از تجربیات دوستان توی این انجمن تو پروسه ی گرفتن گرین کارت برای همسرم بردم از همسرم خواستم یک سفرنامه ی کوتاه بنویسه شاید بدرد کسی بخوره.

سلام سفرنامه ارمنستان
من براي گرين كارت مارچ ٢٠١٤ اقدام کرده بودم و نوبت وقت سفارت ١٠دسامبر ٢٠١٥
كه پنج شنبه ساعت ١٤:٣٠خودمون ميشد بليط گرفتم با ماهان روز يكشنبه كه برسم و كاراي مديكال انجام بدم ،از اونجايي كه من يكم استرسيم به نظرم بليت زود خريدم ميتونستم سه شنبه بگيرم و فرداش جوابووو بهم بدن ولي اشكالي نداشت گفتم يه گردشي هم ميكنم تو ارمنستان
با دوستم از Airbnb خونه گرفتيم قيمتش خيلي ارزونم نبود ولي در كل يه خونه مستقل بهتر از هتل بود وقتي وارد شديم كلي تو دوقم خورد ايروان خيلي كوچك بود و انگشت كوچكه تهرانم نميشد روز اول رفتيم يه كلاپ به نام مدزو خيلي خوب بود هم قيمتش مناسب و هم اينكه خيلي با كلاس بود ،در ضمن اينم بگم كه كرايه اونجا خيلي ارزونه كل شهرو بگردي بيشتر از ١٥٠٠درام نميشه ولي از فرودگاههه ١٠هزارتا گرفتن كاريشم نميشد كرد چون اولين بار بود كه ميومديم و غريبي  ميخواي سريعتر و با اطمينان به مقصد برسي ميدي انقدروو ولي به نظرم شما چونه بزنيد
خلاصه روز دوسنبه وقت دكتر داشتم و قبل از اينكه بيام ارمنستان به يه شركتي مبلغ ٦٥دلار دادم كه منو به بيمارستان ببره بياره جواب بگير و روز سفارتم ببره بياره.
رفتيم بيمارستان ،بيمارستان خيلي دخمه و شلوغي بود براي كودمان بود معاينه قد و وزن و يه چند تا سوال كردن بعد رفتم پايين عكس از قفسه سينه و آزمايش خون كه فكر ميكنم روي هم ٣٠٠درام شد
به نظر من نميخواست اون آقا بياد يعني ٦٥دلار الكي بود ولي برا من که زبان بلد نبودم و آدم ترسوييي بودم خوب بود  
درضمن من خيلي زود رفتم اگر سه شنبه ميرفتم هم به كارم ميرسيدم ولي اين باعث شد شهرووو بگرديم هزار پله كارهونه شراب سازي كل خيابونا رو گشتيم تا روز پنج شنبه
ساعت ١٤:٣٠وقتم بود ولي زود رفتم ساعت ١اونجا بودم
جواب آزمايشاممم  آقاي بندري گرفته بودو بردم  سفارت خلوت بود روز دانشجويا نبود و فقط مهاجرت بود خيلي استرس داشتم صدام زدن يه دختر خانم جووون كه مسلط به زبان فارسي برد باهام حرف زد كه فكر ميكنم ايراني بود تمام اطلاعات گرفت و پروندمووو برد گفت صدات ميزنيم
نشستم همه رو صدا زدن الا من سالن خالي شده بود كه منو صدا زدن كه برم تو اتاق شماره يازده وقتي رفتم فهميدم آفيسر اصلي هستش و مترجمم كنارش بود يك ساعت مصاحبه داشتم و سه بار برك رفتن كه آخرسر بالاخرههههه بعد از كلي چلنچ بهم دادن
پاسمو گرفتن و گفتن سه روز کاري زمان ميبره تا ويزاتون صادر بشه از اونجاي كه من رقتم پنج شنبه بود خوردم به تعطيلات و تا عصر روز دوشنبه در ارمنستان بودم كه ساعت ٤بعدازظهر تل زدن كه بيا پاستو بگيررررر
يه نكته يادم اومد حتمااا سيم كارت تهيه كنيد ?

(2016-08-15 ساعت 06:33)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-15 ساعت 00:59)صبا فرزاد نوشته:  سلام دوستان،من حدودا ٤٠ روز ديگه وقت مصاحبم هست توارمنستان،دوتا سوال داشتم

سلام . بسیار هم عالی . امیدورام ویزای یکضرب بگیرید.
1- واکسنهایی که زده میشن دوگانه ، mmr ، هپاتیت ، انفلانزا اگر بعد از شهریور ماه باشه ،هست . در شهرستانهاکارت واکیسناسیون زرد بین المللی که مهر و امضای پزشک انگلیسی باشه موجود نیست . همه میرن پاستور و انجا کارت واکسیناسیون بین المللی که همه چیز توش باشه داده می شه. اگر واکسنی بخواد که نزده باشین هم انجا تزریق میشه. توصیه من اینه در شهرستان واکسیناسیون رو انجام بدید و کارتهای واکنسی که دارید رو به پاستور ببرید.
2- 0037494594424‎
شماره تلفن منشی دکتر هست که می تونید باهاش با زبان فارسی صحبت کنید و وقت بگیرید.

خيلي ممنون دوست عزيز،لطف كردين،اميدوارم هر چه زودتر كليير بشيد.
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، shadoow ، armehraboon ، bhb32
سلام به همه دوستان . کسی اطلاع داره که واسه سفارت ارمنستان برای ایرانیها سو پیشینه میخوان یا نه؟
پاسخ
(2016-11-05 ساعت 23:36)karimagha نوشته:  سلام به همه دوستان . کسی اطلاع داره که واسه سفارت ارمنستان برای ایرانیها سو پیشینه میخوان یا نه؟

سلام. جزو مدارکی که از ما قبل از مصاحبه خواستن بود اما افیسر موقع مصاحبه از من نخواست. توصبه من اینه که با خودتون داشته باشید که اگر یک درصد افیسر از شما خواست بهش تحویل بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، bhb32
(2015-11-22 ساعت 15:02)qazaleh نوشته:  
(2015-11-22 ساعت 10:29)mohammadreza88 نوشته:  
(2015-11-21 ساعت 20:54)qazaleh نوشته:  ایمیل مصاحبه ی من پنج ماه بعد از نامه ی کامپلت اومد و روز مصاحبه هم اف بی آی چک خوردم
احتمال داره این ۵ ماه دلیلش تغییر کتگوری شما باشه؟؟
من هم احتمالا یه تغییر کتگوری دارم و با توجه به گفته شما نمیشه اطلاع نداد و اتوماتیک نغییر میکنه. این موضوع خیلی نگرانم کرده.Sad
سلام. بله دقیقن. من فکر می کنم این تغییر کتگوری کار مارو خیلی عقب انداخت. پیشنهاد من به شما اینه که اجازه بدید کیس شما همون f2a باقی بمونه و به همسرتون بگین بعد از گرفتن ویزاتون ، اقدام به گرفتن پاس آمریکاییش کنه. این نکته رو بهتون بگم که افیسر تقریبن تنها سوالی که ازم پرسید این بود که همسرت گرین کاردیه یا سیتسزن و کپی پاس همسرمو ازم گرفت و بلا فاصله گفت مراحل اداری ویزاتون مونده. و من دائم فکر می کنم که چون خودشون کتگوری ما رو عوض کردن و ما کپی پاس رو براشون نفرستاده بودیم، ویزای یکضرب نگرفتم.  تاکید من بهتون اینه که در وحله ی اول بره پاس اقدام نکنید وتغییر کتگوری ندید یا اگر امکانش براتون نیست خودتون تا قبل از مصاحبه حتمن کپی پاس رو بره ان وی سی یا سفارت ارسال کنید.
سلام دوستان. من تقریبا تازه یا این سایت آشنا شدم و به دلیل نیاز به اطلاعات از هر قسمتی یک چیزایی میخونم. کیس من F2a هست و سفارتم ایروان معرفی شده .راستش نمیدونم بهتره سفارتم همین باشه که خوشون انتخاب کردند و یا تغییر بدم؟
سوال دومم اینکه دقیقا تغییر کتگوری منظور چیه؟؟؟ من همسرم حدودا آخرای پروسه nvc سیتیزن میشن ، یعنی به نظر شما ممکنه این تغییر به ضررمون باشه و پروندمون به تاخیر بیفته؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان