کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ارمنستان
(2016-05-18 ساعت 11:02)mohammadreza88 نوشته:  سلام دوستان, از اونجایی که این صفحه کمی خلوت هست تصمیم گرفتم  سفرنامه ارمنستان رو بنویسم شاید کمکی به دوستان باشه.
سفر : من تور گرفتم برای بلیط و 5 شب هتل 3 ستاره سیلاچی که تمیز و مرتب بود و صبحانه کاملی داشت. کمتر از 5 شب هم می شد ولی خوب من ترجیح دادم که با خیال راحت تر کار ها انجام بشه. پرواز با هواپیمایی ماهان بود که رفت 8:30 و برگشت 16:15 به وقت ارمنستان بود. طول پرواز 1:15 دقیقه هستش که خیلی کوتاه هست.
ویزای ارمنستان : از هواپیما که پیاده میشید از پله ها وارد سالنی میشید که صرافی، Visa Registration   و چک ویزا داره. هزینه ویزا 3000 دارم هستش و فقط درام قبول می کنند. من در طول سفر مکان های مختلفی دلار چنج کردم و فرقی که داشت 7 درام در یک دلار بود. یعنی بین ارزان ترین و گران ترین نرخ میشد 700 درام ( 5600 تومان ) در 100 دلار، پس نرخ فرق چندانی نداره و قابل توجه نیست.صرافی در همه سوپرمارکت ها هست.
فرم ویزا را در تهران پر کردم و این کار خیلی مفید بود، چون همه مسافران در فرودگاه درگیر پر کردن و صف طولانی درخواست ویزا بودند.
مدیکال :مدیکال رو از خانم دکتر کریستینه وقت گرفته بودم و منشی فارسی زبان ایشون کمک زیادی به انجام کار ها کردند. متاسفانه در ارمنستان به ندرت کسی زبان بلد هستش و حتی کلمات ساده ای مثل  GO, Right, Left  رو هم بلد نیستند و یک منشی آشنا به امور و زبان فارسی کمک زیادی هستش. آدرس و اطلاعات دکتر رو به ارمنی پرینت بگیریید و همراه داشته باشید. من خیلی ازش استفاده کردم چه در مسیر و چه در یافتن محل مطب.
ابتدا منشی چند سوال کلی در مورد سابقه پزشکی پرسید و قد و وزن و بینایی سنجی کرد. دکتر هم آزمایش های سر پایی کرد. بعد رفتم برای عکس ریه که یک طبقه پایین تر بود و آزمایش خون که در ساختمان مجاور بود.
کلیه کار های مدیکال رو از آزمایش و عکس تا سوالات دکتر رو خانم منشی براتون توضیح میده و جای هیچ نگرانی نیست.جواب رو هم فردای انجام آزمایش ساعت 1 گرفتم.
سفارت : ساعت مصاحبه در نامه سفارت 1:30 بود. من ساعت 1:20 جلوی در سفارت بودم ولی نگهبان گفت کمی عقب تر منتظر باشیم. ساعت 1:30 اشاره کرد که صف بکشیم.
از رو لیست اسم رو با پاس چک میکنه و وارد محوطه شدم. سمت راست یک ساختمان مثل نگهبانی بودش. بیرون در مامور ابتدا پاکت مدیکال رو باز کرد و چک کرد. بعد از داخل گیت رد شدم و وارد ساختمان شدم. کمربند و وسایل رو چک میکنه. گوشی رو گرفت و یک شماره داد و به سمت در دیگری راهنمایی کرد. وارد حیاط کوچکی شدم و بعد ساختمان اصلی.
چند باجه برای تحویل مدارک بود دو تا از باجه ها برای کیس های ایرانی بودند. من باجه شماره 4 بودم که خانمی جوان بود و فارسی رو بدون لهجه صحبت میکرد. همه مدارکی که در نامه مصاحبه بود به همون ترتیب، کامل گرفت و در چک لیستی که جلوش بود علامت می زد.
بعد نشستم تا بعد از 15 دقیقه اسمم رو صدا زد و به باجه 11 رفتم. اینجا برای نشستن چند صندلی بودش و افیسر که یک جوان بود و مثل الن ایر(سخنگوی فارسی زبان وزارت امور خارجه آمریکا) فارسی حرف می زدش اونطرف شیشه بود و سوال می پرسید و در کامپیوتر وارد می کرد.
سوالات بیشتر راجع به مدت و طریقه آشنایی و سفر هایی دو نفره رفتیم، بود.چند سوال هم در مورد محل خدمت و کار من در ایران پرسید. سوال ها ساده بودند و کلا 7 تا 8 دقیقه هم بیشتر طول نکشید. آخر هم از بین کلی کاغذ که روی میز پشتش بود گشت و برگه آبی معروف رو پیدا کرد و شماره کیس رو نوشت و گفت خوشبختانه مدارک کامل هست و فقط کیس شما نیاز به مراحل اداری داره.مدت 4 تا 6 ماه معمولا طول میکشه و باید سایت رو چک کنید.
کل مدتی که در سفارت بودم کمتر از 1 ساعت بود و همه چیز راحت بود. در سالن انتظار سرویس بهداشتی و آب آشامیدنی بود و جای هیچ نگرانی نبود.
شهر : کرایه تاکسی در بیشتر مسیر ها حدود 1000 درام هستش و کمتر پیش میاد که بیشتر بشه. ولی قبل از راه افتادن با زبان اشاره به راننده بگید که تاکسی متر رو روشن کنه و اگر نداشت حتما قیمت رو باهاش فیکس کنید که بعدا دو برابر میگه.تاکسی متر معمولا کمتر حساب میکنه.
توضیحاتی که دادم کلی بودش و اگر دوستان سوالاتی داشته باشند در خدمت هستم.

ممنون از توضیحاتتون. چرا بهتون گفتن که نیاز به مراحل اداری دارید؟ کارتون دولتی بود و یا ....؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، hesgan
(2016-11-16 ساعت 21:39)p.nsz نوشته:  
(2016-05-18 ساعت 11:02)mohammadreza88 نوشته:  سلام دوستان, از اونجایی که این صفحه کمی خلوت هست تصمیم گرفتم  سفرنامه ارمنستان رو بنویسم شاید کمکی به دوستان باشه.
سفر : من تور گرفتم برای بلیط و 5 شب هتل 3 ستاره سیلاچی که تمیز و مرتب بود و صبحانه کاملی داشت. کمتر از 5 شب هم می شد ولی خوب من ترجیح دادم که با خیال راحت تر کار ها انجام بشه. پرواز با هواپیمایی ماهان بود که رفت 8:30 و برگشت 16:15 به وقت ارمنستان بود. طول پرواز 1:15 دقیقه هستش که خیلی کوتاه هست.
ویزای ارمنستان : از هواپیما که پیاده میشید از پله ها وارد سالنی میشید که صرافی، Visa Registration   و چک ویزا داره. هزینه ویزا 3000 دارم هستش و فقط درام قبول می کنند. من در طول سفر مکان های مختلفی دلار چنج کردم و فرقی که داشت 7 درام در یک دلار بود. یعنی بین ارزان ترین و گران ترین نرخ میشد 700 درام ( 5600 تومان ) در 100 دلار، پس نرخ فرق چندانی نداره و قابل توجه نیست.صرافی در همه سوپرمارکت ها هست.
فرم ویزا را در تهران پر کردم و این کار خیلی مفید بود، چون همه مسافران در فرودگاه درگیر پر کردن و صف طولانی درخواست ویزا بودند.
مدیکال :مدیکال رو از خانم دکتر کریستینه وقت گرفته بودم و منشی فارسی زبان ایشون کمک زیادی به انجام کار ها کردند. متاسفانه در ارمنستان به ندرت کسی زبان بلد هستش و حتی کلمات ساده ای مثل  GO, Right, Left  رو هم بلد نیستند و یک منشی آشنا به امور و زبان فارسی کمک زیادی هستش. آدرس و اطلاعات دکتر رو به ارمنی پرینت بگیریید و همراه داشته باشید. من خیلی ازش استفاده کردم چه در مسیر و چه در یافتن محل مطب.
ابتدا منشی چند سوال کلی در مورد سابقه پزشکی پرسید و قد و وزن و بینایی سنجی کرد. دکتر هم آزمایش های سر پایی کرد. بعد رفتم برای عکس ریه که یک طبقه پایین تر بود و آزمایش خون که در ساختمان مجاور بود...........................

ممنون از توضیحاتتون. چرا بهتون گفتن که نیاز به مراحل اداری دارید؟ کارتون دولتی بود و یا ....؟

سلام دوست عزیز . در 99 درصد موارد اگر خانمی و یا اقایی شغل دولتی داشته باشند و اقا سربازی رفته باشه ap بهش میخوره. هر چند که دیده شده خانم و یا اقایی هیچیک از این شرایط رو هم نداشتن و بهشون ap خورده اما تصور خودم اینه که این افراد مدت کمتری در پروسه کلیر شدن قرار میگیرند. در مورد سوال قبلی تون هم باید بگم که من در مورد تغییر کتگوری چیزی نمیدونم اما در مورد سوال اول شما بنظر من سفارتتون رو تغییر ندید چون خودش زمانبره و باعث تاخیر در زمان مصاحبه تون میشه. ضمن اینکه طی روزهای گذشته که همه فکر میکردن بخاطر انتخابات امریکا ممکنه تغییراتی در کلیر کردن پیش بیاد ؛ سفارت ارمنستان همچنان داره به کارش ادامه میده و از دید من سفارت خوبیه... البته ممکنه سایر دوستان نظر دیگری داشته باشند.
پاسخ
تشکر کنندگان: p.nsz ، bhb32
(2016-11-16 ساعت 21:58)mulan1979 نوشته:  
ابتدا منشی چند سوال کلی در مورد سابقه پزشکی پرسید و قد و وزن و بینایی سنجی کرد. دکتر هم آزمایش های سر پایی کرد. بعد رفتم برای عکس ریه که یک طبقه پایین تر بود و آزمایش خون که در ساختمان مجاور بود...........................

سلام دوست عزیز . در 99 درصد موارد اگر خانمی و یا اقایی شغل دولتی داشته باشند و اقا سربازی رفته باشه ap بهش میخوره. هر چند که دیده شده خانم و یا اقایی هیچیک از این شرایط رو هم نداشتن و بهشون ap خورده اما تصور خودم اینه که این افراد مدت کمتری در پروسه کلیر شدن قرار میگیرند. در مورد سوال قبلی تون هم باید بگم که من در مورد تغییر کتگوری چیزی نمیدونم  اما در مورد سوال اول شما بنظر من سفارتتون رو تغییر ندید چون خودش زمانبره  و باعث تاخیر در زمان مصاحبه تون میشه. ضمن اینکه طی روزهای گذشته که همه فکر میکردن بخاطر انتخابات آمریکا ممکنه تغییراتی در کلیر کردن پیش بیاد ؛ سفارت ارمنستان همچنان داره به کارش ادامه میده و از دید من سفارت خوبیه... البته ممکنه سایر دوستان نظر دیگری داشته باشند.

تشکر از پاسختون. من خانم هستم و شغل دولتی هم نداشتم ولی با این حال ممکنه که ap بخورم Sad به قول شما چیزی قابل پیش بینی نیست. از صمیم قلب از خداوند میخوام پروسه کار همه به زودی و بهترین شکل انجام بشه و این دوری ها و مشکلات و استرس ها به پایان برسه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، a.behzadi ، bhb32
ابتدا منشی چند سوال کلی در مورد سابقه پزشکی پرسید و قد و وزن و بینایی سنجی کرد. دکتر هم آزمایش های سر پایی کرد. بعد رفتم برای عکس ریه که یک طبقه پایین تر بود و آزمایش خون که در ساختمان مجاور بود.
کلیه کار های مدیکال رو از آزمایش و عکس تا سوالات دکتر رو خانم منشی براتون توضیح میده و جای هیچ نگرانی نیست.جواب رو هم فردای انجام آزمایش ساعت 1 گرفتم.
سفارت : ساعت مصاحبه در نامه سفارت 1:30 بود. من ساعت 1:20 جلوی در سفارت بودم ولی نگهبان گفت کمی عقب تر منتظر باشیم. ساعت 1:30 اشاره کرد که صف بکشیم.
از رو لیست اسم رو با پاس چک میکنه و وارد محوطه شدم. سمت راست یک ساختمان مثل نگهبانی بودش. بیرون در مامور ابتدا پاکت مدیکال رو باز کرد و چک کرد. بعد از داخل گیت رد شدم و وارد ساختمان شدم. کمربند و وسایل رو چک میکنه. گوشی رو گرفت و یک شماره داد و به سمت در دیگری راهنمایی کرد. وارد حیاط کوچکی شدم و بعد ساختمان اصلی.
چند باجه برای تحویل مدارک بود دو تا از باجه ها برای کیس های ایرانی بودند. من باجه شماره 4 بودم که خانمی جوان بود و فارسی رو بدون لهجه صحبت میکرد. همه مدارکی که در نامه مصاحبه بود به همون ترتیب، کامل گرفت و در چک لیستی که جلوش بود علامت می زد.
بعد نشستم تا بعد از 15 دقیقه اسمم رو صدا زد و به باجه 11 رفتم. اینجا برای نشستن چند صندلی بودش و افیسر که یک جوان بود و مثل الن ایر(سخنگوی فارسی زبان وزارت امور خارجه آمریکا) فارسی حرف می زدش اونطرف شیشه بود و سوال می پرسید و در کامپیوتر وارد می کرد.
سوالات بیشتر راجع به مدت و طریقه آشنایی و سفر هایی دو نفره رفتیم، بود.چند سوال هم در مورد محل خدمت و کار من در ایران پرسید. سوال ها ساده بودند و کلا 7 تا 8 دقیقه هم بیشتر طول نکشید. آخر هم از بین کلی کاغذ که روی میز پشتش بود گشت و برگه آبی معروف رو پیدا کرد و شماره کیس رو نوشت و گفت خوشبختانه مدارک کامل هست و فقط کیس شما نیاز به مراحل اداری داره.مدت 4 تا 6 ماه معمولا طول میکشه و باید سایت رو چک کنید.
کل مدتی که در سفارت بودم کمتر از 1 ساعت بود و همه چیز راحت بود. در سالن انتظار سرویس بهداشتی و آب آشامیدنی بود و جای هیچ نگرانی نبود.
شهر : کرایه تاکسی در بیشتر مسیر ها حدود 1000 درام هستش و کمتر پیش میاد که بیشتر بشه. ولی قبل از راه افتادن با زبان اشاره به راننده بگید که تاکسی متر رو روشن کنه و اگر نداشت حتما قیمت رو باهاش فیکس کنید که بعدا دو برابر میگه.تاکسی متر معمولا کمتر حساب میکنه.

سلام ببخشید جهت مدارک اثبات رابطه چه چیزهایی ارائه دادید؟ ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2016-11-16 ساعت 22:05)p.nsz نوشته:  
(2016-11-16 ساعت 21:58)mulan1979 نوشته:  
(2016-11-16 ساعت 21:39)p.nsz نوشته:  ممنون از توضیحاتتون. چرا بهتون گفتن که نیاز به مراحل اداری دارید؟ کارتون دولتی بود و یا ....؟

سلام دوست عزیز . در 99 درصد موارد اگر خانمی و یا اقایی شغل دولتی داشته باشند و اقا سربازی رفته باشه ap بهش میخوره. هر چند که دیده شده خانم و یا اقایی هیچیک از این شرایط رو هم نداشتن و بهشون ap خورده اما تصور خودم اینه که این افراد مدت کمتری در پروسه کلیر شدن قرار میگیرند. در مورد سوال قبلی تون هم باید بگم که من در مورد تغییر کتگوری چیزی نمیدونم  اما در مورد سوال اول شما بنظر من سفارتتون رو تغییر ندید چون خودش زمانبره  و باعث تاخیر در زمان مصاحبه تون میشه. ضمن اینکه طی روزهای گذشته که همه فکر میکردن بخاطر انتخابات آمریکا ممکنه تغییراتی در کلیر کردن پیش بیاد ؛ سفارت ارمنستان همچنان داره به کارش ادامه میده و از دید من سفارت خوبیه... البته ممکنه سایر دوستان نظر دیگری داشته باشند.

تشکر از پاسختون. من خانم هستم و شغل دولتی هم نداشتم ولی با این حال ممکنه که ap  بخورم  Sad  به قول شما چیزی قابل پیش بینی نیست. از صمیم قلب از خداوند میخوام پروسه کار همه به زودی و بهترین شکل انجام بشه و این دوری ها و مشکلات و استرس ها به پایان برسه.

من کتگوریم با شما فرق داره و مصاحبه ام ابوظبی بود اما مثل شما خانم هستم و شغل دولتی نداشتم ولی با این حال AP خوردم و الان ۶ ماه منتظرم
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، p.nsz ، bhb32
(2016-12-07 ساعت 13:50)Sasa-t نوشته:  
(2016-11-16 ساعت 22:05)p.nsz نوشته:  
(2016-11-16 ساعت 21:58)mulan1979 نوشته:  سلام دوست عزیز . در 99 درصد موارد اگر خانمی و یا اقایی شغل دولتی داشته باشند و اقا سربازی رفته باشه ap بهش میخوره. هر چند که دیده شده خانم و یا اقایی هیچیک از این شرایط رو هم نداشتن و بهشون ap خورده اما تصور خودم اینه که این افراد مدت کمتری در پروسه کلیر شدن قرار میگیرند. در مورد سوال قبلی تون هم باید بگم که من در مورد تغییر کتگوری چیزی نمیدونم  اما در مورد سوال اول شما بنظر من سفارتتون رو تغییر ندید چون خودش زمانبره  و باعث تاخیر در زمان مصاحبه تون میشه. ضمن اینکه طی روزهای گذشته که همه فکر میکردن بخاطر انتخابات آمریکا ممکنه تغییراتی در کلیر کردن پیش بیاد ؛ سفارت ارمنستان همچنان داره به کارش ادامه میده و از دید من سفارت خوبیه... البته ممکنه سایر دوستان نظر دیگری داشته باشند.

تشکر از پاسختون. من خانم هستم و شغل دولتی هم نداشتم ولی با این حال ممکنه که ap  بخورم  Sad  به قول شما چیزی قابل پیش بینی نیست. از صمیم قلب از خداوند میخوام پروسه کار همه به زودی و بهترین شکل انجام بشه و این دوری ها و مشکلات و استرس ها به پایان برسه.

من کتگوریم با شما فرق داره  و مصاحبه ام ابوظبی بود اما مثل شما خانم هستم و شغل دولتی نداشتم ولی با این حال AP خوردم و الان ۶ ماه منتظرم

امیدوارم هر چه زودتر جوابتون رو دریافت کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t ، bhb32
(2016-11-05 ساعت 23:36)karimagha نوشته:  سلام به همه دوستان . کسی اطلاع داره که واسه سفارت ارمنستان برای ایرانیها سو پیشینه میخوان یا نه؟

جزء مدارک از من نخواسته بودن
من تهیه کردم با خودم بردم
افسر از من نخواست. اصلا اشاره ای هم نکرد بش
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، copol ، قرباني
سلام خدمت همه دوستان عزيز،
من برأي مصاحبه ارمنستان وقت گرفتم، ويزاي نامزدي. حدود بيست روز ديگه بايد برم ولي نميدونم بايد مدارك رو پست كنم يا أصل و كپي رو روز مصاحبه ببرم. ميشه لطفاً راهنمايي كنيد. خيلي ممنون ميشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان از کتگوری eb3
کسی اینجا هست؟
آیا کسی هست که چند وقت باشه or
شده باشه اما هنوز کلیر نشده باشه؟

EB3
interwove:september20/2016
AP Rolleyes  
پاسخ
تشکر کنندگان:

من چند تا سوْال ديگه هم داشتم كه اگه بدونين و كمكم كنين ممنون ميشم.
الان سفارت به من إيميل زده و گفته كه وقت بگيرم و يه سري مدارك اماده كنم
سوْال من اين هست كه : ١- مراحل گرفتن وقت به چه صورته،؟ من اول بايد مبلغ و وأريز كنم و اون فرم و پر كنم و بعد وقت بگيرم ؟ ٢- توي إيميل ادرس و شماره شماره يه سري مراكز پزشكي توي ارمنستان نوشته شده من ابراي اونم بايد وقت بگيرم؟؟ و اگه بايد بگيرم چند روز قبل تاريخ مصاحبم باشه؟؟
٣- ادرس گرفتن وقت سفارت اين هست؟ :
‏https://ais.usvisa-info.com/fa-am/iv/schedule/15804551/applicants/new
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-15 ساعت 13:51)bhb32 نوشته:  
(2016-06-13 ساعت 10:51)mohammadreza88 نوشته:  
(2016-06-04 ساعت 20:35)bhb32 نوشته:  سلام به همگی
من اگر خدا بخواد حدود یک ماه و 10 روز دیگه وقت مصاحبه دارم در ارمنستان
نوع کتگوری ویزام هم ‎F2A‎ هست.
من قبلا برای شخص دیگری فرم ‎DS160‎ رو پر کرده بودم (فرم ویزای غیر مهاجرتی) و در مرحله بعد وارد سایت ‎usvisa-info‎ شده و بعد از انتخاب یک کشور در اون سایت رجیستر کردم و بعد هم انتخاب کریر، پرداخت هزینه ها و ‎....
در مورد پرونده خودم، چون در نامه ‎NVC‎ چیزی ندیدم که باید در این سایت ثبت نام کنم، به سفارت زنگ زدم. اونها گفتن که همه باید ثبت نام کنن.
من هم وارد سایت شدم و یک حساب کاربری ساختم. اما بعد از ورود به سایت فقط یک گزینه وجود داره که متعلق هست به افرادی که کتگوری ویزاشون K هست لاغیر.
دوستانی که در این زمینه تجربه دارن می تونن کمکی کنن؟
و اینکه مراحل انگشتنگاری داخل خود سفارته یا جای دیگه؟
ممنون
سلام، سفارت ارمنستان تا یک ماه پیش نیاز به ثبت نام در این سایت نداشت و فقط برای ویزا های غیر مهاجرتی نیاز به ثبت نام بودش ولی الا رو نمی دونم. و با توجه به اینکه گزینه ای نبوده پس نیاز نیست احتمالا.

انگشت نگاری هم در سفارت هستش و باجه ای که مدارک را ازتون تحویل می گیره در آخر انگشت نگاری می کنه

دوستان عزيز
من خودمم به اين نتيجه رسيده بودم كه نيازي به ثبت نام در سايت ارمنستان نيست و اين ثبت نام ها فقط براي ويزاهاي غير مهاجرتي هست
اما يك روز همينجوري يه سري زدم به ساعت (قبلا ايميل خودم رو ثبت كرده بودم) و متوجه شدم گزينه هاي جديدي رو قرار دادن از جمله براي كساني كه قرار ملاقات دارن از طرف NVC
بعد از اينكه گزينه مورد نظر رو انتخاب كردم،‌ و پست رو هم انتخاب كردم شماره كيس نامبر و DS260  رو وارد كردم
خود سايت تاريخ مصاحبه اي كه NVC براي من انتخاب كرده بود رو نشون داد و من هم تائيد كردم.
دوستان لطفا توي سايت رجيستر كنيد اونجا شر نشه.
پس چطوري شما وقت گرفتي دوست عزيز؟ ميشه من و راهنمايي كنين؟ چون الان من از سفارت نامه گرفتم كه اقدام كنم براي وقت سفارت اما نميتونم ببينم توي سايت چه وقتايي باز هست و براي چه زماني، اگه راهنمايي كنين ممنون ميشم. كيس من نامزدي هستش
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-11 ساعت 12:34)vanima نوشته:  
(2016-06-15 ساعت 13:51)bhb32 نوشته:  
(2016-06-13 ساعت 10:51)mohammadreza88 نوشته:  سلام، سفارت ارمنستان تا یک ماه پیش نیاز به ثبت نام در این سایت نداشت و فقط برای ویزا های غیر مهاجرتی نیاز به ثبت نام بودش ولی الا رو نمی دونم. و با توجه به اینکه گزینه ای نبوده پس نیاز نیست احتمالا.

انگشت نگاری هم در سفارت هستش و باجه ای که مدارک را ازتون تحویل می گیره در آخر انگشت نگاری می کنه

دوستان عزيز
من خودمم به اين نتيجه رسيده بودم كه نيازي به ثبت نام در سايت ارمنستان نيست و اين ثبت نام ها فقط براي ويزاهاي غير مهاجرتي هست
اما يك روز همينجوري يه سري زدم به ساعت (قبلا ايميل خودم رو ثبت كرده بودم) و متوجه شدم گزينه هاي جديدي رو قرار دادن از جمله براي كساني كه قرار ملاقات دارن از طرف NVC
بعد از اينكه گزينه مورد نظر رو انتخاب كردم،‌ و پست رو هم انتخاب كردم شماره كيس نامبر و DS260  رو وارد كردم
خود سايت تاريخ مصاحبه اي كه NVC براي من انتخاب كرده بود رو نشون داد و من هم تائيد كردم.
پس چطوري شما وقت گرفتي دوست عزيز؟ ميشه من و راهنمايي كنين؟ چون الان من از سفارت نامه گرفتم كه اقدام كنم براي وقت سفارت  اما نميتونم ببينم توي سايت چه وقتايي باز هست و براي چه زماني، اگه راهنمايي كنين ممنون ميشم. كيس من نامزدي هستش

dooste aziz, visa k1 az noe visaye gheyre mohajerati hast, albate tu site hatman bayad dar ghesmate mohajerati sabte nam konid. aval az hame shoma bayad form ds160 ro por konid, baad az un mirid tu site sefarat ghesmate mohajerati account misazid, baad ta pool pardakht nakonid nemitunid vaght begirin yani taghvim vaghtaye sefarat baratun baz nemishe.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
(2017-01-11 ساعت 15:32)ziziii نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 12:34)vanima نوشته:  
(2016-06-15 ساعت 13:51)bhb32 نوشته:  دوستان عزيز
پس چطوري شما وقت گرفتي دوست عزيز؟ ميشه من و راهنمايي كنين؟ چون الان من از سفارت نامه گرفتم كه اقدام كنم براي وقت سفارت  اما نميتونم ببينم توي سايت چه وقتايي باز هست و براي چه زماني، اگه راهنمايي كنين ممنون ميشم. كيس من نامزدي هستش

dooste aziz, visa k1 az noe visaye gheyre mohajerati hast, albate tu site hatman bayad dar ghesmate mohajerati sabte nam konid. aval az hame shoma bayad form ds160 ro por konid, baad az un mirid tu site sefarat ghesmate mohajerati account misazid, baad ta pool pardakht nakonid nemitunid vaght begirin yani taghvim vaghtaye sefarat baratun baz nemishe.

عزيزم چرا k1 غير مهاجرتي هست؟؟؟؟ من فكر ميكردم ويزاي نامزدي مهاججرتي هست
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-11 ساعت 20:14)vanima نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 15:32)ziziii نوشته:  
(2017-01-11 ساعت 12:34)vanima نوشته:  پس چطوري شما وقت گرفتي دوست عزيز؟ ميشه من و راهنمايي كنين؟ چون الان من از سفارت نامه گرفتم كه اقدام كنم براي وقت سفارت  اما نميتونم ببينم توي سايت چه وقتايي باز هست و براي چه زماني، اگه راهنمايي كنين ممنون ميشم. كيس من نامزدي هستش

عزيزم چرا k1 غير مهاجرتي هست؟؟؟؟ من فكر ميكردم ويزاي نامزدي مهاججرتي هست

esmesh gheyre mohajeratiye, ziad behesh fekr nakonin  Big Grin  chon kollan bahash mesle mohajerati raftar mishe, pas negaran nabashid. form ds 160 ham baraye visa gheyre mohajerati por mishe, hala ziad mohem nist shoma ba khiale rahat berin mosahebe va visa migirin hatta bilite ye tarafe mitunin begirin mesle visa ezdevaj.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
ور تكميل پست قبل
وقتي account ساختيد و فرم ها رو پر كرديد بايد هر روز روزي چندين بار سر بزنيد به اكانتتون تا قسمت پرداخت پول باز شده باشه
در اون لحظه بايد سريع از طريق كارت هاي بانكي (خارجي) مبلغ رو پرداخت كنيد
در مرحله بعد تقويم روزهاي مصاحبه براي شما باز ميشه و ميتونيد زمان مصاحبتون رو انتخاب كنيد
البته انتخاب روز مصاحبه ممكنه حتي چنديدن ماه بعد اززپرداخت پول باشه
يني انتظار نداشته باشيد تقويم كه باز شد بتونيد براي يك هفته اينده وقت ست كنيد
من براي يكي از بستگان سه ماه پيش وقت رزرو كردم افتاد براي اخر بهمن
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ