کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای خرید چمدان (Luggage, Baggage)
سایت فروشگاه کارتن کالابر

http://www.kartonkalabar.com/

آدرس » بازارچه ستارخان
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
تشکر کنندگان: hamid32 ، Danoosh ، amin arefi ، mechanicalengineer ، azadeh2014 ، Rock ، exxedus ، msar ، t_arian_n ، Bald Eagle
(2013-11-24 ساعت 10:36)saeedshafiee نوشته:  سایت فروشگاه کارتن کالابر

آدرس » بازارچه ستارخان

دوستان باتوجه به محدودیتی وزنی بار ، این کارتنا برای ارسال وسایل از طریق گمرک مناسبه یا همزمان با سفر خودمون ؟ و کلا پیشنهادتون چیه اگه بارمون زیاد باشه بعدا بگیم برامون بفرستن از ایران بصرفه هست کلا که هی باز نکشیم ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، t_arian_n
ذوست عزیز
بطور کل در صورت داشتن وسایل بیش از 30 کیلو ( برای هر مسافر ) صرفه اقتصادی در ارسال بار از طریق شرکتهای حمل و نقل هوایی می باشد. جزئیات آن در صفحه فریت بار توضیح داده شده است.

(2013-11-27 ساعت 20:23)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-11-24 ساعت 10:36)saeedshafiee نوشته:  سایت فروشگاه کارتن کالابر

آدرس » بازارچه ستارخان

دوستان باتوجه به محدودیتی وزنی بار ، این کارتنا برای ارسال وسایل از طریق گمرک مناسبه یا همزمان با سفر خودمون ؟ و کلا پیشنهادتون چیه اگه بارمون زیاد باشه بعدا بگیم برامون بفرستن از ایران بصرفه هست کلا که هی باز نکشیم ؟
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
تشکر کنندگان: hamid32 ، amin arefi ، msar ، t_arian_n ، Bald Eagle
به نظر شما کارتن کار منطقی هست ؟ امکان آسیب دیدن چمدونها در هنگام جابجایی بار هست با وجود اینکه خیلی استحکام دارن ، حالا کارتن هر چند هم محکم باشه امکانه پاره شدنشم هست. آیا کسی بارشو با کارتن جابجا کرده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-12-08 ساعت 02:52)ehsan2012 نوشته:  به نظر شما کارتن کار منطقی هست ؟ امکان آسیب دیدن چمدونها در هنگام جابجایی بار هست با وجود اینکه خیلی استحکام دارن ، حالا کارتن هر چند هم محکم باشه امکانه پاره شدنشم هست. آیا کسی بارشو با کارتن جابجا کرده؟

برای فریت کردن بار خرید کارتن منطقی هست. باید یه مقدار هم هنر بسته بندی به خرج بدی و وسایل رو طوری بچینی که امکان آسیب کمتر بشه. از نایلون های حباب دار استفاده کنی و یا وسایل شکستنی رو در وسط قرار بدی و دورش وسایلی رو قرار بدی که نقش محافظت رو هم داشته باشند و ..
اگر همه وسایلت به میزان مجاز چمدان هایت میشه که چمدون بهتره. یکسری گونی مانند هایی در ابعاد چمدان یا کمی بزرگتر هم موجوده که برای حمل لباس مناسبه.
چون خود چمدون 3 تا 5 کیلو از میزان بار مجازت کم میکنه ولی اینها نهایتا بشن 1 کیلو. مشکل اش این هست که چرخ ندارند ولی تو فرودگاه ایران که برای حملش مشکلی نیست اونجا هم اگر کسی دنبالت بیاد با یک کم دردسر میشه روشون حساب کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsan2012 ، azadeh2014 ، behfaza ، msar ، t_arian_n
دوستان سلام
من یه چمدان خریدم از دلسی ولی وقتی سایز ارتفاع و عرض و عمق رو باهم جمع میکنیم البته با چرخ 165 میشه میدونم مجاز 158 است(7 سانت اضافه داره) بدون چرخ میشه 159 سانتیمتر
حالا به نظر شما مشکلی پیش میاد یا نه ؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Ali.karimi
(2014-01-19 ساعت 18:35)alirezass نوشته:  دوستان سلام
من یه چمدان خریدم از دلسی ولی وقتی سایز ارتفاع و عرض و عمق رو باهم جمع میکنیم البته با چرخ 165 میشه میدونم مجاز 158 است(7 سانت اضافه داره) بدون چرخ میشه 159 سانتیمتر
حالا به نظر شما مشکلی پیش میاد یا نه ؟

خوشم میاد تو چند تا تاپیک پرسیدیاBig Grin.
جوابت رو من اینجا میدم.دوست عزیز نگران اون 7 سانت اضافه بعد چمدونت نباش.زیاد سخت نمی گیرین.مگر اینکه چمدون شما تو نظر اول خیلی غیر منطقی و غیر معقول به نظر برسه که اونم بعید می دونم اینطوری باشه.به کارهای مهمترت برس دوست عزیز.من حتی از 23 کیلو هم تو هر چمدون بیشتر بار داشتم که کارمند قطری خودش واسم راست و ریستش کرد و من فکر کنم 4 تا 25 کیلیویی رو تونستم به راحتی و بدون پرداخت اضافه بار بیارم.البته داستان این وزن چیز دیگه ایه و من توصیه ای نمی کنم اما در مورد چمدون خیالت تخت.راحت باش.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezass ، valencia ، amin arefi ، ojee ، behfaza ، Sam2014 ، exxedus ، batigoal_189 ، sib 24 ، امین 13 ، msar ، t_arian_n ، Ali.karimi ، Bald Eagle
معرفی یک تولید کننده کارتن های پلاستیکی

بسته بندی کارتن پلاست شامل انواع جعبه ، باکس، سينی ، انواع کيف و بسته فانتزی ، ديوايدر، روکشهای محافظ قرقره کابل و پالت ، محافظ انواع کولر و لوازم خانگی می باشد . کارتن پلاست در بسته بندی دارای مقاومت بسيار زياد در برابر ضربه ، فشار ، عوامل محيطي و شيميايی می باشد.

خصوصیات و ویژگی های کارتن پلاست

ورق کارتن پلاست چیست و از كجا بخريم ؟

وقتی کارتن ها پلاستیکی می شوند

http://www.nafisco.co
http://www.nafisco.ir/fa

دانلود کاتالوگ

حالا اگر دوستان بررسی بیشتری بکنند و در این مورد همفکری کنیم بسیار مفید خواهد بود

پاسخ
تشکر کنندگان: 2014winner ، exxedus ، armina-2014 ، msar ، t_arian_n
دوستان برا میزان مجاز بار، مساله اصلی همون 23 کیلوگرمه (در برخی ایرلاین ها ) یااینکه ابعاد چمدونم مهمه .... ؟؟؟؟
کیس نامبر: 2014AS000031XX
سفارت:آنکارا ----> ایروان
مصاحبه: 5 فوریه
دریافت ویزا: 7 فوریه
هزینه ها تا الان: 209 ترجمه - 26 عکس- 135 واکسن

ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش / بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

اولین ورود 18 جولای - دالاس
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، msar ، t_arian_n ، Ali.karimi
(2014-07-07 ساعت 14:46)andishe نوشته:  دوستان برا میزان مجاز بار، مساله اصلی همون 23 کیلوگرمه (در برخی ایرلاین ها ) یااینکه ابعاد چمدونم مهمه .... ؟؟؟؟

مهمه. بسته به ارلاين متفاوته ولي اكثرشون: مجموع طول و عرض و ارتفاع = 158 سانتي متر.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
پاسخ
تشکر کنندگان: سیمین راد ، reasonable ، msar ، t_arian_n ، Ali.karimi
دوستان دلسی تخفیف گذاشته
از سایت زیر قیمت ها رو مقایسه کنید

http://www.bamilo.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، msar ، t_arian_n
با سلام و احترام؛ من برای اولین بار میخواستم یک چمدان بخرم. در سایت ها دنبال راهنمای خرید گشتم.مطلب شما جزء اولین مطالبی بود که اومد. مطالعه اش کردم. خوب نوشته اید. واقعاً آموختم. رفتم منوچهری و یک چمدان epsilon خریدم. یک بار باهاش سفر هوایی رفتم. الآن هم راضیم. از سخاوت شما ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali.karimi ، Amir.AA ، Bald Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان