کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
(2012-06-15 ساعت 21:24)soranabrisham نوشته:  سلام دوستان،
من وقت مصاحبه ۵ july در آنکارا دارم. می خوام بدونم آیا لازم که کپی مدارک رو برای سفارت در آنکارا پست کنیم یا نه. در برگه آمادگی برای مصاحبه نوشته که کپی مدارک باید ۱۵ روز قبل از مصاحبه پست بشه. درسته؟ یا اینکه فقط باید اصل مدارک رو روز مصاحبه ببرم؟

دوست عزیز شما باید ترجمه مدارکتون رو طوری بفرستین که 15 روز قبل از مصاحبه شما به دست شون رسیده باشه
و اصل مدارک را نیز روز مصاحبه باید با خودتون ببرید
موفق باشید Smile
Case Number:2012AS00042XXX
مصاحبه:4 june
ارسال مدارک:27 /6 / 90 =>DHL
دریاف ویزا: 31 AUG
Northridge ، CALIFORNIA
Keep Calm And be Optimistic Cool
تشکر کنندگان: vroom ، mehdiii ، ghorbat ، SH1A2R3 ، soranabrisham
سلام دوستان،
من وقت مصاحبه ۵ july در آنکارا دارم. اما هنوزتصمیم نگرفتم که کجا در آمریکا ساکن بشم. در برگه contact information برای آدرس آمریکا چی باید بنویسم؟
من بايد سريع كپي مدارك رو براي انكارا پست كنم. لطفا بگيد بايد در اين مورد چه كار كنم؟
تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3
(2012-06-15 ساعت 21:18)maka2 نوشته:  
(2012-06-15 ساعت 19:03)parsy631 نوشته:  سلام به همزاهان 2012
راستش دو سه شب است که درست نمی تونم بخوابم. بنظرم با اینکه همه کارها انجام شده ، مدارک را فرستادم ، اصل مدارک را ده بار چک کرده ام و امروز با کمک همسرم چمدان ها را مرتب کردیم و تقریبا بستیم ظاهرا این ...

دوست من برای همه همینجوره شما استثنا نیستی ، انشالله که با ویزا و پر از شادی می بینیمتون.Smile
سلام دوست عزیز
ما بچه های 2013 دل تو دلمون نیست داریم خودمون خفه میکنیم، که وای اگر فرم ها ر اشتباه پر کرده باشیم چی میشه و هزارتا چیز دیگه، دوست من شما الان باید آرامش داشته باشی چون تا این مرحله که خیلی هم مهمه با موفقیت اومدید، به امید اینکه بهترین خبر ممکن رو ازتون بشنویم، چرا که نه !!
مطمئن باشید که ویزای یکضرب در انتظار شماست.
موفق باشید
تشکر کنندگان: Orchin ، ASALI ، ghorbat ، SH1A2R3 ، parsy631 ، daria ، Hediyeh
سلام دوستان از بچه هایی که نامه دوموشون نگرفتن امروز 15 جون کسی نامشو دریافت کرده یا نه؟اگر کسی گرفته لطفا اطلاع رسانی کنه؟
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3
(2012-06-15 ساعت 21:18)maka2 نوشته:  
(2012-06-15 ساعت 19:03)parsy631 نوشته:  سلام به همزاهان 2012
راستش دو سه شب است که درست نمی تونم بخوابم. بنظرم با اینکه همه کارها انجام شده ، مدارک را فرستادم ، اصل مدارک را ده بار چک کرده ام و امروز با کمک همسرم چمدان ها را مرتب کردیم و تقریبا بستیم ظاهرا این ...

دوست من برای همه همینجوره شما استثنا نیستی ، انشالله که با ویزا و پر از شادی می بینیمتون.Smile

امیدوارم این استرس آسیب جسمی به کسی وارد نکنه ، متاسفانه من چون سر کارم هم استرس زیادی داشتم منو 3 شب بیمارستان نشین کرد، دوستان لطفا مواظب سلامتی خودتون باشید. به امید رهایی از این استرس ها ، امیدوارم اونجا با توجه به شنیده هام استرس کمتر باشه.
ارادتمند
شماره کیس : 2012AS6 کنسولگری: آنکارا مصاحبه: 11جولای
ورود به آمریکا :Sad جمع تقریبی 7.5 + 2100 $
2013 استاني كانادا
تشکر کنندگان: ghorbat ، Orchin ، SH1A2R3 ، parsy631 ، frz61 ، majid89
(2012-06-14 ساعت 15:11)mojtaba_k نوشته:  
(2012-06-14 ساعت 09:24)SH1A2R3 نوشته:  سلام و صبح بخیر دوباره.
من که دیشب با دیازپام خوابم برد شمارو نمیدونم....Big Grin

من دیگه معتاد این تایپک و این مهاجرسرا شدم.
الان قبل از اینکه برم مطب ومدم سر بزنم حاضر غایب کنم بعد برم سر کارWink

این 5شنبه جمعه ها که دیگه از هر روز بدتره و زمان نمیگذره.ولی اخرین 5 شنبه منه که بدون ویزامBig Grin

5شنبه بعد پرواز......

2هفته بیشتره که چمدونام وسط پذیرایی پت پهنه...اماده کردن وسایل هم کلی حال میده.

اونقدر خوشحالم که بالاخره به مراحل پایانی نزدیک میشیم که نگو و نپرس.

دیشب خواب دیدم روز مصاحبه هست و افیسر برگ ابی که قبلا اماده کرده پاره کردو کارت سفید با شماره یو پی اس بهمون داد بلند شد و گفت به امریکا خوش اومدین.Shy

وای که چقدر تو خواب کیف کردم.

اقا من برم تا صدای مریضهام در نیومده......

ما هم پنج شنبه بعد با پرواز تکرکیش می رویم
به امید ویزای یک پام ضرب برای همه Big Grin

الان دیدم که یکی از دوستان نوشته برای خوبیدن از دیازپام استفاده کرده. به هیچ وجه چنین کاری نکنین حتی استامینفن کدئین هم از یک هفته قبل از ازمایش نخورین وگرنه جواب ازمابشتون اعتیاد رو نشون میده.اگر از دوستان کسی هست که داروی کدئین مصرف کرده حتما قبل از ازمایش به دکتر بگه که نتیجه معتاد براش نیاد. موفق باشید
AS2012XXX
تاریخ رویت قبولی: JULY2011
ارسال فرمهای سری اول:JULY2011
سفارت: آنکارا
نامه دوم: 19MAY
مصاحبه: 21JUNE
دریافت برگه آبی - دریافت کلیرنس اول August
تاریخ دریافت ویزا: 7 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 22 اکتبر
تشکر کنندگان: mehdiii ، ghorbat ، zaherbin ، ASALI ، Orchin ، امیر مهاجر ، SH1A2R3 ، parsy631 ، daria ، frz61
دوستان به این دوستمون کمک کنید الان آنکاراست و ریجکت شده.
http://mohajersara.com/thread-4040-post-...#pid183086
Case Number: 45XXX
سفارت: کوالالامپور
مصاحبه: 19th june
دریافت ویزا: یک ضرب
(2012-06-15 ساعت 23:22)missi نوشته:  دوستان به این دوستمون کمک کنید الان آنکاراست و ریجکت شده.

وای خدای من .من خودم کم استرس دارم این موارد هم حالمو خراب میکنه .آخه ماهم ازطریق یک سایت که یکی از دوستان معرفی کرده بود ثبت نام کردیم . خوب اگر اینطوریه چرا آدمو میکشونن اونجا بعد ردت میکنن .این تناقض که در اطلاعات بین فرم اولیه وفرم کی سی سی هست .. وهمونجا مشخصه .واقعاحالم بد شد..
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان: ASALI ، SH1A2R3 ، ghorbat ، daria ، Hediyeh ، frz61
(2012-06-15 ساعت 23:22)missi نوشته:  دوستان به این دوستمون کمک کنید الان آنکاراست و ریجکت شده.

این دوستمون نمونه پر نکردن صحیح تمام موارد در هنگام ثبت نام هستند، که از تجربه هایی که در این سایت خوندم همیشه منجر به رد شدن ویزا شده. امیدوارم حداقل این مورد اولین موردی باشه که اعتراض میکنه و نتیجه می گیره.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: Hediyeh ، mmmsdeghi ، SH1A2R3 ، ghorbat
(2012-06-16 ساعت 00:02)کیانا نوشته:  

وای خدای من .من خودم کم استرس دارم این موارد هم حالمو خراب میکنه .آخه ماهم ازطریق یک سایت که یکی از دوستان معرفی کرده بود ثبت نام کردیم . خوب اگر اینطوریه چرا آدمو میکشونن اونجا بعد ردت میکنن .این تناقض که در اطلاعات بین فرم اولیه وفرم کی سی سی هست .. وهمونجا مشخصه .واقعاحالم بد شد..
به نظرم مشکل پر کردن سری اول فرم ها بوده . وقتی نفرات همراه رو در Beneficiaries پائین نامه دعوت به مصاحبه اعلام میکنه دیگه مشکی در خصوص نفرات قبلا ثبت نام نشده وجود نداره
2013 استاني كانادا
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، کیانا
(2012-06-16 ساعت 12:04)mmmsdeghi نوشته:  

به نظرم مشکل پر کردن سری اول فرم ها بوده . وقتی نفرات همراه رو در Beneficiaries پائین نامه دعوت به مصاحبه اعلام میکنه دیگه مشکی در خصوص نفرات قبلا ثبت نام نشده وجود نداره

چرا اگه ثابت بشه بهشون که موقع ثبت نام هم مثلا اون بچه که اسمش نیست وجود داشته یا مثلا فرد متاهل بوده ولی اسم همسرشو موقع ثبت نام ننوشته باز هم مشکل پیش میاد. شما اسم هر کسیو تو فرم های سری اول به عنوان همسر یا فرزند بدین اسمش تو قسمت Beneficiaries میاد، ولی باید ثابت کنین بعد از ثبت نام ازدواج کردین یا بچه دار شدین.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
تشکر کنندگان: mmmsdeghi ، SH1A2R3 ، ghorbat
(2012-06-16 ساعت 12:10)daria نوشته:  

چرا اکه ثابت بشه بهشون که موقع ثبت نام هم مثلا اون بچه که اسمش نیست وجود داشته یا مثلا فرد متاهل بوده ولی اسم همسرشو موقع ثبت نام ننوشته باز هم مشکل پیش میاد. شما اسم هر کسیو تو فرم های سری اول به عنوان همسر یا فرزند بدین اسمش تو قسمت Beneficiaries میاد، ولی باید ثابت کنین بعد از ثبت نام ازدواج کردین یا بجه دار شدین.
ثبت نام اولیه رو کس دیگه ای برام انجام داده (شرکت در لاتاری) و دخترم رو ثبت نام نکرده! بعد از برنده شدن فرم های 230 و 123 رو خودمون صحیح انجام دادیم و اسم همه تو نامه دوم بود
2013 استاني كانادا
تشکر کنندگان: daria ، SH1A2R3 ، mehdiii ، ghorbat
(2012-06-16 ساعت 12:37)mmmsdeghi نوشته:  
(2012-06-16 ساعت 12:10)daria نوشته:  
(2012-06-16 ساعت 00:02)کیانا نوشته:  وای خدای من .من خودم کم استرس دارم این موارد هم حالمو خراب میکنه .آخه ماهم ازطریق یک سایت که یکی از دوستان معرفی کرده بود ثبت نام کردیم . خوب اگر اینطوریه چرا آدمو میکشونن اونجا بعد ردت میکنن .این تناقض که در اطلاعات بین فرم اولیه وفرم کی سی سی هست .. وهمونجا مشخصه .واقعاحالم بد شد..

چرا اکه ثابت بشه بهشون که موقع ثبت نام هم مثلا اون بچه که اسمش نیست وجود داشته یا مثلا فرد متاهل بوده ولی اسم همسرشو موقع ثبت نام ننوشته باز هم مشکل پیش میاد. شما اسم هر کسیو تو فرم های سری اول به عنوان همسر یا فرزند بدین اسمش تو قسمت Beneficiaries میاد، ولی باید ثابت کنین بعد از ثبت نام ازدواج کردین یا بجه دار شدین.
ثبت نام اولیه رو کس دیگه ای برام انجام داده (شرکت در لاتاری) و دخترم رو ثبت نام نکرده! بعد از برنده شدن فرم های 230 و 123 رو خودمون صحیح انجام دادیم و اسم همه تو نامه دوم بود

به نظرم بهتره این بحث رو دیگه ادامه ندیم، (به خصوص تو این تاپیک که قرار بود بحث جدی نداشته باشیم و برای درد دل ها و انرژی دادن به هم باشه) چون حتی خود من که پرینت کامل ثبت نام شرکت در لاتاری رو دارم هم استرس گرفتم، چه برسه به دوستانی که دیگران براشون ثبت نام کردن، و تنها چیزی که این روزها اصلا بهش احتیاج نداریم همین استرسه.
برای شما دوست عزیزم هم با کلی انرژی مثبت آرزو می کنم هیچ مشکلی پیش نیاد و حدود یک ماه دیگه همینجا با هم براتون هورا بکشیم.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mmmsdeghi ، Hediyeh ، frz61 ، کیانا ، Orchin ، mehdiii ، ghorbat ، Serendipity ، ASALI
دوستان چه حس عجیبیه.هم شادی هم دلتنگی برای خانواده.همه چی الان تو ذهنم قر و قاطیه.
بابام به من خیلی وابسته هست از وقتی برادرم رفت حداقل من برای خانوادم بودم.درسته که زیاد وقت نمیکردم بهشون سر بزنم ولی حداقل میدونستن که پیششونم.ولی الان تنها فرزند باقیمونه شون هم داره میره.
امروز وقتی بابام رو دیدم گریه کرد ومنو خیلی تحت تاثیر قرار داد.همیشه از این صحنه که باهاشون خداحافظی کنم وحشت داشتم.حالا کم کم دارم احساسش میکنم.
امروز تازه فهمیدم چه چیزهایی رو مجبورم فدا کنم.
با خودم فکر میکنم ایا ما این حق رو داریم که اونها رو تنها بزاریم.اونهم حالا که به ما احتیاج دارن؟Sad
الان حالم خیلی بده.از یه طرف اینده بچه هام و خودم از طرف دیگه پدر و مادرم.
هیچوقت فکر نمیکردم اینقدر احساساتی باشم.حالا هم که دارم اینها رو مینویسم اشک تو چشام حلقه بسته.......
دیگه نمیتونم ادامه بدم........Sad
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: mehdiii ، ASALI ، vroom ، Orchin ، کیانا ، missi ، hoda2012 ، kopol ، H-K ، frz61 ، daria ، ghorbat ، Hediyeh ، bakhshandehgy ، tartar ، mohajersara12 ، pr.kia ، schaghayegh ، zina s ، mrr777 ، a.r.a.s.h1
(2012-06-16 ساعت 22:22)SH1A2R3 نوشته:  دوستان چه حس عجیبیه.هم شادی هم دلتنگی برای خانواده.همه چی الان تو ذهنم قر و قاطیه.
بابام به من خیلی وابسته هست از وقتی برادرم رفت حداقل من برای خانوادم بودم.درسته که زیاد وقت نمیکردم بهشون سر بزنم ولی حداقل میدونستن که پیششونم.ولی الان تنها فرزند باقیمونه شون هم داره میره.
امروز وقتی بابام رو دیدم گریه کرد ومنو خیلی تحت تاثیر قرار داد.همیشه از این صحنه که باهاشون خداحافظی کنم وحشت داشتم.حالا کم کم دارم احساسش میکنم.
امروز تازه فهمیدم چه چیزهایی رو مجبورم فدا کنم.
با خودم فکر میکنم ایا ما این حق رو داریم که اونها رو تنها بزاریم.اونهم حالا که به ما احتیاج دارن؟Sad
الان حالم خیلی بده.از یه طرف اینده بچه هام و خودم از طرف دیگه پدر و مادرم.
هیچوقت فکر نمیکردم اینقدر احساساتی باشم.حالا هم که دارم اینها رو مینویسم اشک تو چشام حلقه بسته.......
دیگه نمیتونم ادامه بدم........Big Grin

لنگر رو بکشید ... بادبانها در جهت باد ... پیش به سوی ناشناخته ها ...
دوست خوبم چاره ای نیست همه ما مثل تو هستیم و به موقعش اشک ها خواهیم ریخت ولی خواهیم رفت ...چون این موقعیت خاص فقط مال تو نیست نسل بعدی تو هم در آن شریکند ... توکل به خدا کن و اشک بریز و تصمیم درست را با اطمینان بگیر و هیچوقت از گرفتنش پشیمون نشو ... ایرانیم دیگه پر از احساس و معرفت ......
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Orchin ، mehdiii ، hoda2012 ، daria ، ghorbat ، bakhshandehgy ، honey62 ، mohajersara12 ، mrr777 ، a.r.a.s.h1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان