کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
(2012-06-19 ساعت 00:49)IMMI نوشته:  بالاخره تاریخ مصاحبه ما معلوم شد. افتادیم برای هفته اول آگوست. به قولی تا آخر سپتامبر حدود 2 ماه وقت داریم.
دوستان به نظرتون اگه اگه اگه check خوردیم، تا آخر سپتامبر چقدر شانس داریم که کلیر بشیم؟؟
اولاً تبریک بابت نامه دوم !!! دوست عزیز من میگم 100 درصد !!! 2مااااااااااااااااااااه میدونی چقدر زیاده !!! تازه برای چک کردن انسان کار درستی مثل شما 2 دقیقه هم کافیه عزیز ... انشااله که کار به برگه آبی نمیکشه و یکضرب اونم از نوع دودستی میزنی تو گوش ویزا Big Grin

دوست عزیز یادته این پست را برات گذاشتم !!!

May-19-2012 06:45 PM)ghorbat نوشته است: دوست عزیز تبریک بابت قبول شدن ، اصلاً نگران نباش و سعی کن کارهارو سریع و درست دنبال کنی .اون روزی که من این متن را نوشتم که زحمت کشیدی بالا گذاشتی دقیقاً مثل شما داشتم فکر میکردم و با خودم میگفتم ای بابا بچه توی سایت از چه چیزهایی نگرانن ، و من نگرانی چیه . . . یعنی میشه بمن هم تاریخ مصاحبه بدن ؟؟؟!!! و خدارو شکر دادن !!!! مطمئن باش از شما با شرایطه بدتر هم پیدا میشه ، اون کسانیکه شماره کانفرمیشن نامبرشونو گم کردن و دیگه نمیتونن ببینن که برنده شدن یا نه !!!! بازم جای شکرش باقی هست که شما متوجه شدین و حدود 4 ماه هم وقت دارین دوست عزیز ... اصلاً نگران نباشید . من نمیدونم تاحالا مدارک را ارسال کردی یا نه !!؟؟ اگه مدارک تا پایان ماه می دست KCC برسه مطمئن باش تا اواخرجولای و یا ماکسیمم تا اوایل ماه آگوست براتون تاریخ مصاخبه میدنWink فقط تاپیک های مورد نیازتو مطالعه کن تا اطلاعات بیشتری را بدست بیارین . با آرزوی موفقیت و شادی Big GrinBig Grin

ممنون به خاطر تقویت روحیه و امیدواریتونSmile . خدا رو شکر می کنم. خدا این فرصت رو جلوی ما گذاشته. بی حکمت نیست.
مدارک الان 4 روزه رسیده kcc. منتظریم جواب ایمیلمون رو بدن و تایید کنن. هر روز داریم چک می کنیم تا ببینیم چی میشه. کارهای ترجمه رو هم هفته دیگه شروع می کنیم. داریم مدارکمون رو از دانشگاه و دبیرستان و ... می گیریم. واکسن هپاتیت رو هم فردا میزنم مرحله اولش رو (هرچند پاستور گفت احتیاجی نیست و بیاین بهتون کارت میدیم). تا ببینیم چی میشه.
کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: ASALI ، daria ، SH1A2R3 ، Hediyeh ، shkhmo ، IMMI ، honey62 ، mehdiii ، mojtaba_k
(2012-06-14 ساعت 15:11)mojtaba_k نوشته:  
(2012-06-14 ساعت 09:24)SH1A2R3 نوشته:  سلام و صبح بخیر دوباره.
من که دیشب با دیازپام خوابم برد شمارو نمیدونم....Big Grin

من دیگه معتاد این تایپک و این مهاجرسرا شدم.
الان قبل از اینکه برم مطب ومدم سر بزنم حاضر غایب کنم بعد برم سر کارWink

این 5شنبه جمعه ها که دیگه از هر روز بدتره و زمان نمیگذره.ولی اخرین 5 شنبه منه که بدون ویزامBig Grin

5شنبه بعد پرواز......

2هفته بیشتره که چمدونام وسط پذیرایی پت پهنه...اماده کردن وسایل هم کلی حال میده.

اونقدر خوشحالم که بالاخره به مراحل پایانی نزدیک میشیم که نگو و نپرس.

دیشب خواب دیدم روز مصاحبه هست و افیسر برگ ابی که قبلا اماده کرده پاره کردو کارت سفید با شماره یو پی اس بهمون داد بلند شد و گفت به امریکا خوش اومدین.Shy

وای که چقدر تو خواب کیف کردم.

اقا من برم تا صدای مریضهام در نیومده......

ما هم پنج شنبه بعد با پرواز تکرکیش می رویم
به امید ویزای یک ضرب برای همه Big Grin
ما (من و همسرم و دختر 42 روزم) هم پنجشنبه صبح با ترکیش عازم آنکارا هستیم... SmileSmileSmile
هم خوشحالم هم نگران... البته نگرانیم بیشتر بخاطر مسافرت با بچه ست..
ورود به آمریکا: 2012
تشکر کنندگان: shkhmo ، SH1A2R3 ، daria ، ghorbat ، mehdiii ، hoda2012 ، mojtaba_k
(2012-06-18 ساعت 12:01)behrooz ramezani نوشته:  
(2012-06-17 ساعت 23:26)mohajersara12 نوشته:  
(2012-06-17 ساعت 21:30)soranabrisham نوشته:  سلام دوستان
من مدرك ديپلمم رو گم كردم و ندارم. اما مدرك ليسانسم رو ترجمه كردم.
ايا مشكلي برام ايجاد مي شه؟

سلام دوباره
مي شه لطفا يك سرويس پستي خوب براي ارسال مدارك به انكارا معرفي كنيد؟
ايا مي تونم اسكن مدارك رو با ايميل بفرستم به سفارت؟

من با dhl پست كردم.هزينه =77000
. نه مشکلی نیست. فقط آخرین مدرک تحصیلی. لازم هم نیست به افسر بگی گم کردم. فقط اصل مدرک لیسانس رو با خودت حتما ببری. منم فقط مدرک لیسانس رو بردم نه چیز دیگه.

نگران نباش ازهمه فقط آخرین مدرک میخوان
کیس نامبر:2012AS00063xxx
تاریخ مصاحبه:11Jun
تعدادافراد:2نفر
تاریخ دریافت ویزا:10Aug
ورودبه امریکا:دسامبر2012Smile
مقصد:کالیفرنیا
تشکر کنندگان: 3rip ، SH1A2R3 ، ghorbat ، mehdiii
(2012-06-19 ساعت 01:11)ghorbat نوشته:  اولاً تبریک بابت نامه دوم !!! دوست عزیز من میگم 100 درصد !!! 2مااااااااااااااااااااه میدونی چقدر زیاده !!! تازه برای چک کردن انسان کار درستی مثل شما 2 دقیقه هم کافیه عزیز ... انشااله که کار به برگه آبی نمیکشه و یکضرب اونم از نوع دودستی میزنی تو گوش ویزا Big Grin

بسیار بسیار ممنون. ما هم با توکل بر پروردگار داریم پیش میریم. الان تقریبا کارامون آماده هست. فقط کارت بین الملل مونده که اونم یه بار رفتیم بگیریم، اما پاسپورت نبرده بودیم. حالا اونم میگیریم. ترجمه ها هم آماده است. امیدوارم به کار شوهرم با توجه به اینکه برنده اصلی منم، گیر ندن
ورود به آمریکا: Nov,2012
شانس نام مستعار خداست آنجا که نمی خواهد امضایش پای داده هایش باشد...
تشکر کنندگان: ghorbat ، 3rip ، mehdiii ، hoda2012 ، daria ، mojtaba_k ، SH1A2R3
الان دارم فكر ميكنم اون موقعي كه ميومدم و اينجا پست ميذاشتم چقدر خوب بود هنوز منتظر مصاحبه بودم!!! الان كه منتظر كليرنس هستم احساس ميكنم ديرتر ميگذره. همه روزها رو ميشمرم، تا الان شده 5 روز از تاريخ مصاحبه،‌ ميدونم زوده ها ولي هر روز سايت سفارت رو چك ميكنم... ميگم كاش ميگفتن كي ميخوان اسممون رو بزنن كه انقدر انتظار نكشيم.
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
تشکر کنندگان: 3rip ، ghorbat ، mehdiii ، mohajersara12 ، alis60 ، mojtaba_k ، daria
(2012-06-19 ساعت 14:19)IMMI نوشته:  
(2012-06-19 ساعت 01:11)ghorbat نوشته:  اولاً تبریک

امیدوارم به کار شوهرم با توجه به اینکه برنده اصلی منم، گیر ندن

برای همه دوستانی که در انتظار مصاحبه هستن عرض می کنم:
اصلاً استرس نداشته باشین. موضوع خیلی ساده است،بعد از قسم چند سوال خیلی خیلی ساده راجع به مدارکی که ازتون خواستن می پرسن و شما باید بدون هیچ حاشیه و خلاصه جواب بدین.
+++++++ همین ++++++++++++
تاریخ ثبت نام:10/01/2010
شماره کیس : 2012AS44XXX
تاریخ رویت قبولی: 7/22/2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 7/25/2011
کنسولگری: آنکارا/ سه نفر
تاریخ کارنت شدن:04/19/2012
تاریخ مصاحبه:06/13/2012
تاریخ کلیرنس: 09/21/2012
هزینه تاکنون : 5.43 میلیون
تشکر کنندگان: ghorbat ، mojtaba_k ، daria
(2012-06-19 ساعت 16:24)moesa7 نوشته:  
(2012-06-19 ساعت 14:19)IMMI نوشته:  
(2012-06-19 ساعت 01:11)ghorbat نوشته:  اولاً تبریک

امیدوارم به کار شوهرم با توجه به اینکه برنده اصلی منم، گیر ندن

برای همه دوستانی که در انتظار مصاحبه هستن عرض می کنم:
اصلاً استرس نداشته باشین. موضوع خیلی ساده است،بعد از قسم چند سوال خیلی خیلی ساده راجع به مدارکی که ازتون خواستن می پرسن و شما باید بدون هیچ حاشیه و خلاصه جواب بدین.
+++++++ همین ++++++++++++
سلام خدمت دوست عزیز moesa7 ، عزیز جان بر طبق گفته خودتون معلومه که مصاحبه را تجربه کردین !!؟؟ درسته ؟؟!! Cool اگه جوابتون بله هست ، پس عزیز جان شما که اینقدر قلب صاف داری که میخواهی به دوستان دلداری بدی ، پس یه چند خط هم از شرایط روز مصاحبتون برای ما بنویس در تاپیک سفرنامه ، ثواب داره بخدا Big Grin چون من هر چی گشتم نتونستم سفرنامتونو پیدا کنم و گفتم شاید هنوز مصاحبه تشریف نبردین Big Grin
ستاد مبارزه با مصزف کنندگان مهاجرسرا Tongue

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: frz61 ، mojtaba_k ، hoda2012 ، mmmsdeghi ، SH1A2R3 ، honey62 ، کیانا
جییییغ و سوووووت و کف و هورااااااااااااااااااا من یک ضرب ویزا گرفتم امروز. :D بسیار ساده و راحت بود. 5شنبه باید برم بگیرم پاسپورتمو. الان هم می خوام شرح جزئیات رو بنویسم تو تاپیک مربوطه که بعدا ضمیمه ی امضام می کنم لینکشو. دوستان عزیزم اگر سوالی داشتید من در خدمتم :) ایشالا خبر خوب ویزای شما رو همین جا ببینیم :)
Case Number: 45XXX
سفارت: کوالالامپور
مصاحبه: 19th june
دریافت ویزا: یک ضرب
(2012-06-19 ساعت 18:24)missi نوشته:  جییییغ و سوووووت و کف و هورااااااااااااااااااا من یک ضرب ویزا گرفتم امروز. Big Grin بسیار ساده و راحت بود. 5شنبه باید برم بگیرم پاسپورتمو. الان هم می خوام شرح جزئیات رو بنویسم تو تاپیک مربوطه که بعدا ضمیمه ی امضام می کنم لینکشو. دوستان عزیزم اگر سوالی داشتید من در خدمتم Smile ایشالا خبر خوب ویزای شما رو همین جا ببینیم Smile

تبریک دوست عزیز ، شاید باور نکنی ولی من می دونستم شما یه ضرب میگیری!!Smile
تو سفارت جز شما کسی هم بود؟؟Big Grin Wink
since 2012
تشکر کنندگان: frz61 ، ghorbat ، hadiseh.t ، کیانا ، SH1A2R3 ، missi ، Shezem
(2012-06-19 ساعت 18:30)maka2 نوشته:  
(2012-06-19 ساعت 18:24)missi نوشته:  جییییغ و سوووووت و کف و هورااااااااااااااااااا من یک ضرب ویزا گرفتم امروز. :D بسیار ساده و راحت بود. 5شنبه باید برم بگیرم پاسپورتمو. الان هم می خوام شرح جزئیات رو بنویسم تو تاپیک مربوطه که بعدا ضمیمه ی امضام می کنم لینکشو. دوستان عزیزم اگر سوالی داشتید من در خدمتم :) ایشالا خبر خوب ویزای شما رو همین جا ببینیم :)

تبریک دوست عزیز ، شاید باور نکنی ولی من می دونستم شما یه ضرب میگیری!!:)
تو سفارت جز شما کسی هم بود؟؟:D ;)

اِاِ از کجا؟ D: خیلی ممنونم. :) تنها کیس لاتاری من بود فکر کنم. چون اصولا چینی ها که تو کار لاتاری نیستن. کلا 6 گروه مهاجرتی بودیم. اینو از شماره و پاکت مدیکالشون فهمیدم. یه آقایی هم بود شبیه ایرانی ها بود. اسمش هم احمد بود اما فامیلیشو نفهمیدم D: اما نفهمیدم چه ویزایی می خواد بگیره. فکر کنم ویزای کاری بود چون داشت یه سری recommendation نشون می داد. اولین نفر گروه مهاجرتی من بودم. واسه همین متوجه نشدم بقیه چی کار کردن و اومدم بیرون. اون آقاهه شبیه ایرانی ها هم داشت مصاحبه می کرد که دیگه من رفتم. کلا خیلی ساده بود. حالا اینجا هم می نویسم جرئیاتشو. ایشالا شما هم به زوذی می رید و خبر خوب برامون می آرید. موفق باشید :)
سلام به همه ی دوستان عزیز. من امروز رفتم و ویزامو گرفتم. البته باید تا 5شنبه صبر کنم تا واقعا باورم بشه D: حالا می خوام براتون از جزئیات بنویسم. خدا رو شکر که شماره کیس من بالا بود وگرنه صد دفعه از زمان مصاحبه م می گذشت. من اصلا نمی دونستم قضیه چی به چیه و اینجا رو خیلی دیر پیدا کردم. ساست خود دپارتمان هم که قربونش برم اصلا واضح نیست هیچیش. خلاصه اینجا یک دوستی رو پیدا کردیم از طریق دوست بابام که ایشون مصاحبه اش انجام شده بود و من ازشون اطلاعات گرفتم. از همین جا ازشون تشکر می کنم.

کوالالامپور-مالزی

مدیکال:

من قبل از اینکه نامه ی دوم رو دریافت کنم به کلینیک زنگ زده بودم که ببینم چی کار باید بکنم. خانم منشی کلینیک پشت تلفن خیلی بد اخلاقه اما بعد که دیدمش از نزدیک خیلی هم بد نبود برخوردش. خلاصه بهم گفت هر وقت تاریخ مصاحبه معلوم شد زنگ بزن و قرار بذار. نامه رو که گرفتم دوباره زنگ زدم بهش و گفت که کی می تونم بیام. در مورد واکسن هم ازش پرسیدم که گفت اگه رکوردی داری بیار اما ما هر چی لازم باشه اینجا می زنیم. منم که نمی دونستم چه واکسن هایی لازمه دنبالش نرفتم که خودم بزنم. فقط دیدم که دوستانی که می رن ترکیه هپاتیت ب می زنن. منم گفتم برم بزنم که پروسه اش طولانیه به مشکل برنخورم. که دو نوبتش رو زدم و آخر سر هم دکتر گفت لازم نبوده بزنی به سنت نمی خوره ولی با این حال عیبی نداره D:
من چون دانشگاه می رم و شاه عالم هم زندگی می کنیم برام مقدور نبود که وسط هفته برم دکتر. واسه همین شنبه قرار گذاشتم. اصلا هم حواسم نبود که بگم دکتر خانم هست یا نه. به هر حال چون از بچگی پیش دکتر مرد می رفتم خیلی هم سخت نبود.
روز شنبه راه افتادیم به سمت مطب و آدرس رو با جی پی اس پیدا کردیم که خیلی سر راست بود. اسم ساختمون رو زدیم و پیداش کرد. ما از شاه عالم ساعت 7:30 راه افتادیم از اتوبان NKVE رفتیم و ساعت 8 رسیدیم مطب دکتر.
یه خانم چینی هم بود که چند دقیقه زودتر از من رسیده بود و اون اول رفت تو.
اول یک سری فرم داد که پر کردیم. نامه ی مصاحبه و پاسپورت رو چک کرد. فرم ها درباره ی مشخصات و کیس نامبر و یه سری اطلاعات درباره ی بیماری های احتمالی که ممکنه گرفته باشیم بود. بعد از فرم ها یه پرستار هندی اومد و قد و وزن و چشم رو آزمایش کرد. بعد خانم منشی یه قوطی داد برای آزمایش ادرار. (بگم دستشویی شم شلنگ نداره DSmile بعد رفتم تو مطب دکتر. آقای دکتر هندی و تقریبا 40 ساله بود. خیلی خوش برخورد و آروم بود. خلاصه سوال های فرم رو دوباره با من چک کرد و هر کردوم رو اگه لازم بود توضیح می داد که چیه. بعدا گفت آبله مرغون گرفتی گفتم بله. بعد گفت باید 2 تا واکسن بزنیم بهت. ممکنه تب کنی بعدش. اگه درد داشت و تب کردی می تونی مسکن (panadol) استفاده کنی. یکیش واکسن ام ام آر بود اون یکیش هم نمی دونم D: یکی از واکسن ها که نمی دونم کدوم یکیشه فوق العاده دردش زیاد می بعدا و من تب هم کردم.
خلاصه بعدش تنفس رو آزمایش کرد و با گوشی تپش قلب و این چیزا. یه پرستار هم هست که کمک می کنه. کلا با معطلیش 1 ساعت و نیم طول کشید. بعد گفت حدود 380 رینگت هم باید پرداخت کنید. این مقدار به تعداد واکسن ها مربوط می شه. اگه هیچ واکسنی نزنید کمتر هم می شه.
بعد آدرس و کروکی محل آزمایش ایکس ری داد. اون کروکی که اصلا واضح نیست، جی پی اس هم پیداش نمی کرد. اما حالا من می گم که از میدون مردکا باید برید تو خیابون پراک. وارد پراک که شدید یه کوچولو جلوتر اسم ساختمونی که تو کروکی نوشته رو می بینید. ما چون شنبه رفتیم دل به خواهی یه جا پارک کردیم اما کنارش یه پارکینگ هم هست.
اونجا آزمایش رو انجام دادم و پولی هم نمی گیرن دیگه. گفت ما نتیجه رو خودمون می فرستیم به کلینیک. کلینیک هم گفت 1 هفته دیگه زنگ بزنید اگه آماده بود بیاین بگیرین.

روز مصاحبه:

ساعت 7:20 دقیقه از خونه راه افتادیم و از اتوبان پر از عوارضی NKVE رفتیم و ساعت 8:15 رسیدیم سفارت. یه سری آدم دم در نشسته بودن. یک نفر هم تو صف بود. من رفتم به نگهبان گفتم ساعت 9 باید مدارکم رو تحویل بدم. نامه رو نشونش دادم. گفت اینجا نوشته 1:30 گفتم بله ولی مدارک رو باید تا 9 تحویل بدم. گفت باشه برو تو. من طبق تجربه ی دوستان فکر می کردم نمی ذاره تا 9 برم تو اما دستش درد نکنه گذاشت. یه آقای گنده ی هندی بود که در عین جدیت زیاد بد اخلاق نبود. خلاصه کپی پاسپورتمو گرفت (گواهینامه و چیز دیگه هم نخواست). وارد سفارت شدم. از کنار سالن سمت چپ شماره گرفتم که B رو باید بزنیم برای ویزای مهاجرتی. تو کاغذ شماره نوع ویزا رو نوشته و تعداد کسایی که قبل از شما تو نوبت هستن. خلاصه رفتم تو سالن سمت راست منتظر شدم. خیلی هم شلوغ بود. ساعت 9:10 اینطورا بود که شماره مو خوندن رفتم سالن سمت چپ باجه ی 9. همه ی باجه ها درهای شیشه ای دارن. بین آفیسر و مردم هم شیشه ست (خیلی هم کثیفه D: ) یه آقای هندی بود که مدارک رو تحویل می گرفت. خیلی هم اخمالو بود. خلاصه نامه رو که دید رفت پرونده و فرم های کی سی سی رو آورد. کلی نوستالوژی شد فرم ها مو که دیدم D: بعد بهش گفتم یه چند تا اشکال هست می شه درست کنم؟ فرم ها رو داد بهم. فرم ها رو 2 تا 2 تا به هم منگنه کرد. حتی فرم 4 صفحه ای رو هم جدا کرده بود از هم. خلاصه من آدرس آمریکا رو عوض کردم، تاریخ دیپلم و درسم رو هم عوض کردم. مدارکی که ازم گرفت ترجمه، اصل و کپی ترجمه، مدارک تحصیلی که من فقط پیش دانشگاهی رو بهش دادم که گفت این چیه؟ گفتم آخرین مدرک تحصیلیه بهش می گن پیش دانشگاهی. بعد پاسپورت و 1 عکس و نامه ی پلیس رو گرفت. همه ی اینا رو اصل و کپی ش هم می گرفت. بعد گفت الان چی کار می کنی؟ گفتم دانشجو ام. گفت نامه ی دانشگاه داری؟ گفتم بله و دادم بهش. بعد از اینکه همرو گرفت گفت خارج شو از سفارت و ساعت 1:30 برگرد بیا همین جا منتظر بمون با همین شماره صدات می کنیم. خلاصه رفتم بیرون و با بابام رفتیم klcc. دلم از استرس و خستگی قر و قاطی شده بود دیگه. یه غذایی خوردیم و یه کم تو فود کورت klcc چرت زدم D: بعد دوباره راه افتادیم به سمت سفارت. ساعت 1:10 دقیقه رسیدیم که نگهبان گفت منتظر باش همین جا. دیگه فقط مهاجرتی ها بودن. خلاصه 1:40 اینا بود 2 تا 2 تا فرستادن تو. کلا 12 نفر بودیم. بعد باجه ی 3 شماره مو خوند برای انگشت نگاری. بعد به نوبت شماره های بعد از منو انگشت نگاری کرد. و بعددددددد.... D:
باجه ی شماره ی 6 منو فرا خواند. یه آقای آمریکایی لاغر بود که سلام علیک کردیم و گفت قسم می خوری اینایی که نوشتی راسته؟ بعد بهش گفتم می شه یه سری اصلاحات انجام بدم؟ گفت اوکی. آخه تاریخ دیپلم رو به جای ماه 11، 10 نوشتم دوباره (خنگ بازی) و اینکه آدرس رو که عوض کردم شماره تلفن نداشتم. تو فاصله ای که بیرون بودم گرفتم. بعد اون فرمی که لیست مدرسه توش بود و اصلا نداد بهم. بهش گفتم یه فرم دیگه هم هست. گفت همیناست که من دارم عیب نداره. یه جور مشکوکی پرسید حالا چی بود؟ گفتم تاریخ دیپلمم بود. گفت چه دیپلمی؟ گفتم یه مدرک قبل از اینی که دادم. آخه دیپلم رو بهش نداده بودم. بعد گفتش ایران کجا مدرسه می رفتی؟ گفتم مدرسه ی غیرانتفاعی بود. آخه من پیش دانشگاهی مو از مدرسه ی ایرانی اینجا گرفتم. بعد گفت مدرسه ی مربوط به دولت بود؟ گفتم نه یه حالت خصوصی داشت. بعد گفت آیا مفاد درسی شو دولت قبول کرده؟ دیگه دیدم خیلی ریز شده گفتم مدرکش هست می خوای ببینی؟ گفت آره. بعد گفتش که می خوای اینو؟ گفتم می تونی نگهش داری. بعد گفت پدر و مادرت اینجان؟ گفتم آره. گفت malaysia my second home دارین؟ گفتم نه پدرم درس می خونه. گفت کجا؟ گفتم فلان دانشگاه. اینا تنها سوال هایی بود که کرد. قسم هم کلا نخوردم دیگه اصلا هم نگفت دستتو بیار بالا و این حرفا. ولی یه آفیسر دیگه بود چینی بود اون با یکی دیگه مصاحبه کرد سفت و سخت ازش قسم و گرفت D: بعد گفت همه چی اوکیه بشین دوباره صدات می کنیم. بعدش دوباره باجه 9 صدام کرد و همون آقا هندیه اول کار برگه ی صورتی رو داد دستم و گفت ویزاتون اپروو شده... و به خوبی و خوشی به پایان رسید Smile
یه خانم مالایی هم اومده بود شوهرش آمریکایی بود و انگار برای مدتی بود که از هم دور بودن. می خواست از طریق اون ویزا بگیره. کلی سوال پیچش کرد و آخر هم بهش گفت برو مدارک جمع کن ایمیل کن که ثابت کنه شما هنوز با هم رابطه دارید. ما دوباره خبر می دیم کی بیای. آقا آمریکایی ماشالا مثل بلبل هم چینی حرف می زد... Smile
اینم از جریان من. همین جا از تمام دوستانی که کمک کردن و با حوصله جواب منو دادن تشکر می کنم. تشکر مخصوصم هم مال مدیران این سایته پرباره که واقعا کارها رو راحت کرده. ایشالا خدا هر چی می خواین به همتون بده. Smile سوالی داشتید من در خدمتم. من همواره مراوداتم رو با این سایت ادامه خواهم داد و در خدمت دوستان جدید هستم.
موفق باشید Smile
دوستان بالاخره انتظار ما برای مصاحبه به مراحل پایانی نزدیک میشه و فردا به دیار ترکستان عازمیم.از اینکه یه خوان از هفت خوان رستم تموم میشه خیلی خوشحالم.جالبه زیاد دلهره ندارم .یه حس خوب و عجیبی دارم.من دهها بار ترکیه رفتم ولی اینبار برام خیلی شیرینه.Big Grin
بیچاره وسایلم هفته هاست که زمین ولو شدن دیگه دارم پک میکنم ولی تو این اوضاع دلم نیومد کامنت نزارم.
احساسی که من دارم وصف نشدنیه .Big Grin
همتون مثل من بودین یا من زیادی خوشحالم؟Big GrinWink
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: Orchin ، vroom ، hoda2012 ، mehdiii ، ghorbat ، 3rip ، kopol ، frz61 ، daria ، hadiseh.t ، ساری ، کیانا ، mohajersara12 ، tartar ، honey62 ، shkhmo
(2012-06-20 ساعت 23:40)SH1A2R3 نوشته:  دوستان بالاخره انتظار ما برای مصاحبه به مراحل پایانی نزدیک میشه و فردا به دیار ترکستان عازمیم.از اینکه یه خوان از هفت خوان رستم تموم میشه خیلی خوشحالم.جالبه زیاد دلهره ندارم .یه حس خوب و عجیبی دارم.من دهها بار ترکیه رفتم ولی اینبار برام خیلی شیرینه.Big Grin
بیچاره وسایلم هفته هاست که زمین ولو شدن دیگه دارم پک میکنم ولی تو این اوضاع دلم نیومد کامنت نزارم.
احساسی که من دارم وصف نشدنیه .Big Grin
همتون مثل من بودین یا من زیادی خوشحالم؟Big GrinWink

دوست عزیزامیدوارم بادست پربرگردی
واین سفرت به ترکستان Big Grin بهترین سفرت به آنجاباشه
شماره کیس :2012AS00073xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:جولای 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سپتامبر 2011
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس: اپریل ۲۰۱۲
مصاحبه:۱۲جولای ۲۰۱۲
دریافت ویزا:۱۲جولای ۲۰۱۲
ورود به آمریکا:اواخرنوامبر۲۰۱۲
دریافت گرین کارت:خیلی خیلی زودShy
نفرات همراه:۱نفرهمراه
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mehdiii ، ghorbat ، 3rip ، kopol ، daria ، کیانا
شايراي نازنين فكر كنم خيلي ها منتظر شنيدن خبر ويزاي يك ضرب شما هستن. براتون آرزوي موفقيت مي كنم
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: leilit ، SH1A2R3 ، Orchin ، mehdiii ، کیانا ، ghorbat
(2012-06-21 ساعت 18:38)daria نوشته:  شايراي نازنين فكر كنم خيلي ها منتشر شنيدن خبر ويزاي يك ضرب شما هستن. براتون آرزوي موفقيت مي كنم

قربونت عزیز دل خواهر(این قربت نازنین تاثیر گذاشته ها..Big Grin
منم با تمام انرژی دارم میرم.با انرژیم میخوام افیسرو تحت تاثیر قرار بدمBig Grin
ما کم کم داریم راه میوفتیم بریم.چون ما از شهرستان پرواز داریم.
نمیدونم کی میتونم دوباره به مهاجرسرا بیام و کامنت بزارم.ولی از حالا دلم برای همتون تنگ شده.منتظر خبر های خوب من باشین.
راستی من خونه دوستم نمیرم .چون اون امده ایران.باید برم ببینم کدوم هتل میریم/
فعلا بایWink
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: mehdiii ، hoda2012 ، کیانا ، ghorbat ، daria ، 3rip ، frz61

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان