کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
نمی گم اوضاع احوالم بده، استرس هم ندارم ولی امروز تمام مدت داشتم به مصاحبه و سفارت و اینجور چیزها فکر میکردم. الان تقریبا دو ساعته که یکضرب دارم پستهای مهاجرسرا رو میخونم و نامجو گوش میکنم. هیچوقت تو زندگیم انقدر انتظار نکشیده بودم. امیدوارم همه بچه های اینجا و همه برنده ها هر چه زودتر ویزاشون رو بگیرند.

Smile
تشکر کنندگان: Orchin ، parsy631 ، SH1A2R3 ، mehdiii ، funnybluesolea ، Shezem ، ASALI ، daria ، ghorbat ، honey62
(2012-07-02 ساعت 22:13)smmyp نوشته:  نمی گم اوضاع احوالم بده، استرس هم ندارم ولی امروز تمام مدت داشتم به مصاحبه و سفارت و اینجور چیزها فکر میکردم. الان تقریبا دو ساعته که یکضرب دارم پستهای مهاجرسرا رو میخونم و نامجو گوش میکنم. هیچوقت تو زندگیم انقدر انتظار نکشیده بودم. امیدوارم همه بچه های اینجا و همه برنده ها هر چه زودتر ویزاشون رو بگیرند.

Smile

میگیریمSmileمیگیریمWinkمیگیریمBig Grin مطمینم صددرهزارنداریم ولی صددرصدRolleyes
آقاهرکس ویزای خوشگل رانگرفت من یک شام مهمانش میکنمTongue
باانرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس :2012AS00073xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:جولای 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سپتامبر 2011
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس: اپریل ۲۰۱۲
مصاحبه:۱۲جولای ۲۰۱۲
دریافت ویزا:۱۲جولای ۲۰۱۲
ورود به آمریکا:اواخرنوامبر۲۰۱۲
دریافت گرین کارت:خیلی خیلی زودShy
نفرات همراه:۱نفرهمراه
تشکر کنندگان: parsy631 ، SH1A2R3 ، schaghayegh ، mahyar66 ، mehdiii ، Shezem ، ASALI ، daria ، ghorbat ، mmmsdeghi ، کیانا ، mehdi426i ، honey62
سلام به دوستان گل مهاجرسرایی
امروز سوالاتی در مورد سفر به آمریکا ذهنم رو مشغول کرده بود، همچین که می رفت باعث فکر و خیال و استرس در درون من بشه کمی فکر کردم... به گذشته فکر کردم به استرسهایی که گاها سراغم آمدند و الان می بینم که چقدر این استرسها بی پایه و مسخره بود. چقدر از دوستان با کیس نامبر پایین تر خواستیم که ما رو هم دعا کنند که مصاحبه به ما هم برسه!! یه خورده به گذشته فکر کنید...
به نظر من استرس به خاطر اتفاقاتی که دست ما نیست واقعا بی مورد هست. ما چه استرس داشته باشیم و چه نداشته باشیم آن اتفاقات به همون شکلی که باید بیافتن، پیش خواهند آمد. ضمن اینکه ما قدم به راه طولانی به اسم مهاجرت گذاشته ایم اگر قرار باشد به همین شکل پیش رویم این استرسها تمامی ندارند و زندگی سختی در انتظارمون خواهد بود (یکی باید اینا رو به خود من بگه DSmile نمونه اش همین الان، در مورد خود من هنوز خوشحالی بابت دریافت ویزا تموم نشده استرس ناشی از فکر شروع زندگی جدید سراغم آمده. لازمه که به جای این استرس ها مطالعه کافی در مورد راهی که در آن قدم گذاشته ایم، داشته باشیم و کمی قدرت ریسک پذیریمون رو بالا ببریم.
البته سایت مهاجرسرا تاثیر بسیار مثبتی برای شخص من در جهت افزایش آگاهی و کاهش استرسها و همچنین پیدا کردن دوستان خوب داشته و باید بگم که با وجود اینکه میانه خوبی با محیط مجازی ندارم هر روز این سایت رو چک می کنم. با اینکه در ترکیه تنها افتخار آشنایی با 2 تا از دوستان گل مهاجرسرا (parsy و Arman_m و همسر محترمشون) داشتم، دوست دارم همه دوستان مهاجرسرایی رو زیارت کنم، امیدوارم فرصتی پیش بیاد تا پس از دریافت ویزای همه دوستان 2012 ای، همدیگه رو ببینیم.
موفق باشید
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: SallyD ، mehdiii ، ASALI ، daria ، ghorbat ، Orchin ، mmmsdeghi ، کیانا ، parsy631 ، mahyar66 ، schaghayegh ، honey62 ، usa lover
سلام به همه عزیزان برادر Big Grin خدایی این تاپیک برای من خیلی خاطره هست و هر موقع بیکار میشم ، میام و اون پست هایی را که با یه دنیا استرس و امید گذاشتمو میخونم ... جاتون خالی یییییییییک حالی میده ... بخدا Wink
الان که دارم این پست را براتون مینویسم ، 2 روزه که از حضورم در بلاد کفر میگذره . بخدا اگر متوجه بشین که خدا چه لطف بزرگی را بما کرده !!! بعد قدر تمام این دوران را میفهمین !!!! اسم ماها از بین این همه انسان انتخاب شده و مطمئن باشین که همه چیز بخوبی پیش میره ( شاید استرسی وجود داشته باشه برای آخرای لاتاری ولی با شواهد موجود این استرس اصلاً برای بنده های 2012 وجود نخواهد داشت ) برین از حالا به فکر تدارک کاراتون برای مهاجرت باشین که چیزی از قلم نیوفته Smile با آرزوی موفقیت تمام دوستان گل . و همین الان برای تمامی دوستان که منتظر مصاحبه هستن و یا منتظر کلیر شدن هستند از ته ته ته ته ته ته ته قلبم آرزوی موفقیت میکنم ... چون میگن دعا تو بلاد کفر زود برآورده میشه Big Grin و هر کدوم انشااله که تشریف آوردین اینور و اگر اومدین قلوریدا ، حداقل یه شام به ما بدین ... آخ جون کلی شام افتادیم Tongue
کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: Orchin ، mmmsdeghi ، کیانا ، missi ، arbasic ، Shezem ، mehdi426i ، hadiseh.t ، daria ، honey62 ، ASALI ، usa lover
(2012-07-03 ساعت 06:17)ghorbat نوشته:  سلام به همه عزیزان برادر Big Grin خدایی این تاپیک برای من خیلی خاطره هست و هر موقع بیکار میشم ، میام و اون پست هایی را که با یه دنیا استرس و امید گذاشتمو میخونم ... جاتون خالی یییییییییک حالی میده ... بخدا Wink
الان که دارم این پست را براتون مینویسم ، 2 روزه که از حضورم در بلاد کفر میگذره . بخدا اگر متوجه بشین که خدا چه لطف بزرگی را بما کرده !!! بعد قدر تمام این دوران را میفهمین !!!! اسم ماها از بین این همه انسان انتخاب شده و مطمئن باشین که همه چیز بخوبی پیش میره ( شاید استرسی وجود داشته باشه برای آخرای لاتاری ولی با شواهد موجود این استرس اصلاً برای بنده های 2012 وجود نخواهد داشت ) برین از حالا به فکر تدارک کاراتون برای مهاجرت باشین که چیزی از قلم نیوفته Smile با آرزوی موفقیت تمام دوستان گل . و همین الان برای تمامی دوستان که منتظر مصاحبه هستن و یا منتظر کلیر شدن هستند از ته ته ته ته ته ته ته قلبم آرزوی موفقیت میکنم ... چون میگن دعا تو بلاد کفر زود برآورده میشه Big Grin و هر کدوم انشااله که تشریف آوردین اینور و اگر اومدین قلوریدا ، حداقل یه شام به ما بدین ... آخ جون کلی شام افتادیم Tongue
سلام غربت عزیز واقعا برات خوشحالم
لطفا اگه میشه در مورد شرایط فلوریدا برامون بگو ( اجاره یا خرید منزل ، آب و هوا ، هزینه های جاری .....) ، ممنونم
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان: arbasic ، Orchin ، Shezem ، daria ، honey62 ، ghorbat ، mehdiii ، ASALI
(2012-07-03 ساعت 09:16)کیانا نوشته:  
(2012-07-03 ساعت 06:17)ghorbat نوشته:  سلام به همه عزیزان برادر Big Grin ..
سلام غربت عزیز واقعا برات خوشحالم
لطفا اگه میشه در مورد شرایط فلوریدا برامون بگو ( اجاره یا خرید منزل ، آب و هوا ، هزینه های جاری .....) ، ممنونم

ممنونم کیانای عزیز ، والا در مورد آب وهوا باید بگم که اینجا گرم و هوای نسبتاً شرجی داره ... قدم به قدم دریاچه هست و باعث شده طبیعت چهره زیبایی به خودش بگیره ...! در مورد هرینه های خوردو خوراک فکر کنم کلاً از ایران خیلی ارزون تره ... دیروز رفته بودیم یه فروشگاه بزرگ ، بخدا اگه جو نداده باشم قیمت های پوشاک در اونجا طوری بودکه ما انگشت به دهن مونده بودیم که چرا اینقدر ارزون هست !!!! شما در نظر بگیر وقتی بلیط اوتوبوس 2 دلاره ، خب معلومه که یه تیشرت مثلاً سبک Polo با جنس خوب که قیمتش هست 12 دلار مفته !!! ولی اگه بخواهین با دلار 2000 تومنی حساب کنین ، کلاً همه چیز میریزه به هم ... اگر اینجا یه کار پیدا کنیم که مثلاً ماهی 2000 دلار بگیریم ... با این قیمت های که من دیدم ، یه زندگی راحت راحت میشه داشت ...! بنزین اینجا حدود گالنی 3 دلاره در صورتی که فکر کنم در نیویرک حدود 4 دلار و خورده ای باشه ...!!! در مورد اجاره خونه ، یه بررسی که کردم ، فکر کنم که با ماهی 700 تا 800 دلار یه خونه خوب میشه اجاره کرد ... البته باید رفت دید که محله اش چطوره !!؟؟ مثل محله هتلمون از آب در نیاد Big Grin ماشین هم که همه جوره هست و قدم به قدم آکشن ماشین هست و با هر بودجه ای میتونی بخری ... کلاً تو فلوریدا ماشین ها خیلی سالم تر از ایالت های شمالی هستن ... چون اینجا برف نیست و اکثراً ماشین ها خیلی سالم تر هستند . Big Grin ولی خب چون اینجا تقریباً شهر توریستی هست و بیشتر هتل و تفریگاه داره ، اوضاع کار زیاد اینجا جالب نیست ... البته این چند روز برای تصمیم گیری در مورد بد بودن اوضاع کار یکمی منطقی نیست و دور از انصاف هست ....!!!! و این ادعا را از مردم گرفتم که برام تعریف میکنن و تو این 2 روز دیدم !!!
موفق باشی عزیزم Wink
کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: daria ، el333 ، Orchin ، schaghayegh ، mahyar66 ، parsy631 ، mehdiii ، mmmsdeghi ، کیانا ، victorygo
salam dostaye khobam....
man vase2013 ghabol shodam..
mikham bedonam shomaha ke raftin mosahebe(abozabi)aya didin kasi ro ham radd konan?be har dalili(dorogh,nadashtane espansere?

rasti chera shomaha ke dige khareton az pol gozashte javab nemidin?????hata payam khososi ro ham javab nemidin
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: Orchin ، ghorbat
سلام بچه ها سایت آپدیت شده
کیس نامبر:2012AS00063xxx
تاریخ مصاحبه:11Jun
تعدادافراد:2نفر
تاریخ دریافت ویزا:10Aug
ورودبه امریکا:دسامبر2012Smile
مقصد:کالیفرنیا
تشکر کنندگان: schaghayegh ، Orchin ، mehdiii ، ASALI ، کیانا ، ghorbat
(2012-07-03 ساعت 18:54)shiraz mamali نوشته:  salam dostaye khobam....
mikham bedonam shomaha ke raftin mosahebe(abozabi)aya didin kasi ro ham radd konan?be har dalili(dorogh,nadashtane espansere?
با سلام و عرض تبريك بابت قبولي شما
1- لطفاً‌ قوانين سايت را رعايت كنيد و فينگليش ننويسيد. فارسي تايپ كنيد.
2- اگر شخص خودش استطاعت مالي داشته باشه و مقدار موجودي حسابش بالاي خط فقر باشه بدليل نداشتن اسپانسر كيسش را رد نمي كنند .
3-در مورد دروغ گفتن هم كه هر جا معلوم بشه بي برو برگرد كيس رد مي شه و با كسي تعارف ندارن فرقي نداره در سفارت در ابوظبي باشه يا آنكارا يا مالزي يا جاهاي ديگه . پس از پر كردن و ارسال فرمها اونها بررسي خودشون رو شروع مي كنند و موقع مصاحبه هم از شما اصل مدارك و ترجمه آنها رو مي خواهند در صورت مشاهده مغايرت كيس رد مي شود.
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: shkhmo ، daria ، schaghayegh ، frz61 ، Orchin ، mehdiii ، victorygo ، ASALI ، ghorbat ، manila
آخ ببخشید حواسم نبود لاتین نوشتم...
منظورت اینه که اگه مثلا توی فرم زدیم لیسانس باید همونو ترجمه کنیم ببریم؟
آفیسر روی اون تاریخا که مربوط به دبستان تا دانشگاه بود حساس هستن؟(تاریخ تحصیل)
تشکر کنندگان: Orchin ، ASALI ، ghorbat
(2012-07-03 ساعت 18:54)shiraz mamali نوشته:  salam dostaye khobam....

rasti chera shomaha ke dige khareton az pol gozashte javab nemidin?????hata payam khososi ro ham javab nemidin

دوست عزيز لابد سوالاتت رو هم با همين لحن نوشتي كه كسي جواب نداده.... Wink
1- فارسي تايپ كنيد
2- آره افرادي بودند كه رد شدند و ربطي به سفارت ابوظبي، آنكارا و ... نداره....
3- اگر دروغ باشه يا مغايرت داشته باشه و يا اشتباه بزرگ ( مثلا ننوشتن اسم افراد خانواده) نداشتن شرايط لازم براي گرفتن ويزاي لاتاري ( كه در دستور العمل خود لاتاري ذكر شده) و ايراداتي از اين قبيل وجود داشته باشه باعث رد شدن كيس ميشه...
4- اگر اسپانسر نداشته باشيد اما موجودي حساب دال بر تمكن مالي بالاي خط فقر آمريكا همراه ببريد و يا ارائه كنيد مشكلي بوجود نمياد...
5- مطمئن باش اينجا همه به هم كمك ميكنند در صورتي كه قوانين رعايت بشه و سوالات در تاپيك مربوط به خودش پرسيده بشه...
موفق باشيSmile

تاريخ ها هم اگر فقط در تبديل كردن تاريخ شمسي به ميلادي اشتباه كرده باشيد ميتونيد به KCC اطلاع بديد و اگر زمان مصاحبه شما اعلام شده ( كه فكر نميكنم هنوز اعلام شده باشه!!!) در روز مصاحبه قبل قسم خوردن اعلام ميكنيد كه ميخواهيد تاريخ ها رو اصلاح كنيد.
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: daria ، frz61 ، missi ، Orchin ، mehdiii ، mmmsdeghi ، victorygo ، ASALI ، ghorbat ، honey62 ، manila
دوستان گلم آخه اینجا که شایرای عزیز برای درد و دل ماچشم انتظاران مصاحبه پایه گذارش بوده جای این سوالاته
پس قسمت سوالات رامگرنداریم؟
اگریکم بادقت بیشتردرجای خودش سوالاتمان رابپرسیم برای دوستان آینده که به سایت سرمیزنند سردرگمی ایجادنمی کنیم وزودتربه جوابهایشان میرسند
بازهم ممنون ازدوستان عزیزم
شماره کیس :2012AS00073xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:جولای 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سپتامبر 2011
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس: اپریل ۲۰۱۲
مصاحبه:۱۲جولای ۲۰۱۲
دریافت ویزا:۱۲جولای ۲۰۱۲
ورود به آمریکا:اواخرنوامبر۲۰۱۲
دریافت گرین کارت:خیلی خیلی زودShy
نفرات همراه:۱نفرهمراه
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، schaghayegh ، ghorbat ، mehdiii ، daria ، manila
(2012-07-03 ساعت 23:22)Orchin نوشته:  دوستان گلم آخه اینجا که شایرای عزیز برای درد و دل ماچشم انتظاران مصاحبه پایه گذارش بوده جای این سوالاته
پس قسمت سوالات رامگرنداریم؟
اگریکم بادقت بیشتردرجای خودش سوالاتمان رابپرسیم برای دوستان آینده که به سایت سرمیزنند سردرگمی ایجادنمی کنیم وزودتربه جوابهایشان میرسند
بازهم ممنون ازدوستان عزیزم
منم موافقم.دوستان
هر چی تو دلتونه بریزین این تو تا کاردیومگالی(گشادی قلبBig Grin)دچار نشدین.برای من که خیلی خوب بود
بدونبن واقعا دوستان که میگن پروسه مصاحبه خیلی راحته واقعا همینطوره.پس باید به فکر بعد از اون باشین.من که تصمیم گرفتم از فردا واسه هر روزم برنامه داشته باشم تا وقتی به امید خدا کلیر شدم گیج نزنم.من اینکارو از موقع برنده شدن انجام دادم و تا حالا همه کارهام بموقع انجام شده.
شما هم از حالا به فکر باشین زمان مثل باد میگذره.انگار همین دیروز بود که من بادیدن شماره کیسم کلی غصه خوردم که فکر میکردم هرگز ویزا به ما نرسه و کارنت نشیم.اتفاقا زودتر از هر سالی کارنت شدیم.پس استرس بی استرسWink

2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: Orchin ، کیانا ، schaghayegh ، ghorbat ، mmmsdeghi ، mehdiii ، honey62 ، daria ، manila ، MPU ، ASALI
دستت درد نکنه ولی لحن من هیچ مشکلی نداره.Big Grin
وقتی گرین کارت گرفتی چند وقت میشه ایران موند؟و اگه بعد از گرفتن بخوام ازدواج کنم میشه همسرمم ببرم؟تا بخوام کاراشو بکنم چقدر طول میکشه؟
اگه لحنش بد نیست جواب بدینWink
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، schaghayegh ، ghorbat
سلام عزیزان دل برادر
میشه به من بگید آیا شما همتون کارنت شدین یا نه؟پس کی نوبت ما 2013 میشه؟؟؟؟؟؟؟
و این برگ آبی موقت چی هست؟
دمه همتون گرم که ویزا گرفتین
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، honey62 ، ghorbat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان