کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
وقتی میریم آنکارا یهو همه چی خوب میشه همه ی استرسها و نگرانیها فراموش میشه Smile)) منم مثل شما بودم شایرای عزیز.
انشالله که ویزای یه ضرب میگیری. منتظر خبر خوبت هستیم Wink
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:آخر شهریور 90
تاریخ مصاحبه:14 Jun
تاریخ دریافت ویزا:15 June
جمع هزینه ها: 4.5 میلیون
نفرات همراه کیس: 1 نفر
مقصد: سیاتل

تشکر کنندگان: Orchin ، mehdiii ، کیانا ، ghorbat ، daria ، 3rip ، SH1A2R3 ، honey62 ، schaghayegh
ز دوستان چه کسی 9 july مصاحبه داره؟
منو خانمم ساعت 8:30 مصاحبه داریم
2012as0007XXXX
شماره کیس: 2012AS0007xxxx
کنسولگری:ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 2
مصاحبه:اوایل july 2012
وضعیت : کلیر شدن بعد از 2 ماه طاقت فرسا
ورود به امریکا: نوامبر 2012 (به امید خدا)
تشکر کنندگان: mehdiii ، ghorbat ، 3rip ، SH1A2R3
سلام بچه ها من مدارکمو تازه 1 هفتست که فرستادم په جوری باید بدونم که وقت مصاحبه ی من کی هست ایا site خاصی وجود ذارد ...case num:2012AS500XX
تشکر کنندگان: mehdiii ، ghorbat ، 3rip ، SH1A2R3
(2012-06-21 ساعت 22:00)maryam1987i نوشته:  سلام بچه ها من مدارکمو تازه 1 هفتست که فرستادم په جوری باید بدونم که وقت مصاحبه ی من کی هست ایا site خاصی وجود ذارد ...case num:2012AS500XX

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

البته براتون یه ایمیلم میاد که متوجه میشید که اون صفحه اول که کانفیرمیشن نامبر رو وارد میکردید رو چک کنید و اونجا به شما یه interview appointment میده.
موفق باشید
since 2012
تشکر کنندگان: ghorbat ، 3rip ، mehdiii ، SH1A2R3 ، الهه سابق
(2012-06-21 ساعت 19:13)SH1A2R3 نوشته:  
(2012-06-21 ساعت 18:38)daria نوشته:  شايراي نازنين فكر كنم خيلي ها منتشر شنيدن خبر ويزاي يك ضرب شما هستن. براتون آرزوي موفقيت مي كنم

قربونت عزیز دل خواهر(این قربت نازنین تاثیر گذاشته ها..Big Grin
منم با تمام انرژی دارم میرم.با انرژیم میخوام افیسرو تحت تاثیر قرار بدمBig Grin
ما کم کم داریم راه میوفتیم بریم.چون ما از شهرستان پرواز داریم.
نمیدونم کی میتونم دوباره به مهاجرسرا بیام و کامنت بزارم.ولی از حالا دلم برای همتون تنگ شده.منتظر خبر های خوب من باشین.
راستی من خونه دوستم نمیرم .چون اون امده ایران.باید برم ببینم کدوم هتل میریم/
فعلا بایWink

خدا به همراهتون عزیز برادر !!!Big Grin با باراک صحبت کردم ، گفتم این رسول خادمه ما داره میره آنکارا !!! Tongue بنده خدا کلی خوشحالی کرد Tongue گفت بهشون بگو " اصلاً نگران نباشن !!! گفتم بهشون ویزا یکضرب بدن Wink همه چی هماهنگ شده از قبل ، اگه آفیسر سئوال پرسید ؟؟!! بگن ، عزیز برادر مارو باراک فرستاده و اصلاً بهش زیاد رو ندن و فقط رسید UPS را بگیرن و برن و اگر هم دوست داشتن میتونن 17 لیر را هم ندن !!!Tongue منم گفتم بابا بارکی دمت گرم داداش ، مارو سفید کن ، آبرومون پیشه این بچه ها نره Big Grin
کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: daria ، کیانا ، 3rip ، hoda2012 ، frz61 ، mehdiii ، SH1A2R3 ، arbasic ، honey62
توي فرم انكارا ايتم شماره ١٣ اضافه شده ، كه گفته مي تونيم فرم هاي ٢٣٠ و ١٣٠ اپديت شده رو با مدارك بفرستيم!!! فكر ميكن بخاطر اشتباهات زيادي كه دوستان در سفارت تصحيح ميكردند اينو اضافه كردن. براي دوستاني كه مداركشون رو هم ارسال كردن اگه اپديتي دارن بد نيست اماده كنند و اونجا با اصل مدارك ارائه بدن .
since 2012
تشکر کنندگان: کیانا ، 3rip ، ASALI ، hadiseh.t ، SH1A2R3 ، daria ، honey62 ، ghorbat
ظاهرا 9 جولای تنها هستیم، اما واسه همه بچه ها آرزوی ویزای یکضرب و بی دردسر را دارم
تو امریکا می بینمتون Wink
شماره کیس: 2012AS0007xxxx
کنسولگری:ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 2
مصاحبه:اوایل july 2012
وضعیت : کلیر شدن بعد از 2 ماه طاقت فرسا
ورود به امریکا: نوامبر 2012 (به امید خدا)
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Orchin ، کیانا ، mehdiii ، ghorbat ، mmmsdeghi ، smmyp ، daria ، javid737 ، schaghayegh ، shkhmo ، funnybluesolea
من دو بار با ای میل (یک بار به وب مستر یک بار به CA) و یک بار توسط فرم آنلاین تقاضای تایید دریافت مدارک را از سفارت کرده‌ام. مدارک روز 6ژوئن تحویل شده(طبق اعلام پست)، به نظر شما تماس تلفنی بگیرم، باز ای میل بزنم یا اصلا بی خیال باشم؟!؟
تشکر کنندگان: کیانا ، ghorbat ، SH1A2R3 ، shkhmo
یک هفته به مصاحبه عجب حال عجیبی داره
شکرخداآنقدرسرم برای کارشلوغه که حتی وقت فکرکردن هم ندارم
اماامان ازاین مصاحبه
شماره کیس :2012AS00073xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:جولای 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سپتامبر 2011
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس: اپریل ۲۰۱۲
مصاحبه:۱۲جولای ۲۰۱۲
دریافت ویزا:۱۲جولای ۲۰۱۲
ورود به آمریکا:اواخرنوامبر۲۰۱۲
دریافت گرین کارت:خیلی خیلی زودShy
نفرات همراه:۱نفرهمراه
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، frz61 ، mmmsdeghi ، کیانا ، mehdiii ، daria ، shkhmo ، ghorbat
سلام به دوستان عزیز
من برای 17julyمصاحبه دارم از دوستان کسی ان تاریخ مصاحبه داره؟
تشکر کنندگان: کیانا ، shkhmo ، ghorbat
(2012-06-27 ساعت 02:30)smmyp نوشته:  من دو بار با ای میل (یک بار به وب مستر یک بار به CA) و یک بار توسط فرم آنلاین تقاضای تایید دریافت مدارک را از سفارت کرده‌ام. مدارک روز 6ژوئن تحویل شده(طبق اعلام پست)، به نظر شما تماس تلفنی بگیرم، باز ای میل بزنم یا اصلا بی خیال باشم؟!؟

هیچ‌کدوم!!!
فردا صبح اول وقت یه بلیط بگیر برو سفارت، بگو آقا اومدم بپرسم، مدارک رسیده یا نه!!!! Big Grin

(2012-06-30 ساعت 21:37)Orchin نوشته:  یک هفته به مصاحبه عجب حال عجیبی داره
شکرخداآنقدرسرم برای کارشلوغه که حتی وقت فکرکردن هم ندارم
اماامان ازاین مصاحبه

هیچی نیست این مصاحبه، الکی بهش فکر نکن، اگه مدارکت کامل باشه و جایی هم مثل بعضی از دوستان اشتباه ننوشته باشی، هیچ مشکلی نیست. به کارهات برس که میخوای بیای آمریکا.

2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: کیانا ، SH1A2R3 ، mehdiii ، shkhmo ، Orchin ، ghorbat
امیدوارم توی تاپیک درست مطرح کرده باشم، رسپشن بیمارستان به من cd رو نداد و گفت هرچی که لازم هست توی پاکته، اگر برای مصاحبه حتما میخوان باید برم از بیمارستان بگیرم. آیا ضروریه؟!؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، shkhmo
(2012-07-01 ساعت 15:05)smmyp نوشته:  امیدوارم توی تاپیک درست مطرح کرده باشم، رسپشن بیمارستان به من cd رو نداد و گفت هرچی که لازم هست توی پاکته، اگر برای مصاحبه حتما میخوان باید برم از بیمارستان بگیرم. آیا ضروریه؟!؟

موقع مصاحبه اصلا لازم نیست عکس قفسه سینه و سی دی ها را با خودتان ببرید و فقط پاکت در بسته به همراه سایر مدارک اعلام شده کافیست. ولی سی دی ها را برای آمریکا بگیرید ممکن است لازم شود. باید دوستانی که الان آنجا هستند بگویند.
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: daria ، shkhmo ، mehdiii ، کیانا ، SH1A2R3 ، smmyp ، honey62 ، ghorbat
خوب ماه جولای هم رسید و ماه مصاحبه ما کیس بالایی ها. برای همه آرزوی موفقیت میکنم. با تمام انرژی و با فکر و خیال راحت پیش به سوی سرنوشت.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: Orchin ، mehdiii ، mmmsdeghi ، parsy631 ، SH1A2R3 ، کیانا ، poone59 ، funnybluesolea ، ghorbat ، arbasic ، honey62
به همه دوستانی که در ماه جولای مصاحبه دارند سلام می کنم
این تاپیک تاپیک ایجاد آرامش است بنابراین می خواهم چند نکته کوتاه بگم که خیال همتون کمی راحت بشه:
دوستان عزیزم
فرآیند معاینات ، مصاحبه و بقیه کارها خیلی از آن که فکر می کنید راحت تر است. خیالتان راحت !!! کلی ویزا مانده و انشااله برای همه شما ویزای یکضرب موجوده!
سعی کنید به سفرتان به ترکیه به عنوان یک سفر تفریحی نگاه کنید . عکس بگیرید و خاطرات را ثبت کنید . باور کنید دو سه سال دیگه تو آمریکا کلی با این خاطرات زندگی می کنیم.
با خانواده خوش بگذرانید و از غذاهای خوشمزه ترکیه لذت ببرید.
جشنواره خرید یادتان نره !
برای همه تان لبخند و ویزای خوشگل را آرزو دارم Smile))
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: smmyp ، SH1A2R3 ، maka2 ، daria ، honey62 ، frz61 ، کیانا ، poone59 ، Orchin ، funnybluesolea ، ghorbat ، 3rip ، mehdi426i

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان