کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
(2012-08-13 ساعت 22:47)mo897sa نوشته:  
(2012-08-13 ساعت 21:23)hadiseh.t نوشته:  
(2012-08-13 ساعت 21:06)mo897sa نوشته:  دوستان من ایمیل مصاحبه ام بعد ۲۱ روز هنوز نیومده با اینکه ۵شنبه تو جواب ایمیل ام گفتن کارنت شدم اما هنوز هیچی.....................
یه زنگ به سفارت بزنید.
مرسی زنگ زدم همین الان اما میگه که هنوز ست نکردنو فکر کنم گفت شاید تا آخر هفته معلوم بشه
هیچی و هیچی

ایشااله هر چه زودتر بهتون وقت میدن نگران نباش.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: mo897sa ، mehdiii ، honey62 ، daria
(2012-08-14 ساعت 01:55)hadiseh.t نوشته:  
(2012-08-13 ساعت 21:06)mo897sa نوشته:  دوستان من ایمیل مصاحبه ام بعد ۲۱ روز هنوز نیومده با اینکه ۵شنبه تو جواب ایمیل ام گفتن کارنت شدم اما هنوز هیچی.....................
یه زنگ به سفارت بزنید.
مرسی زنگ زدم همین الان اما میگه که هنوز ست نکردنو فکر کنم گفت شاید تا آخر هفته معلوم بشه
هیچی و هیچی

فقط 5 شنبه ها ايميل هار و ميدن؟يعني ايميل مصاحبه 5 شنبه فرستاده ميشه؟؟؟؟ يا در طول هفته هم جواب ميدن ؟
کیس نامبر :***2012AS32
رویت قبولی :10 جولای
رسیدن فرم ها :۲۱ جولای
تعداد افراد کیس :۲ نفر
تاریخ مصاحبه : ۲۷ اگوست
محل مصاحبه :ابوظبی
دریافت ویزا : خانم ۱ضرب و آقا کلیرنس
تاریخ کلیر شدن : (19 سپتامبر)
تاریخ ورود به ايالات متحده : 2.20.2013
تشکر کنندگان:
(2012-08-14 ساعت 08:32)mo897sa نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 01:55)hadiseh.t نوشته:  
یه زنگ به سفارت بزنید.
هیچی و هیچی

فقط 5 شنبه ها ايميل هار و ميدن؟يعني ايميل مصاحبه 5 شنبه فرستاده ميشه؟؟؟؟ يا در طول هفته هم جواب ميدن ؟
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: arbasic
دوستان با اين حساب كه تا 17 سپتامبر هم وقت مصاحبه نداده و تا بخواد مصاحبه كنه و كلير بشيم احتمالا ديگه پرونده 2012 بسته ميشه،به نظرم هيچ اميدي نبايد داشته باشم
تشکر کنندگان:
(2012-08-14 ساعت 14:50)mo897sa نوشته:  دوستان با اين حساب كه تا 17 سپتامبر هم وقت مصاحبه نداده و تا بخواد مصاحبه كنه و كلير بشيم احتمالا ديگه پرونده 2012 بسته ميشه،به نظرم هيچ اميدي نبايد داشته باشم

ایشااله کلیرنس نمی خوری نگران نباش.

تشکر کنندگان: mehdiii ، mohamad_counter ، sbh
دوستان لاتاری بعدی کی هست؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-14 ساعت 15:11)java500 نوشته:  دوستان لاتاری بعدی کی هست؟

2 اکتبر یا 11 مهر شروع میشه.

تشکر کنندگان: tandoreh ، daria
سلام دوستاي عزيز، اومدم ببينم اينجا چه خبره، ما هم يه چند وقتي توي اين فروم پروسه انتتتتتتتظظظظظظظظظظظظاررررررر رو تاب اورديم. نگران نباشيد حتما مصاحبه ميريد و چون وقت تنگه امكان داره اصلا بهتون كليرنس نزنن،‌ هر چي باشه خودشون ازتون دعوت كردن پس مثبت فكر كنيد و به فكر جور كردن كارهاتون باشيد چون بعد از مصاحبه ديگه خيلي وقت تنگ ميشه. اينم كلي انرژي مثبت تقديم به بچه هاي اين فروم ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

اميدوارم از اين تاپيك مستقيما به تاپيك "اولين سفر..." منتقل بشيد.
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، mehdiii ، frz61 ، saljoogh ، daria ، mohamad_counter ، asxz ، tandoreh ، sbh
(2012-08-14 ساعت 15:08)hadiseh.t نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 14:50)mo897sa نوشته:  دوستان با اين حساب كه تا 17 سپتامبر هم وقت مصاحبه نداده و تا بخواد مصاحبه كنه و كلير بشيم احتمالا ديگه پرونده 2012 بسته ميشه،به نظرم هيچ اميدي نبايد داشته باشم

ایشااله کلیرنس نمی خوری نگران نباش.
ممنون از این همه امیدواری که بهم میدی.واقعا کاری از دستم بر نمیاد جز دعا میدونی خیلی امید ندارم
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، daria ، mohamad_counter
سلام

از بس ایمیل زدم که آقا زود باشید وقت مصاحبه بدید، بخدا وقت زیادی نمونده ها،دیگه خسته شدم.اونا هم مرتب جواب میدن که کیستون آماده است و بزودی وقت خواهیم داد.آخه بعد از دادن وقت خیلی کار هست که باید انجام بدیم :مدارکو بفرستیم ،وقت دکتر بگیریم،بلیط و هتل رزرو کنیم،وای خدایا کی می رسیم اینهمه کارو انجام بدیم همشم دلمون بلرزه که یعنی کلیرنس میخوریم که دیگه کارمون تموم میشه یا یکضرب ویزا می گیریم که بعیده.ولی حالاش که هنوز لنگ وقت مصاحبه ایم و دست به دعا.من برای همه دوستان که مثل ما هستن یا منتظر کلیرنس هستند دعا می کنم .البته هنوز مشکلات تمامی نخواهد داشت.اینطور که پستهای بچه هایی رو که رفتند اونور خوندم تازه بعدش اول سری جدید مشکلات است و جستجوی کارو بقیه مشکلات تطبیق در سرزمین غربت.ولی بچه ها واقعا اگر به همدیگه کمک فکری بدیم و تجربه هامونو تو هر مرحله با هم شریک بشیم مانع تکرار اشتباهات خواهیم شد .با هم باشیم تا همگی موفق شویم.

case number:2012ASA00009000
تعداد کیس:2 نفر
رویت قبولی:15 جولای2012
ارسال فرمهای سری اول:24 جولای 2012
دریافت مدارک:5 روز بعد
دریافت نامه دوم و وقت مصاحبه:منتظریم
تشکر کنندگان: 3rip ، mo897sa ، tandoreh ، mohamad_counter ، daria
من همیشه به دوستانی که توی آنکارا میدیدم و البته توی مهاجرسرا نبودند میگفتم انقدر ایرانی فکر نکنید.
چرا همش فکر میکنید میخوان بهتون ویزا ندن. مگه مرض دارن. مگه بلانسبت شماها گزینش ادارات ما را رد کردند. اگه اینطور فکر میکنید که اصلا قید همه چیز را بزنید. چون رییس بانک مرکزیشون هم اختلاس میکنه. پارتی بازی هم بیداد -نمیگم نیست- رشوه هم فریاد و ...
خدا وکیلی یکم خوب فکر کنید.
میدونم همتون به اندازه خودتون مشکلات دارید و روزمرگی اذیتتون میکنه ولی انسان به امید زنده است. -نه امید الکی-
شما هیج مشکلی ندارید فقط باید کمی صبور باشید.
نتیجه مشخص میشه.
عذر میخوام ها شدین ملانصرالدین که چیزیش نبود. حالا اونها هم بخوان ویزا بدن شما برای خودتون با این اضطرابی که درست کردید آفیسر نگون بخت احساس خوف میکنه به شما ویزا بده کل تجربه کاریش زیر سوال بره. با اطمینان و افتخار یک ایرانی اصیل جلوی آفیسر بایستید.
تشکر کنندگان: nilufar ، arbasic ، schaghayegh ، sbh ، daria
(2012-08-15 ساعت 00:59)zavieh نوشته:  سلام

از بس ایمیل زدم که آقا زود باشید وقت مصاحبه بدید، بخدا وقت زیادی نمونده ها،دیگه خسته شدم.اونا هم مرتب جواب میدن که کیستون آماده است و بزودی وقت خواهیم داد.آخه بعد از دادن وقت خیلی کار هست که باید انجام بدیم :مدارکو بفرستیم ،وقت دکتر بگیریم،بلیط و هتل رزرو کنیم،وای خدایا کی می رسیم اینهمه کارو انجام بدیم همشم دلمون بلرزه که یعنی کلیرنس میخوریم که دیگه کارمون تموم میشه یا یکضرب ویزا می گیریم که بعیده.ولی حالاش که هنوز لنگ وقت مصاحبه ایم و دست به دعا.من برای همه دوستان که مثل ما هستن یا منتظر کلیرنس هستند دعا می کنم .البته هنوز مشکلات تمامی نخواهد داشت.اینطور که پستهای بچه هایی رو که رفتند اونور خوندم تازه بعدش اول سری جدید مشکلات است و جستجوی کارو بقیه مشکلات تطبیق در سرزمین غربت.ولی بچه ها واقعا اگر به همدیگه کمک فکری بدیم و تجربه هامونو تو هر مرحله با هم شریک بشیم مانع تکرار اشتباهات خواهیم شد .با هم باشیم تا همگی موفق شویم.

دوست عزيز من ديشب زنگ زدم بهم گفتن كه كاراي كليرنس هم همزمان داره انجام ميشه نگران نباش اگه رفتني باشيم مبربم..منم دقيقا مثل شمام.دير فهميدم و الان نزديك 1 ماهه كه فرمام دستشونه و 1 هفتست كه گفتن كارنت شدم............خوبيش اينه كه زياد منتظر كلير شدن نمي مونيم Smile)
تشکر کنندگان: daria
(2012-08-15 ساعت 12:26)mo897sa نوشته:  

دوست عزيز من ديشب زنگ زدم بهم گفتن كه كاراي كليرنس هم همزمان داره انجام ميشه نگران نباش اگه رفتني باشيم مبربم..منم دقيقا مثل شمام.دير فهميدم و الان نزديك 1 ماهه كه فرمام دستشونه و 1 هفتست كه گفتن كارنت شدم............خوبيش اينه كه زياد منتظر كلير شدن نمي مونيم Smile)

سلام .من و همسرم هم شرايط شما رو داريم.ما هم تماس گرفتيم و گفتن منتظر ايميل باشين.15 جولاي فهميديم كه برنده شديم و يك هفته بعد فرم ها رو فرستاديم.فعلا هم كه هنوز از تاريخ مصاحبه خبري نيست.اميد به خدا ببينيم چي ميشه.
تشکر کنندگان: mo897sa
(2012-08-15 ساعت 12:26)mo897sa نوشته:  

امیدوارم که ویزاتو یک ضرب بگیری و کلی از نگرانیهات از بین بره.ولی یادت باشه که برای یک زندگی بهتر داری تلاش می کنی.پس سعی کن استرست رو کاهش بدی و با آرامش و توکل به خدا پیش برو.قطعا همه ما برای یک شروع مجدد باید سختی هایی رو تحمل کنیم، ولی اگر بدون استرس این کار رو بکنیم مشکلی پیش نمیاد.ولی کارهای استرس دار سالها اثرشون می مونه. پس آروم باش.برات آرزوی موفقیت می کنم دوست عزیزBig Grin
AS2012XXX
تاریخ رویت قبولی: JULY2011
ارسال فرمهای سری اول:JULY2011
سفارت: آنکارا
نامه دوم: 19MAY
مصاحبه: 21JUNE
دریافت برگه آبی - دریافت کلیرنس اول August
تاریخ دریافت ویزا: 7 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 22 اکتبر
تشکر کنندگان: mo897sa ، mohamad_counter ، ASALI ، mehdiii ، daria ، کیانا ، etefag
سلام خدمت دوستان
من 6 سپتامبر مصاحبه دارم، اگر کسی از دوستان در این تاریخ مصاحبه داره بگه در ارتباط باشیم
با تشکر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان