کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
کممممممکککککک
یه سری از بچه های 2012 که دیر متوجه شدن برنده شدن براشون تازه وقت مصاحبه اومده و خود کی سی سی مصاحبشون رو از آنکارا به ابوظبی تغییر داده حتما به خاطر شلوغیه آنکارا
حالا یه سوال من چون سربازی نرفتم و دانشجوام اجازه خروج گرفتم واسه ترکیه حالا اگه واسه منم تغییر بدن به ابوظبی میتونم برم ترکیه از اونجا برم واسه ابوظبی؟
جولو گیت خروجی فرودگاه امام ویزا اماراتو نبیننن گیر بدن؟
خواهشا کمک کنید
شماره کیس: 2013x7xxx
شماره کیس: 201200046XXX
تاریخ ارسال مدارک 2013: 23 می2012
تاریخ ارسال مدارک 2012 : 11آگوست 2012
تاریخ مصاحبه :20 سپتامبر
ورود به آمریکا :25 سپتامبر
تشکر کنندگان: schaghayegh ، mmmsdeghi ، rezagh
سلام
من مدارکم رو 3 Agust فرستادم و بهشونم ایملل زدم که ببینم مدارکم رسیده یا نه ولی جوابی ندادن تا اینکه خودم سشنبه تماس گرفتم و جواب دادن که بله مدارکتون رسیده و منتظر بمونین ! سوال من اینه که
1. تو سایت که زده تا اخر september وقت دارین این یعنی تا این زمان وقت داریم مدارکو بفرستیم ؟؟ من حتی نامه مصاحبه هم برام نیومده و اگر دعوت بشم بهم کلرنس بخوره بیشتر از این تاریخ میشه که ؟!!!

راهنمایی کنید لطفا
تشکر کنندگان: mohamad_counter
(2012-08-18 ساعت 12:43)sert3e نوشته:  سلام
من مدارکم رو 3 Agust فرستادم و بهشونم ایملل زدم که ببینم مدارکم رسیده یا نه ولی جوابی ندادن تا اینکه خودم سشنبه تماس گرفتم و جواب دادن که بله مدارکتون رسیده و منتظر بمونین ! سوال من اینه که
1. تو سایت که زده تا اخر september وقت دارین این یعنی تا این زمان وقت داریم مدارکو بفرستیم ؟؟ من حتی نامه مصاحبه هم برام نیومده و اگر دعوت بشم بهم کلرنس بخوره بیشتر از این تاریخ میشه که ؟!!!

راهنمایی کنید لطفا
سلام دوست عزیز.
شما تا آخر سپتامبر وقت دارین ویزاتون رو بگیرین. با توجه به شلوغی سفارت آنکارا به احتمال زیاد به شما تو ابوظبی وقت میدن، اما نگران نباشین وقت شما احتمالا میفته اواخر آگوست. خود KCC میل میزنه.
بهتره که الان به فکره زدن واکسنا و ترجمه مدارکتون باشین.
موفق باشین.
تشکر کنندگان:
دوست عزیز سلام

تا آخر سپتامبر باید مصاحبه بشه و اگر کلیرنس هم خورد جوابش بیاد و ویزا هم صادر بشه.امیدوارم زودتر تاریخ مصاحبه تون بیاد و کلیرنس هم بهتون نخوره.امید به خدا
case number:2012ASA00009000
تعداد کیس:2 نفر
رویت قبولی:15 جولای2012
ارسال فرمهای سری اول:24 جولای 2012
دریافت مدارک:5 روز بعد
دریافت نامه دوم :16 آگوست
مصاحبه:28 آگوست ابوظبی
نتیجه:برگه سفید و منتظر کلیرنس
کلیرنس:13 سپتامبر
دریافت ویزا:؟
تشکر کنندگان:
حالا اگر تا اخر این زمان هم کلیرنس نشدیم(که هیجوقت نمیشه (به خودم روحیه بدم)) , همه چی تمام شده است ؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-18 ساعت 13:28)sert3e نوشته:  حالا اگر تا اخر این زمان هم کلیرنس نشدیم(که هیجوقت نمیشه (به خودم روحیه بدم)) , همه چی تمام شده است ؟؟

چرا انقدر ناامیدی ایشااله یه ضرب میگیری مگه اونایی که گرفتن چه فرقی با شماها داشتن البته اگه خدایی نکرده کلیرنس بخوری باید منتظر باشی و این وبگم پرونده 2012 تا 30 سپتامبر بسته میشه .
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: mohamad_counter ، arbasic ، mehdiii

راهنمایی کنید لطفا
منم دقیقا وضعیت شما رو دارم ولی اینجور که معلومه این اواخر خیلی زودتر کلیر میکنن
من چون 5 ماه س پ ا ه خدمت کردم حتما کلیر میخورم ایشالا زودم جوابش بیاد
شماره کیس: 2013x7xxx
شماره کیس: 201200046XXX
تاریخ ارسال مدارک 2013: 23 می2012
تاریخ ارسال مدارک 2012 : 11آگوست 2012
تاریخ مصاحبه :20 سپتامبر
ورود به آمریکا :25 سپتامبر
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، arbasic
(2012-08-18 ساعت 22:53)sert3e نوشته:  منظورت چیه چند ماه خدمت کردی پس کلیرت حتمی ؟
من که خریدم چی؟
پس گرفتم یه ضرب ؟؟؟
مشکلی پیش نمیاد خیلی هم خوبه من امیدوارم یکضرب بگیری ولی یه ضرب گرفتن به موارد دیگه هم بستگی داره رشته تحصیلی-کاردولتی-و نظر افبسر.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان:
ایشالا کلیر نخوری .
من که خریدم چی؟ احتمالا نخورمممم)))))))))) ؟
پس گرفتم یه ضرب ؟؟؟

[واقعا ؟ من فوق IT هستم با 5 سال سابقه کار که فقط 1 سالش با بیمه است (با شرکت کرهای در عسلوئه) ؟
تشکر کنندگان: rezagh
(2012-08-18 ساعت 23:00)sert3e نوشته:  ایشالا کلیر نخوری .
من که خریدم چی؟ احتمالا نخورمممم)))))))))) ؟
پس گرفتم یه ضرب ؟؟؟

[واقعا ؟ من فوق IT هستم با 5 سال سابقه کار که فقط 1 سالش با بیمه است (با شرکت کرهای در عسلوئه) ؟

ایشااله که یه ضرب میگیری ولی میگم همه چی به افیسر بر میگرده بیمه هم اصلا تاثیری نداره چون سفارت ازت بیمه نمی خواد اگه میخوای بیشتر بدونی یه سر به جدول احسان بزن.

تشکر کنندگان: smmyp
مرسی ولی این جدول احسان که میگی کجاست ؟ من نتونستم پیداش کنم ؟ لطف میکنی لینک شو برام بزاری ؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-19 ساعت 09:40)sert3e نوشته:  مرسی ولی این جدول احسان که میگی کجاست ؟ من نتونستم پیداش کنم ؟ لطف میکنی لینک شو برام بزاری ؟
فک میکنم لینک جدول این باشه:
http://ehsan1095.persiangig.com/2012Im/list.pdf
اینجا رو هم یه نگاهی بندازین:
http://mohajersara.com/thread-4407.html
تشکر کنندگان: hadiseh.t
مرسی اطلاعات خوبی بودن
صبر میکنیم ببینیم چه خواهد شد ! ولی دوشنبه یک تماس دیگر با kcc میگرم ببینم چی میگن
بازم ممنون از اطلاعاتتون
تشکر کنندگان: mohamad_counter
(2012-08-18 ساعت 21:38)mohamad_counter نوشته:  

راهنمایی کنید لطفا
منم دقیقا وضعیت شما رو دارم ولی اینجور که معلومه این اواخر خیلی زودتر کلیر میکنن
من چون 5 ماه س پ ا ه خدمت کردم حتما کلیر میخورم ایشالا زودم جوابش بیاد
اون که زده تا آخر سپتامبر یعنی پرونده های 2012 فقط تا اون موقع وقت دارن ویزاشون رو گرفته باشن.خوب البته اگر وقت مصاحبه بهتون بدن، حتما برای کلیرنستون هم یک فکری می کنن.من به آفیسر گفتم تا کی می تونم بیام ویزامو بگیرم، گفت حواست به این باشه که آخر سپتامبر پرونده ها باطل می شن.این یعنی خودشون بیشتر از من و شما حواسشون به این قضیه هست.اما اگر اون اخرها رفتین مصاحبه و کلیرنس هم خوردین، بمونین ترکیه و مرتب بهشون سر بزنین.دیگه منتظر سایت نشین.که تا کلیرنستون اومد ویزا رو بگیرین و علاف بلیط ترکیه نشین.امیوارم کارهاتون سریعتر رو به راه بشه که بدون استرس بتونین ویزا رو بگیرید.دعای بچه های مهاجر سرا بدرقه راهتون.
Big Grin
AS2012XXX
تاریخ رویت قبولی: JULY2011
ارسال فرمهای سری اول:JULY2011
سفارت: آنکارا
نامه دوم: 19MAY
مصاحبه: 21JUNE
دریافت برگه آبی - دریافت کلیرنس اول August
تاریخ دریافت ویزا: 7 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 22 اکتبر
تشکر کنندگان: ASALI ، hadiseh.t ، schaghayegh ، mohamad_counter ، daria
به امید خدا که وقت میدن و یک ضرب هم میگریم
ولی اگر کلیرنس بخوریم که جوابش مشخص نیست کی بیاد.شاید 1 ماه؟پس دلیل موندنمون بیخوده؟ کاملا موافقم که خودشون اگر وقت مصاحبه بدن به فکر همه جاش هستن.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، honey62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان