کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
(2012-08-15 ساعت 15:35)omidcisco نوشته:  سلام خدمت دوستان
من 6 سپتامبر مصاحبه دارم، اگر کسی از دوستان در این تاریخ مصاحبه داره بگه در ارتباط باشیم
با تشکر

من و همسرم ۵ سپتامبر مصاحبه داریم
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، omidcisco ، mohamad_counter ، mehdiii ، daria
(2012-08-15 ساعت 00:59)zavieh نوشته:  سلام

از بس ایمیل زدم که آقا زود باشید وقت مصاحبه بدید، بخدا وقت زیادی نمونده ها،دیگه خسته شدم.اونا هم مرتب جواب میدن که کیستون آماده است و بزودی وقت خواهیم داد.آخه بعد از دادن وقت خیلی کار هست که باید انجام بدیم :مدارکو بفرستیم ،وقت دکتر بگیریم،بلیط و هتل رزرو کنیم،وای خدایا کی می رسیم اینهمه کارو انجام بدیم همشم دلمون بلرزه که یعنی کلیرنس میخوریم که دیگه کارمون تموم میشه یا یکضرب ویزا می گیریم که بعیده.ولی حالاش که هنوز لنگ وقت مصاحبه ایم و دست به دعا.من برای همه دوستان که مثل ما هستن یا منتظر کلیرنس هستند دعا می کنم .البته هنوز مشکلات تمامی نخواهد داشت.اینطور که پستهای بچه هایی رو که رفتند اونور خوندم تازه بعدش اول سری جدید مشکلات است و جستجوی کارو بقیه مشکلات تطبیق در سرزمین غربت.ولی بچه ها واقعا اگر به همدیگه کمک فکری بدیم و تجربه هامونو تو هر مرحله با هم شریک بشیم مانع تکرار اشتباهات خواهیم شد .با هم باشیم تا همگی موفق شویم.

case number:2012ASA00009000
تعداد کیس:2 نفر
رویت قبولی:15 جولای2012
ارسال فرمهای سری اول:24 جولای 2012
دریافت مدارک:5 روز بعد
دریافت نامه دوم و وقت مصاحبه:منتظریم

مدارک من هم تازه رسیده دستشون امروز
به نظرتون چند روز دیگه کارنت میشم؟
و چند روز بعد تاریخ مصاحبه؟
شماره کیس: 2013x7xxx
شماره کیس: 201200046XXX
تاریخ ارسال مدارک 2013: 23 می2012
تاریخ ارسال مدارک 2012 : 11آگوست 2012
تاریخ مصاحبه :20 سپتامبر
ورود به آمریکا :25 سپتامبر
تشکر کنندگان: arbasic
(2012-04-03 ساعت 13:26)SH1A2R3 نوشته:  با سلام به همه دوستان
با توجه به اینکه چنین تایپکی برای ما 2012 یی ها وجود نداشت من این تایپک رو گذاشتم تا راحت بتونیم اینجا حرفهامونو بزنیم و قدری از استرس و اضطرابمون کاهش بدیم.
ما کیس بالایی ها همش در انتظار کارنت شدن و روز مصاحبه ایم ولی روز به روز که نزدیکتر میشه اضطراب عجیبی مییاد سراغمون.نمیدونم من اینطورم یا این یه احساس همه گیره.
من که معتاد مهاجرسرا شدم هر وقت کاری ندارم حتما تو این سایت ان لاینم.بعضا ساعتها در این سایت چرخ میزنم.امیدوارم سرعت کارنت شدن بیشتر بشه و اضطرابمون کمتر.
سلام دوستان.
من به شدت نگران و مضطربم.من از برندگان لاتاری 2013 هستم و کیس نامبرم حدود 9000 هست، مدارکم رو اواسط جون فرستادم و الان به شدت منتظر کارنت شدن نامبرم هستم، اما سوال من اینه که با این کیس نامبر چقدر باید انتظار بکشم برای وقت مصاحبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام

شما دیگه چرا مضطربی دوست عزیز.بابا ما باز نگرانیمون دلیل داره .دیر متوجه قبولیمون شدیم و وقت زیادی هم برای مصاحبه و بقیه کارها نمونده ممکنه اصلا گوش شیطون کر بگن ویزا نمونده و صدامون هم نکنن ولی شما تازه اول کاری و حالا حالاها وقت داری.راست می گفت دوست عزیزمون که بیخود نگرانی و استرس به خودتون راه ندید .مثل اینکه ما خودمون دنبال استرس می گردیم.همه با هم یه نفس عمیق بکشیم و بگیم هرچی خیره برای همه پیش بیاد و ما فقط تلاشمون رو می کنیم و بقیه کارا رو به خدا بسپریم.من خودمو میگم .یادم رفته که تا دو ماه پیش اصلا خبر نداشتم که قبول شدم حالا بیخودی بال بال می زنم.بالاخره جواب همه میاد.تا اون موقع از لحظات با هم بودن و برای هم دعا کردن لذت ببریم.
راستی قضیه فرمی که باید با مدارک بفرستیم چیه .یکی به ما بگه از کجا پیداش کنیم.لینکی که حدیثه جون معرفی کرده کار نمی کنه.
تشکر کنندگان: tandoreh ، schaghayegh ، daria ، mohamad_counter
(2012-08-16 ساعت 05:47)zavieh نوشته:  سلام

شما دیگه چرا مضطربی دوست عزیز.بابا ما باز نگرانیمون دلیل داره .دیر متوجه قبولیمون شدیم و وقت زیادی هم برای مصاحبه و بقیه کارها نمونده ممکنه اصلا گوش شیطون کر بگن ویزا نمونده و صدامون هم نکنن ولی شما تازه اول کاری و حالا حالاها وقت داری.راست می گفت دوست عزیزمون که بیخود نگرانی و استرس به خودتون راه ندید .مثل اینکه ما خودمون دنبال استرس می گردیم.همه با هم یه نفس عمیق بکشیم و بگیم هرچی خیره برای همه پیش بیاد و ما فقط تلاشمون رو می کنیم و بقیه کارا رو به خدا بسپریم.من خودمو میگم .یادم رفته که تا دو ماه پیش اصلا خبر نداشتم که قبول شدم حالا بیخودی بال بال می زنم.بالاخره جواب همه میاد.تا اون موقع از لحظات با هم بودن و برای هم دعا کردن لذت ببریم.
راستی قضیه فرمی که باید با مدارک بفرستیم چیه .یکی به ما بگه از کجا پیداش کنیم.لینکی که حدیثه جون معرفی کرده کار نمی کنه.

http://photos.state.gov/libraries/turkey...072712.pdf
اینم لینک درست ببخشید بابت قبلی نمی دونم چرا باز نشد.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان:
سلام حدیثه عزیز
باز هم باز نمیشه.
تشکر کنندگان:
(2012-08-16 ساعت 15:07)zavieh نوشته:  سلام حدیثه عزیز
باز هم باز نمیشه.

ای وای من خودم بازش میکنم شما چرا نمی تونید.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان:
(2012-08-16 ساعت 05:47)zavieh نوشته:  سلام

سلام دوست عزيز.هر موقع كه بهتون وقت مصاحبه دادن لطف كنيد به منم اطلاع بدين چون شرايط شما رو داريم.ممنونم
تشکر کنندگان: mohamad_counter
دوستان امشب اگه ایمیل مصاحبه نیومد دیگه منتظر نباشیم Sad(
کیس نامبر :***2012AS32
رویت قبولی :10 جولای
رسیدن فرم ها :۲۱ جولای
تعداد افراد کیس :۲ نفر
تاریخ مصاحبه : ۲۷ اگوست
محل مصاحبه :ابوظبی
دریافت ویزا : خانم ۱ضرب و آقا کلیرنس
تاریخ کلیر شدن : (19 سپتامبر)
تاریخ ورود به ايالات متحده : 2.20.2013
تشکر کنندگان:
دوستان ایمیل من اومد اما سفارتن رو عوض کردن انداختن ابوظبی.....۲۷ اگوست یعنی ۱۰ روز دیگه من تازه امروز رفتن برا آزمایش و نتیجه آرمایش ام ۲ روز قبل وقت مصاحبه.......کسی میتونه راهنمایی کنه؟ من یکشنبه ۲۶ اگوست وقت دکتر بگیرم خوبه؟؟؟؟؟؟
کیس نامبر :***2012AS32
رویت قبولی :10 جولای
رسیدن فرم ها :۲۱ جولای
تعداد افراد کیس :۲ نفر
تاریخ مصاحبه : ۲۷ اگوست
محل مصاحبه :ابوظبی
دریافت ویزا : خانم ۱ضرب و آقا کلیرنس
تاریخ کلیر شدن : (19 سپتامبر)
تاریخ ورود به ايالات متحده : 2.20.2013
تشکر کنندگان: mohamad_counter ، sbh ، asxz
(2012-08-16 ساعت 22:25)mo897sa نوشته:  دوستان ایمیل من اومد اما سفارتن رو عوض کردن انداختن ابوظبی.....۲۷ اگوست یعنی ۱۰ روز دیگه من تازه امروز رفتن برا آزمایش و نتیجه آرمایش ام ۲ روز قبل وقت مصاحبه.......کسی میتونه راهنمایی کنه؟ من یکشنبه ۲۶ اگوست وقت دکتر بگیرم خوبه؟؟؟؟؟؟

ببخشید شما یعنی آنکارا رو انتخاب کرده بودید؟ حتما سرشون شلوغ بوده
همین فردا بربد وایه ویزا من شنیدم چند روزی طول میکشه
شماره کیس: 2013x7xxx
شماره کیس: 201200046XXX
تاریخ ارسال مدارک 2013: 23 می2012
تاریخ ارسال مدارک 2012 : 11آگوست 2012
تاریخ مصاحبه :20 سپتامبر
ورود به آمریکا :25 سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2012-08-16 ساعت 23:24)mohamad_counter نوشته:  
(2012-08-16 ساعت 22:25)mo897sa نوشته:  دوستان ایمیل من اومد اما سفارتن رو عوض کردن انداختن ابوظبی.....۲۷ اگوست یعنی ۱۰ روز دیگه من تازه امروز رفتن برا آزمایش و نتیجه آرمایش ام ۲ روز قبل وقت مصاحبه.......کسی میتونه راهنمایی کنه؟ من یکشنبه ۲۶ اگوست وقت دکتر بگیرم خوبه؟؟؟؟؟؟

ببخشید شما یعنی آنکارا رو انتخاب کرده بودید؟ حتما سرشون شلوغ بوده
همین فردا بربد وایه ویزا من شنیدم چند روزی طول میکشه

سلام.به ما هم ايميل زدن.سفارت رو به ابوظبي تغيير دادن و 26آگوست وقت مصاحبه دادن.هيچي وقت نداريم!!!!ايشالا كه واسه هممون كارا به خوبي پيش بره.
تشکر کنندگان: mehdiii ، sbh ، mohamad_counter
سلام

نامه مصاحبه ما هم اومد و ما هم با اینکه آنکارا بودیم محل مصاحبه رو انداختند ابوظبی . 28 آگوست.نمیدونم ویزا میتونیم بگیریم یانه.بدیش اینه که پنجشنبه شب تازه ایمیل زدند و فردا هم که تعطیله پس شنبه باید بریم سراغ بلیط و ویزا و وقت دکتر.کسی در باره ابوظبی میدونه دکتراش چه روزائی هستند و کدوم مرکز برای معاینه دردسر کمتری داره.لطفا ما را زود راهنمائی کنید که وقت بسی تنگ است و ما هر چی تو این مدت خونده بودیم راجع به راه و چاه هتل و دکتر و سفارت آنکارا بود که دیگه این اطلاعات به دردمون نمی خوره.چه طوری باید رفت ابوظبی ؟
case number:2012ASA00009000
تعداد کیس:2 نفر
رویت قبولی:15 جولای2012
ارسال فرمهای سری اول:24 جولای 2012
دریافت مدارک:5 روز بعد
دریافت نامه دوم :16 آگوست
مصاحبه:28 آگوست ابوظبی
نتیجه:برگه سفید و منتظر کلیرنس
کلیرنس:13 سپتامبر
دریافت ویزا:؟
تشکر کنندگان: mohamad_counter
(2012-08-17 ساعت 01:15)zavieh نوشته:  سلام

نامه مصاحبه ما هم اومد و ما هم با اینکه آنکارا بودیم محل مصاحبه رو انداختند ابوظبی . 28 آگوست.نمیدونم ویزا میتونیم بگیریم یانه.بدیش اینه که پنجشنبه شب تازه ایمیل زدند و فردا هم که تعطیله پس شنبه باید بریم سراغ بلیط و ویزا و وقت دکتر.کسی در باره ابوظبی میدونه دکتراش چه روزائی هستند و کدوم مرکز برای معاینه دردسر کمتری داره.لطفا ما را زود راهنمائی کنید که وقت بسی تنگ است و ما هر چی تو این مدت خونده بودیم راجع به راه و چاه هتل و دکتر و سفارت آنکارا بود که دیگه این اطلاعات به دردمون نمی خوره.چه طوری باید رفت ابوظبی ؟

من راجع به ابوظبي چيزي نميدونم... اما فكر كنم بد نباشه يه نگاه كلي به تاپيك تجربه و سفرنامه ي بچه هايي كه رفتن ابوظبي بندازي.... هم هجمش كمتره نسبت به آنكارا هم اينكه مطالب مفيد و به درد بخوري كه لازم داري و سريع بدست مياري.... بجنب Wink
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: mehdiii ، mmmsdeghi ، Shezem
(2012-08-17 ساعت 02:29)schaghayegh نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 01:15)zavieh نوشته:  سلام

من راجع به ابوظبي چيزي نميدونم... اما فكر كنم بد نباشه يه نگاه كلي به تاپيك تجربه و سفرنامه ي بچه هايي كه رفتن ابوظبي بندازي.... هم هجمش كمتره نسبت به آنكارا هم اينكه مطالب مفيد و به درد بخوري كه لازم داري و سريع بدست مياري.... بجنب Wink

منم دارم میرم سراغ تاپیک های ابوظبی.امیدوارم بتونیم ویزا رو زود بگیریم با این تعطیلات بی موقع.ما 26 آگوست مصاحبه داریم.
تشکر کنندگان: schaghayegh ، mohamad_counter ، Shezem ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان