کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اجاره در لوس آنجلس
سلام من میخواستم بدونم میشه با ۲۰۰۰ دلار توی بورلی هیلز یا وست وود یک خونه ۱ خوابه اجاره کرد؟؟

مشکلی نیس توی یه خونه ۱ خوابه ۲ نفر زندگی کنند؟

بعد مسافت بین بورلی هیلز و وست وود از لحاظ زمانی چه قدره؟؟

ممنون میشم کمکم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
لیوینگ روم در منطقه سانتا مونیکا نزدیک به مراکز خرید ایرانی و ایستگاه اتوبوس برای مدت کوتاه اجاره داده میشه دوستان اگر اطلاعات خواستن پیام بزارن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-24 ساعت 08:57)mani rezaei نوشته:  سلام
دوستاني كه عازم لس آنجلس هستن و هيچ اطلاع قبلي از اونجا ندارن من شنيدم كساني هستن كه يه مبلغي حدود ١٠٠٠ دلار ميگيرن ميرن فرودگاه دنبالشون، براشون حساب بانكي باز ميكنن، كارهايي مثل اجاره خونه و خريد ماشين و كارهاي اداري رو در كنارشون انجام ميدن.

ميشه دقيق تر بگيد چطوري ميشه با اين افراد در تماس شد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یک اتاق با امکانات کامل به صورت اجاره ماهانه ‎500‎ دلار در ایالت میشیگان، شهر خوش آب و هوا و زیبای ‎Ann‎ Arbor، واقع در مرکز شهر و نزدیک به رودخانه برای دو ماه جولای و آگوست اجاره داده می شود. در صورت تمایل به ‎errore33@yahoo.com‎ ایمیل بفرستید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
یک خانواده 3 نفره میتونه یک آپارتمان یک خوابه اجاره کنه؟یا باید حتما دو خوابه باشه.این کار منع قانونی داره یا صاحب خونه یا مجتمع اجاره نمیده.و فرق استدیو با استدیو 1 یا دو خوابه با آپارتمان چیه؟ممنون از پاسختون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من لاتاری 2018 برنده شدم
بنظرتون کدوم شهر برای زندگی در امریکا برای تازه واردان بهتره؟و اولش چقد پول باید داشته باشم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر كسي به دنبال هم خانه اي در كاليفرنيا در اورنج كانتي هست به من خبر دهد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-14 ساعت 17:18)Nooshinsalamat نوشته:  سلام دوستان
من ٢٠ اكتبر عازم لس آنجلس هستم،اگر خانومي براي هم خونه شدن هست، و يا خانواده اي رو مي شناسيد كه اتاقي شون رو اجاره مي دن،لطفاً پيام خصوصي بديد.
خيلي استرس دارم، ممنونم.

سلام
استرس لازم نیست. همین جا پیام بدید و چک کنید جواب ها رو. کرگ لیست هم هست ولی یه خرده شاید راحت نباشید با هم خونه خارجی مثلا چینی یا مکزیکی یا هر ملیت دیگه ای.
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-25 ساعت 00:46)sky star نوشته:  سلام من میخواستم بدونم میشه با ۲۰۰۰ دلار توی بورلی هیلز یا وست وود یک خونه ۱ خوابه اجاره کرد؟؟

مشکلی نیس توی یه خونه ۱ خوابه ۲ نفر زندگی کنند؟

بعد مسافت بین بورلی هیلز و وست وود از لحاظ زمانی چه قدره؟؟

ممنون میشم کمکم کنین
سلام احتمال اینکه با ۲۰۰۰ دلار یک خوابه تو وستوود پیدا بشه کمه، شاید یک استودیو بتونید پیدا کنید،
فاصله زیادی بین بورلی هیلز و وست وود نیست شاید نیم ساعت با اتوبوس یا کمتر
توی آپارتمان یک خوابه سه نفر هم میتونند زندگی کنند، توی استودیو هم دو نفر میشه زندگی کنند موفق باشید دوست عزیز
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: philter
(2017-05-06 ساعت 01:43)malih2018 نوشته:  سلام من لاتاری 2018 برنده شدم
بنظرتون کدوم شهر برای زندگی در آمریکا برای تازه واردان بهتره؟و اولش چقد پول باید داشته باشم؟

یادمه bayat یه جدول اکسل تهیه کرده بود برای مقایسه شهرها... خوب بود... البته اون دیتا تا الان عوض شده... همین مهاجر سرا رو شخم بزنید کلی مطلب هست...
خود اینترنت رو هم مطالعه کنید میگه کدوم بهتره.... حالا بهتر با چه معیاری؟ معمولا جاهای گرونتر بهترن. توصیه شخصی من اینه برید یه جایی که ایرانی زیاد باشه مخصوصا اگر تنها هستی... بعد میوفتی رو غلطک خودت استاد میشی...فقط خشت اول مهمه که بد شروع نکنی و کلی پول الکی خرج هتل یا ماشین گرون یا خونه گرون نکنی تا کار پیدا کنی و از جیب خوری در بیایی... بعد دیگه دست خودته.
پول هم حداقل 15000 دلار بیار.
موفق باشی. Wink
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من تازه با خبر شدم یکی از همکاران شرکتی که در ایران بودم اومده اینجا. گرین کارت و سوشال و کردیت داره.
مرد مجرد حدود 40 ساله. تازه یک کار نیمه وقت پیدا کرده. اگر کسی در لس انجلس یا تورنس یا اطراف نزدیک جایی جهت اجاره داره پیام بده لطفا.
خیلی ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-29 ساعت 22:43)NIMA_MOHAMMADI نوشته:  سلام من و همسرم ٢ ماهه در ايالت كانتي كات زندگي ميكنيم ولي الان ميخواهيم بياييم سمت لس انجلس و دنبال استوديو ميگرديم اگر موردي سراغ داريد لطفا به من پيام بديد.
ايميل:nima_mohammadi1988@yahoo.com@
سلام من و همسرم یک استودیوی خوب اجاره کردیم که حدود چهار ماه ازش گذشته میخواهیم بقیه اجاره رو واگذار کنیم ۱۲۵۰ دلار اجاره به علاوه ۵۰ دلار هزینه اینترنت میدیم ۷۵۰ دلارهم دیپازیت دادیم محلش نزدیک ایستگاه مترو و اتوبوسه ، اگر تمایل داشتید پیغام بدید تا اطلاعات بیشتری بهتون بدم کمپانی خودش قرارداد رو تمدید می‌کنه با مستاجر جدید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: philter
(2016-09-25 ساعت 14:13)Zygosis نوشته:  دوستان ما از طریق پـنـاهــندگی میایم. کردیت نداریم و cosigner هم نداریم. چکار باید بکنیم؟ یعنی نمیتونیم خونه اجاره کنیم؟

سلام بر شما
طریق ش مهم نیست. خیلی هم خوش اومدید. به سلامتی تشریف بیارید. (چگونگی ویزا و نوعش مورد خصوصی زندگی تون هست). اینجا مهاجر زیاده و کسی براش مهم نیست کی از کجا و چطور اومده. اصلا وقت استخدام یا موارد دیگه فقط گرین کارت میخوان و آیدی... مهم اینه که اقامت دایم داشته باشید.
کردیت که هیچ تازه واردی نداره. کو ساینر هم معمولا گیر نمیاد.
شما تشریف میبرید کرگ لیست و بعد از پیدا کردن محل مورد نظر با اون شخص تماس میگیرید که بگید اگر کرایه چند ماه رو جلوتر از موعد بپردازید قبوله که اون شخص هم 99 درصد با شنیدن این حرف ضربان قلبش میره بالا و برق پول رو در چشماش میشه دید و میگه بله. خیلی از شرکت هایی که آپارتمان اجاره میدن هم این کار رو میکنن و پول چند ماه رو جلوتر میگیرن و دیگه خیالشون از پول راحت میشه.
99 درصد مشکلات با پول حل میشه فقط ترشی هست که برای درست شدن به زمان احتیاج داره.
براتون آرزوی موفقیت دارم. Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-03 ساعت 13:37)Rira_1982 نوشته:  سلام دوستان
يك آپارتمان براي اجاره يك هفته اي در سانتامونيكا حوالي خيابان سوم ميخواستم، كسي از دوستان ميتونن راهنمايي كنن؟
سايت airbnb رو چك كردم خيلي قيمت بالاست
ممنون

سانتا مونیکا همیشه گرونه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-02 ساعت 16:50)melikajmd نوشته:  سلام دوستان
هزینه اجاره مسکن در آمریکا یه خونه متوسط در یه جای امن حدودا چقدر است؟؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

سلام
سوال خیلی کلی هست.امریکا به این بزرگی. متوسط امن در در نیویورک تا متوسط امن در تگزاس تا فلوریدا فرق میکنه.
باید شهر به شهر مقایسه کنید در مهاجرسرا.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان