کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
[/quote]

احتمالا داری یه چیزی رو اشتباه وارد میکنی!
اولا کانفرمیشن نامبرت مثلا حرف o و عدد 0 رو اشتباه نمیکنی؟؟؟
دوما نام خانوادگیت رو درست وارد کردی تو سایت؟؟؟ از پرینتی که قبلا گرفتی نگاه کن.
سوماً سال تولدت رو درست زدی؟ به میلادی؟
و کد امنیتی! مثل خودش دقیق وارد کن درستمیشه
[/quote]

اصلا داخلش 0-o نیست
20132T9S8HD6IS2B

[/quote]

یکی دیگه از دوستان هم این مشکل رو داشت.
حتی خود من هم براشون چک کردم ولی متأسفانه درست نشد.
حدس من اینه که فرم Entry‌اولیه رو درست پر نکردن؛ شایدم عکس رو، ...
احتمال می دم کلا ریجکت شده باشین Sad
تشکر کنندگان: rad_95

[/quote]

ساله 2012 و 2013 رو میشه از یک لینک چک کرد یا اینکه باید صبر کرد تا لینک 2013 جدا باز بشه؟
من از این لینک چکمیکنم
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/%28S...Check.aspx

[/quote]

لینکتون درسته. هر دو سال رو باید از یه لینک چک کرد.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان: sayeh_m
(2012-05-02 ساعت 13:59)samijoon نوشته:  من قبول نشدم..تورو خدا يكي لطفاً بگه جريان قرعه كشي دور بعد چيه؟ لطفاً با استناد حرف بزنيد...لطفا

سایت لاتاری گفته کانفرمیشن نامبرتونو دور نندازید و نگه دارید 1 اکتبر مثل اینکه دوباره قرعه کشی میشه !

حالا دوستانی که برنده شدن اکثر کیس نامبر زیر 10 هزار دارن و بعضی از دوستان هم میگن فعلاً همه ی نتایج رو اعلام نکردن بخاطر شلوغ شدن کار KCC و به تدریج اعلام میشه ...

دیشب بالای 400 ، 500 نفر آنلاین بودن که فقط یه 20 نفر حالا یه ذره کم و بیش برنده شدن ...

پس فکر کنم هنوزم امیدی هست.
تشکر کنندگان: RED PRINCE ، delir ، jayjay ، mohammad.maleki ، rad_95 ، sayeh_m
(2012-05-02 ساعت 14:02)katys نوشته:  سلام ببخشید بچه‌ها من یه سوال داشتم .من confrimation number گم کردم ولی‌ می‌دونم که تو کامپیوترم saveکردم می‌شه بگید برا شما به چه اسمی save شده شاید اینجوری پیداش کنم .ممنون
ELECTRONIC DIVERSITY VISA ENTRY FORM
شماره کیس:‌ 2012AS00036xxx
مشاهده قبولی در سایت: 15/2011/july
ارسال فرم : 20/2011/july 
تاریخ کارنت شدن کیس: march 2012
تاریخ مصاحبه: May /02/2012
تاریخ دریافت کلیرنس: June/04/2012
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا:
تعداد نفرات کیس: ۲
(2012-05-02 ساعت 14:08)smith نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 13:33)mreza_ce نوشته:  سلام دوستان

من مادرم برنده شده با کیس نامبر 3XXX،
می خواستم بدونم آیا برای بچه های بالای 21 که ازدواج کردن، بعداً میتونه اقدام کنه ؟ چه مدت طول می کشه ؟

مرسی

هروقت سیتیزن شدن میتونه اقدام کنه
من مادرم هنوز سیتیزن نشدن اما برای من اقدام کردن. من بالای 21 سال هستم اما ازدواج نکردم. نمیدونم اینکه بچه های بالای 21 سال ازدواج کرده باشن چقدر فرق داره.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
منم تمام فیلدها رو از روی پرینتم وارد کردم ولی میگه اطلاعاتت صحیح نیست.فکر کنم امسال هم یه گندی ردن!!!
تشکر کنندگان:
من تا الان برای 7 نفر چک کردم ولی همش میگه که مشخصات غلته
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.
تشکر کنندگان:
سلام و تبریک به همه دوستان
دوستانی که قبول شدند کیا شیرازی هستند؟
یک آمار بگیرید چندتا شیرازی خوش شانس در شهرمان داریم
کیس نامبر:2012AS00063xxx
تاریخ مصاحبه:11Jun
تعدادافراد:2نفر
تاریخ دریافت ویزا:10Aug
ورودبه امریکا:دسامبر2012Smile
مقصد:کالیفرنیا
تشکر کنندگان: hasti4069
سلام دوباره
بچه ها اونایی که برنده نشدن دوباره چک کنن.
من صبح چک کردم واسه یه نفر در روسیه بود. 2013EU00023617
و الان چک کردم قبول شدم. 2013AS0003XXX
فکر میکنم سایت مشکل داره دوباره چک کنید.
کسی نمیدونه اشکال کار از کجاست
تشکر کنندگان:
har ki barande shode taze avale badbakhtishe ,khosh bashid choon vaghti omadin inja migin ey vay ke chi shod
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان: smith ، armanbala ، rad_95 ، امیر مهاجر
(2012-05-02 ساعت 14:02)katys نوشته:  سلام ببخشید بچه‌ها من یه سوال داشتم .من confrimation number گم کردم ولی‌ می‌دونم که تو کامپیوترم saveکردم می‌شه بگید برا شما به چه اسمی save شده شاید اینجوری پیداش کنم .ممنون

توی قسمت search ویندوز عبارت jpg.* رو تایپ کنید اینطوری تمام عکسهای توی سیستم رو که با فرمت jpg هست نشون داده میشه. اگر پیدا نشد png.* هم سرچ کنید
تشکر کنندگان: feligoli
كسي از تعداد شركت كنندگان 2013 و برندگان مرحله اول اطلاعي داره؟ چند درصد مرحله اول برنده شدن؟
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: delir ، Mitram ، June
ظاهرا براي جلوگيري از سو استفاده شركتهاي خدماتي لاتاري و كلاهبرداري
از مردم فقط 10 درصد از برندگان اعلام شدن اينم آدرس منبع خبر.

http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1322.html
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: Taraneh935 ، sinaonee ، mohammad.maleki ، MPU ، Hadi joon ، rad_95 ، Mitram ، June
(2012-05-02 ساعت 04:38)soniarazmi نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 04:29)hamid_p نوشته:  درود
ما که بازم بعد پنج سال بنده نشدیم .

وقط دوستان گفتن که این نتایج اولیست و بقیش تو مهر ماه اعلام میشه .
میشه یک توضیحی در این بره بدین و اینکه برندگان مهر ماه شماره کیسشون پایین هستش یا اونا دیگه شماره هاشون خیلی بالاست .
ممنون

از اون جایی که بین برنده ها شماره ی بالای 10.000 ندیدم (البته فعلا تعداد برنده های مهاجرسرا به ده نفر هم نرسیده) فکر می کنم برنده های اکتبر به بعد شماره کیس های بالای 10,000 دارند که تا آن جایی که من اطلاع دارم، شماره ی تا حدود 40-50,000 خیلی هم بالا نیست و جای نگرانی ندارد...
دقت کنید به متن زیر
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time
گفته بیشتر برنده هادر اکتبر اعلام می شوند More entries منم شرکت کردم قبول نشدم ولی دختر خاله ی دوستم قبول شده
تشکر کنندگان: Ehsan2013 ، rad_95 ، Bitaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان