کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
تاپيك گفتگوهاي مربوط به اعلام نتايج لاتاري 2013
تشکر کنندگان: farshadsh
دوستان،
اين تاپيك براي گفتگوهاي مربوط به اعلام نتايج لاتاري 2013 ايجاد شده است.
لطفا نظرات تحليلي خود را اينجا بنويسيد.

توجه داشته باشید که این تاپیک از نظر محتوا با تاپیک شمارش معکوس اعلام نتایج لاتاری 2013 متفاوت است. بنابراین لطفا مطالب جدی و در خور توجه خود را اینجا بنویسید.
متشکرم
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تبریک میگم به برند شدگان ، تازه اول راه پر پیچوخم شروع شده دوستان ،تبریک
من زمانی که سایتو باز میکنم با این پیغام روبه رو میشم...چرا؟
The entry registration period for the 2013 Diversity Visa program (DV-2013) is now over and all submission processing at this Web site has stopped
تشکر کنندگان: batis2010 ، Nimalolo ، farshadsh
(2012-05-01 ساعت 22:10)hamidiza28 نوشته:  من زمانی که سایتو باز میکنم با این پیغام روبه رو میشم...چرا؟
The entry registration period for the 2013 Diversity Visa program (DV-2013) is now over and all submission processing at this Web site has stopped

بخاطر اینکه زمان ثبت نام چند ماهی هست که تموم شده و الان زمان دیدن نتیجه ها هست. این پیغام هم بالای صفحه میاد اگه پایین صفحه را ندارید، ممکنه بخاطر شلوغ بودن سایت و پایین بودن سرعت شما باشه.

موفق و پیروز باشید.
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
هنوز اعلام نشده ظاهرا.....هیچ لینکی برای اعلام نتایج 2013 نذاشته...فقط لینک 2012 وجود داره فعلا
تشکر کنندگان: batis2010 ، sia1981 ، farshadsh
(2012-05-01 ساعت 22:40)baran2020 نوشته:  هنوز اعلام نشده ظاهرا.....هیچ لینکی برای اعلام نتایج 2013 نذاشته...فقط لینک 2012 وجود داره فعلا

این لینک هم مال 2012 و هم مال 2013 است .
تشکر کنندگان: batis2010 ، sia1981 ، امیر مهاجر ، farshadsh
سلام دوستان خوب مهاجر سرا ......یک تجربه نه چندان دلچسب اما تامل بر انگیز بخصوص برای برندگان 2013...که انشااله قبول می شوند.برنامه ریزی درستی داشته باشند.
اسپانسر ما اولش خودش شروع کرد . بدون اینکه ما در خواستی داشته باشیم .البته ما دوستی 33 ساله داشتیم .....ان هم توی امریکا .گفت هر کاری داشته باشید از من بخواهید براتون با کمال میل انجام میدم . اما جر زد و ان هم چه جر زدنی ؟؟؟؟.........که ما را حسابی دمق کرد......خوب اشکالی نداره.......توی این دنیا همه نوع دوست و رفیقی بوده...هست ...و خواهد بود.تا شانس هر کسی چی باشد....البته زمانی که ایشون گفت نمیتونم خیلی دیگه دیر شده بود
ما شانس اوردیم وبدون توجه به صحبتهای این دوستمون با برنامریزی قبلی پول تهیه کردیم ....و با راهنمایی های بچه های خوب و با معرفت مهاجر سرا اماده شده ایم ...امیوارم که هم ما و هم تمامی دوستان مهاجر سرا موفق بشویم و ویزا بگیریم.
هر چند من ادم بد بینی نیستم.اما خواستم بگم بیشتر رو خودتون حساب کنید و برای اسپانسر روی دوستان خودتون (چه قدیم یا جدید ) با تامل و شناخت بیشتر حساب باز کنید.تا نظر دیگر دوستان چه باشد.؟؟؟؟؟ متشکرم موفق باشید.........................................................
شماره کیس حدود 33000
ارسال مدارک به کی سی سی اوایل اگوست 2011
تعداد افراد کیس2نفر
کارنت 8 مارچ 2012
دریافت نامه دوم از کی سی سی 10 مارچ تاریخ مصاحبه 24می2012 انکارا
زمان کلیرنس:16 جولای 2012
اخذ ویزا: 25 جولای 2012
سفر به امریکا:7 اکتبر 2012 انشاالله
هزینه ها: (جمعا برای 2نفر 6.5 میلیون تومان) تا پایان گرفتن ویزا
سلام برای من زده has not been selected یعنی چه؟
تشکر کنندگان: batis2010
تا اینجا که همه زیر ۱۰۰۰۰ بودند. شاید بالای ۱۰۰۰۰ بعدا اعلام بشه. اگه کسی‌ بالای ۱۰۰۰۰ بوده لطفا اعلام کنه!
تشکر کنندگان: soniarazmi ، smith ، batis2010 ، sia1981 ، amirfarahan
باسلام و تبریک به تمامی دوستانی که برنده شدند جهت اطلاع همسر بنده هم خوشبختانه امسال برنده شد

----------
خب حسن آقا این خبر خوبو در تاپیک مربوط به خودش اعلام کن عزیز من!
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
یکی از دوستانم کیس نامبرش 3000 هست. این یعنی خوبه یا بده؟ آنکارا هم افتاده.
تشکر کنندگان: batis2010 ، Sahar-Germany ، Nadia_2731 ، afshin sadeghi 2 ، sia1981 ، lili2 ، farshadsh
یه سوال که ذهن منو 2سال درگیر خودش کرده اینه که چرا هر کس که قبول میشه کیس نامبرش به این صورت هست 2013ASبعد 2013 یه حرف مثل a,s,... دقیقا مثل سال قبل،اما من حداقل تو این 2سال که واسه 10 نفری ثبت نام کردم کیس نامبراش به این صورت هست 20132P که بعد از 2013 یک عدد وجود داره(که هیچ کدوم هم قبول نشده)...کسی توضیحی داره واسش؟ یا مثال نقضی داشته باشه واسش؟
تشکر کنندگان: batis2010 ، mavarfan ، sia1981 ، ajory_boy ، j@vad ، mohamad1024 ، battosai ، farshadsh
(2012-05-02 ساعت 07:31)ashkan.b10 نوشته:  یه سوال که ذهن منو 2سال درگیر خودش کرده اینه که چرا هر کس که قبول میشه کیس نامبرش به این صورت هست 2013ASبعد 2013 یه حرف مثل a,s,... دقیقا مثل سال قبل،اما من حداقل تو این 2سال که واسه 10 نفری ثبت نام کردم کیس نامبراش به این صورت هست 20132P که بعد از 2013 یک عدد وجود داره(که هیچ کدوم هم قبول نشده)...کسی توضیحی داره واسش؟ یا مثال نقضی داشته باشه واسش؟

سلام دوست عزيز
اين براي من هم سواله ؟؟ چرا مال منم مثل شماس ! چرا مال مال ما2013AS نيست! معني خاصي داره؟
تشکر کنندگان: mavarfan ، j@vad ، farshadsh
(2012-05-02 ساعت 07:54)ninaa نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 07:31)ashkan.b10 نوشته:  یه سوال که ذهن منو 2سال درگیر خودش کرده اینه که چرا هر کس که قبول میشه کیس نامبرش به این صورت هست 2013ASبعد 2013 یه حرف مثل a,s,... دقیقا مثل سال قبل،اما من حداقل تو این 2سال که واسه 10 نفری ثبت نام کردم کیس نامبراش به این صورت هست 20132P که بعد از 2013 یک عدد وجود داره(که هیچ کدوم هم قبول نشده)...کسی توضیحی داره واسش؟ یا مثال نقضی داشته باشه واسش؟

سلام دوست عزيز
اين براي من هم سواله ؟؟ چرا مال منم مثل شماس ! چرا مال مال ما2013AS نيست! معني خاصي داره؟
دوستان عزیز با تبریک قبولی شما بعرضتون برسونم که AS یعنی اینکه شما از سهمیه آسیا قبول شدین وعدد بعد از اون که بین یک تا 100000 هستش ردیف قبولی شما رو در بین قبول شدگان نشون میده مثلا"برای من که کیس نامبرم***2012AS 00031 بودش معنیش اینه که سال 2012 در سهمیه آسیا باردیف قبولی حدودا"31000 قبول شدم،قبولی های هر قاره به اسم اون قاره بهشون کیس نامبرتعلق میگره مثلا"برای قبولی های اروپا مینویسن******2013EU
یک چیز دیگه اینکه کیس نامبرتون رو به کسی ندین وقبولیتون رو همه جا تعریف نکنید
موفق باشید
شماره کیس :2012as31000
تاریخ رویت قبولی: july 15
تاریخ ارسال فرمها: july
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:02/09
تاریخ دریافت نامه دوم:02/14
تاریخ مصاحبه:April 2
تاریخ دریافت ویزا:MAY 2
تاریخ ورود به آمریکا :28Aug
تاریخ دریافت گرین کارت :