کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
سلام
آغاز پستم را با تبریک به برندگان خوشبخت لاتری 2013 شروع میکنم، و امیدوارم به این اتفاق به عنوان یک فرصت پیش آمده از سوی خدا نگاه کنن.
مطالبی رو خدمتتون عرض میکنم که امیدوارم راهگشای دوستان باشه.

1-دوستانی که برنده نشدن هم ناراحت نباشن. توی تاپیک شمارش معکوس عرض کردم خدمت دوستان این یک فرصت است اما خیلی باید بختتان بلند باشد تا منتخب شوید و از آنجایی که خداوند در سرنوشت ما دخیل است پس این را به فال نیک بگیرید و از زندگی لذت ببرید.

2- همه دوستان اعم از منتخب و غیر منتخب کانفرمیشن نامبر هاتون رو نگه دارید و دور نریزید.

3- دوستان منتخب لطفا عجله نکنید، شما برنده شده اید و از امروز باید کارهای اداریتان را تکمیل کنید، اما عجله معنایی نداره پس سر فرصت کارهایتان را انجام بدهید و اجازه ندهید این پروسه شما را از کار و زندگیتان بیندازد!

4- کم کم و سر فرصت مدارکتان را آماده کنید و چیزی از قلم نیاندازید

5- برای سوالات مهاجرتی تان از تاپیک های مهاجرسرا و ویکی مهاجر استفاده کنید تا به جوابهایتان برسید.

موفق باشید.
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
تشکر کنندگان: ParsTrader ، smith ، Mehdiest ، saied-k ، Homer ، USA for LIFE ، hvm ، ASALI ، payam62 ، امیر مهاجر ، farshadsh ، گل نهال
سلام ببخشید من تازه عضو شدم و چند تا سوال داستم
1) من اسم خواهرم توی لاتاری در اومده ولی متاسفانه من اسپل اول اسمش رو به جای N
M نوشتم الان باید چکار کنم یکی از دوستان گفت باید یا ایمیل بزنی یا تلفن خوب من اگه بخوام ایمیل بزنم چی باید بنویسم؟
تلفن اگه بخوام بزنم چکار کنم؟ ( منظورم اینه که چی باید بگم؟) ایا جای نگرانی وجود داره؟
2) لطفا اگه ممکنه مراحل بعدی رو برام توضیح بدید که باید چکار کنم؟ کدوم فرم ها رو پر کنم؟ از کجا دانلود کنم؟
ممنون ببخشید انقدر سوال پرسیدم اخه الان نگران اسپل اسمه هستم
تشکر کنندگان: arefsteps ، smith ، rad_95 ، farshadsh
(2012-05-02 ساعت 09:44)malekan نوشته:  ايا امسال با سالاي ديگه فرق داره؟ممكنه اسم ما در بياد؟قرعه كشي چند مرحله شده؟مراحل بعدي كي انجام ميشه؟تو خدا از نگراني درمون بيارين.دارم از ناراحتي مي ميرم.
سال پيش هم چند مرحله بود؟سال پيش من دو بار چك كردم يه بار كه باطل شد يه بارم اسمم در نيومد!! ديگه چك نكردم يعني ممكنه اسمم سال پيش در اموده بود خبردار نشدم.؟

بله. به احتمال زیاد تا الآن فقط حدود 20-30 درصد برندگان اعلام شده اند و بقیه اول اکتبر اعلام خواهند شد. این چند مرحله ای بودن قرعه کشی امسال با دو مرحله ای بودن پارسال فرق می کند. پارسال دوره ی اول قرعه کشی به دلیل اشتباه در پروسه ی آن کاملا باطل شد و یک بار دیگر در جولای نتایج جدید اعلام شد. در لاتاری 2012 (پارسال) همان دو بار بود که نتایج اعلام شد و اگر شما در اعلام نتایج جولای (بار دوم) برنده نشدید این به این معناست که اصلا برنده نشده اید.
تشکر کنندگان: smith ، majid57 ، persian_viper
(2012-05-02 ساعت 11:56)QQQ نوشته:  سلام ببخشید من تازه عضو شدم و چند تا سوال داستم
1) من اسم خواهرم توی لاتاری در اومده ولی متاسفانه من اسپل اول اسمش رو به جای N
M نوشتم الان باید چکار کنم یکی از دوستان گفت باید یا ایمیل بزنی یا تلفن خوب من اگه بخوام ایمیل بزنم چی باید بنویسم؟
تلفن اگه بخوام بزنم چکار کنم؟ ( منظورم اینه که چی باید بگم؟) ایا جای نگرانی وجود داره؟
2) لطفا اگه ممکنه مراحل بعدی رو برام توضیح بدید که باید چکار کنم؟ کدوم فرم ها رو پر کنم؟ از کجا دانلود کنم؟
ممنون ببخشید انقدر سوال پرسیدم اخه الان نگران اسپل اسمه هستم

بهشون ایمیل بزنید و مشکلتون رو بگید و ایمیلی که اون ها بهتون در جواب می دن که مسئله ای نیست رو ازش یه پرینت بگیرید و حتما روز مصاحبه با خودتون ببرید و اون جا قبل از قسم خوردن ایمیل خودشون رو بهشون نشون بدید.. جای نگرانی نیست و اگر این کار رو کنید مشکلی پیش نمیاد و اون جا می تونید اسم رو تصحیح کنید. برای فرم ها هم در همین سایت جست و جو کنید، فروم های ارزشمندی با اطلاعات بسیار جامعی از شرکت کنندگان 2012 می یابید.

تشکر کنندگان: QQQ ، f.r ، smith ، parsy631 ، امیر مهاجر

سلام دوستان من همسرم قبول شده و برنده اصلی ایشون هست. ولی فرمها رو من پر کردم. تحصیلات ایشون دیپلم 12 سال هنرستان هست ولی من نمیدونم دقیقا توی فرم vocational زدم یا high school.

الان واقعا موندم توی فرم دوم چی بزنم که تناقض نداشته باشه. به احتمال زیاد Vocational زدم. آیا میتونم از جایی متوجه بشم ؟ آیا میشه زنگ زد؟ یا بهتره زنگ نزنم؟ ضمنا من توی گوگل سرچ کردم که دیپلم هنرستان به انگلیسی زده بود Vocational ولی توی همین فروم دوستان قدیمی راهنماییی کردند گفتند که باید میزدی high school.

خواهش میکنم راهنمایی کنید.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 10:41)ehsan99 نوشته:  دوستان محل مصاحبه رو از کجا متوجه ميشيد؟
ماله من نوشته Post: London
آيا اين معنيش اينه که مصاحبه من لندنه

در ضمن کيس نامبر من
2013AS00002xxx
آيا اين عدد خوبه

من در تاپيک ديگه هم پرسيدم .معمولا چقدر فاصله بين فرستاندن مدارک و مصاحبه ميفته چون من انگلستان زندگی ميکنم و يک سری از مدارک رو بايد برای من از ايران بفرستن

در ضمن من ايميلی دريافت نکردم
سلام دوست عزیز
تبریک بخاطر قبول شدنتون در لاتاری. من خودم از برنده‌های ۲۰۱۱ هستم. وقتی‌ لاتاری برنده شدم، مرحله بعدش که پر کردن ۱-۲ تا فرم بود، در فرم گفته بودName of Unites States Consular Office where you would like to process your application   و یک سری توضیحات دیگه مثلا اینکه معمولان نزدیکترین جا به محل زندگیتون هست و غیره.اما من با اینکه ایران زندگی‌ نمیکردم، و ساکن مالزی بودم، اما ، ترکیه رو برای مصاحبه انتخاب کردم، و در فرم، نوشتم آنکارا، ترکیه، خلاصه اینکه خودتون انتخاب می‌کنید کجا مصاحبه بشید البته این نکته رو هم باید مدّ نظر داشت که بعضی‌ از کشور‌ها هستن که مصاحبه لاتاری انجام میدن، من که رفتم ترکیه، یک ضرب هم ویزا گرفتم.

موفق باشید
تشکر کنندگان: rad_95 ، امیر مهاجر ، farshadsh
(2012-05-02 ساعت 12:10)ali234 نوشته:  ... من نمیدونم دقیقا توی فرم vocational زدم یا high school. الان واقعا موندم توی فرم دوم چی بزنم که تناقض نداشته باشه. به احتمال زیاد Vocational زدم. ...
برای هنرستان همون vocational درسته. در کل این چیزی نیست که اگر اشتباه نوشته باشین ردتون کنن! یعنی fatal error نیست.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: smith ، ali234 ، m9780 ، delir ، armanbala ، امیر مهاجر ، farshadsh

الان حدودا تا october چهار ماه مونده كه به نظر من طبق تقسيم بندي شما هر ماه 10000 تا رو اعلام ميكن.. چون مديران سايت هم گفتن كه اعلام نتايج به تدريج هستش..به خاطر كاهش فشار كاريشون..

خداكنه كه دوره بعدي نوبت ماها باشه
[/quote]

دوستان اطلاع دارند كه نتايج بصورت تدريجي اعلام مي شوند ويا اينكه بصورت يكدفعه در ابتداي اكتبر اعلام مي شود ؟
« حرفی بزن! چیزی بگو! از عشق پاییزی بگو! از آتشی که با نگات، بر من می افروزی بگو! از ساختنم؛ با تو همیشه باختنم؛ در عشق تو گداختنم! ناگفته ها را گفته ام؛ حالا پر از شنیدنم! یک حرف تازه تر بزن! خواستی بیا به دیدنم! حرفی بزن! چیزی بگو! کاین بغض در من بشکند !»
تشکر کنندگان: smith ، ammar ، mahsamit ، rad_95
بحث غیر مرتبط با موضوع ممنوع!!!
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: smith ، Nimalolo ، faraz33 ، armanbala ، rad_95
(2012-05-02 ساعت 12:43)Arwen نوشته:  از خونواده 4 نفره ما هیچ کس برنده نشد سال دیگه هم من نمیتونم با مامان بابام شرکت کنم فکر میکردم این طوری شانسمون خیلی بالاست یعنی ممکنه به خاطر عکس روسری دار مامانم باشه؟

چه ربطی داررررررررررررررررررررره ؟؟؟
یعنی سیستم کامپیوتر از عکس روسری خوشش نیومده؟؟
دوست عزیز نگید ترو خداBig Grin سیستم کامپیوتری این قرعه کشی رو انتهاب میکنه اونم با یک سری شماره نه عکس!!!!!
=============================

دوستانی که سوال درباره اشتباهات نام و نام خانوادگی و... دارند تو این تاپیک سوال بفرمایند.

اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
تشکر کنندگان: nastaran86 ، Mehdiest ، Arwen ، امیر مهاجر
جریان این هر ماه قرعه کشی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی با منبع توضیح بده
تشکر کنندگان: persian_viper
سلام
همهگی خسته نباشید.
من وقتی که مشخصات رووارد میکنم این پیغام رو میده
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.
تمامی مشخصات رو هم درست وارد میکنم.
خواهش میکنم توضیح بدهید
(2012-05-02 ساعت 13:16)atefe777 نوشته:  جریان این هر ماه قرعه کشی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی با منبع توضیح بده

جو سازی نکنBig Grin
نه دوست عزیز اون فقط در حد یک حدس از طرف یکی از بچه ها بود... فقط یک حدس..باید منتظر باشیم تا ببینیم بقیه جواب ها کی میاد.
همین

(2012-05-02 ساعت 13:17)ukraine نوشته:  سلام
همهگی خسته نباشید.
من وقتی که مشخصات رووارد میکنم این پیغام رو میده
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.
تمامی مشخصات رو هم درست وارد میکنم.
خواهش میکنم توضیح بدهید
احتمالا داری یه چیزی رو اشتباه وارد میکنی!
اولا کانفرمیشن نامبرت مثلا حرف o و عدد 0 رو اشتباه نمیکنی؟؟؟
دوما نام خانوادگیت رو درست وارد کردی تو سایت؟؟؟ از پرینتی که قبلا گرفتی نگاه کن.
سوماً سال تولدت رو درست زدی؟ به میلادی؟
و کد امنیتی! مثل خودش دقیق وارد کن درستمیشه
تشکر کنندگان: smith ، delir ، shaahinh66 ، امیر مهاجر
دوستان من چرا هر چی سایت رو میزنم هنوز مال 2012 است یعنی چی ی ی ی ؟
تشکر کنندگان: delir
تبریک می گم به همه ی کسایی که قبول شدن . امیدوارم آینده ی روشنی پیش روتون داشته باشید .
نکته بسیار مثبت امسال این بود که اگر اطلاعات رو غلط وارد می کردین, سیستم بهتون اخطار می داد . سالهای پیش واقعا آدم دودل می موند که اصلا این سیستم صحت داره یا نه.. ولی امسال از این نظر خیالمون راحت بود.
می نوش که عمر جاودانی این است ------------ خود حاصلت از عمر جهانی این است

هنگام گل و مل است و یاران سرمست -------- خوش باش دمی که زندگانی این است
تشکر کنندگان: smith ، ماندانا ، Mana-M ، Ehsan2013 ، rad_95 ، امیر مهاجر ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان