کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
با عرض سلام من برنده لاتاری 2013 هستم من متاسفانه ایمیلی که واسه روز تعیین مصاحبه اومده رو دیر فهمیدم زمان مصاحبه 17 july بوده و ازش
3 روزه که گذشته میخواستم بپرسم ایا راهی هست ایمیلی به kcc زد و زمان مصاحبه رو اندخت عقب Sad((
تشکر کنندگان:
(2013-07-21 ساعت 02:51)reza_heaven نوشته:  با عرض سلام من برنده لاتاری 2013 هستم من متاسفانه ایمیلی که واسه روز تعیین مصاحبه اومده رو دیر فهمیدم زمان مصاحبه 17 july بوده و ازش
3 روزه که گذشته میخواستم بپرسم ایا راهی هست ایمیلی به kcc زد و زمان مصاحبه رو اندخت عقب Sad((

شما باید با سفارتی که محل مصاحبه تون بوده تماس بگیرید یا ایمیل بزنید و کسب تکلیف کنید، در این زمانی که باقی مونده توصیه میکنم تماس تلقنی بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید، امیدوارم که حل بشه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee
این مکاتبه ها برای چیه؟اگر کسی مشکل درفرم 230 و 122داشته باشه باید مکاتبه کنه؟یا همه موظفن مکاتبه کنند؟من فرم 230 و122 رو فرستادم و تاییدش رو هم برام ایمیل کردن حالا باید مکاتبه کنم؟یا منتظر زمان مصاحبه باشم؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-25 ساعت 01:01)lunalovegood نوشته:  این مکاتبه ها برای چیه؟اگر کسی مشکل درفرم 230 و 122داشته باشه باید مکاتبه کنه؟یا همه موظفن مکاتبه کنند؟من فرم 230 و122 رو فرستادم و تاییدش رو هم برام ایمیل کردن حالا باید مکاتبه کنم؟یا منتظر زمان مصاحبه باشم؟

اگر بهتون جواب دادن دیگه احتیاجی به ایمیل مجدد نیست و باید منتظر زمان کارنت شدن و متعاقبش مصاحبه باشید...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
salam man mikham bedoonam chetoori mifahmim current shodim.mamnoon az site por baretoon.
سلام خسته نباشید اگه ممکنه منو راهنمایی کنید
من برنده 2013 هستم که در هفته دوم جولای مصاحبه داشتم و در سفارت به دلیل اینکه در زمان ثبت نام اولیه لاتاری نام فرزندم را ثبت نکرده بودم کیس ما را رد کردند که به KCC و سفارت ایمیل زدم به این شرح:
قبل از اینکه زمان مصاحبه برسه چند بار به شما ( KCC ) میل زدم و پرسیدم که آیا کیس من نقصی دارد یا نه اما هر بار شما ( KCC) جواب دادید که تاریح تولدتون match نیست من هم تاریخ تولد را دوباره میفرستادم ولی هیچوقت نگفتید که فرزندتونو ثبت نام نکردید حالا به همین دلیل کیس من را باطل میکنید اگه کیس من باطل بود چرا نامه دوم برای من فرستادید با اطلاعات صحیح و من متحمل این هزینه سنگین بشم که در آخر کیس را باطل اعلام کنید .
اکنون در پاسخ نامه ما KCC این جواب را فرستاده:
Thank you for your inquiery.
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
یعنی اینکه :
اطلاعاتی که تهیه کردید با کیس شما match نیست لطفاً درخواستتون را به همراه اطلاغات صحیح مجدداً به KCC ارسال نمایید تا بتواند به درستی کمکتون کنه.
1- چه اطلاعاتی را باید بفرستم ؟ آیا منظورشون فرم اولیه لاتاری است که الآن موجود نمیباشد؟ آیا باید فرم را دستی بنویسم و براشون بفرستم؟
2- من که فرمهای 230 و 122 را درست براشون فرستادم یعنی دوباره باید پست کنم یا ایمیل بدم؟ با توجه به اینکه فرصت چندانی ندارم.
لطفاً راهنمایی کنید.
کیس نامبر: 90xx مصاحبه : هفته دوم جولای محل مصاحبه: آنکارا تعداد افراد کیس: 3 نفر
سلام من case number گم كرده ام ام روز ميلي اومده واسه پذيرش ٢٠١٣ از كجا بفهمهم درسته kcc چكار كنم مرسي
تشکر کنندگان:
(2013-08-07 ساعت 23:52)شهريار نوشته:  سلام من case number گم كرده ام ام روز ميلي اومده واسه پذيرش ٢٠١٣ از كجا بفهمهم درسته kcc چكار كنم مرسي

منظورتون کانفرمیشن نامبر هست؟ یا این که قبلا چک کردین و قبولیتون رو دیدین؟ از طریق این لینک میتونید با دادن اطلاعات کانفرمیشن نامبرتون رو بازیابی کنید.
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/%28S...ation.aspx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان