کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB3
با سلام برای من یک ایمیل اموه راجع به eb3میخواستم بدونم من از این موسسه می توانم اقدام کنم من عین ایمیل رو براتون می نویسم (شما امکان مهاجرت به آمریکا را دارید . لطفا توجه داشته باشید که کل پروسه اخذ ویزا و گرین کارت امریکا پس از عقد قرارداد حدود یک تا دوسال میباشد و شما پس از ورود به آمریکا در خط تولید یک کارخانه مواد غذایی به مدت یکسال کار کنید و حقوق هم دریافت خواهید کرد.برنامه فوق تحت نام (ای بی ٣) از طرف اداره مهاجرت امریکا ارائه میگردد و کل هزینه این برنامه ٥٠ هزار دلار است در طی این مدت در ٤ مرحله و متناسب با پیشرفت کار دریافت میگردد. در صورت داشتن شرایط و آمادگی کار و پرداخت این هزینه و نیز ظرفیت محدود لطفا بفرمایید که وقت مشاوره تلفنی برای شما منظور گردد. در ضمن میتوانید سوال خود را از طریق ایمیل هم بفرمائید).
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، ایمان 1360
(2014-11-10 ساعت 01:59)VAHIDEH1362 نوشته:  
(2014-07-25 ساعت 11:58)sara.e نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 17:09)Redlove نوشته:  سلام
آیا از طریق unskill worker اگر مهاجرت کرد میتوان الزاما سر اون کار نرفت. مثلا ه موقعیتی پیش اومده که همسرم که برنامه نویس هستند میتونن درخواست بدن به این صورت که 1 سال باید در یک کارخونه کار کنن که هیچ ربطی به کارشون نداره.
تا حالا کسی به این صورت مهاجرت کرده
من خیلی نگرانم Sad

Bebakhshid mitonam esme vakile shomaro bedonam
به قانون سايت احترام بزاريد و فارسی تايپ کنيد
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان لطفا پاسخ بدید کسی از طریق eb3 وارد امریکا شده است .لطفا شرایط را هم بگید مرسی
پاسخ
سلام شرمنده من خیلی سوال در این زمینه دارم برای eb3 اقدام کردم و وکیل گرفتم می تونم در ایمیلی سوالام را بپرسم ممنون
پاسخ
سلام شرمنده من خیلی سوال در این زمینه دارم برای eb3 اقدام کردم و وکیل گرفتم می تونم در ایمیلی سوالام را بپرسم ممنون
پاسخ
(2014-12-07 ساعت 11:24)VAHIDEH1362 نوشته:  سلام شرمنده من خیلی سوال در این زمینه دارم برای eb3 اقدام کردم و وکیل گرفتم می تونم در ایمیلی سوالام را بپرسم ممنون

نگران نباشید این روش در ایران تازگی داره اما خیلی وقت هست که ازین طریق نیروهای کاری از کشورهای دیگه وارد آمریکا شدند.
شما حتی اگر کسیو در آمریکا دارید که میتونه بهتون شغلی بده و حقوقتون رو تامین کنه میتونید از طریق ایشون اقدام کنید و میشه همون روش eb3
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، ایمان کریم پور
(2014-09-30 ساعت 13:45)ستایش89 نوشته:  با سلام برای من یک ایمیل اموه راجع به eb3میخواستم بدونم من از این موسسه می توانم اقدام کنم من عین ایمیل رو براتون می نویسم (شما امکان مهاجرت به آمریکا را دارید . لطفا توجه داشته باشید که کل پروسه اخذ ویزا و گرین کارت آمریکا پس از عقد قرارداد حدود یک تا دوسال میباشد و شما پس از ورود به آمریکا در خط تولید یک کارخانه مواد غذایی به مدت یکسال کار کنید و حقوق هم دریافت خواهید کرد.برنامه فوق تحت نام (ای بی ٣) از طرف اداره مهاجرت آمریکا ارائه میگردد و کل هزینه این برنامه ٥٠ هزار دلار است در طی این مدت در ٤ مرحله و متناسب با پیشرفت کار دریافت میگردد. در صورت داشتن شرایط و آمادگی کار و پرداخت این هزینه و نیز ظرفیت محدود لطفا بفرمایید که وقت مشاوره تلفنی برای شما منظور گردد. در ضمن میتوانید سوال خود را از طریق ایمیل هم بفرمائید).

سلام
چنین روشی وجود داره و منم ازین طریق اقدام کردم. منتها باید بدونید که ایمیل از منبع موثقی بدستتون رسیده یا نه، چون متن ایمیل حالت تبلیغاتی داره و این روش تقریبا" شرایط خاصی رو نمی طلبه .
پاسخ
(2013-10-16 ساعت 23:50)zahrar نوشته:  حتما بايستي visa screen رو بگيري كه نباز به CGFNS و IELTS 6.5SPEAKING 7 داره.بعد با يك كمپاني قرارداد ميبندي و ديگه بقيه كارها با كمپانيه ولي حتما RN ميخواهد.

دوستان كسي ميدونه هزينه رفتن براي مصاحبه چقدره؟بخصوص هزينه سفارت؟پرستارم و نوامبر مصاحبه دارم.
سلام زهرا خانم من 2 ماه پیش رفتم برای مصاحبه ابو ظبی و نفر اول بودم، بعد با همسرم و پسرم رفتم توی اطاق مصاحبه و بعد آقای استیو با من و شوهرم مصاحبه کرد و مدارک رو ورق زد (300برگ) بود بعد یه نگاهی به من و همسرم کرد از همسرم پرسید سربازی رفتی و همسرم گفت نه خریدم بعد به ما گفت مدارکتون کامله ولی باید administrator process بشید برید 2 تا 3 ماه دیگه سایت رو چک کنید و بعد پاساتون رو بفرستید و ویزا بگیرید. من میخواستم بدونم شما تو چه مرحله ای هستید ایا واقعا همهچی درست میشه یا نا که 7 سال منتظر موندین باید7 سال دیگه هم منتظر باشین یا نه
مرسی از همه چیز
کتی
پاسخ
سلام منم 2 ماه پیش تو ابوظبی مصاحبه داشتم با شوهرم و پسرم پروتده ما 300 صفحه بود ورق زد گفت کامله فقط باید addministrstor proccess بشیم بعد گفت 2 تا 3 ماه دیگه سایت رو چک کنین بعد پاسارو بفرستیم و ویزا رو بگیریم للان 2 ماه گزشته و تو سایت هیچ خبری نیست.
میخواستم ببینم چقدر تول میکشه که جواب تو سایت بیاد و اگر دیرتر از 3 ماه بشه آیا باید دوباره آزمایش پزشکی بدیم یا نه؟ چون آزمایش 6 ماه اعتبار داره
پاسخ
(2014-01-04 ساعت 00:40)securesm3 نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 17:47)Apple.com نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 16:57)zahrar نوشته:  سلام.من 10 nov مصاحبه دارم ابوظبی.میشه بگین هزینه ها چقدره.زوج و یک بچه.پرستار

سلام دوست عزيز
ممكن است در مورد مصاحبه تون برامون بگين . اميدوارم همه چي خوب پيش رفته باشه .

سلام به همه دوستان
دوستان عزیز PD من NOV2009 بود و حدود ۲/۵ ماه پیش به من EMAIL زدند که کارنت شدم. بعد از اون حدود یک ماه طول کشید تا تاریخ مصاحبه اعلام شد.21 DEC وقت مصاحبه بود که من چند روز قبلش برای MEDICAL رفتم و تو مصاحبه هم هیچ چیز خاصی ن‍پرسید فقط اگه مدارکتون کامل باشه میپرسه که چه کاری میکنی و وظیفت تو جایی که تا الان کار میکردی چی بوده؟ همین...بعدهم به من گفت مدارکت کامله و فقط ما باید ADMINISTRATIVE PROCESS انجام بدیم.... که هنوز منتظرم بهم خبر بدن..... فقط مدارکتون حتما کامل باشه..مخصوصا اصل شنلسنامه و کارت پایان خدمت و ...
سلام منم 2 ماه پیش تو ابوظبی مصاحبه داشتم با شوهرم و پسرم پروتده ما 300 صفحه بود ورق زد گفت کامله فقط باید addministrstor proccess بشیم بعد گفت 2 تا 3 ماه دیگه سایت رو چک کنین بعد پاسارو بفرستیم و ویزا رو بگیریم للان 2 ماه گزشته و تو سایت هیچ خبری نیست.
میخواستم ببینم چقدر تول میکشه که جواب تو سایت بیاد و اگر دیرتر از 3 ماه بشه آیا باید دوباره آزمایش پزشکی بدیم یا نه؟ چون آزمایش 6 ماه اعتبار داره
(2013-10-13 ساعت 16:57)zahrar نوشته:  سلام.من 10 nov مصاحبه دارم ابوظبی.میشه بگین هزینه ها چقدره.زوج و یک بچه.پرستار

سلام دوست عزيز

سلام به همه دوستان
دوستان عزیز PD من NOV2009 بود و حدود ۲/۵ ماه پیش به من EMAIL زدند که کارنت شدم. بعد از اون حدود یک ماه طول کشید تا تاریخ مصاحبه اعلام شد.21 DEC وقت مصاحبه بود که من چند روز قبلش برای MEDICAL رفتم و تو مصاحبه هم هیچ چیز خاصی ن‍پرسید فقط اگه مدارکتون کامل باشه میپرسه که چه کاری میکنی و وظیفت تو جایی که تا الان کار میکردی چی بوده؟ همین...بعدهم به من گفت مدارکت کامله و فقط ما باید ADMINISTRATIVE PROCESS انجام بدیم.... که هنوز منتظرم بهم خبر بدن..... فقط مدارکتون حتما کامل باشه..مخصوصا اصل شنلسنامه و کارت پایان خدمت و ...

سلام دوست عزيز

سلام به همه دوستان
پاسخ
سلام من به تازگی به یک موسسه ایمیل زدم و آقای زاهدانی وکیل این شرکت به من اطلاعاتی دادن درباره این ویزا که به ظاهر شدنیه.
اما می خواستم بدونم چطور میشه درباره اعتبار وکالت ایشون تحقیق کرد. ایشون امریکا هستن
ممنون میشم اطلاعاتی دارید بگید به من و اینکه چه ایالتی رو پیشنهاد می کنید
پاسخ
(2015-01-07 ساعت 17:35)samas2718 نوشته:  سلام من به تازگی به یک موسسه ایمیل زدم و آقای زاهدانی وکیل این شرکت به من اطلاعاتی دادن درباره این ویزا که به ظاهر شدنیه.
اما می خواستم بدونم چطور میشه درباره اعتبار وکالت ایشون تحقیق کرد. ایشون آمریکا هستن
ممنون میشم اطلاعاتی دارید بگید به من و اینکه چه ایالتی رو پیشنهاد می کنید

ایشون چه ایالت هایی رو با چه کارهایی به شما پیشنهاد کردن? من فکر نمیکنم به این راحتی باشه که هرجا ما انتخاب کردیمم کار باشه، من خودم وقتی اقدام کردم فقط دوتا انتخاب داشتم
پاسخ
دوستان سلام. من بعد از کلی تحقیق از طریق یکی از دفاتر از این طریق اقدام کردم. اگر سوالی دارد بنده در خدمت هستم
پاسخ
سلام آرمان جان ممنون میشم اگه اطلاعاتی راجع به سوالم داری بهم بدی....
سوال من اینه که اگه کسی دارای مدارک تحصیلی مثلا فوق لیسانس it باشه میتونه ازین طریق اقدام کنه؟
چه مدت طول میکشه که متقاضی موفق به اخذ گرین کارت بشه؟
و اگر فردی که دارای مدرک ذکر شده باشه...پس از یک سال کار در (فست فود و اینور انور و همون جاهایی که گفته شده ) میتونه از کار در اون جا انصراف بده و بدون هیچ مشکلی برای گرین کارت بره و در تخصص اصلیش شروع به فعالیت کنه؟
پاسخ
سلام امید عزیز

من مدتها روی این مطلب تحقیق کردم. حتی دوستانی در امریکا داشتم که مستقیما از اداره مهاجرت انجا پیگیری و تحقیق کردن. خود من مدرکم مهندسی برق است و از این روش اقدام کردم. مطمئن باش که میتونی از این روش اقدام کنی. روش مطمئنی هاست. بر اساس آخرین گزارش سازمان مهاجرت حدود ١ سال و نیم طول میکشه. ١٠٠% بعد از یک سال امکان ترک کار و آغاز یک کار جدید و تخصصی وجود داره. ظاهر ظرفیت این روش محدود است اگر قصد اقدام داری زمان را از دست نده. اگر هم اطلاعات بیشتری لازم داشتی بفرماید.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، مریم49

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان