کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
انشاا... مسافر های باقیمانده هم کارنت بشن و به سلامتی بقیه کارهاشونم انجام بشه همه موفق باشید ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: mehdi110 ، shaso ، payam62 ، rezagh ، Hoormazd ، گل نهال ، tajhizgaran ، oghs ، vmware ، farshadsh ، amiz.abdollah ، shatsi ، zina s ، Hedieh20 ، Saeedv13 ، lilac
[عکس: 4bo9e0nw6b3kwvumws8.jpg]
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
اخي ...
چه حس خوبي دارم كه اين تاپيك ميخواد بسته ميشه Big Grin
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، DIVE ، oghs ، itsmasoud ، Chosey ، ani_sheiton ، vmware ، farshadsh ، Saeedv13 ، گل نهال ، payam62 ، zina s ، Hedieh20 ، amir82 ، پدی ، lilac
فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏سه‏ ‏روز‏ ‏مانده‏ ‏..............

(2013-06-07 ساعت 07:00)jazirehh نوشته:  اخي ...

جزیره‏ ‏فکر‏ ‏می‏ ‏کنی‏ ‏اگر‏ ‏امشب‏ ‏کسی‏ ‏زنگ‏ ‏بزنه‏ ‏به‏ ‏نتیجه‏ ‏ای‏ ‏میرسیم‏ ‏؟
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: DIVE ، oghs ، ani_sheiton ، jazirehh ، vmware ، farshadsh ، Saeedv13 ، گل نهال ، payam62 ، amiz.abdollah ، zina s ، Hedieh20 ، amir82 ، lilac
(2013-06-07 ساعت 07:18)tajhizgaran نوشته:  فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏سه‏ ‏روز‏ ‏مانده‏ ‏..............

جزیره‏ ‏فکر‏ ‏می‏ ‏کنی‏ ‏اگر‏ ‏امشب‏ ‏کسی‏ ‏زنگ‏ ‏بزنه‏ ‏به‏ ‏نتیجه‏ ‏ای‏ ‏میرسیم‏ ‏؟

امشب هم جواب ندن دیگه فردا حتما می گن
جوابش معلومه
All current دیگهBig Grin
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، jazirehh ، vmware ، tajhizgaran ، Hoormazd ، farshadsh ، Saeedv13 ، گل نهال ، rezagh ، payam62 ، shatsi ، zina s ، Hedieh20 ، amir82 ، پدی ، oghs ، lilac
(2013-06-07 ساعت 07:18)tajhizgaran نوشته:  فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏سه‏ ‏روز‏ ‏مانده‏ ‏..............

2 روز قبل از اینکه ویزا بولتن بیاد، اگه تلفن بزنین بهتون می گن.
البته اگر یک نفر که میس بالاتر از بقیه است، زنگ بزنه و بپرسه که " آیا من کارنت شدم این ماه ؟ " اینطوری خیلی خوبه و احتمالاً جواب می دن Smile
ولی نگران نباشین، این ماه همگی کارنت خواهند شد ... Wink
تشکر کنندگان: vmware ، mani.iht ، tajhizgaran ، farshadsh ، Saeedv13 ، گل نهال ، payam62 ، zina s ، Hedieh20 ، amir82 ، oghs ، lilac
(2013-06-07 ساعت 10:28)jazirehh نوشته:  

البته اگر یک نفر که میس بالاتر از بقیه است، زنگ بزنه و بپرسه که " آیا من کارنت شدم این ماه ؟ " اینطوری خیلی خوبه و احتمالاً جواب می دن Smile

از دوستان کیس بالایی :

چه کسی داوطلب میشه امشب زنگ بزنه چون تا دوشنبه تعطیله دیگه .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، payam62 ، elmira_fa ، shatsi ، Chosey ، zina s ، Hedieh20 ، amir82 ، oghs ، mani.iht ، lilac
(2013-06-07 ساعت 10:28)jazirehh نوشته:  

آقا اگه لطف کردین زنگ زدین بگین 10650 کارنت میشه یا نه ؟؟؟؟
من با خودم عهد کردم که زنگ نزنم Big Grin
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، payam62 ، rezagh ، mohssen ، amiz.abdollah ، amir82 ، Hedieh20 ، tajhizgaran ، oghs ، lilac
گاهی خلوت دوست را به هم بریز
تابداند که تنها نیست
این مرام ماست
که در وجود دوست
خانه ای داشته باشیم
حتی به مساحت یک یاد...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، rezagh ، mohssen ، amiz.abdollah ، zina s ، Hedieh20 ، tajhizgaran ، oghs ، mani.iht ، lilac
بـــــــــــــــــــــــــــــــله ، و بدینسان میرسیم به آخرین آخر هفته از انتظار 2013 ایها Big Grin
یعنی فقط منتظرم این پایین ، گوشه ی سمت راست تاپیک نوشته شده باشه : قفل شده Big Grin
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
دوستان محترم : ( بخصوص جزیره عزیز )

لطفاً شماره ای که باید به اونجا برای اعلام کارنتی زنگ زد رو میدین ؟
من میخوام زنگ بزنم و فرار کنم .Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: payam62 ، Hedieh20 ، farshadsh ، jazirehh ، oghs ، Chosey ، گل نهال ، lilac ، sadeghi897 ، elmira_fa
اگه زنگ زدی فرار نکن.مثل مرد وایسا اگه جواب دادن بعد فرار کن
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: shimoda ، payam62 ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، farshadsh ، jazirehh ، oghs ، mahsa3017 ، amir82 ، گل نهال ، lilac ، sadeghi897 ، elmira_fa
(2013-06-07 ساعت 20:29)پدی نوشته:  اگه زنگ زدی فرار نکن.مثل مرد وایسا اگه جواب دادن بعد فرار کن

شماره‏ ‏ندارم‏ ‏.‏ ‏شماره‏ ‏بدین‏ ‏زنگ‏ ‏بزنم‏ ‏.
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، jazirehh ، oghs ، amir82 ، گل نهال ، sadeghi897 ، elmira_fa
(2013-06-07 ساعت 21:05)tajhizgaran نوشته:  
(2013-06-07 ساعت 20:29)پدی نوشته:  اگه زنگ زدی فرار نکن.مثل مرد وایسا اگه جواب دادن بعد فرار کن

شماره‏ ‏ندارم‏ ‏.‏ ‏شماره‏ ‏بدین‏ ‏زنگ‏ ‏بزنم‏ ‏.
The Kentucky Consular Center telephone number is 606-526-7500 (7:30am until
4:00pm EST)
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh ، jazirehh ، oghs ، n51 ، amir82 ، گل نهال ، lilac ، sadeghi897 ، nika
(2013-06-07 ساعت 19:32)tajhizgaran نوشته:  دوستان محترم : ( بخصوص جزیره عزیز )

لطفاً شماره ای که باید به اونجا برای اعلام کارنتی زنگ زد رو میدین ؟
من میخوام زنگ بزنم و فرار کنم .Big GrinBig Grin

شما که حتما کارنت میشی Big Grin
از نظر من بزار یکی از دوستانی که شماره کیسش بالاتر هستش، تماس بگیره ... اون طوری خیال همگی راحت تر میشه ! چون اگه یه کیس بالائی کارنت شده باشه، قطعا سایرین هم کارنت شدن Smile
موفق باشین ...
تشکر کنندگان: oghs ، payam62 ، rezagh ، amir82 ، lilac ، sadeghi897 ، farshadsh ، tajhizgaran ، nika

کاربران در حال بازدید این موضوع: