کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
دوستای گلم من نمایشگاه بین المللی تهرانم با این تجهیزات افتضاحش هی میام ببینم چه خبره بابا آل کارنت بشید برید دیگه...
چجوریم...Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: payam62 ، mahsa3017 ، rezagh ، n51 ، amir82 ، گل نهال ، sadeghi897 ، elmira_fa ، farshadsh ، tajhizgaran ، nika
[عکس: rtrhgt89eld6suhwayx.jpg]
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sadeghi897 ، DIVE ، Hedieh20 ، elmira_fa ، farshadsh ، mehdi110 ، tajhizgaran ، payam62 ، amir82 ، گل نهال ، majid194
ASIA CURRENT

تبریک میگم به همه دوستان بالاخره all current اومد و همه بچه ها کارنت شدن .

خوشحالم اولین کسی هستم که این خبر خوب رو میگم

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا به افتخار همتون
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
ALL current

Big GrinBig Grin
تبریک می گم دوستان
اینم از این تاپیک
باید ببینیم کی تاپیک کلیرنس بسته می شه
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
به همه دوستان تبریک میگم . نخ سوزن به هدیه خانم
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
خیلی خیلی مبارکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه

هـــــــــــــــــــــــووووووووووووووررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هورا هورا هورااااااا!!!!!!!!!!!!!

واااااااااااااای که چقدر حس خوبیه!، واااااااااااااااااااای که چقدر خوشحااااالمSmile

دیگه باید اعتراف کنم که این دو هفته آخر حال خیلی بدی بود تا هممون کارنت بشیم، و امروز با تمام وجوووود برای همه خوشحالمBig GrinSmile،
ممنونم از همه دوستانی که ما رو تاا لحظه آخر تنها نذاشتن و به ما سر می زدند، بی نهایت ازتون ممنونم.
حالا دیگه کم کم بچه ها بیاااااااین کر کره رو بدند پاااااااایین و عمو سعید و امیر مهاجر قفلاش و بزنن.Big GrinBig Grin
البته بهتره شاید نا مه هامون بیاااد بعدWink

این رو برای سال های بعد اعلام می کنم:

امروز شنبه 18 خرداد ماه 1391 مصادف با 8 june ، در نهایت همه بچه های اعلام شده سری دوم برندگان لاتاری کاااااااااااااااارنت شدند،
باشد که رستگار شویمBig GrinCool
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
i am done
Monday i will go
all current
Thanks All
D
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
(2013-06-08 ساعت 07:16)fire dragon نوشته:  به همه دوستان تبریک میگم . نخ سوزن به هدیه خانم
آهرین Tongue
خیلی دلم واست تنگیده Big Grin
منم به همه تبریک می گم Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، jazirehh ، farshadsh ، mehdi110 ، fire dragon ، tajhizgaran ، DIVE ، Chosey ، lilac ، Saeedv13 ، payam62 ، amir82
من دیشب ساعت 1 از مسافرت برگشتم خونه چک کردم ولی هنوز اعلام نکرده بودن الان که اومدم سرکار و طبق معمول اول مهاجر سرا رو چک کردم بعد بولتن ویزا رو..و از dive عزیز ممنون که تا پستشو خوندم از شادی نمی دونستم چی کار کنم...خیلی خوشحالم...
بچه ها به همه تبریک میگم... و برای همه کلی آرزو ی موفقیت دارم و می دونم که همه مون تو این راه به اون چیزی که برامون خوبه میرسیم نگران هیچی نباشیم و شجاعانه و بدون ترس ادامه بدیم.. شاد باشیــــــــــــــــــــــــــد و خنده رو لباتون باشه...Smile
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •
تشکر کنندگان: jazirehh ، farshadsh ، Hedieh20 ، mohssen ، amiz.abdollah ، mehdi110 ، mlo ، nasim ، tajhizgaran ، Chosey ، lilac ، rezagh ، Saeedv13 ، DIVE ، payam62 ، spd-r ، soruosh ، mani.iht ، amir82 ، گل نهال
تبریک به همه دوستان عزیز
این هم از اولین تاپیک 2013 که به سرانجام رسید.
موفق و سربلند باشید
تشکر کنندگان: jazirehh ، farshadsh ، elmira_fa ، Hedieh20 ، mohssen ، mehdi110 ، nasim ، tajhizgaran ، Chosey ، lilac ، rezagh ، Saeedv13 ، DIVE ، payam62 ، spd-r ، soruosh ، amir82
حکایت دوستان و ما
حکایت برکه است و ماه
دور از هم اما در دل هم....................................................................................................................

تبریکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: elmira_fa ، Hedieh20 ، mohssen ، amiz.abdollah ، mehdi110 ، tajhizgaran ، Chosey ، lilac ، rezagh ، Saeedv13 ، payam62 ، spd-r ، soruosh ، amir82 ، گل نهال
خوشبخت باشید دوستای خوبم... این یه دستوره!!!!!!
دلم برای همتون تنگ می شه.........
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: elmira_fa ، mohssen ، Hedieh20 ، amiz.abdollah ، mehdi110 ، nasim ، tajhizgaran ، Chosey ، lilac ، Saeedv13 ، payam62 ، spd-r ، soruosh ، amir82
اینم از بلیط تائید بلیط مسافرهای 2013 ...
اینم از پایان نگرانی های هم قطاریهای ما Smile
مبارک همتون باشه ..............................

حالا دیگه با خیال راحت میرم پی مصاحبه Smile
خیلی خوشحالم ...

ولی از همه بیشتر برای سایه 20 عزیز Smile دختر پر تحمل 2013 که همه دوستاش و راهی مصاحبه کرد و خودش آخرین نفر منتظر مصاحبه بود خوشحالم Smile
تبریک می گم بهت خانم ، امیدوارم هورای ویزا رو برات بکشیم هر چه زودتر ...

باز هم مبارک باشه ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
برای همه مبارک امیدوارم یه روز همه تو تاپیک اولین سفر دور هم جمع بشیم و اونجا از خاطرات و هیجانات 2013 حرف بزنیم .برای همه دوستان کیس بالایی هم هوراااا میکشیم که این استرس کارنت شدن نشدن براشون به پایان رسید و باید اماده بشن برای مصاحبه .
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: farshadsh ، mohssen ، Hedieh20 ، elmira_fa ، amiz.abdollah ، mehdi110 ، tajhizgaran ، Chosey ، lilac ، rezagh ، Saeedv13 ، payam62 ، spd-r ، soruosh ، amir82

کاربران در حال بازدید این موضوع: