آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

بر ما چه گذشت، چه می گذرد؟
(2016-02-26 ساعت 03:18)قرباني ‎pid='695610 نوشته:  
-----------------------------------

سلام بسيار زياد ممنونم از ابراز همدردي شما
راستش  وضعيت الان من خيلي غير قابل تصورتر از اوني كه بشه اينجا نوشت
دقيقا تو وضعيت روحي نامناسبي هستم
و دقيقا تك به تك آدمايي كه دورم هستن تا مغز و استخونم تو مخم هستن
بدتر از همه اين كه خودم كلا روحيه امو باختم
اما ممنون از وقتي كه براي من گذاشتين تا اين متن پر محتوا رو برام بفرستين

الهي هرچي زودتر با دل شاد راهي خونه خودتون شين

الهي همه مهاحرسرايي ها بهترين هارو دنبال كنند

سلام دوست عزیز امیدوارم خیلی زود خبر خوشحال کننده بهتون بدن. شما فرمودین که هیچ مشکلی توی مصاحبتون نبوده ولی تو امضاتون نوشتین که پرینت از تماسها و چتهاتون با همسرتون رو همراه نبرده بودین برای مصاحبه . درسته؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-09-22 ساعت 12:44)ziziii نوشته:  
مژگان و اینانا جون خیلی خوشحالم از اینکه خوشحالیه شمارو میبینم. چون انگار یجورایی اینده من هستین. منم نامزدم آمریکایی هستن و منتظر پروسه اپروو شدن و... هستم. وقتی خوشحالیه شمارو میبینم ناخوداگاه شاد میشم چون منو نامزدم هم واقعا عاشق هم هستیم و لحظه شماری میکنیم که هرچی زودتر این روزا سپری شه و بتونیم مثل شما شادی رو با تمام وجود حس کنیم. براتون آرزوی خوشبختی و شادی روزافزون دارم  Rolleyes

ممنونم ‎ziziii‎ جان   ‎Shy‎   خیلی براتون خوشحالم   ‎Smile‎    همونطور که مژگان جون گفتند , به امید خدا , مراحل کار شما هم  به زودی و خوبی و خوشی انجام میشه و به هم میپیوندین   ‎Wink‎   کاملا حست رو درک میکنم ! من هم از شنیدن خوشحالی شما و هر کدوم از دوستان مهاجر سرا  شاد میشم . چه حس خوبیه که میتونیم برای هم الهام بخش و قوت قلب باشیم   ‎Rolleyes‎   براتون آرزوی عشق جاودان دارم  ,سالیان سال در کنار همسر عزیزت  : ‎Shy‎  تمام این دوری ها و سختی انتظار ها, با اینکه خون به جگر آدم میکنه , ولی خودش کمک میکنه که قدر هم دیگر و لحظه لحظه ی  با هم بودن رو بیشتر بدونیم و برای هم ارزش بیشتری قائل بشیم , که خودش خیلی مهمه   ‎Rolleyes‎   همه چیز خیره ‎....‎
‎CR1/IR1‎
ارسال مدارک  April ‎11th 2014 :‎
شماره رسید ‎April 14th 2014 :‎
Sept ‎8th 2014: Approved‎
‎October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number‎
آنکارا  
‎: May 15th‎  رسیدن مدارک به ‎NVC‎
‎: June 19th‎  تکمیل پرونده
‎Interview : Finally !‎   ‎Smile‎  April11th ‎2016‎
مقصد :  Oklahoma ‎City‎
️ویزا یک ضرب ‎( Oh i couldn't wait to get to write this line )‎
ورود به آمریکا ‎May17th 2016 :‎
June ‎21st 2016 : Green Card‎ و تغییر کتگوری به ‎IR1‎
And They Lived Happily Ever After ..... Rolleyes
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Pargosha ، ziziii
(2016-09-23 ساعت 19:32)inanna نوشته:  
(2016-09-22 ساعت 12:44)ziziii ‎pid='724995 نوشته:  
مژگان و اینانا جون خیلی خوشحالم از اینکه خوشحالیه شمارو میبینم. چون انگار یجورایی اینده من هستین. منم نامزدم آمریکایی هستن و منتظر پروسه اپروو شدن و... هستم. وقتی خوشحالیه شمارو میبینم ناخوداگاه شاد میشم چون منو نامزدم هم واقعا عاشق هم هستیم و لحظه شماری میکنیم که هرچی زودتر این روزا سپری شه و بتونیم مثل شما شادی رو با تمام وجود حس کنیم. براتون آرزوی خوشبختی و شادی روزافزون دارم  Rolleyes

ممنونم ‎ziziii‎ جان   ‎Shy‎   خیلی براتون خوشحالم   ‎Smile‎    همونطور که مژگان جون گفتند , به امید خدا , مراحل کار شما هم  به زودی و خوبی و خوشی انجام میشه و به هم میپیوندین   ‎Wink‎   کاملا حست رو درک میکنم ! من هم از شنیدن خوشحالی شما و هر کدوم از دوستان مهاجر سرا  شاد میشم . چه حس خوبیه که میتونیم برای هم الهام بخش و قوت قلب باشیم   ‎Rolleyes‎   براتون آرزوی عشق جاودان دارم  ,سالیان سال در کنار همسر عزیزت  : ‎Shy‎  تمام این دوری ها و سختی انتظار ها, با اینکه خون به جگر آدم میکنه , ولی خودش کمک میکنه که قدر هم دیگر و لحظه لحظه ی  با هم بودن رو بیشتر بدونیم و برای هم ارزش بیشتری قائل بشیم , که خودش خیلی مهمه   ‎Rolleyes‎   همه چیز خیره ‎....‎

‎kheily mamnoon dooste khoobam, bale hagh ba shomast, en rooza ke vaghean sakhte vali age ba yek dide dige behesh negah konim ke en akharin roozaye budan dar khuneye pedari hast va ye ruz dar ayande delemun baraye khanevade va khunamun va hatta otaghemun tang mishe , az en forsate boodan dar kenareshun bishtar estefade mikonim va be jaye stress say mikonim azash lezzat bebarim. Rolleyes
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mani_badb0y

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان