کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۲
(2011-09-15 ساعت 20:34)SH1A2R3 نوشته:  دوست عزیز با توجه به اینکه از بین 4460نفر قبولی فقط 3500نفر شانس ویزا گرفتن دارن قطعا حدود 900نفر نمیتونن موفق به زیارت ویزا بشن.پس سعی کنین به خودتون زیاد فشار نیارین.چون اگه خدایی ناکرده جز 900 نفر باشین ضربه وارده به روح و روان و جسمتون غیر قابل جبران خواهد بود.پس سعی کنیم در کمال ارامش و با توکل به اونی که ما رو از بین 20 میلیون نفر انتخاب کردهزندگیمون رو هم بکنیم.من مطمعنم اگه ما خونسرد باشیم ویزا خودش مییاد پیشمون.میگین نه؟؟؟؟؟خوب امتحان کنین.

سلام خدمت دوستان
من هم با نظر این دوست عزیز موافقم
الان حسابی بچسبید به خوندن زبان که بیشترین چیزی که اونجا به کمکتون میاد همین زبانه.
توکلتون به خدا باشه که بتونید با آرامش این پروسه طولانی رو ایشالا تا زمان دریافت ویزا به خوبی دنبال کنید و هی فکرتون رو از همین حالا درگیر این بحث کلیرنس نکنید.
بچه ها خدا خیلی خیلی بزرگه .
شاد و پیروز باشید
شماره کیس: 2012As054XXX
رویت قبولی:16july
ارسال فرمهای اولیه:27july2011 DHL
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس:7aprill
مصاحبه:20june امیدواریم یکضربSadنتیجه آبی شد.
دریافت کلیرنس:31july
دریافت ویزا:15August
ورودبه آمریکا:
دریافت گرین کارت[/u]:
http://mohajersara.com/thread-5157.html
تشکر کنندگان: behzad7 ، SH1A2R3 ، tamanna ، pariya2
سلام به بچه های گل 2012 و با ارزوی موفقیت همه شما دوستان.اگه جدول 2011 رو نگاه کنیم به این نتیجه میرسیم که بیشتر کلیر نشده های فعلی سابقه سربازی در سپاه رو دارن و اصلا تحصیلات براشون مهم نیست.و همینطور کیس های پایین درسته که زودتر کارنت شدن ولی کلیرنس طولانیتری داشتن در عوض اونهایی که کیس های بالایی داشتن درسته که تا کارنت بشن کلی استرس کشیدن ولی در عوض اکثرا یا یکضرب ویزا گرفتن یا با فاصله خیلی کم .
در هر حال استرس جز لاینفک این پروسه هست یا برای کارنت شدن یا اومدن کلیرنس.پس زیاد فرقی نمیکنه کسی بالا باشی یا پایین.
با ارزوی موفقیت برای تک تک دوستان مهاجرسرایی و ارزوی دریافت ویزا برای همه سال دیگه این موقع.Big Grin
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: ali.narooei ، Serendipity ، tamanna ، 3rip ، shawn ، pariya2 ، گل نهال
سلام بر دوستان
من سوالي دارم كه ذهنم رو حسابي مشغول به خودش كرده . و واقعا ازش ميترسم
اونم اينه كه من با استفاده از بسيجي فعال تقريبا 8 ماه كسر از خدمت گرفتم
خدمتم هم تو نيرو هوايي ارتش بوده. سفر خارجي نداشتم و مدركم هم فوق ليسانسه. ميدونم كه صد در صد چك ميشم.
ميخوام بدونم چقدر ممكنه كه خداي ناكرده كارت قرمز بگيرم
از بچه هاي سالهاي قبل كسي رو ميشناسيد كه شرايط منو داشته باشه؟
مرسي
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-09-26 ساعت 10:33)SH1A2R3 نوشته:  سلام به بچه های گل 2012 و با ارزوی موفقیت همه شما دوستان.اگه جدول 2011 رو نگاه کنیم به این نتیجه میرسیم که بیشتر کلیر نشده های فعلی سابقه سربازی در سپاه رو دارن و اصلا تحصیلات براشون مهم نیست.و همینطور کیس های پایین درسته که زودتر کارنت شدن ولی کلیرنس طولانیتری داشتن در عوض اونهایی که کیس های بالایی داشتن درسته که تا کارنت بشن کلی استرس کشیدن ولی در عوض اکثرا یا یکضرب ویزا گرفتن یا با فاصله خیلی کم .
در هر حال استرس جز لاینفک این پروسه هست یا برای کارنت شدن یا اومدن کلیرنس.پس زیاد فرقی نمیکنه کسی بالا باشی یا پایین.
با ارزوی موفقیت برای تک تک دوستان مهاجرسرایی و ارزوی دریافت ویزا برای همه سال دیگه این موقع.Big Grin

در اصلاح حرف دوست عزیزمون باید بگم کسایی‌ که فقط سربازی سِ پ ا ه بودن دلیل بر ویزا نگرفتنشون نیست ،اکثریت اینها سِ پ ا ه بودن و شغل دولتی هم داشتن علاوه بر این اکثریت اونها رشته‌های خاص مثل پزشکی‌ و کامپیوتر که جزو رشته‌های حساس هست رو خوندن(مثلا س پ ا ه +کامپیوتر = ارتش سایبری Big Grin شوخی بود) ،فامیلی خیلی‌ ازاون دوستان مثل دکتر محمودی عزیز فامیلی عام هست.پس فقط سِ پ ا ه بودن دلیل نمی‌شه .Cool
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: behzad7 ، SH1A2R3 ، tamanna ، honey62
(2011-09-26 ساعت 16:19)outlaw نوشته:  
(2011-09-26 ساعت 10:33)SH1A2R3 نوشته:  سلام به بچه های گل 2012 و با ارزوی موفقیت همه شما دوستان.اگه جدول 2011 رو نگاه کنیم به این نتیجه میرسیم که بیشتر کلیر نشده های فعلی سابقه سربازی در سپاه رو دارن و اصلا تحصیلات براشون مهم نیست.و همینطور کیس های پایین درسته که زودتر کارنت شدن ولی کلیرنس طولانیتری داشتن در عوض اونهایی که کیس های بالایی داشتن درسته که تا کارنت بشن کلی استرس کشیدن ولی در عوض اکثرا یا یکضرب ویزا گرفتن یا با فاصله خیلی کم .

در اصلاح حرف دوست عزیزمون باید بگم کسایی‌ که فقط سربازی سِ پ ا ه بودن دلیل بر ویزا نگرفتنشون نیست ،اکثریت اینها سِ پ ا ه بودن و شغل دولتی هم داشتن علاوه بر این اکثریت اونها رشته‌های خاص مثل پزشکی‌ و کامپیوتر که جزو رشته‌های حساس هست رو خوندن(مثلا س پ ا ه +کامپیوتر = ارتش سایبری Big Grin شوخی بود) ،فامیلی خیلی‌ ازاون دوستان مثل دکتر محمودی عزیز فامیلی عام هست.پس فقط سِ پ ا ه بودن دلیل نمی‌شه .Cool
اگه دقت میکردین دوست عزیز منم نگفتم که دلیل 100 درصده گفتم اکثر اونهایی که کلیر نشدن س پ ا ه بودن میگی نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه نگاهی به جدول 2011 بکن.
لطفا موقع خوندن کلماتی که نوشته میشه با دقت بخونین.

2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: outlaw ، tamanna
(2011-09-26 ساعت 16:29)SH1A2R3 نوشته:  
(2011-09-26 ساعت 16:19)outlaw نوشته:  

اگه دقت میکردین دوست عزیز منم نگفتم که دلیل 100 درصده گفتم اکثر اونهایی که کلیر نشدن س پ ا ه بودن میگی نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه نگاهی به جدول 2011 بکن.
لطفا موقع خوندن کلماتی که نوشته میشه با دقت بخونین.

آره منم خوب دفت کردم چی نوشتین Wink چون فقط نوشته بودبن سپاه بودن و تحصیلات براشون مهم نیست گفتم که فقط این نیست .
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: behzad7 ، SH1A2R3 ، ali.narooei ، tamanna ، faranak.n ، pariya2
سلام دوستان خوب ونگرانم
میدونم واقعا میدونم چی میکشید خیلی انتظار بدی است ولی خوب نگران نباشید همتون کلیر میشید من از برندگان 2010 هستم راستش هم جبهه داشتم (6ماه) و هم سربازی سپاه داشتم و کلیرنس من 100 روز طول کشید.تا جای که یادم هست تمام بچه ها کلیر شدن و فقط چندتای به علت بالا بودن کیس نامبرهاشون بود که به پایان سپتامبر خورد.
کیس:2010AS000135xxx
دریافت نامه قبولی:June-10-2009
Ankara-Turkey
ارسال فرمهای سری اول: JUNE-29-2009
کارنت شدن کیس2010/03/08
دریافت نامه دوم : اوایل2010 ماه May
مصاحبه: 11may
دریافت کلیرنس:August 13, 2010
ورود به ایالات متحده: اوایل سپتامبر2010
جمع هزینه ها:حدودا 15000 دلار
تشکر کنندگان: behzad7 ، SH1A2R3 ، tamanna ، MPU ، shawn ، arman_m ، pariya2
دوستان گرامی
من و 3 نفر اعضای خانواده ام کیس خانوادگی بودیم و این پروسه حدود 8 سال طول کشید ولی در این مدت زندگی را به صورت عادی ادامه دادیم و هیچگونه استرسی بابت این موضوع به خود وارد ننموده بودیم تا اینکه در سال 2010 کیس ما کارنت شد ولی قبل از آن فرزندانم برای ادامه تحصیل از داشگاههای امریکا پذیرش با فوند گرفته و به آنجا رفته بودند و بعد از کارنت شدن کیس جهت گرفتن ویزای مهاجرتی به آنکارا آمدند.
منظور من از گفتن این داستان این است که:
1-زندگی بسیار زیباتر از آن است که نمی بایستی بابت هیچ مطلبی تعطیل شود
2-این یک قرعه کشی می باشد که در صورت ویزا کرفتن شما صاحب یک امتیاز شده اید در صورت برنده نشدن این هم یک اتفاق مثل تمام اتفاقات تلخ و شیرین که در طول زندگی پیش می آید ولی زندگی ادامه دارد.
3-قابل توجه جوانان با کمی زحمت کشیدن و درس خواندن می توانند به مقصد برسند
به امید موفقیت همه شما در طول زندگی چه با قرعه چه بدون قرعه
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، afshin4749 ، MPU ، shadin_n ، mtcanada ، kopol ، arman_m ، pariya2 ، DIVE
هوووووووووورراااااااااا

این هورا رو کشیدم تا اولین هورای سرخ بچه های 2012 به نام من ثبت شه Big Grin
امیدوارم امسال هم از این هوراهای قرمز زیاد ببینیم اینجا

این هورای من به عنوان اولین هوراااااا در تاریخ لاتاری 2012 ثبت میشه و بعد ها میایم سراغش و یادش میکنیم.
تشکر کنندگان: t.azimaie ، SH1A2R3 ، nilaaa ، mtcanada ، honey62 ، asxz ، pariya2 ، گل نهال ، Leila12020
(2011-09-29 ساعت 16:36)3rip نوشته:  هوووووووووورراااااااااا

این هورای من به عنوان اولین هوراااااا در تاریخ لاتاری 2012 ثبت میشه و بعد ها میایم سراغش و یادش میکنیم.

اون وقت بابته چیه این هورا؟
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
بادرودواحترام به همه عزیزان
چندتاسوال داشتم
۱-ایاتاریخ کارنت شدن راسفارت ایمیل میکنه؟ ایادربولتن سفارت یا سایت سفارت لینکی داردکه ان راچک کنیم؟ ممنون میشوم ادرس لینک رابگذارید.
۲-من درارسال فرم ها تاریخ عروسی راقیدکرده ام درصورتیکه تاریخ عقدیاهمان ثبت شده رسمی ایران چیزدیگر بوده . حالا آیا ایمیلی برای سفارت بزنم یاخیر؟ یادرزمان مصاحبه مدارک وتوضیحات رابدهم.
ممنون وسپاسگزارم
تشکر کنندگان:
(2011-09-29 ساعت 21:28)omidooo نوشته:  
(2011-09-29 ساعت 16:36)3rip نوشته:  هوووووووووورراااااااااا

اون وقت بابته چیه این هورا؟

هیچی. صرفا استارت هورااا های بعده
سلام به همگی من تا امروز به این تاپیک نیومده بودم اما این یک هفته هر روز کلیرنس بچه های 2011 رو خوندم و باهاشون خندیدم و گریه کردم...متاسفانه چند نفری به دلیل تموم شدن زمان لاتازی 2011 نتونستن ویزا بگیرن و دست خالی بر می گردن... این شد که گفتم بیام اینجا و بر خلاف نظر آقای افشین معتقدم که اتفاقا باید از همون روز اول به فکر آخرش که همون کلیرنس هست باشید چرا که این مساله چیزی نیست که بخواید باهاش احساسی برخورد کنیم و باید منطقی باشیم...همون طور که الان یک سری از دوستان 2011 نتونستن ویزا بگیرن و همین طور دوستای سال های قبل 2010،2009 ، پس باید از الان به این موضوع ها هم فکر کنید و خودتون رو آماده همه چیز بکنید...درسته که این واقعا بی عدالتیه که بعضی ها به خاطر کیس نامبر بالا کلیر نخوردن اما به هر حال چیزیه که هست و باید به همه ایم ها فکر کنیم و اگر خدایی نکرده به سرنوشت مشابهی با این دوستان مواجه شدیم بدونیم که چه جوری راهمون رو پیش بگیریم...به شما هم پیشنهاد می کنم بخونید اینن مطالب رو به من که خیلی کمک می کنه! البته اگه از این آدمایی هستید که نا امید می شید و زندگی رو به خودتون زهر می کنید نخونید....اممیدوارم سال دیگه این موقع با خوشحالی پرونده 2012 رو ببندیم
به امید او روز و روزهای خوب
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، 3rip ، oktay ، ali.narooei ، Ali Sepehr ، behzad7 ، cmbt ، majid89 ، MPU ، Edenbeast ، الی الی ، pariya2
(2011-09-30 ساعت 02:27)javad_2 نوشته:  
(2011-09-30 ساعت 01:52)ارچین نوشته:  بادرودواحترام به همه عزیزان
چندتاسوال داشتم
۱-ایاتاریخ کارنت شدن راسفارت ایمیل میکنه؟ ایادربولتن سفارت یا سایت سفارت لینکی داردکه ان راچک کنیم؟ ممنون میشوم ادرس لینک رابگذارید.
۲-من درارسال فرم ها تاریخ عروسی راقیدکرده ام درصورتیکه تاریخ عقدیاهمان ثبت شده رسمی ایران چیزدیگر بوده . حالا آیا ایمیلی برای سفارت بزنم یاخیر؟ یادرزمان مصاحبه مدارک وتوضیحات رابدهم.
ممنون وسپاسگزارم

سلام
برای فهمیدن ماه مصاحبه میری توی این سایت
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html
برای فهمیدن روز و زمان مصاحبه هم میتونی ایمیل بزنی به KCC و هم میتونی وقتی ماه مصاحبه رو در قسمت ویزا بولتین دیدی بری توی همون قسمت که چک کردی و متوجه شدی برنده شدی زمان و ساعت مصاحبه رو ببینیCool

البته کی سی سی هم ایمیل اتوماتیک میزنه که برید داخل همون سایتی که نتایج رو دیدید تا روز و ساعت مصاحبه رو ببینید.
تاریخ رویت قبولی در سایت: July 23 2012
کیس نامبر : ***8
ارسال فرمهای سری اول: August 2011
کنسولگری : Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: October 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: Sept 2011
تاریخ مصاحبه : November 2011
تاریخ کلیر شدن : January 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2012
دریافت گرین کارت : May 2012
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، الی الی ، arman_m
دردود دوباره بر بدون ویزاها-دیگه از عبارات جامانده استفاده نکنید و چرا جا مانده؟بلکه با تجربه ها-تجربه یک صبر بلند مدت که به نظر من آدم یکی از بهترین تجربه ها را که همون صبوری هست رو یاد میگیره.امکان داره در آینده مجبور بشیم تجربه صبرهایی بیشتر از این داشته باشیم و دوم اینکه واقعا خیری تو این کار هست یعنی مطئن هستم و میخام یک داستانی که تو خونواده خودم انتفاق افتاده را خلاصه بنویسیم:برادر من "امین" حدود 15 سال عاشق دختری بود و سختی زیادی کشید،چون خانواده من و دختر مخالف بودن،ولی مقاومت کرد و در آخر ازدواج کردن،اما........
امان از این دختر که چه بلاهایی سر داداش من نیاورد:اخلاق بد غر غر ولخرج خاله زنک تفکرات منفی(البته بگم مشکل اخلاقی نداشت) اما داداش من مقاومت کرد تا اینکه باردار شد،اما خوشبختانه بعد از حدود دو سه ماهی مریض شد و بچه اصلاحا افتاد،که بعد از مدتی اخلاقش بسیار افتضاح شد و تا جایی که با پدر مادرم هم درگیری پیدا کرد و عملا فحش میداد،و در آخر هم منجر به جدایی شد بعد از حدود 1 سال و نیم.حالا اینو میخام بگه که برادرم میگفت آخه چرا بچه افتاد نکنه من مشکلی دارم نکنه زنش مشکل دراره چرا و چرا و چرا.... اما الان میگه اگر بچه درا شده بودم حالا باید بخاطر بچه زنم رو تحمل کنم و نه زن داشتم و نه خانواده.
حالا این هم که برای من نشد حتما خیری توشه.از کسانی هم که میرن آمریکا خاهشن اگر دیدن نمیشه زندگی کرد تعارف نکنن و زندگیشونو بهم نریزن و برگردن و از چاه در بیان.(الیته منظور از چاه نه بخاطر اینکه چون من نگرفتم دیگه آمریکا شد چاه،منظوره کلی دارم که اگه اوضا خوب نیس به همین چاله که الان هستن برگردن)
بازمانده سربلند 2011-ایمان
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، REZA1390 ، golesang ، faranak.n ، t.azimaie ، User ، behzad7 ، MPU ، Edenbeast ، الی الی ، arman_m ، pariya2 ، گل نهال

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان