کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۲
لاولی بوگاتی عزیز
لطفا وقتی پاست رو گرفتی بیا به ما خبر بده, من که تا خودت پاست رو نبینی و نیای بگی که چی شده هیچی رو باور نمی کنم ما هنوز امیدواریم
خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، lovelybugatti ، daria ، asxz ، H-K ، ensan ، mojtaba_k ، mohajer13 ، etefag ، tandoreh ، r_ent ، behina ، msi ، opayamani ، مهتاب - 2251 ، moesa7 ، 3rip ، nedaba
(2012-09-29 ساعت 11:18)H-K نوشته:  سلام دوستان عزیز
الان از یکی از همکارانم شنیدم که چون من الان دو هفته است که سرکار نرفته ام نشسته اند و جلسه گرفتند و منو به حراست معرفی کردند..و یک هفته رو هم برام غیبت رد کرده اند..امیدوارم به خیر و خوشی تموم بشه اگر نشد هم همه شما دوستان گلم را دعوت میکنم به شهر من (گل وبلبل) تشریف بیارید و همه باهم به ریش این رییس بانکمون(که تو این مدت استرس زیادی به من و خانواده ام وارد کردند) باهم بخندیم...
وعده ما:دوشنبه.شهرگل وبلبل.بانک ..... ساعت 7:00 صبح

با درود فراوان
دوست عزیزم...اصلا نگران نباش
من هم که مرخصی بدون حقوق 6 ماهه گرفتم ، همین حرفا پشت سرم هست و الان کلی قضیه واسم درست کردن
کلا الان بحث داغ محل کارم ، من هستم و هر کی یه حدسی میزنه که من به چه دلیل واقعی مرخصی گرفتم،خونمو رهن دادم، ماشینمو فروختمBig GrinSmileاین کارها واسه چی بودهRolleyes
ولی اگه نگرانید بهتره که یه گواهی بیماری بگیرین و مرخصی استعلاجی

امیدوارم دوست خوبمون سعید هم امروز ویزاشو بگیره و هممون رو خوشحال کنه

شاد و پیروز باشید
شماره کیس: 2012As054XXX
رویت قبولی:16july
ارسال فرمهای اولیه:27july2011 DHL
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس:7aprill
مصاحبه:20june امیدواریم یکضربSadنتیجه آبی شد.
دریافت کلیرنس:31july
دریافت ویزا:15August
ورودبه آمریکا:
دریافت گرین کارت[/u]:
http://mohajersara.com/thread-5157.html
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، lovelybugatti ، kasrafo ، daria ، asxz ، H-K ، IN.USA@2013 ، oe163 ، ensan ، mojtaba_k ، mohajer13 ، etefag ، r_ent ، msi ، opayamani ، moesa7 ، Linspire ، 3rip ، a.r.a.s.h1 ، nedaba
زنده باد
هورررررررررررررررااااااااااااااا که همه کلیر شدین.
دمتون گرم.....
2012AS00038XXX
کنسولگری: آنكارا
تشکر کنندگان: H-K ، mojtaba_k ، arman_m ، loveusa ، behina ، msi ، opayamani ، moesa7 ، 3rip ، rezagh
سلام من این همه خویشتن داری کردم اینجا کسی منو شناسایی نکنه این آقا حسین نیومنده کاره منو خراب کرد Sad

ولی خوب فکر کنم باید از همه دوستانی که اینجا دیدمشون خودمو به یسری دلایلی نمی تونستم معرفی کنم عذر خواهی کنم

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater
شماره كيس : 2012AS2XXXX
رويت قبولي : July
ارسال فرم : August
كنسولگري : Ankara
مصاحبه : April و June و July
ويزا : -
تعداد نفرات كيس : 1
هزينه : بيش از 5000 $
Never ever givp up, find a way, as that is what a winner do
تشکر کنندگان: asxz ، H-K ، shimoda ، tatoole ، MPU ، mojtaba_k ، mohajer13 ، etefag ، r_ent ، opayamani ، پرنیان90 ، MAHDI2012 ، moesa7 ، lilistar ، Saeedv13 ، 3rip ، gulu ، amiry ، nedaba
تبریک فراوان به تمام دوستای گل مهاجر سرا خدا رو شکر میکنم به خاطر این پایان خوش براتون بهترین ها رو ارزو میکنم . بیایید در ادامه ی این راه پر فراز و نشیب مثل یک خانواده کنار هم بمونیم .TongueSmile
کیس نامبر:2012as15xxx
کنسولگری:انکارا
تاریخ ارسال فرم ها:2011/30/8
تاریخ مصاحبه: 2012/09/01
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/29/06
تاریخ ورود به آمريكا:2012/18/07
تعداد افراد کیس : 3
تاریخ دریافت سوشیال: 2012/23/07
تاریخ دریافت گرین کارت: 2012/30/07
تشکر کنندگان: daria ، H-K ، mojtaba_k ، hadiseh.t ، mohajer13 ، etefag ، kopol ، tandoreh ، frz61 ، opayamani ، moesa7 ، 3rip ، a.r.a.s.h1
از صفحه 515 به اينور كه خوندم كلي پيغام گريه دار ديدم،‌ چرا اول صبحي انقدر اشك منو در ميارين؟! امكان نداره من از مهاجرسرا خداحافظي كنم و از دوستاي خوبم دل بكنم...
يه سال و چند ماه كنار شما بودم،‌با خوشحالي تون خوشحال شدم با درددلتون همدردي كردم نميدونم اگه شماها نبوديد چطور ميتونستم اين يه سال با اين همه فرازو نشيبش تحمل كنم، از همتون ممنونم به خاطر حضورتون، واقعا احساس ميكنم با تك تك تون زندگي كردم، كارنت شدم، مصاحبه رفتم، كلير شدم، ويزا گرفتم...
من كنارتون هستم تا هميشه،‌ انقدر به اين سايت و بچه هاي اين سايت مديونم كه هر چقدر هم اينجا باشم بازم جبران نميشه.
اين تاپيك ممكنه با پايان لاتاري 2012 بسته بشه ولي خدا رو شكر بقيه تاپيك ها بازن... همتون رو توي تاپيك زندگي در آمريكا ميبينم. اگه نياين دلم ميگيره هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

از همتون ممنووووووووووووونم
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
(2012-09-29 ساعت 13:15)lovelybugatti نوشته:  سلام من این همه خویشتن داری کردم اینجا کسی منو شناسایی نکنه این آقا حسین نیومنده کاره منو خراب کرد Sad

ولی خوب فکر کنم باید از همه دوستانی که اینجا دیدمشون خودمو به یسری دلایلی نمی تونستم معرفی کنم عذر خواهی کنم

سلام lovely عزیز
آقا بخدا شرمنده...ولی این بچه ها حق دارند که تو را بشناسند..از نظر ما تو یک اسطوره ای ..اینو بدون اغراق میگم..اسطوره صبر ،استقامت،پایداری،خویشتن داری،و.....
بچه ها خیلی تورا دوست دارند و همه می خواهند بدونند که چرا؟؟چرا؟؟؟
این حق تو بود.من از تو درسهای زیادی یاد گرفتم..
و مطمنم که خدا جواب اینهمه تلاشو و صبرتو بهت میده ...نگران نباش..حالا صبرکن پاست بیاد..مطمنم خبری خوش در راه است..
شماره کیس :***2012as000067
تاریخ دریافت نامه قبولی:27julay
کنسولگری:آنکارا
" کارنت شدن کیس:آپریل
" مصاحبه :3 JULAY
" دریافت کلیرنس:دقیقه 90
" دریافت وبزا:اینقدر گفتیم این جمعه آخرش هم جمعه شد28/09/2012
" ورود به آمریکا : دسامبر انشاالله
تشکر کنندگان: mojtaba_k ، shimoda ، shima1364 ، mohajer13 ، etefag ، lovelybugatti ، frz61 ، tandoreh ، r_ent ، opayamani ، پرنیان90 ، asxz ، MAHDI2012 ، samgh ، lilistar ، moesa7 ، 3rip ، a.r.a.s.h1 ، amiry ، Emma_a432 ، proje ، nedaba
[/size]هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااا
ههههههههههههههههههووووووووووووووووووررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااا
هههههههههههههههههههههوووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااا
بالاخره گرفتم پاسپورتامون و چشمم به جمال این ویزای خوشکل روشن شد.
....
شماره کیس :***2012as000067
تاریخ دریافت نامه قبولی:27julay
کنسولگری:آنکارا
" کارنت شدن کیس:آپریل
" مصاحبه :3 JULAY
" دریافت کلیرنس:دقیقه 90
" دریافت وبزا:اینقدر گفتیم این جمعه آخرش هم جمعه شد28/09/2012
" ورود به آمریکا : دسامبر انشاالله
سلام دوستان میبینم که دیگه این تایپیکم داره سوت وکور میشه دیشب بعد از یه هفته منم یه خواب راحت کردم در کنار شما بودن واقعا روزای خوبی بود دلم نمیاد در این تایپیک بسته بشه هر روز صبح با چشمای بسته میومدم سر این تایپیک ولی دیگه باید این تایپیک رو یواش یواش ترک کرد بریم تایپیک بغلی ولی میخوام از همتون تشکر کنم که باعث شدید تو دنیای مجازی به دیگران اعتماد کنم با اینکه به غیر از چند نفری بقیتون وندیدم ولی فکر میکنم چندین ساله میشناسمتون می دونم همتون برای گرفتن این ویزا چقدر تلاش کردید ولی در نهایت ته دلتون ازین ناراحتید که دارید از کشورتون خداحافظی میکنید روزی نیست که به خودم نگم که کاش کشورم جایی بود که نیازی نبود برای گرفتن این ویزا انقدر عذاب بکشیم ولی خوب کاریش نمیشه کرد باید از همه عزیزات خاطراتت دل بکنی وبری امیدوارم روزی بشه که در کنار هم در ایران عزیزمون با افتخار بتونیم زندگی کنیم.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

2_3 روزی بود اگه بگم واقعا از پای کامپیوتر بلند نشدم، اغراق نکردم. دائم در حال خوندن مطالب مربوط به کلیرنس 2012ایها و همچنین سفر ایروان بودم. با اینکه هیچ کدوم از دوستان 2012 رو نمی شناسم ولی با نگرانی اونا من هم نگران میشدم و اون حالت استرس و انتظار و هر لحظه دعا کردن برای دریافت ویزا و شادیشون رو در تمام لحظه ها داشتم. هیچ پستی در اینجا نذاشتم و تا الان صبر کردم و امیدوار بودم که همتون کلیر بشید( تا الان هم منتظر خبر ویزای لاولی بوگاتی بودم ) تا ما هم همراه شما خوشحال بشیم . متاسفانه این کاروان 2012ایها چند تا بازمانده داشت که بی شک خیری در اون هست. به همتون صمیمانه تبریک میگم و آرزو میکنم در این دنیای جدیدی که در آینده نزدیک واردش خواهید شد همواره شاد و شادکام باشید و این هورا کشیدن هاتون مستدام باشه.
به امید موفقیت شما و کاروان 2013 ایها که به زودی راه میوفته.Smile
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: behrooz ramezani ، etefag ، frz61 ، MPU ، tandoreh ، hamid_r555 ، mojtaba_k ، r_ent ، daria ، HOME ، opayamani ، arman_m ، nahid.t ، ensan ، moesa7 ، lilistar ، behzad7 ، Hediyeh ، 3rip ، saeid111 ، a.r.a.s.h1 ، H-K ، rezagh ، Emma_a432
الان از یکی از همکارانم شنیدم که چون من الان دو هفته است که سرکار نرفته ام نشسته اند و جلسه گرفتند و منو به حراست معرفی کردند..و یک هفته رو هم برام غیبت رد کرده اند..امیدوارم به خیر و خوشی تموم بشه اگر نشد هم همه شما دوستان گلم را دعوت میکنم به شهر من (گل وبلبل) تشریف بیارید و همه باهم به ریش این رییس بانکمون(که تو این مدت استرس زیادی به من و خانواده ام وارد کردند) باهم بخندیم...

دوست عزیز بهت تبریک می گم همه پلهای پشت سرت رو خراب نکن و سعی کن با آرامش وارد کشور جدید بشی و به نظرمن با رئیستون هم درگیر نشو
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: roeentan ، loveusa ، etefag ، frz61 ، hamid_r555 ، mojtaba_k ، daria ، msi ، HOME ، opayamani ، ariannbr ، MAHDI2012 ، moesa7 ، lilistar ، azadeh212 ، behzad7 ، saher ، Hediyeh ، 3rip ، saeid111 ، amiry
سلام به همه
متاسفانه پاس من خالی اومد

همراه با یه نامه معذرت خواهی از طرف سفارت که ما همه کاری برای کیس شما کردیم و امید واریم در پروسه های لاتاری بعدی شما رو ببینیم
بعد گفته پروسه شما باید تا 30 سپتامبر تموم می شد که نشد. ولی انگار واسه خیلی ها بدون کلیرم دادن ویزا دادن. حالا قسمته کاریش نمیشه کرد.

شرمنده خبر بدی بهتون دادم
ارادتمند
سعید
شماره كيس : 2012AS2XXXX
رويت قبولي : July
ارسال فرم : August
كنسولگري : Ankara
مصاحبه : April و June و July
ويزا : -
تعداد نفرات كيس : 1
هزينه : بيش از 5000 $
Never ever givp up, find a way, as that is what a winner do
سلام خدمت دوستای گل و سنبل خودم
خیلی خوشحالم که هممون کلیر شدیم. لاولی عزیز هم میدونم که نیازی به نصیحت کردن من نداره و ماشأالله از لحاظ اراده هممون پیشش کم میرم. مطمئنم فرصتهای بهتری گیرت میاد. اون چند نفری هم که ویزا نگرفتن ناراحت نباشن و حتما تو لاتاری بعدی که فکر کنم 2 اکتبر باشه شرکت کنن و شانسشون رو دوباره امتحان کنن. ایشالله این دفعه هم اسمشون در میاد و اینبار یکضرب ویزا می گیرن. هیچ ناراحت نباشین دنیا که به آخر نرسیده. این نشد یکی دیگه. فرصتهای زیادی برای مهاجرت هست.
دوستان!! دیروز اگه بدونید چه شوق و ذوقی داشتم وقتی خبر کلیر شدنم رو شنیدم. به اولین جایی که خبر دادم همین مهاجرسرا بود. هنوز به خونوادم و هیچکس دیگه نگفتم. واقعا ویزای دیروز مثل گل ثانیه های پایانی بود. در حالیکه داور می خواست سوت پایان رو بزنه ' با یک تک به تک گل پیروزی رو زدم. اونایی که فوتبالین می فهمن این گلا چه لذتی داره.
ایشالله همه 2013 ها هم این لذت رو میچشن. منتها نه تو وقتای اضافه ، بلکه تو همون نیمه اول کار رو تموم میکنن. اونا بدونن که دعای ما 2012 ها پشت سرشونه و دورادور هواشون رو داریم. و هر کمک فکری و اطلاعاتی هم که بخوان ازشون دریغ نمی کنیم و تجربمون رو با کمال میل در اختیارشون قرار می دیم.
در آخر از همه بچه های خوب و گل مهاجرسرا که تو این مدت یک سال و نیمه تجربه و اطلاعات مفیدشون رو خالصانه در اختیارم قرار دادند صمیمانه تشکر میکنم و براشون کامیابی و بهروزی رو آرزو می کنم.
واقعا نمی دونم اگه این سایت مهاجرسرا نبود این همه ویزا می گرفتیم؟ مطمئنم نه!! مهاجرسرا به معنای واقعی یک بانک اطلاعاتی کامله. که هر چی بخوایی توش هست.
به خاطر پرحرفیم من رو ببخشید. همتون رو دوست دارم و به خدا می سپارمتون
شماره کیس : 2012AS00052XXX
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه:june 26
تاریخ دریافت ویزا: 29 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 18desember 2012
تعداد نفرات کیس:1
ساکن: کایفرنیا_ارواین
تشکر کنندگان: bayat_r ، hamid_r555 ، etefag ، mojtaba_k ، behina ، tandoreh ، mohajer13 ، r_ent ، honey62 ، daria ، msi ، HOME ، opayamani ، mdna ، hadiseh.t ، پرنیان90 ، asxz ، MPU ، ensan ، shima1364 ، moesa7 ، tiba ، lilistar ، marjani ، Saeedv13 ، به گل ، zavieh ، far-dv2013 ، frz61 ، Linspire ، 3rip ، roeentan ، tatoole ، a.r.a.s.h1 ، H-K ، viona ، javidk ، alis60 ، sima s ، SH1A2R3 ، khmp
(2012-09-29 ساعت 14:36)lovelybugatti نوشته:  سلام به همه

همراه با یه نامه معذرت خواهی از طرف سفارت که ما همه کاری برای کیس شما کردیم و امید واریم در پروسه های لاتاری بعدی شما رو ببینیم
بعد گفته پروسه شما باید تا 30 سپتامبر تموم می شد که نشد. ولی انگار واسه خیلی ها بدون کلیرم دادن ویزا دادن. حالا قسمته کاریش نمیشه کرد.

ارادتمند
سعید
سعید عزیز
سلام
من مطمئن هستم که خیر و صلاحی بوده و انشالله در بقیه مراحل زندگیت موفق باشی و ما آرزومند سعادت تو هستیم.
اگر صلاح دونستی و امکانش هم بود برا تحربه بقیه یه توضیحی بده که چرا سه بار رفتی مصاحبه و مشکل به نظر خودت چی بود که اینجوری شد.
اگر می تونی یه توضیحی بده.
ممنون و موفق باشی
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: loveusa ، mohajer13 ، Szsanazsz ، r_ent ، etefag ، honey62 ، daria ، msi ، HOME ، opayamani ، arman_m ، asxz ، مهتاب - 2251 ، moesa7 ، lilistar ، Saeedv13 ، 3rip ، roeentan ، a.r.a.s.h1 ، H-K ، amiry ، rezagh ، گل نهال ، Mahbaran ، nedaba
با حال بود. وقتی بشنوه گرین کارت گرفتی و داری می ری چه حالی میشه بیچاره Tongue

(2012-09-29 ساعت 14:52)bayat_r نوشته:  
(2012-09-29 ساعت 14:36)lovelybugatti نوشته:  سلام به همه

ارادتمند
سعید
سعید عزیز
سلام
من مطمئن هستم که خیر و صلاحی بوده و انشالله در بقیه مراحل زندگیت موفق باشی و ما آرزومند سعادت تو هستیم.
اگر صلاح دونستی و امکانش هم بود برا تحربه بقیه یه توضیحی بده که چرا سه بار رفتی مصاحبه و مشکل به نظر خودت چی بود که اینجوری شد.
اگر می تونی یه توضیحی بده.
ممنون و موفق باشی
خیلی حالم گرفته شد سعید جان. ولی امیدوارم که سال دیگه با آرامش بتونی به خواسته ات برسی. اگر در مورد کیست توضیح بدی شاید بدرد بقیه دوستان بخوره. امیدوارم توی بقیه مراحل زندگیت موفق باشی دوست عزیزCool
AS2012XXX
تاریخ رویت قبولی: JULY2011
ارسال فرمهای سری اول:JULY2011
سفارت: آنکارا
نامه دوم: 19MAY
مصاحبه: 21JUNE
دریافت برگه آبی - دریافت کلیرنس اول August
تاریخ دریافت ویزا: 7 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 22 اکتبر
تشکر کنندگان: loveusa ، sima s ، etefag ، r_ent ، msi ، HOME ، opayamani ، پرنیان90 ، asxz ، MPU ، mojtaba_k ، moesa7 ، 3rip ، roeentan ، H-K ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان