کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه تحصیل پزشکی در آمریکا
سلام. من الان در حال تحصیل پزشکی هستم و ترم دیگه امتحان علوم پایه دارم. الانم لاتاری قبول شدم. خواستم ببینم میشه من پزشکی و ادامه بدم؟؟
از صفر باید شروع کنم؟ چجوری یه رشته ای رو از صفر شروع میکنن اونجا؟؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یه سوال داشتم.
هزینه دانشگاه ها برای مثال نوشته:برای دانشجویان بین المللی 30000دلار و برای دانشجویان در ایالت 13000دلار در سال

خواستم اینو بپرسم آیا ما اگه گرین کارت هم داشته باشیم و اقامت دائم امریکا رو هم بگیریم و بعد یکسال اقامت در اون ایالت آمریکا.بخواییم در دانشگاه ثبت نام کنیم. جز دانشجویان بین المللی حساب میشیم؟

ممنون میشم یکی پاسخ بده
2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-28 ساعت 15:40)Hoseinu نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم.
هزینه دانشگاه ها برای مثال نوشته:برای دانشجویان بین المللی 30000دلار و برای دانشجویان در ایالت 13000دلار در سال

خواستم اینو بپرسم آیا ما اگه گرین کارت هم داشته باشیم و اقامت دائم آمریکا رو هم بگیریم و بعد یکسال اقامت در اون ایالت آمریکا.بخواییم در دانشگاه ثبت نام کنیم. جز دانشجویان بین المللی حساب میشیم؟

ممنون میشم یکی پاسخ بده

سلام دوست عزیز
گرین کارت بگیرین بعد یکسال دانشجو بین‌المللی نیستی و مزایا میتونی استفاده کنی مثل وام دانشجویی و .....
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان: Hoseinu
(2016-11-30 ساعت 21:31)عدلی نوشته:  
(2016-11-28 ساعت 15:40)Hoseinu نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم.

خواستم اینو بپرسم آیا ما اگه گرین کارت هم داشته باشیم و اقامت دائم آمریکا رو هم بگیریم و بعد یکسال اقامت در اون ایالت آمریکا.بخواییم در دانشگاه ثبت نام کنیم. جز دانشجویان بین المللی حساب میشیم؟

ممنون میشم یکی پاسخ بده

سلام دوست عزیز  
گرین کارت بگیرین بعد یکسال دانشجو بین‌المللی نیستی  و مزایا میتونی استفاده کنی مثل وام دانشجویی و .....

تشکر دوست عزیز بابت راهنمایی.
2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من دانشجوي سال ٣ پزشكي هستم مي خواستم بدونم قبل از فارغ التحصيلي ميشه امتحان usmle داد؟
ميشه مثلا بعد از قبول شدن تو step 1,2 بعد از استيجري رفت امريكا و اونجا پزشكي تموم كرد و بعد step 3 امتحان داد؟
ممنون ميشم اگه جواب بدين
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-12 ساعت 21:54)Shayanghsh نوشته:  سلام دوستان
من دانشجوي سال ٣ پزشكي هستم مي خواستم بدونم قبل از فارغ التحصيلي ميشه امتحان usmle داد؟
ميشه مثلا بعد از قبول شدن تو step 1,2 بعد از استيجري رفت امريكا و اونجا پزشكي تموم كرد و بعد step 3 امتحان داد؟
ممنون ميشم اگه جواب بدين
متاسفانه برای دانشجویان در حین تحصیل در ایران نمیشه چون شرط اساسی شرکت در امتحانات تایید دانشگاه شما برای فرم ۱۸۶ ecfmg میباشد که فقط بعد از فارغ التحصیلی و بعد از ازاد شدن دانشنامه انجام میشود ولی پیشنهاد من به شما اینه که خوندن برای امتحانات step1 &2 رو شروع کنید تا بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی امتحان بدید اینجوری دیگه معطل نمیشید
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من دکترای دامپزشکی دارم میخام امریکا ادامه تحصیل بدم توی رشته پزشکی آیا امکان پذیر هست یا ن؟
در ضمن هیچ اطلاعاتی در مورد دانشگاها و ایالات امریکا ندارم
ممنون میشم ی بزرگوار راهنماییم کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام. من در حال حاضر دیپلم دارم. میخوام پزشکی بخونم آیا با دیپلم میشه اقدام کرد؟ یا اگر اول باید اینجا قبول بشم تا چه مقطعی باید بخونم تا پذیرش بگیرم؟ و اینکه با شرایطی که ترامپ گذاشته میشه پذیرش گرفت؟ برادرم امریکاست آیا اون میتونه کاری برام انجام بده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان