کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه تحصیل پزشکی در آمریکا
دوستان اگه دانشجوی دانشگاه آزاد باشیم هزینه ی آزاد کردن مدرک کمتر میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 12:53)Alireza_zzt نوشته:  اگه کسی لیسانس معماری، عمران، کامپیوتر و ... از ایران داشته باشه، این مدرک به عنوان پریمد حساب میشه؟
در واقع دو تا موضوع هست:
1. لیسانس غیرمرتبط با پزشکی
2. لیسانس از ایران
1.اصولا لیسانس بیولوژی و تا جایی که می دونم لیسانس ساینس--بهترین روش نگاه کردن به سایت دانشکده های پزشکی قسمت ADMISSION REQUIERMENTS در MEDICAL SCHOOL
2.خیلی هم خوبه فقط حتما معدل A
3.حتما جیب مقتدر بابایی یا خودتون که شدیدان به دردتون خواهد خوردBig GrinWink
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: maral-map
سلام يه سوالي داشتم كه جوابش از هيچ كس تا حالا نتونستم بگيرم، من در امريكا تحصيل در رشته سونوگرافي اغاز كردم ولي مدركش اسوشيتت هست كه معادل فوق ديپلم در ايران ، قصد ماندن در امريكارو هم ندارم ، مي خوام ببينم ارزش و معادل اين مدرك در ايران چي هست ؟

شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، من یه سوال داشتم شاید جوابش قبلاا داده شده باشه ولی‌ چون من جدید هستم اینجا لطفا راهنمایی کنید. کسی‌ از فامیلم دیپلم و پیش دانشگاهی ایران خونده، می‌خواد در آمریکا پزشکی‌ بخونه، من اصلا نمیدونم چه جوری باید اقدام کرد، و چه جوری باید شروع کرد. من شنیدم که باید اول کالج رفت و بعد امتحان داد ولی‌ اصلا اطلاعاتم دقیق نیست، ممنون میشم اگه کسی‌ اطلاعات داره به من راهنمایی کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-01 ساعت 10:03)shahpooramin نوشته:  سلام، من یه سوال داشتم شاید جوابش قبلاا داده شده باشه ولی‌ چون من جدید هستم اینجا لطفا راهنمایی کنید. کسی‌ از فامیلم دیپلم و پیش دانشگاهی ایران خونده، می‌خواد در آمریکا پزشکی‌ بخونه، من اصلا نمیدونم چه جوری باید اقدام کرد، و چه جوری باید شروع کرد. من شنیدم که باید اول کالج رفت و بعد امتحان داد ولی‌ اصلا اطلاعاتم دقیق نیست، ممنون میشم اگه کسی‌ اطلاعات داره به من راهنمایی کنه.

درود
برای ادامه تحصیل در امریکا در رشته پزشکی اول باید یک لیسانس 4 ساله در هر رشته ای که میتونید بگیرید(درامریکا) بعد اقدام کنید واسه رشته پزشکی.امتحان هم داره.به نظرم همینجا بخونی کم خرج تر هستBig Grin
هزینه دانشگاه سالی 50 هزار تا 100 هزار هم هست واسه پزشکی.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahpooramin ، maral-map
با سلام خدمت عزیزان.ممنون میشم کمکم کنین.
اگه فردی دندان پزشکی عمو می اش را در ایران بگیره برای مهاجرت چه کار هایی رو باید انجام بده برای اجازه کار؟ازمون داره؟باز جداگونه بای یه دوره ای بگذرونه؟ممنون میشم زود تر کمک کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.برای کسی که در داخل ایران پزشکی عمومی رو بگیره برای ادامه ی تحصیل در امریکا باید چه مراحلی رو بگذرونه؟در مورد امتحاناته usml چیزهایی رو خوندم ولی در باره جزیات و اینکه چه کتابایی برای آمادگیش باید خوند اطلاعی ندارم.لطفا راهنمایی فرمایید.متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-27 ساعت 13:14)biparva نوشته:  با سلام خدمت عزیزان.ممنون میشم کمکم کنین.
اگه فردی دندان پزشکی عمو می اش را در ایران بگیره برای مهاجرت چه کار هایی رو باید انجام بده برای اجازه کار؟ازمون داره؟باز جداگونه بای یه دوره ای بگذرونه؟ممنون میشم زود تر کمک کنین

منم سوال مشابه دارم!کاش کسی زودتر پاسخ بدن
پاسخ
تشکر کنندگان: biparva
(2015-05-27 ساعت 19:21)sadaf44 نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 13:14)biparva نوشته:  با سلام خدمت عزیزان.ممنون میشم کمکم کنین.

دوست عزیز منم مننون میشم اگه چیزی فهمیدین به منم خبر بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: sadaf44
سلام دوستان.من لیسانس شیمی دارم .وبه شدت علاقه مند پزشکیم.الان این لیسانس من اونجا بعنوان پری مد حساب میشه؟یا من باید از اول یه لیسانس دیگه اونجا بگیرم؟چون معدلم زیاد بالا نیس میپرسم.
مدرک تافلم ندارم.واول باید برم کالج واسه زبان.
نمیدونم عاقلانس که برم.
کیس نامبر:***6***2015
تعدادافرادکیس:1نفر
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرم:10آگوست
کارنت:10ژوئن
مصاحبه:6آگوست
وایزا:یه ضربBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.مي خواستم بدونم اگر كسي بخواد بعد از گذراندن دوره ي علوم پايه پزشكي رو در آمريكا ادامه بده شرايطش چطوريه؟يعني بايد چيكار كنه ؟ آيا ميتونه فاند بگيره؟ و اينكه بنظرتون بهتره پزشكي عمومي رو تو ايران تموم كنه بعد آزمون usmle بده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-30 ساعت 09:08)biparva نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 19:21)sadaf44 نوشته:  

دوست عزیز منم مننون میشم اگه چیزی فهمیدین به منم خبر بدین

پاس کردن دو مرحله امتحان و گذراندن دو سال دوره ادونس و پرداخت شهریه ای 150-200 هزار دلاری
ویزای دانشجویی برای ارشد مدیریت MBA گرفتم در دانشگاهی در کالیفرنیا Smile
تاریخ اپلای: اپریل 2014
دریافت ای-20 یا سویس: می 2014 دقیقا یک ماه
تاریخ مصاحبه:نیمه جون 2014
بعد از مصاحبه: ادمینستراتیو پروسس 24 روز طول کشید
دریافت پاسپورت با ویزا دو ساله ماتیپل اینتری (اجازه ورود و خروج به امریکا)
ورود به فرودگاه لوس انجلس اگوست 2014
شروع ترم: سپتامبر 2014
مدرک زبان : نداشتم و اینجا زبان گذراندم

**لطفا از گزینه تشکر استفاده کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: azima48 ، maral-map
(2015-08-12 ساعت 20:05)Zehi نوشته:  سلام دوستان.مي خواستم بدونم اگر كسي بخواد بعد از گذراندن دوره ي علوم پايه پزشكي رو در آمريكا ادامه بده شرايطش چطوريه؟يعني بايد چيكار كنه ؟ آيا ميتونه فاند بگيره؟ و اينكه بنظرتون بهتره پزشكي عمومي رو تو ايران تموم كنه بعد آزمون usmle بده ؟

بهتره ایران تموم کنید
ترانسفر از خارج از امریکا تعداد خیلی محدودی هر سال میدن و فاند هم برای رشته پزشکی برای غیر امریکایی ها ممکن نیست

پاسخ
تشکر کنندگان: Zehi
(2015-06-20 ساعت 16:55)aliusha نوشته:  سلام دوستان.من لیسانس شیمی دارم .وبه شدت علاقه مند پزشکیم.الان این لیسانس من اونجا بعنوان پری مد حساب میشه؟یا من باید از اول یه لیسانس دیگه اونجا بگیرم؟چون معدلم زیاد بالا نیس میپرسم.
مدرک تافلم ندارم.واول باید برم کالج واسه زبان.
نمیدونم عاقلانس که برم.

لیسانس شیمی پری مد محسوب میشود اما برای ورود به پزشکی قبولی در امتحان ورودی MCATS لازم است

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-24 ساعت 06:27)Niyousha نوشته:  سلام يه سوالي داشتم كه جوابش از هيچ كس تا حالا نتونستم بگيرم، من در امريكا تحصيل در رشته سونوگرافي اغاز كردم ولي مدركش اسوشيتت هست كه معادل فوق ديپلم در ايران ، قصد ماندن در امريكارو هم ندارم ، مي خوام ببينم ارزش و معادل اين مدرك در ايران چي هست ؟

به سایت وزارت بهداشت برید و در قسمت دانش اموخته گان خارجی اکانت بسازید و مدارکتون اپلود کنید

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان