کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه تحصیل پزشکی در آمریکا
ببخشید یعنی ما نمیتونیم وقتی دانشجو هستیم آزمون step 1 رو هم حتی بدیم؟؟؟؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: free-tomorrow
(2013-08-31 ساعت 20:44)aydinaghajani نوشته:  سلام به همه دوستان
دوستان به نظرتون كس كه فوق ليسانس زبان داره و گرين كارت داشته باشه و بخواد رشته پزشكي بخونه چي كار بايد بكنه؟اصلا ميشه؟ من پست هاي قبلي رو خوندم اكثر دوستان گفتن نميشه و هزين خيلي بالايي داره!!! واقعا نمي شهSadSadSad

هیچی نشد نداره
فقط اگه بخواین یه پزشک در یک زمینه خاص بشین حدود 8 سال رو به همراه زحماتش و هزینه های تحصیلی در امریکا رو در نظر بگیرید
مسئله درس خوندن تو سن بالای 30 رو از نظر دور نگه ندارین
بالاخره پیری و هزار تا حال و هوای وا نفساWink
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، aydinaghajani
(2013-09-01 ساعت 23:05)fariba712 نوشته:  ببخشید یعنی ما نمیتونیم وقتی دانشجو هستیم آزمون step 1 رو هم حتی بدیم؟؟؟؟Sad
خیر ممکن نیست Smile عجله نکنید اینطوری بهتره کسانی هم که قبول شدن معمولا بعد از فارغ التحصیلی شروع کردن
step1هم واقعن زمان بر هست شما الان به درسهای ودتون هم برسید خیلیه Smile دیدی که بعد از استاجری پیدا می کنید وstep1 می خونید با دیدی که دوره علوم پایه ایران بهتون میده زمین تا آسمون فرق داره
وقت دارید صبور باشید
کیس نامبر 2014AS000006XX / اعضای کیس 1 نفر / رویت قبولی 14 May / ارسال مدارک 10 June - دریافت تائیدیه 20 june-نامه اول :10 july/ سفارت :آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، NEURON ، fariba712
Sad 
(2013-09-08 ساعت 00:25)free-tomorrow نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 23:05)fariba712 نوشته:  ببخشید یعنی ما نمیتونیم وقتی دانشجو هستیم آزمون step 1 رو هم حتی بدیم؟؟؟؟Sad
خیر ممکن نیست Smile عجله نکنید اینطوری بهتره کسانی هم که قبول شدن معمولا بعد از فارغ التحصیلی شروع کردن
step1هم واقعن زمان بر هست شما الان به درسهای ودتون هم برسید خیلیه Smile دیدی که بعد از استاجری پیدا می کنید وstep1 می خونید با دیدی که دوره علوم پایه ایران بهتون میده زمین تا آسمون فرق داره
وقت دارید صبور باشید
ممنون
حالا اگه گرین کارت داشته باشیم چطور؟ میتونیم دوره ی تحصیل آزمون بدیم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام. کسی میدونه لیست دانشگاه های کشور امریکا مورد تایید در وزارت بهداشت ایران رو چه جوری میشه پیدا کرد؟ وقتی به سایت وزارت بهداشت مراجعه می کنم این جمله رو نوشته که من مفهومش رو نمی فهمم.:
دانشگاههاي مورد تائيد دركشور آمريكا
دانشگاهها و رشته هاي مورد تاييد بر اساس گزارش گورمن(Gorman Report) و كتاب (Higher Education Directory) مورد تائيدوزارت فرهنگ و رفاه آمريكا مي باشد.
متشکرم از راهنماییتون
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان خوبم
پزشك عمومي با سابقه 12 سال كار
من مدير موسسه تحقيقات چاقي هستم
در چندين كنگره خارجي ارائه مقاله داشتم
و سال گذشته هم فيلادلفيا و امسال لاس وگاس براي ارائه چند مقاله دعوت شدم ولي خيلي سرم شلوغ بود و نتونستم برم.
ميخوام تو موضوع چاقي در مراكز تحقيقات چاقي كار كنم و هم Phd تو زير مجموعه رشته هاي مرتبط بگيرم .
البته چهار پايان نامه دكتري پزشكي رو هم استاد مشاور بودم ( چون هيئت علمي دانشگاه نيستم نميتوانستم استاد راهنما باشم )

ببخشيد نميتونم استاد راهنما باشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من رشته علوم آزمایشگاهی هستم. از اون جا که رشته من یک رشته علوم پایه حساب می شه و دانشکده پزشکی هم درس خوندم . آیا امکانش هست بعد از گرفتن گرین کارت به صورت مستقیم توی آزمون شرکت کنم؟ خودم به شخصه pcat رو ترجیح می دم. باید کار خاصی هم واسه مدرک لیسانسم هم در اون جا انجام بدم؟ در ضمن این 2 3 سالی وقت دارم به نظرتون ارزش دراه تو ایران ارشد بگیرم ( مثل بیوتکنولوژی) بعد تاثیر مثبتی در امتحان mcat یا pcat داشته باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یه راهنمایی
فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی از دانشگاه هند با داشتن گرین کارت برای ادامه تحصیل و یا کار در آمریکا چه مراحلی رو باید طی کنه؟؟؟
سپاسگزارم
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-12 ساعت 00:18)NEURON نوشته:  
(2013-05-24 ساعت 09:56)sina454 نوشته:  سلام دوستان
کسی اطلاع داره وثیقه طرح برای گرفتن مدارک الان چقدر شده تا پارسال که از وزارت خانه پرسیدم 40000000 بود

برای پزشکان حدود 24 ملیون تومان البته برا بچه های منطقه 2
تقریبا نصفش برا منطقه 1
سایت وزارت خانه بهداشت نوشته 2 میلیون تومان به ازای سنوات تعهد خدمت که اینترنی و مدت طرح رو کم می کنند
اون 40-50 میلیون تومان از لحاض آزاد کردن مدرک هستش بدون رفتن به طرح

من همین چند هفته پیش که سراغ آزاد کردن مدرکم رفتم برای رشته پزشکی حدود 43میلیون بهم گفتند و یا اینکه وثیقه سند 6 دانگ کامل.
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
پاسخ
تشکر کنندگان: NEURON
(2013-12-26 ساعت 19:34)jojo_hami نوشته:  
کسی اطلاع داره وثیقه طرح برای گرفتن مدارک الان چقدر شده تا پارسال که از وزارت خانه پرسیدم 40000000 بود
سایت وزارت خانه بهداشت نوشته 2 میلیون تومان به ازای سنوات تعهد خدمت که اینترنی و مدت طرح رو کم می کنند
من همین چند هفته پیش که سراغ آزاد کردن مدرکم رفتم برای رشته پزشکی حدود 43میلیون بهم گفتند و یا اینکه وثیقه سند 6 دانگ کامل.
بعد از کلی وب گردی فهمیدم که اون مورد که من نوشتم وثیقه تعهد آموزش رایگانه نه طرح
ولی دکتر شوخی نکن Winkمن که 2 هفته پیش وزارت خونه بودم گفتن 40 تومن و 3 تومان هم به ازای یک سال طرح که رفتم کم می کنند می شه 37 میلیون
یه نفر دیگه بود که بهار با 40 تومن آزاد کرده بود
من پول رو حاضر کرده بودم این یکشنبه برم وزارت SadSad
کی وزارت بودین از کی پرسیدین؟
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من ساکن کانادا هستم و یکی‌ از آشناهامون که
دانشجوی پزشکی‌ هست لاتاری برنده شده و تا چند ماه دیگه میاد آمریکا ، اگه شما هم ازم آمریکا هستید با هم در تماس باشید خیلی‌ خوبه من هم اگه بتونم حتما کمکتون می‌کنم لطفا با من تماس بگیرید اگه شماره تلفن ایرانتون رو هم بدید من بهاتون تماس میگیرم واسه آشنایی بیشتر .تنهائی‌ خیلی‌ سخت هست واسه این راه پر ماجرا
پاسخ
تشکر کنندگان:

برای پزشکان حدود 24 ملیون تومان البته برا بچه های منطقه 2
تقریبا نصفش برا منطقه 1

همین امروز وزارت خانه بودم 40 میلیون وثیقه طرح به صورت سند گذاشتم که فردا باید برم محضری بشه ضمنا یه قانون جدید امده 2 اذرماه که دیگه مراجعه به وزارت خانه بعد از این نداریم و کلیه مکاتبات ازطریق دانشگاه با خارج صورت میگیره که اگر انجام شد خبر میدهم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-27 ساعت 00:36)NEURON نوشته:  
بعد از کلی وب گردی فهمیدم که اون مورد که من نوشتم وثیقه تعهد آموزش رایگانه نه طرح
ولی دکتر شوخی نکن Winkمن که 2 هفته پیش وزارت خونه بودم گفتن 40 تومن و 3 تومان هم به ازای یک سال طرح که رفتم کم می کنند می شه 37 میلیون
یه نفر دیگه بود که بهار با 40 تومن آزاد کرده بود
من پول رو حاضر کرده بودم این یکشنبه برم وزارت SadSad
کی وزارت بودین از کی پرسیدین؟

بله درست میفرمایید من یه 2-3 میلیون اینور اونور گفتم!Big Grin منم دقیقا به وزارت زنگیدم پرسیدم همینو بهم گفته بودن که حدود 40 میلیون هست و 3 میلیون واسه یه سال طرح اگه رفته باشی کم میشه. البته این را هم بگم که ما تعهد آموزش رایگان داریم که خودم که منطقه 1 هستم حساب کردم میشه حدود 3 میلیون. پس نتیجه میگیریم کلا همون 43 میلیون که من گفتم!!Big Grin
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
پاسخ
تشکر کنندگان: NEURON
سلام
من دانشجوی سال 3 داروسازی هستم و قبرس درس می خونم و می خوام برای ادامه درسم برای جای دیگه ای اقدام کنم شنیدم که امریکا برای داروساز ها خیلی خوبه و درآمد بسیار بالایی هم داره و برای گرفتن تخصص هم خیلی راحتتر پذیرش می ده... اگه کسی اطلاعات دقیقتری داره لطفا منو راهنمایی کنه ؟؟؟ راجع به استرالیا هم اگه برای رشته ی داروسازی اطلاعاتی دارین از نظر درامد و شرایط زندگی ممنون میشم بهم راهنمایی بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.من فارغ التحصيل داروسازي هستم ميخواستم ببينم بين دوستان كسي هست كه از شراط اخذ پذيرش تو رشته phd فاماسيوتيكس خبر داشته باشه؟اينكه ميشه در اين زمينه فاند هم گرفت و ايا نيازي به ْْGREهست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان