کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام به همه دوستان عزیز .مصاحبه من نزدیک 25 دقیقه طول کشید.به من گفت 4شنبه صبح بیا.منم فردج شب بلیط برگشتمه.رفتم ماهان امروز گفت ششصدو بیست درهم نفری جریمه داره.حالا فردا صبح قراره با ملیکا حانم برم سفار[/quote]ت ببینم میتونم قبل از اینکه ارسال بشه پست ابوظبی پاسپورت رو بگیرم.
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: armin1 ، roeentan ، Saeedv13 ، el333 ، kasrafo ، bayat_r ، afs ، 2013selectee ، پدی ، kiaaa ، lilac ، rezagh ، philter
(2013-01-28 ساعت 23:38)moon_rose نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز .مصاحبه من نزدیک 25 دقیقه طول کشید.به من گفت 4شنبه صبح بیا.منم فردج شب بلیط برگشتمه.رفتم ماهان امروز گفت ششصدو بیست درهم نفری جریمه داره.حالا فردا صبح قراره با ملیکا حانم برم سفار
ت ببینم میتونم قبل از اینکه ارسال بشه پست ابوظبی پاسپورت رو بگیرم.
[/quote]

دوست عزیزم تبریک میگم از صمیم قلب بابت ویزا.
یک چیزی باید به عرضتون برسونم: من شخصا پرسیدم از هواپیمایی ماهان بابت عوض کردن تاریخ بلیط برگشت. گفتن کلا ۲۵۰۰۰ تومان میگیرن. حتی پرسیدم برای هر روز ؟ ولی گفتند: نه کلا.
پس باز سوال کنید. یا با دفتر هواپیمایی تون تماس بگیرید.
ولی در کل واقعا تبریک میگم بهتون.
انشالله منم ماه دیگه همین خبر رو میدم.
تشکر کنندگان: armin1 ، roeentan ، iman83 ، kasrafo ، moon_rose ، bayat_r ، shiraz mamali ، kiaaa ، rezagh ، amairmonre ، philter
درود بر شما moon_rose عزیز
ضمن تبریک به شما.میخواستم بدونم چرا 25 دقیقه طول کشید.انشالله فردا بتونید ویزاتون رو بگیرید.مصاحبه من کمتر از یک ماه دیگه است و واقعا منتظر سفرنامه قشنگ شما هستیم.پیشاپیش از لطف شما جهت تهیه سفر نامه تشکر می کنم.راستی بعضی از دوستان می گفتند اون کیس های که توی سایت https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx وضعیتشنو ready زده به احتمال زیاد یکضرب ویزا میگیرن؟منتظر نظرات همه دوستان در این مورد هستم.
تاریخ مصاحبه :19 فوریه 2013،سفارت ابوظبی ،کلیر:10 آوریل2013 ،هزینه:7 میلیون تومان مقصد:هیوستون که با این در اگر در بند در مانند در مانند
تشکر کنندگان: armin1 ، mnpnus ، roeentan ، mahdip ، kasrafo ، bayat_r ، shiraz mamali ، kiaaa ، rezagh
چند تا سایت خوب جهت اجاره آپارتمان تو دبی بصورت هفتگی معرفی می کنم.رنج اونها واسه یک هفته میشه حدودا 3000 درهم.بنظر من اگه 3 یا 4 نفر باشید خیلی بصرفه هست.جالبه که بدونید خیلی هاشون در بهترین مناطق دبی و بعضا بهترین برج های دبی هست.اکثرشون اینترنت وایرلس رایگان و استخر دارن .تمامی امکانات رفاهی مثل اتو و سشوار هم داخل خونه هست یک روز می تونید مایحتاج یک هفتتون از یکی از فروشگاههای زنجیرهای بخرید و با توجه به سفر نسبتا بلند مدت تون میتوندبا آرامش خاطر همه کارتون رو بکنید.

http://www.propertyfinder.ae/en/rent.html
http://dubai.dubizzle.com/property-for-rent/short-term/
http://www.dubaiapartments.biz/
تاریخ مصاحبه :19 فوریه 2013،سفارت ابوظبی ،کلیر:10 آوریل2013 ،هزینه:7 میلیون تومان مقصد:هیوستون که با این در اگر در بند در مانند در مانند
تشکر کنندگان: mahdip ، kasrafo ، Saeedv13 ، enchantress_boy ، bayat_r ، roeentan ، el333 ، nora ، lilac ، amairmonre
(2013-01-28 ساعت 23:49)mnpnus نوشته:  
(2013-01-28 ساعت 23:38)moon_rose نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز .مصاحبه من نزدیک 25 دقیقه طول کشید.به من گفت 4شنبه صبح بیا.منم فردج شب بلیط برگشتمه.رفتم ماهان امروز گفت ششصدو بیست درهم نفری جریمه داره.حالا فردا صبح قراره با ملیکا حانم برم سفار
ت ببینم میتونم قبل از اینکه ارسال بشه پست ابوظبی پاسپورت رو بگیرم.

یک چیزی باید به عرضتون برسونم: من شخصا پرسیدم از هواپیمایی ماهان بابت عوض کردن تاریخ بلیط برگشت. گفتن کلا ۲۵۰۰۰ تومان میگیرن. حتی پرسیدم برای هر روز ؟ ولی گفتند: نه کلا.
[/quote]

ممنونم از لطفتون ولی بلیت من چارتره.اگه سیستمی به
بود حتی ممکن بود جریمه نگیرن کلاس پرواز من هم پر شده
1 نفر

تشکر کنندگان: kasrafo ، bayat_r ، kiaaa ، rezagh ، amairmonre
(2013-01-28 ساعت 23:38)moon_rose نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز .مصاحبه من نزدیک 25 دقیقه طول کشید.به من گفت 4شنبه صبح بیا
moon-rose جان
ممکنه سوالارو زودتر بهمون برسونی؟! میترسم سفرنامه طول بکشه....
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: bayat_r ، iman83 ، enchantress_boy ، roeentan ، kiaaa ، rezagh ، amairmonre
(2013-01-29 ساعت 09:50)moon_rose نوشته:  
(2013-01-28 ساعت 23:49)mnpnus نوشته:  
(2013-01-28 ساعت 23:38)moon_rose نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز .مصاحبه من نزدیک 25 دقیقه طول کشید.به من گفت 4شنبه صبح بیا.منم فردج شب بلیط برگشتمه.رفتم ماهان امروز گفت ششصدو بیست درهم نفری جریمه داره.حالا فردا صبح قراره با ملیکا حانم برم سفارت ببینم میتونم قبل از اینکه ارسال بشه پست ابوظبی پاسپورت رو بگیرم.

ممنونم از لطفتون ولی بلیت من چارتره.اگه سیستمی به
بود حتی ممکن بود جریمه نگیرن کلاس پرواز من هم پر شده

تبریک بابت ویزای یکضرب.
دوستان توجه داشته باشید اگه احتمال میدید که یکضرب بگیرید دور بلیط چارتر رو خط بکشید. درسته که از سیستمی ارزونتر در میاد ولی امکان تغییر تاریخ معمولا وجود نداره.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: armin1 ، Saeedv13 ، kasrafo ، moon_rose ، kiaaa ، rezagh ، philter
دوستان خوبم تازه ویزا رو گرفتم. به پرواز امشب می رسم.

(2013-01-29 ساعت 10:02)kasrafo نوشته:  
(2013-01-28 ساعت 23:38)moon_rose نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز .مصاحبه من نزدیک 25 دقیقه طول کشید.به من گفت 4شنبه صبح بیا
moon-rose جان
ممکنه سوالارو زودتر بهمون برسونی؟! میترسم سفرنامه طول بکشه....

چشم انشاالله برگشتم مینویسم. اینجا با موبایل خیلی برام سخته
1 نفر

تشکر کنندگان: 2013selectee ، Saeedv13 ، armin1 ، mahdi/sh ، usa lover ، HAZARA ، bayat_r ، پدی ، kasrafo ، iman83 ، mgolchin13 ، Hedieh20 ، shiraz mamali ، roeentan ، kiaaa ، rezagh ، amairmonre
دوستان من احتمالاً که چه عرض کنم...تقریباً قطعاً این سری کارنت میشم به امید خدا و مصاحبه ام تو آپریل(12 فروردین الی 12 اردیبهشت 92) و ابوظبی هست، ولی خوب معلوم نیست دقیقا کی. من میخواستم بدونم که از الان میتونم بلیطم رو بخرم و بعداً تغییرش بدم(با توجه به زمزمه هایی که برای افزایش مجدد قیت ها هستش) آیا به صرفه وعملی هست؟ جریمه ای چیزی داره؟ ضمنا های سیزن بعد از نوروز کِی تموم میشه برای دبی؟ هر راهنماییه دیگری هم داشته باشید ممنون میشم.
یک چیز دیگه هم این که برای بچه چهار ساله قیمت بلیط چطوری محاسبه میشه... مثل بزرگسال یا کمتره؟ برای بچه یکسال و نیمه چطور؟
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: پدی ، sadeghi897 ، roeentan ، kasrafo ، kiaaa ، rezagh
(2013-01-30 ساعت 23:10)mgolchin13 نوشته:  دوستان من احتمالاً که چه عرض کنم...تقریباً قطعاً این سری کارنت میشم به امید خدا و مصاحبه ام تو آپریل(12 فروردین الی 12 اردیبهشت 92) و ابوظبی هست، ولی خوب معلوم نیست دقیقا کی. من میخواستم بدونم که از الان میتونم بلیطم رو بخرم و بعداً تغییرش بدم(با توجه به زمزمه هایی که برای افزایش مجدد قیت ها هستش) آیا به صرفه وعملی هست؟ جریمه ای چیزی داره؟ ضمنا های سیزن بعد از نوروز کِی تموم میشه برای دبی؟ هر راهنماییه دیگری هم داشته باشید ممنون میشم.
یک چیز دیگه هم این که برای بچه چهار ساله قیمت بلیط چطوری محاسبه میشه... مثل بزرگسال یا کمتره؟ برای بچه یکسال و نیمه چطور؟

سلام.
من تجربه خودم رو عرض میکنم خدمتتون.
از اونجایی که من هم زمان خودم در مورد تغییر قیمتها شنیده بودم، بلافاصله بعد از گرفتن تایید تغییر تاریخ مصاحبه (در ماه سپتامبر)، از دفتر ماهان بلیط رو تهیه کردم. ولی کارهای ویزا و هتل رو یک هفته قبل از مصاحبه انجام دادم. البته الان دقیقا حضور ذهن ندارم، ولی فکر کنم پرواز برگشت رو که تغییر دادم چیزی حدود 70-80 درهم جریمه پرداخت کردم. اگر در کلاس پروازیه خودتون جا نده باید مابه التفاوت پرداخت کنید. نرخ بلیط بچه های 2 تا 12 ساله هم فکر کنم حدود 60-70 درصد بزرگسال بود.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: amir82 ، nora ، rouzbehdarvishi ، sadeghi897 ، lilac ، mgolchin13 ، shiraz mamali ، roeentan ، kasrafo ، rezagh
(2013-01-30 ساعت 23:10)mgolchin13 نوشته:  دوستان من احتمالاً که چه عرض کنم...تقریباً قطعاً این سری کارنت میشم به امید خدا و مصاحبه ام تو آپریل(12 فروردین الی 12 اردیبهشت 92) و ابوظبی هست، ولی خوب معلوم نیست دقیقا کی. من میخواستم بدونم که از الان میتونم بلیطم رو بخرم و بعداً تغییرش بدم(با توجه به زمزمه هایی که برای افزایش مجدد قیت ها هستش) آیا به صرفه وعملی هست؟ جریمه ای چیزی داره؟ ضمنا های سیزن بعد از نوروز کِی تموم میشه برای دبی؟ هر راهنماییه دیگری هم داشته باشید ممنون میشم.
راستش به نظرم از بیات کمک بگیر اون این چیزا رو می دونه
دیCoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: bayat_r ، mgolchin13 ، kasrafo ، kiaaa ، amairmonre

سلام.فکر کنم از دفاتر هواپیمایی بپرسید خوب راهنمایی بکنند.بعید میدانم بلیت برای اونور سال از حالا بفروشند.نرخ زیر12سال کمتراست
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، kasrafo ، rezagh
(2013-01-30 ساعت 23:26)2013selectee نوشته:  

سلام.
من تجربه خودم رو عرض میکنم خدمتتون.
از اونجایی که من هم زمان خودم در مورد تغییر قیمتها شنیده بودم، بلافاصله بعد از گرفتن تایید تغییر تاریخ مصاحبه (در ماه سپتامبر)، از دفتر ماهان بلیط رو تهیه کردم. ولی کارهای ویزا و هتل رو یک هفته قبل از مصاحبه انجام دادم. البته الان دقیقا حضور ذهن ندارم، ولی فکر کنم پرواز برگشت رو که تغییر دادم چیزی حدود 70-80 درهم جریمه پرداخت کردم. اگر در کلاس پروازیه خودتون جا نده باید مابه التفاوت پرداخت کنید. نرخ بلیط بچه های 2 تا 12 ساله هم فکر کنم حدود 60-70 درصد بزرگسال بود.
خب یه چیز جالب:
اگر شما الان بلیط بگیرید و بخواهید تاریخش رو تغییر بدید، باید به قیمت اون روز پول رو پرداخت کنیدBig Grin یعنی مثلاً اگر الان برای 1 اردیبهشت بگیرید به قیمت 500 و بعد اردیبهشت قیمت بلیط بشه 800 تومن و گرون بشه و شما بخواهید تاریخ رو از 1 اردیبهشت به 2 اردیبهشت تغییر بدید باید 300 تومن دیگه بپردازید Big Grin
خب اگر به همین سادگی بود که همه همین کار رو میکردند و از الان برای سال دیگه بلیط میگرفتند و بعد هم عشق و حال و چند بار عوض می کردند...Big Grin
در ضمن برای بچه های زیر 2 سال ظاهراً حدود 10 یا 15 درصد از بلیط رو میگیرن چون نوزاد صندلی نمیخواد و برای 2 تا 12 سال هم قسمتی از بلیط رو 70 درصد و قسمتی رو کامل میگیرند که بصورت میانگین میشه همون حدود 75 درصد بهای بلیط کامل...Big Grin
البته تا فردا عصری صبر کنی من دقیقاً برات میپرسم چون من فردا بلیط دبی رو میگیرم..
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: پدی ، lilac ، Saeedv13 ، amir82 ، el333 ، parsush ، mgolchin13 ، kasrafo ، roeentan ، enchantress_boy ، kiaaa ، rezagh ، amairmonre
دوستان عزیز ممنون از پاسخ ها تون. بیات جان انشالله به سلامتی.اگر یک شرح ماوقعی از گرفتن بلیط و قیمت هاش و اینا هم بنویسی که عالی میشه.چون شما پیشا هنگ هستید و ما که پشت سر شماییم از تجربیات شما استفاده میکنیم دیگه Wink همین جوری مفت و مجانیBig Grin
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir82 ، bayat_r ، roeentan ، kasrafo ، kiaaa ، rezagh
(2013-01-27 ساعت 11:17)armin1 نوشته:  دوستان moon_rose عزیز یک ضرب گرفت ویزا رو بهش واقعا تبریک میگم
آرمین جون انشاالله منم 1ضرب میگیرمTongue
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، mnpnus ، kasrafo ، mahdi/sh ، kiaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان