کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-20 ساعت 23:04)AmirGuitar نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
راستیتش من برای 3 فروردین میخواستم برم دبی برای کنسرت سیاوش قمیشی
پاسپورت و ویزا و... و هیچ چی هم فعلا ندارم
.
به نظرتون اگه بدون تور برم بهتره یا با تور؟
راستش میخواستم در کل با 600 تا 700 سرو ته قضیه رو ببندم
برای همین وقتی هزینه های هتل ها رو تو دبی دیدم که شبی 100 به بالا هست گفتم چادر بزنم بهتره!!
میخواستم ببینم هتل یا مسافر خونه ارزون قیمتی هم هست دور و بره 30-40 تومن شبی؟
اگه راهنمایی و چیز خاص و لازمی هم میدونید بهم بکنید
عزیز جان
این تاپیک جزء تاپیکهای مهاجرتی به آمریکاست. شرایط افرادی که میان اینجا و میخوان برن امارات با شما متفاوته. به نظر من سوالتونو در فروم های توریستی مطرح کنید یا با آژانسهای معتبر مسافرتی مشورت کنید. کنسرت خوش بگذره!
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: moon_rose ، پدی ، mgolchin13 ، rezagh ، Tomas ، kiaaa ، amairmonre
خوبی مصاحبه در امارات کشور با کیفیت تروامن تری است.کلا به ما ایرانی ها در دبی بیشتر خوش میگذره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: kasrafo ، shima1364 ، برنا ، rezagh ، Tomas ، kiaaa ، usa lover
با سلام به دوستان گرامی و مسافران آبنده آمریکا
خط پروازی بندر عباس به دبی راه اندازی شده توسط هواپیمایی هسا
[عکس: Avd.PNG]
انشاالله برای دوستان جنوب ایران و اشخاصی که قصد کاهش هزینه دارند مثمر باشه
تشکر کنندگان: bayat_r ، mohajer13 ، Saeedv13 ، mgolchin13 ، پدی ، wild cat ، kasrafo ، Tomas ، kiaaa
از هتلهای خوب دبی هتل فورچون بوتیک است 4ستاره.اتاقهای بزرگی داره.
تشکر کنندگان: برنا ، bayat_r ، wild cat ، kasrafo ، rezagh ، Tomas ، mehdi110
(2013-01-21 ساعت 20:44)پدی نوشته:  از هتلهای خوب دبی هتل فورچون بوتیک است 4ستاره.اتاقهای بزرگی داره.

با سلام به پدی گرامی
از اینکه این تایپیک رو سر پا نگه داشتی خوشحال هستم .
من هتل آورای با خانواده رفتم محیط خانوادگی خوب با غذاهای خوب ایرانی و ..صاحب و متصدیان هتل هندی هستند . رستوران زیبا ولی اتاقها زیاد بزرگ نیست اما خوبه . راستی نمی دونم به مترو و بیمارستان چی بود نزدیک هست یا نه ؟
Sadكيس خانوادگي f4 در سال 2000- اولين نامه 2009 تكميل 2012 ويزا 2015 - دو بار مصاحبه و مديكال -
تشکر کنندگان: bayat_r ، wild cat ، kasrafo ، Tomas ، rezagh
دوستان گل
اجازه بدید منم یه هتل مناسب پیشنهاد بدم. اسمش هتل کاپتورن capthorne هست. از نظر مکانی هم به مترو نزدیکه هم به سیتی سنتر دیره هم به مراکز خرید ارزانتر.به همشون با دو سه دقیقه پیاده روی میشه رسید.خود هتل چهار ستاره ست و بسیار تمیز و محیط خانوادگی.اتاقهاشم بزرگه.کارکنانش هم مودب و کار راه انداز. اغلب اتاقها هم چشم انداز خوبی داره. حسن دیگه ش اینه که اگه پکیج HB روبگیرید میتونید در هر روز به دلخواه از ناهار یا شام استفاده کنید ولازم نیست گشت روزانه رو واسه ناهار قطع کنید. کیفیت عذاهاشم بسیار خوبه. قیمتش هم به نسبت 4 ستاره های دیگه مثل هتل مسکو مناسبتره.

یه هتلم بگم که توصیه میکنم نرید هتل sand & sun down town که خیلی آژانسها روش مانور میدن. اتاقها و وضعیت گرمایش و سرمایش و آب گرم و. . . در یک کلام افتضاح. تا صبح باید از سرو صدای دیسکوش بیدار بمونید. چند روزی که اونجا بودیم هر روز جلو رسپشن دعوا بود.
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: amir82 ، پدی ، rezagh ، mgolchin13 ، usa lover ، Tomas ، saeid-ss ، philter
(2013-01-21 ساعت 21:30)برنا نوشته:  [quote='پدی' pid='266436' dateline='1358784863']
از هتلهای خوب دبی هتل فورچون بوتیک است 4ستاره.اتاقهای بزرگی داره.

با سلام به پدی گرامی
از اینکه این تایپیک رو سر پا نگه داشتی خوشحال هستم .
من هتل آورای با خانواده رفتم محیط خانوادگی خوب با غذاهای خوب ایرانی و ..صاحب و متصدیان هتل هندی هستند . رستوران زیبا ولی اتاقها زیاد بزرگ نیست اما خوبه . راستی نمی دونم به مترو و بیمارستان چی بود نزدیک هست یا نه ؟

هتل آواری هتل خیلی خوبیه وبه مترو نزدیک است ولی اتاقاش کوچیکه.اما تمیزه
تشکر کنندگان: kasrafo ، rezagh ، mgolchin13 ، Tomas ، برنا
سلام از دوستان اگه کسی هست خوشحال میشم همسفر باشیم.تاریخ مصاحبه 21 فوریه.کیس یکنفره
تاریخ مصاحبه :19 فوریه 2013،سفارت ابوظبی ،کلیر:10 آوریل2013 ،هزینه:7 میلیون تومان مقصد:هیوستون که با این در اگر در بند در مانند در مانند
تشکر کنندگان: mnpnus ، Tomas ، amairmonre
چرا افرادمصاحبه شونده درامارات کم است.به انتخاب kccبوده
تشکر کنندگان: roeentan ، Tomas ، برنا ، rezagh
(2013-01-23 ساعت 18:12)پدی نوشته:  چرا افرادمصاحبه شونده درامارات کم است.به انتخاب kccبوده
به صورت پیش فرض محل مصاحبه برای همه برنده های ایرانی آنکارا انتخاب شده بود و کسایی که برای مصاحبه ابوظبی رو انتخاب کردن خودشون توی فرمهای سری اول برای محل مصاحبه ابوظبی رو انتخاب کردن یا بعدا درخواست تغییر محل مصاحبه از آنکارا به ابوظبی دادن.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: Tomas ، برنا ، پدی ، kasrafo ، rezagh ، amairmonre
اما من بهتون یه چیز خوب بگم که برخی از علل انتخاب من برای محل مصاحبه این بود که:
من سفرنامه های 2011 و 2012 رو خوندم و امسال رو هم از اولین روز مصاحبه ها کنترل کردم، آمار نشون میده کلاً
1- زمان مصاجبه در ابوظبی زودتر از انکارا و ایروان اعلام میشه (مثلاً برای من با اینکه 500 تا از اولین نفر این دوره فاصله داشتم 2 روز بعد از کارنت شدن اعلام شد)
2- گیر دادن توسط پزشک برای واکسیناسیون خیلی کمتر از آنکارا است(مثلاً اونگان به آنفولانزا گیر میده اما NMC به دوستم حجت گفته بود از دو ماه قبل گفتن دیگه آنفولانزا نمی خواد و یا اگر خودت بگی من آبله گرفتم از شما قبول میکنه)
3- احتمال یکضرب گرفتن ویزا در ابوظبی بیشتر از آنکارا است(طبق آمار سالهای قبل).
4- میانگین مدت زمان کلیرنس در سالهای قبل در ابوظبی کمتر از آنکارا بوده.
5- در ابوظبی می توانید پاس ها رو به کسی بدید که براتون ویزا رو بگیره اما تو ایروان باید به کسی وکالت بدید و تو آنکارا فقط اعضای خانواده..

و همه اینها به این علت که تعداد مراجعین به ابوظبی کمتر از بقیه جاهاست و صد البته تاپیک های مربوطه نیز خلوت تر....
پس شاید خوش به حال ماها که میریم ابوظبی...... Smile
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: mahdi/sh ، برنا ، امير جو ، amir82 ، پدی ، roeentan ، Saeedv13 ، mnpnus ، saeid-ss ، usa lover ، 2013selectee ، kasrafo ، Tomas ، kiaaa ، rezagh ، NarcisJ ، amairmonre ، sam110 ، m2m2m22 ، philter
آقا بیات پس چرا اینها رو الان میگی .نازنین برادر!
تشکر کنندگان: afs ، bayat_r ، kasrafo ، Tomas ، kiaaa ، rezagh
(2013-01-23 ساعت 17:48)iman83 نوشته:  سلام از دوستان اگه کسی هست خوشحال میشم همسفر باشیم.تاریخ مصاحبه 21 فوریه.کیس یکنفره

من 24 هستم. Wink
تشکر کنندگان: iman83 ، bayat_r ، Tomas ، kiaaa
سلام دوستان

میخواستم ببینم کسی شماره تلفن سفارت ایران و تو ابوظبی داره ؟؟؟ یکی از دوستان الان تو ابوظبی هستش احتیاج فوری به شماره تلفن سفارت ایران تو ابوظبی داره اگه کسی شماره رو داره لطفا راهنمایی کنه مرسی از لطفتون.
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: Tomas ، kiaaa
تلفن:
024447618
024447649
024447648
024447619

فکس :
024448714

اگر با سیم کارت ایران زنگ میزنن باید 00971 رو بجای 0 بگیرن
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: afs ، shimoda ، Saeedv13 ، armin1 ، amir82 ، moon_rose ، mnpnus ، enchantress_boy ، roeentan ، bayat_r ، kasrafo ، Tomas ، برنا ، kiaaa ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان