کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-08-25 ساعت 18:56)usa lover نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 17:06)morvarid1364 نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 16:58)usa lover نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 16:26)morvarid1364 نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 11:33)usa lover نوشته:  هر روز ایشو بشه باید رفت و گرفت دیگه آذر جون اگه قرار باشه برای گرفتنشم روزهای 1 شنبه و سه شنبه فقط بریم که دیگه بهتره به جای آمریکا اقامت دبی رو بگیریم بمونیم همونجاBig Grin
دوستان هر روزی ایشود بشید فرداش پاس ها رو میتونید بگیرید.
همسر من هفته پیش یکشنبه پاس هارو تحویل داد به سفارت خودشون گفتن امروز آمادست و امروز ایشود شدیم.
اما امروز هم رفت سفارت گفتن آماده نیست و فردا آماده میشه Sad
ای وای مروارید جون یعنی ایشود شد بازم گفتن فردا؟
روزی هم که خودشون گفتن هم حاضر نشده
پس بگم همسرم بره بلیط رو برای 10 روز دیگه تغییر بده؟؟؟Sad
بله عزیزم ایشود شدیم امروز خودشون هم تو برگه تاریخ امروز رو زده بودن
اما همسر من و چند نفر دیگه هم که امروز بایستی پاسشونو میگرفتن این همه راه رفتن تا ابوطبی با این همه هزینه بازم گفتن آماده نیست و فردا بیاین.
پروازشم عوض کرده بود برا امشب که نمیدونم الان دیگه بتونه تغییر بده یا نه.
هتل هم از اینجا برا امشب براش نتونستم بگیرمSad
یک پانسیون توی میدون جمال هست یکی از دوستان تو سفرنامه اش نوشته ازشون من سئوال کردم گفت تمیزه و امنیت داره
اگر خواستی بگو پیداش کنم بزارم برات
منم از فردا دوباره باید بیوفتم دنبال هتل پیدا کردن برای 5 شنبه و تعطیلات 3 روزه سفارت یعنی کشتن ما رو تا این ویزا روبدن
ممنونم دوست من بالاخره همونجا هتل گرند سنترال رو گرفت و پولشو اینجا ریختیم به حسابشون.
این آخری خیلی کارا داره طولانی و غیر عادی میشه
ما برا فردا هم برگشت بلیط برگشت به تهران راپیدا نکردیم Sad
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: سی سی ، houmanmir ، usa lover ، azar1348
دوستان ما یه روز توی دبی مجبور شدیم هتل بگیریم بدون رزرو و بعد هر هتلی که می رفتیم قیمتاش خیلی بالا بود خلاصه توی یه هتل که قیمت اتاقاشو نوشته بود 800 درهم با یه اقای تور لیدر ایرانی اشنا شدیم که بهش گفتیم همونجا از طریق اژانسشون واسمون هتلو ظرف نیم ساعت گرفت با صبحانه و شام و ترانسفر 290 درهم. خیلی هم ادم مودب و محترمی بود خلاصه فرشته نجات ما شد اونجا. اگه کسی تو دبی گیر هتل شد به من بگه تا شمارشو بدمCool
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، پدی ، azar1348 ، usa lover ، سی سی
(2013-08-25 ساعت 20:43)mahsa3017 نوشته:  دوستان ما یه روز توی دبی مجبور شدیم هتل بگیریم بدون رزرو و بعد هر هتلی که می رفتیم قیمتاش خیلی بالا بود خلاصه توی یه هتل که قیمت اتاقاشو نوشته بود 800 درهم با یه اقای تور لیدر ایرانی اشنا شدیم که بهش گفتیم همونجا از طریق اژانسشون واسمون هتلو ظرف نیم ساعت گرفت با صبحانه و شام و ترانسفر 290 درهم. خیلی هم ادم مودب و محترمی بود خلاصه فرشته نجات ما شد اونجا. اگه کسی تو دبی گیر هتل شد به من بگه تا شمارشو بدمCool

سلام مهسا جان

عزیز شمارشو اگه میشه پ خ کن برام ممنون میشم چون همسر من برای 10 روز داره میره ولی فقط 5 روز اول رزرو کرده احتمالا لازم میشه .
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، پدی ، سی سی
(2013-08-25 ساعت 21:15)azar1348 نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 20:43)mahsa3017 نوشته:  دوستان ما یه روز توی دبی مجبور شدیم هتل بگیریم بدون رزرو و بعد هر هتلی که می رفتیم قیمتاش خیلی بالا بود خلاصه توی یه هتل که قیمت اتاقاشو نوشته بود 800 درهم با یه اقای تور لیدر ایرانی اشنا شدیم که بهش گفتیم همونجا از طریق اژانسشون واسمون هتلو ظرف نیم ساعت گرفت با صبحانه و شام و ترانسفر 290 درهم. خیلی هم ادم مودب و محترمی بود خلاصه فرشته نجات ما شد اونجا. اگه کسی تو دبی گیر هتل شد به من بگه تا شمارشو بدمCool

سلام مهسا جان

عزیز شمارشو اگه میشه پ خ کن برام ممنون میشم چون همسر من برای 10 روز داره میره ولی فقط 5 روز اول رزرو کرده احتمالا لازم میشه .

تبریک واسه کلیر شدن از سایت بریم سفر می تونید هتل با قیمت مناسب بگیرید اونم با تومان
تشکر کنندگان: morvarid1364
(2013-08-25 ساعت 16:26)morvarid1364 نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 11:33)usa lover نوشته:  هر روز ایشو بشه باید رفت و گرفت دیگه آذر جون اگه قرار باشه برای گرفتنشم روزهای 1 شنبه و سه شنبه فقط بریم که دیگه بهتره به جای آمریکا اقامت دبی رو بگیریم بمونیم همونجاBig Grin
دوستان هر روزی ایشود بشید فرداش پاس ها رو میتونید بگیرید.
همسر من هفته پیش یکشنبه پاس هارو تحویل داد به سفارت خودشون گفتن امروز آمادست و امروز ایشود شدیم.
اما همسر من و چند نفر دیگه هم که امروز بایستی پاسشونو میگرفتن این همه راه رفتن تا ابوطبی با این همه هزینه بازم گفتن آماده نیست و فردا بیاین.
یک پانسیون توی میدون جمال هست یکی از دوستان تو سفرنامه اش نوشته ازشون من سئوال کردم گفت تمیزه و امنیت داره
منم از فردا دوباره باید بیوفتم دنبال هتل پیدا کردن برای 5 شنبه و تعطیلات 3 روزه سفارت یعنی کشتن ما رو تا این ویزا روبدن
یه هتل تارا هم هست تو جمال قیمتش بد نیست
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، azar1348 ، houmanmir
تعطیلات سه روزه سفارت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از کی تا کی تعطیله ؟

من دوشنبه دیگه میخام برم به تعطیلی میخورم ؟ به نظرتون فقط بلیط رفت بگیرم خوبه ؟
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، azar1348
(2013-08-25 ساعت 23:41)m2m2m22 نوشته:  تعطیلات سه روزه سفارت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از کی تا کی تعطیله ؟

تعطیلی 1 شنبه بعد هست که با تعطیلی جمعه و شنبه 3 روز میشه
از تهران بهترین انتخاب چارتر آسمان هست که 1 هفته است و قیمتشم مناسب هست ولی از اهواز هر پروازی میگیرید 1 هفته رو حداقل در نظر داشته باشید
همسر من امروز پاس ها رو به سفارت داده پرسیده چون برگشتش 4 شنبه شب هست تا اون موقع حاضر میشه صراحتا گفته بلیط رو عوض کن گفته 5 شنبه چطور گفته نمیدونم باید بیاید اگر حاضر بود بگیرید
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: m2m2m22 ، morvarid1364 ، azar1348
(2013-08-25 ساعت 23:56)usa lover نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 23:41)m2m2m22 نوشته:  تعطیلات سه روزه سفارت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از کی تا کی تعطیله ؟

تعطیلی 1 شنبه بعد هست که با تعطیلی جمعه و شنبه 3 روز میشه
از تهران بهترین انتخاب چارتر آسمان هست که 1 هفته است و قیمتشم مناسب هست ولی از اهواز هر پروازی میگیرید 1 هفته رو حداقل در نظر داشته باشید
همسر من امروز پاس ها رو به سفارت داده پرسیده چون برگشتش 4 شنبه شب هست تا اون موقع حاضر میشه صراحتا گفته بلیط رو عوض کن گفته 5 شنبه چطور گفته نمیدونم باید بیاید اگر حاضر بود بگیرید
يعني بيش از ٧ روز طول ميكشه؟ منم ميخوام دوشنبه هفته ديگه برم اگه بشه. بيليط آسمان چنده قيمتش؟
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: azar1348
چارتر آسمان 460000. ولی امیدوارم گیرتون بیاد. اگه نباشه چارتر ایران ایر هم هست 750000.
تشکر کنندگان: usa lover
(2013-08-25 ساعت 21:56)همراه نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 16:26)morvarid1364 نوشته:  دوستان هر روزی ایشود بشید فرداش پاس ها رو میتونید بگیرید.
یه هتل تارا هم هست تو جمال قیمتش بد نیست
میشه آدرس و تلفن هتل تارا یا همون پانسیون رو بدید.ممنون.
محل و تاریخ مصاحبه:ابوذبی 19 جون .کلیس نامبر:2013as84** دریافت برگه آبی و آپ دیت ها:20 جون و 6آگست و12آگستSmile کلیر:15 آگست Shy
تشکر کنندگان:
دوستان اسم چندتا هتل 3 ستاره که خوبن و نزدیک یه مترو هستند رو به من می گین؟ که رفتین و راضی بودین .. ممنون
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، پدی
دوستان اگه اون روز زیبای کلیر شدن فرا برسه توی سایت سیس چی می نویسه؟ یعنی باید منتظر چه جمله ای به جایap باشیم؟ البته میدونم که خیلی حولم ما هنوز یه هفته هم از مصاحبمون نمیگذره ولی. دیگه چیکار کنم.Tongue
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2013-08-26 ساعت 12:43)mahsa3017 نوشته:  دوستان اگه اون روز زیبای کلیر شدن فرا برسه توی سایت سیس چی می نویسه؟ یعنی باید منتظر چه جمله ای به جایap باشیم؟ البته میدونم که خیلی حولم ما هنوز یه هفته هم از مصاحبمون نمیگذره ولی. دیگه چیکار کنم.Tongue

وقتی کلیر بشی توی سایت سیس چیزی تغییر نمیکنه تا وقتی که توی پاس هاتون ویزا بخوره که issued میشید
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: afshin sadeghi 2
کسی میدونه واسه سیمکارت اتصالات چجوری میشه بسته ی اینترنتی خرید؟؟؟
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
دوستای عزیز حتما وقتی میرین پاس هارو تحویل بگیرید از سفارت دقت کنید که محتوای مدارکتون با ویزاا یکی باشه!!!!
امروز همسرم رفت که پاس ها رو بگیره واسه منو زده بودن سینگللل، همه چیو چک کنید دوستان ازین اشتباه ها داره!!!
حالا گفتن دوباره 5 شنبه خیلی حالمون گرفت:-(
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
تشکر کنندگان: roeentan ، afshin sadeghi 2 ، m2m2m22 ، سی سی ، usa lover ، آیدا اس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان