کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بجه هایی که میرن دبی میتونن دررابطه با هتل از ملیکا کمک بگیرن ما که رفته بودیم دبی به دلیل مشغله ی کاریم وقت نکردم هتل رزو کنم توی فرودگاه دبی با ایشون تماس گرفتم ایشون در این مورد به ما خیلی کمک کرد هتل را برای ما رزوکرد وبعداز مصاحبه هتل را میخواستیم برای دو شب دیگه تمدید کنیم که توی هتل به ما گفتن برای هر شب 500 درهم بدین در حالی که ماروزهای قبل برای هر شب 360 در هم داده بودیم با ملیکا تماس گرفتیم که ایشون دوباره هتل را با همان مبلغ اولیه رزو کرد .
نمی خوام برای کسی تبلیغ کنم ولی ایشون واقعابه ما کمک کرد
تشکر کنندگان: سی سی ، houmanmir ، EKAM ، afshin sadeghi 2 ، گل نهال ، rezajoon
(2013-08-27 ساعت 12:23)afshin sadeghi 2 نوشته:  بچه ها کسی تجربه ای از هتل ارکید داره؟
٩ شب و ١٠ روز گرفتم ١٧٠٠ درهم.
دوشنبه ی این هفته میرم چهار شنبه ی بعد میام.
هر کی امری فرمایشی چیزی داره بگه با کله واسش انجام میدم. آخه به این سایت و بچه هاش خیییییلی مدیونم
سلام
ما زمان مصاحبه هتل ارکید بودیم
در کل هتل بدی نیست ولی اگه خواستین اتاق بگیرین بگین تا طبقه های آخر بهتون بده که صدای دیسکو شب اذیت نشین.
اینترنت هم نداره و باید بخرید.ولی اتاقاش تمیز بود و غذا های رستورانش هم خوب بود
موفق باشید
2013AS8xxx/سه نفر/مصاحبه:ابوظبی /کلیر 14 اگوست/صدور ویزا 27 آگوست Big Grin/ ورود به امریکا 13 فوریه / دریافت سوشال نامبر 21 فوریه/ دریافت گرین کارت 13 مارچ Cool
تشکر کنندگان: afshin sadeghi 2 ، morvarid1364 ، joey22 ، parastoo500
دوستای خوبم که تجربه دارید,
من سیم کارت خودم رو (ایرانسل یا همراه اول) ببرم ابوظبی به صرفه تره یا اینکه از اونجا سیم کارت بخرم؟ یه جایی خوندم که ایرانسل به صرفه تره... کسی میتونه کمک کنه؟
تشکر کنندگان: ali_gh
(2013-08-29 ساعت 16:12)سی سی نوشته:  دوستای خوبم که تجربه دارید,
من سیم کارت خودم رو (ایرانسل یا همراه اول) ببرم ابوظبی به صرفه تره یا اینکه از اونجا سیم کارت بخرم؟ یه جایی خوندم که ایرانسل به صرفه تره... کسی میتونه کمک کنه؟
تو امارات یه سیم کارت بگیر ، ایرانسل پات گرون در می آد رفیق
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
تشکر کنندگان: سی سی ، morvarid1364
(2013-08-29 ساعت 20:04)ali_gh نوشته:  

سيم كارت از اونجا بخريد،سيم كارت اتصالات، اينترنت هم داره،٥٠ درهم شارژ كنيد هم به راحتي ميتونيد صحبت كنيد هم از اينترنت استفاده كنيد.
براتون دعا ميكنم
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: سی سی ، behfaza
(2013-08-30 ساعت 00:41)mariana نوشته:  

سيم كارت از اونجا بخريد،سيم كارت اتصالات، اينترنت هم داره،٥٠ درهم شارژ كنيد هم به راحتي ميتونيد صحبت كنيد هم از اينترنت استفاده كنيد.
براتون دعا ميكنم
اینترنتش به چه صورته ؟ میشه بسته خرید ؟
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: سی سی ، پدی ، behfaza
(2013-08-30 ساعت 00:58)m2m2m22 نوشته:  

براتون دعا ميكنم

اگه هتلت تو رقه است یه هتل هست ایبیس روبروی مترو تو لابیش اینتر نت داره
تشکر کنندگان: سی سی ، پدی ، behfaza
(2013-08-30 ساعت 01:15)همراه نوشته:  
(2013-08-30 ساعت 00:58)m2m2m22 نوشته:  

براتون دعا ميكنم

اگه هتلت تو رقه است یه هتل هست ایبیس روبروی مترو تو لابیش اینتر نت داره
والا تا اونجايي كه يادم مياد يه شماره اي رو اس ام اس ميكني( از خودشون بپرسيد ميگن بهتون) بعد اگه٥٠ درهم شارژ كردين، نصفش ميشه واسه اينترنتتون كه بنظرم خوبه
اما اگ فكر ميكنيد بيشر مصرف ميكنيد كه ١٠٠ درهمي بگيريد شارژ
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: سی سی ، behfaza
سعی کنید در دبی حتما هتل اینترنت دار رزرو کنید.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: houmanmir ، EKAM ، behfaza
Exclamation 
دوستان عزیز ضمن آرزوی موفقیت برای همه یه تجربه شخصی رو میخواستم به اشتراک بگذارم :
برای اخذ ویزای یکی از نزدیکان به اتفاق ایشان قصد عزیمت به دوبی داشتیم و به همین علت پس از جستجوی فراوان از آژانس های مختلف سرانجام نتیجه اینچنین شد :
۱- به راحتی با مراجعه به سایت expedia.com با ویزا کارت هتل Copthorne رو در منطقه دیره، بسیار نزدیک به سیتی سنتر و مترو رزرو کردیم .
قیمت فوق العاده ایده ال و با توجه به رزرو از طریق سایت اکسپدیا ، اینترنت نامحدود با سرعتی خیره کننده در اتاق هم بهمون دادند و حتی اتاقمون که رو به شهر بود رو بهمون رو به Creek دادند و چشم انداز خوبی هم داشتیم .
هتل ساده ولی دارای اتاق های بزرگ ( به نسبت جاهای دیگه ) ۸۰ متر مربع و بسیار تمیزی بود . صبحانه هم از هتل نخواستیم چون با مراجعه به کارفور سیتی سنتر بهترین صبحانه رو میتونستیم درست کنیم و دچار کلیشه هتل هم نشدیم .
به آژانس ها مسافرتی که قیمت رو میگفتم اونها جا می زدند و به هیچ عنوان تلاشی جهت رزرو با قیمت مناسب تر نمی کردند چرا که اونها هم از همین سیستم استفاده می کنند و تازه این مبلغ رو با سود با ما حساب می کنند .
پس ما منبع اصلی رو پیدا کرده بودیم .
فقط مشکلی که هست برای دوستان احتمالا نداشتن کردیت کارد هست که به نظر من از این Gift card ها اگه کسی بخره خیلی به دردش میخوره که با یک سرچ ساده میتونین به دفترشون مراجعه و کارت فیزیکی رو هم بگیرید .
حتی مجبور شدیم هتل رو چند روز تمدید کنیم چون پاس ها به امپست نرسیده بود و نرخ برد هتل شبی ۱۵۰ دلار اگر بود ما باز هم از اکسپدیا تونستیم با ۷۰ دلار تمدید کنیم .به همین راحتی خیلی به نفعمون شد .
موفق باشید
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: storagemeter ، houmanmir ، azar1348 ، EKAM ، پدی ، usa lover ، behfaza ، reza_top60
سلام
من پاکت زرد رنگ مدارکم را که از سفارت گرفتن هیچ برگه ای روی آن وصل نشده بود و گوشه آن هم سه گوش بریده بود آیا برای همه اینطوری بوده؟
تشکر کنندگان: azar1348 ، morvarid1364 ، behfaza
[quote='farzad1378' pid='406038' dateline='1378021517']
برگه ای ضمیمه است که شما را برای پرداخت 165 دلار گرین کارت راهنمایی میکنه
تشکر کنندگان: ffrfar ، parastoo500 ، azar1348 ، kasrafo ، ali_gh ، morvarid1364 ، behfaza
اقا یک پای مسافرت برای 15 سپتامر می خوام
تشکر کنندگان: azar1348 ، kasrafo ، roeentan ، ali_gh ، morvarid1364 ، behfaza
صدای من رو از لابی هتل ارکید خراب شده میشنوید. منتظر خانوم ملیکام بریم اوظبی. یا حق;-)
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: ghafari88 ، پدی ، ari_kiana ، houmanmir ، sharifian ، farshadsh ، morvarid1364 ، behfaza
(2013-08-27 ساعت 23:16)mariana نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 19:29)persheng نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 18:39)afshin sadeghi 2 نوشته:  کسی این تجربه رو داشته که بعد از کلیر شدن خودش واسه گرفتن ویزا اقدام نکرده باشه و مثلا خانم ملیکا واسشون این کارو کرده باشن؟؟؟

دوست عزيز ويزاي ما رو خانم مليكا و برادرشون گرفتن،و هيچ مشكلي هم نبود ،چون اگه خودمون ميخواستيم بگيريم دير تر ميشد و بايد بليط هواپيما رو تغيير ميداديم و هزينه هاي ديگر هم شامل ميشد،از جمله هتل...
خودتون تصميم بگيرين،موفق باشين.
ميشه بپرسم كه چقدر ازتون گرفتن و اينكه خودشون پست كردن بعدش براتون؟بابت پست هم هزينه جد گرفتن؟

اره منم همین سوال رو داشتم ؟لطفا جواب بهدید؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان