کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2012-09-23 ساعت 01:34)morteza64b نوشته:  سلام
اگر مصاحبه چهارشنبه باشه و دوشنبه وقت دکتر بگیرم تا سه شنبه بعد ازظهر جواب رو دکتر میده؟

اگه فرزند نداشته باشید ، بله همون دوشنبه بگیرید.
since 2012
تشکر کنندگان: mdna ، morteza64b ، Gerdoo ، صوفیا صوری ، rezagh ، Emma_a432 ، homayoon13 ، oghs ، گل نهال ، ali.agha ، shani89
(2012-09-23 ساعت 01:39)maka2 نوشته:  
اگر مصاحبه چهارشنبه باشه و دوشنبه وقت دکتر بگیرم تا سه شنبه بعد ازظهر جواب رو دکتر میده؟

ضمن تشکر از MAKA2 عزیز ،
دوست عزیز حواستون باشه که 12 و 22 نوامبر تعطیله.
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: maka2 ، afs ، rezagh ، morteza64b ، sayeh_m ، Gerdoo ، صوفیا صوری ، kavirr ، rouzbehdarvishi ، oghs ، shani89
(2012-09-23 ساعت 01:45)Ali DV-2013 نوشته:  

ضمن تشکر از MAKA2 عزیز ،

12 , 22 نوامبر سفارت تعطيله نه مراكز پزشكي و كلا مراكز تركيه
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، Ali DV-2013 ، صوفیا صوری ، rouzbehdarvishi ، oghs ، shani89
(2012-09-23 ساعت 14:52)raham نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 01:45)Ali DV-2013 نوشته:  

ضمن تشکر از MAKA2 عزیز ،

12 , 22 نوامبر سفارت تعطيله نه مراكز پزشكي و كلا مراكز تركيه

ضمن تشکر ؛ راستش من مطمئن نیستم مطب تعطیل نباشه چون لیست تعطیلی که این دو روز هم توش هست رو توی سایت مطب زده. مجبورم فردا سر کار نرم تا با منشی دکتر اونگان تلفنی صحبت کنم و ببینم 12 و 22 نوامبر که تعطیلی ملی امریکاست مال اونا هم هست و تعطیلن یا هستن سر کار؟ Sad
اگه از دوستان کسی تجربه داره و یا مطمئنه هم ممنون میشم بگه Smile
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، rezagh ، oghs
تو خود سایت دکتر این رو نوشته
Please consider the days which we do not work and make your appointment accordingly. We do not work on Sunday in Turkey as it is official weekend holiday; and we may not be available in some of the National & Religious Holidays. Please look at a local calendar before you start (http://turkey.usembassy.gov/holidays.html ).

برای روزهای تعطیل ارجاع داده به همون صفحه تعطیلات ذکر شده در سفارت.
ضمنا برای عید قربان همه حدود یک هفته تعطیل هستند از 24 تا 30 اکتبر
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، صوفیا صوری ، rezagh ، aziking ، sayeh_m ، kavirr ، homayoon13 ، rouzbehdarvishi ، oghs ، shani89
(2012-09-23 ساعت 19:54)renausa نوشته:  تو خود سایت دکتر این رو نوشته
Please consider the days which we do not work and make your appointment accordingly. We do not work on Sunday in Turkey as it is official weekend holiday; and we may not be available in some of the National & Religious Holidays. Please look at a local calendar before you start (http://turkey.usembassy.gov/holidays.html ).

دقیقا نگرانی من هم همینه که لینک این تعطیلی ها در سایت دکتر هست ولی تعطیلی ملی امریکاست نه ترکیه. ضمنا لغت MAY به معنی "ممکنه" (و نه Will) در جمله
we may not be available in some of the National & Religious Holidays
آدم رو بلا تکلیف میذاره Sad
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، PS26 ، rezagh ، sayeh_m ، homayoon13 ، rouzbehdarvishi ، shani89
درود بر دوستان گرامي

آيا وقتي كه ما مشخصات كامل خودمون و اعضا خانواده مون رو براي دكتر ميفرستيم، منشي ايشون با توجه به تاريخ و زمان مصاحبه نميتونند خودشون روز معاينه ما رو تعيين كنند؟ با توجه به اينكه خودشون اونجا هستند و از كم و كيف كار آگاهي كامل دارند؟
من هم مصاحبه ام روز چهارشنبه صبح اول وقت اداري افتاده، با توجه به اينكه پسرم 4 ماهشه و خودم و همسرم هر سه در يك روز بايد براي معاينه بريم، آيا به نظر شما روز دوشنبه صبح وقت بگيرم تا سه شنبه عصر 100% بهمون جواب خواهند داد ؟ يا اينكه براي جمعه وقت معاينه بگيرم؟ ( چون شنبه و يكشنبه هم كه تعطيله و دوشنبه و سه شنبه فقط زمان براي معاينات و گرفتن جواب اون داريم )
اگر كسي از دوستان تجربه اي داشته اند كه براي مثال به هر دليلي گرفتن جواب معاينات يا انجام معاينات به تعويق افتاده باشه و درست سر تاريخ هايي تعين شده انجام نگرفته باشه ممنون ميشم راجع به اون برام بنويسيد

با سپاس
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: oghs ، shani89
(2012-09-25 ساعت 11:28)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

آيا وقتي كه ما مشخصات كامل خودمون و اعضا خانواده مون رو براي دكتر ميفرستيم، منشي ايشون با توجه به تاريخ و زمان مصاحبه نميتونند خودشون روز معاينه ما رو تعيين كنند؟ با توجه به اينكه خودشون اونجا هستند و از كم و كيف كار آگاهي كامل دارند؟
من هم مصاحبه ام روز چهارشنبه افتاده، با توجه به اينكه پسرم 4 ماهشه و خودم و همسرم هر سه در يك روز بايد براي معاينه بريم، آيا به نظر شما روز دوشنبه صبح اونجا باشيم تا سه شنبه عصر بهمون جواب خواهند داد كه چهار شنبه صبح براي مصاحبه مراجعه كنيم؟ يا اينكه براي جمعه وقت معاينه بگيريم؟( چون شنبه و يكشنبه تعطيله و دوشنبه و سه شنبه فقت زمان براي گرفتن جواب معاينات داريم )

سلام پیمان جان ،شما وقتی وارد صفحه گرفتن وقت میشید و فرم رو پر میکنید یک صفحه باز میشه که وقتهای خالی رو نشون میده به صورت جدول ،و شما برای روزی که مد نظرتون هست ( همون دوشنبه ) وقت رو می گیرید( معمولا وقت خالی زیاد داره ) بعد منشی دکتر این صفحه رو که ثبت کردید نگاه میکنه و وقت رو اگر مشکلی نداشته باشه از نظر زمانی ( رعایت بازه زمانی تا مصاحبه و...) بعد تایید میکنه به صورت ایمیل و شما این ایمیل رو پرینت می کنید.

پس وقت رو شما می گیرید و منشی فقط چک میکنه که ایرادی نداشته باشه. به نظر من برای 4 شنبه اگه مصاحبه دارید همان 2شنبه باید وقت بگیرید اگر خیلی وسواس دارید که نکنه مشکلی پیش بیاد یا زمان بیشتری بخواهید میتونید شنبه هم وقت بگیرید ( تا ساعت 1 ظهر مطب بازه ). ولی همون دوشنبه هم مشکلی نداره که همه 2 روز قبل از مصاحبه می گیرن.

البته ما بچه سه ساله داریم 4 روز قبلش باید وقت بگیریم.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: peyman1355 ، rezagh ، mdna ، aziking ، homayoon13 ، oghs ، shani89
(2012-09-23 ساعت 20:16)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 19:54)renausa نوشته:  تو خود سایت دکتر این رو نوشته

دقیقا نگرانی من هم همینه که لینک این تعطیلی ها در سایت دکتر هست ولی تعطیلی ملی آمریکاست نه ترکیه. ضمنا لغت MAY به معنی "ممکنه" (و نه Will) در جمله
we may not be available in some of the National & Religious Holidays
آدم رو بلا تکلیف میذاره Sad

دوستان من ديروز موندم خونه و با منشي دكتر تماس گرفتم گفت اين دو روز 12 و 24 نوامبر ما تعطيل نيستيم و دكتر هم در خدمت شما دوستان هست! Big Grin
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: rezagh ، mdna ، studpk ، afs ، M_Ti ، aziking ، peyman1355 ، amir82 ، achi686 ، sayeh_m ، amir0_0amir ، PS26 ، صوفیا صوری ، kavirr ، homayoon13 ، oghs ، shani89
(2012-09-25 ساعت 11:39)ali234 نوشته:  
(2012-09-25 ساعت 11:28)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

من هم مصاحبه ام روز چهارشنبه افتاده، با توجه به اينكه پسرم 4 ماهشه و خودم و همسرم هر سه در يك روز بايد براي معاينه بريم، آيا به نظر شما روز دوشنبه صبح اونجا باشيم تا سه شنبه عصر بهمون جواب خواهند داد كه چهار شنبه صبح براي مصاحبه مراجعه كنيم؟ يا اينكه براي جمعه وقت معاينه بگيريم؟( چون شنبه و يكشنبه تعطيله و دوشنبه و سه شنبه فقت زمان براي گرفتن جواب معاينات داريم )

سلام پیمان جان ،شما وقتی وارد صفحه گرفتن وقت میشید و فرم رو پر میکنید یک صفحه باز میشه که وقتهای خالی رو نشون میده به صورت جدول ،و شما برای روزی که مد نظرتون هست ( همون دوشنبه ) وقت رو می گیرید( معمولا وقت خالی زیاد داره ) بعد منشی دکتر این صفحه رو که ثبت کردید نگاه میکنه و وقت رو اگر مشکلی نداشته باشه از نظر زمانی ( رعایت بازه زمانی تا مصاحبه و...) بعد تایید میکنه به صورت ایمیل و شما این ایمیل رو پرینت می کنید.

پس وقت رو شما می گیرید و منشی فقط چک میکنه که ایرادی نداشته باشه. به نظر من برای 4 شنبه اگه مصاحبه دارید همان 2شنبه باید وقت بگیرید اگر خیلی وسواس دارید که نکنه مشکلی پیش بیاد یا زمان بیشتری بخواهید میتونید شنبه هم وقت بگیرید ( تا ساعت 1 ظهر مطب بازه ). ولی همون دوشنبه هم مشکلی نداره که همه 2 روز قبل از مصاحبه می گیرن.

البته ما بچه سه ساله داریم 4 روز قبلش باید وقت بگیریم.

البته چیزی که در سایت دکتر اونگان نوشته شده مبنی بر این هست که مسئولیت زمان بین مصاحبه و دکتر به عهده خود فرد متقاضی هست و خود فرد متقاضی باید با توجه به زمان 2 روز برای بزرگسالان و 4 روز ( غیر پنجشنبه) و غیر تعطیلی زمان را محاسبه و در سایت تعیین کند...
این متن و لینک مورد نظرش در سایت دکتر اونگان....

(the system will not allow you to choose a medical appointment date which does not let an enough time interval in between the medical and interview appointments, calculating it on behalf of you to get your medical report safely, in time),

http://www.doctorun.com/
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، amir0_0amir ، ali234 ، peyman1355 ، صوفیا صوری ، homayoon13 ، oghs ، shani89
برای دوستانی که ایروان مصاحبه دارن:

http://www.travel.state.gov/pdf/medical/...1-1005.pdf
شماره کیس: 2013AS15XX
کنسولگری: Yerevan
تعداد افراد منظور در کیس : 1
مصاحبه: JAN W4
کلیرنس: 60 روزه (با فرم 9 سوالی)
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، afs ، پروا ، rezagh ، mhr.714 ، nooshshahnar ، oghs ، shani89
سلام
بنا به محاسبات قيمت مديكال در ايروان براي بزرگسالان بالاي ١٥ سال . حدود ١١٠ دلار هست كه البته ابن مبلغ بدون تزريق واكسنهاي احتمالي محاسبه شد، براي زير ١٥ سال مقداري كمتر است
تشکر کنندگان: oghs ، shani89
دوستان ميشه فرمت نامه اي كه براي وقت مديكال مينويسيد رو اينجا بذاريد،
ممنون
تشکر کنندگان: lottory ، oghs ، shani89
[.قابل توجه بچه هایی که ابوظبی رو برای مصاحبه انتخاب کردن:برای کارهای پزشکی در دبی نیازی به گرفتن وقت نیست و دو روز زودتر باید دبی باشین تا فرصت داشته باشین به کارهاتون برسین.اگه نیو مدیکال سنتر رو انتخاب کنید اسم دکترش دکتر شوکلا هست کهdrshukla@nmc.ae
[/quot
سلام دوست عزیز
خداروشکر بالاخره یکی رو پیدا کردیم که واسه ابوظبی مطلب نوشته باشه . البته نه اینکه نباشه ولی خب به نسبت فروم هایی که واسه آنکارا هست تقریبا هیچه . میخواستم بپرسم از اونجا که خواهر شوهر من در ابوظبی هست و ما هم اونجا داریم میریم . آیا میتونم همون ابوظبی برای کارهای مدیکال برم ؟ واسه بچه هام همون 3 روز قبل از مصاحبه رو برای مدیکال اقدام کنم . ببخشید اگر از نظر دستوری مشکل داره . چون تند تند دارم تایپ میکنم که این اصغر نتمون قطع نشه . کلی باید هندل بزنی تا صفحات لود بشه آخرشم اگر قطع نشه . ببخشید طولانی شد . با تشکر
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: moon_rose ، امير جو ، farshadsh ، nika ، oghs ، shani89 ، mahshid ya
(2012-09-26 ساعت 11:46)پروا نوشته:  دوستان ميشه فرمت نامه اي كه براي وقت مديكال مينويسيد رو اينجا بذاريد،
ممنون

...Dear Dr.

Having received my exact date of interview on (NOVEMBER ###) at the U.S. Embassy Consular in Yerevan for a diversity visa, I'm requesting a medical appointment(for me/my family members) a few days before my interview to meet its requirements in time.

Thanks in advance

------------------------------------------------------------------

Dear Dr...

I would be grateful if you set me an appointment around (NOVEMBER ###) before my interview on (NOVERMBER ###) for a US diversity immigration visa medical examination.

Great thanks
شماره کیس: 2013AS15XX
کنسولگری: Yerevan
تعداد افراد منظور در کیس : 1
مصاحبه: JAN W4
کلیرنس: 60 روزه (با فرم 9 سوالی)
تشکر کنندگان: afs ، پروا ، rezagh ، mhr.714 ، مانترا ، kavirr ، mori ، iman63ir ، pooya.n ، rezalahiji ، ipedram ، oghs ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان