کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
مباحث مربوط به تعیین وقت برای معاینات پزشکی بعد از کارنت شدن را اینجا دنبال کنید.
2010AS3xxx
باسلام
یه سوال دارم در مورد وقت گرفتن دکتر آنکارا
1. زمانی که مصاحبه ما مشخص شد باید از تهران وقت بگیریم یا میتونیم بریم آنکارا و مستقیم بریم دکتر؟
2. آیا منشی انکارا فارسی میتونه حرف بزن یا باید با انگلیسی با او صحبت کنیم و وقت بگیریم؟
3. چه مدت کار دکتر طول میکشه بعضی ها میگویند 1 روزه تمومه؟
سوال آخر چند روز ما باید در آنکارا هتل رزور کنیم و بمونیم؟
با تشکر از همه بچه های این سایت مفید.
دمتون گرم
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: pooya.n ، takpar1371 ، moti1369 ، rouzbehdarvishi ، arezoo bj ، سمنانی ، oghs ، shani89
ظاهرا بیشتر بچه ها انکارا رو انتخاب کردند و بحث بیشتر در مورد انکاراست.قابل توجه بچه هایی که ابوظبی رو برای مصاحبه انتخاب کردن:برای کارهای پزشکی در دبی نیازی به گرفتن وقت نیست و دو روز زودتر باید دبی باشین تا فرصت داشته باشین به کارهاتون برسین.اگه نیو مدیکال سنتر رو انتخاب کنید اسم دکترش دکتر شوکلا هست که فارسی هم بلده و با کمی اضافه پرداخت جوابتون رو تا غروب حاضر میکنند.اینم ادرس ایمیل دکتر شوکلا برای اینکه خیالتون راحت بشه و خواستین نوبت بگیرین

drshukla@nmc.ae
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
سلام دوستانSmile
من دیروز با یه پزشک متخصص اطفال تو استانبول صحبت کردم. در مورد تست سل بچه ها گفت قبلا هممون انجام می دادیمش ولی الان تو استانبول فقط مراکز بهداشت دولتی تست می گیرن و باید به این مراکز مراجعه کنین.Wink
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، hamedhamed ، pooya.n ، ali234 ، sayeh_m ، kavirr ، مهتاب - 2251 ، SEPIDEHHHH ، oghs ، shani89
(2012-08-12 ساعت 19:22)ASALI نوشته:  تو سایت دکتر اونگان گفته برای بچه های زیر 15 سال 4 روز زمان لازمه !

این به خاطر همون جواب تست سله که از بچه ها میگیرن به طور نرمال نمیدونم چقدر طول میکشه ولی اونگان نهایت تا 4 روز میده.
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، hamedhamed ، pooya.n ، sayeh_m ، Gerdoo ، kavirr ، homayoon13 ، amairmonre ، nika ، oghs ، shani89
ما بدون وقت رفتیم پیش اونگان.همون روز هم معاینه کرد

(2012-08-08 ساعت 19:15)alirezass نوشته:  باسلام
یه سوال دارم در مورد وقت گرفتن دکتر آنکارا
1. زمانی که مصاحبه ما مشخص شد باید از تهران وقت بگیریم یا میتونیم بریم آنکارا و مستقیم بریم دکتر؟
2. آیا منشی انکارا فارسی میتونه حرف بزن یا باید با انگلیسی با او صحبت کنیم و وقت بگیریم؟
3. چه مدت کار دکتر طول میکشه بعضی ها میگویند 1 روزه تمومه؟
سوال آخر چند روز ما باید در آنکارا هتل رزور کنیم و بمونیم؟
با تشکر از همه بچه های این سایت مفید.
دمتون گرم
هم دکتر هم تو سفارت میتونن فارسی حرف بزنن
تشکر کنندگان: lilistar ، takpar1371 ، مانترا ، kavirr ، homayoon13 ، amairmonre ، farshadsh ، oghs ، shani89
یه مشورت
من داییم استانبول زندگی میکنه
به نظرتون بهش بگم حضوری بره از دکتر وقت بگیره یا که از طریق سایت وقت بگیرم؟
کدومش مطمئن تره ؟
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: r_ent ، rouzbehdarvishi ، sadeghi897 ، oghs ، shani89 ، Hassan2014
(2012-08-17 ساعت 12:19)fire dragon نوشته:  یه مشورت
من داییم استانبول زندگی میکنه
به نظرتون بهش بگم حضوری بره از دکتر وقت بگیره یا که از طریق سایت وقت بگیرم؟
کدومش مطمئن تره ؟

مطمئن تر؟اونا کارشون درسته!Wink
هر 2ش خوبه فقط از طریق سایت باشه داییتون هم به زحمت نمیوفتن! Big Grin
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
با سلام اگه آزمایش هاو واکسن ها را تهران در انستیتو پاستور انجام دهیم باز هم باید وقت دکتر آنکارا بگیریم؟کسی آدرس و تلفن انیستیتو پاستور رو داره
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: arezoo bj ، nika ، oghs ، shani89 ، fatemeh7
(2012-08-21 ساعت 11:15)honey rahmati نوشته:  با سلام اگه آزمایش هاو واکسن ها را تهران در انستیتو پاستور انجام دهیم باز هم باید وقت دکتر آنکارا بگیریم؟کسی آدرس و تلفن انیستیتو پاستور رو داره

باسلام
بله باید وقت دکتر اینترنتی(http://www.doctorun.com) هم بگیر قبل از مصاحبه البته بای منتظر اعلام زمان مصاحبه بمانید و قبل از مصاحبه 2 یا 3 روز قبل برید دکتر در آنکارا اونجا یه عکس و یه آزمایشهای هست که اگر بچه نداشته باشید مراحل بچه فرق میکنه
آدرس انیستیتو شریعتی نرسیده به میدان تجریش دست چپ ساعت کاری 9 صبح
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
من یک پسر 10 ساله دارم چند روز قبل آنکارا باشم خوبه ؟ تست سل کودکان رو مگر تهران نمی گیرن؟
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: kiaaa ، oghs ، shani89
(2012-08-22 ساعت 09:13)honey rahmati نوشته:  من یک پسر 10 ساله دارم چند روز قبل آنکارا باشم خوبه ؟ تست سل کودکان رو مگر تهران نمی گیرن؟

شما 3 روز زودتر باید اونجا باشین....تست سل زمان مدیکال در آنکارا انجام میشه
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: lottory ، afshin4749 ، Gerdoo ، parastoo mohajer ، homayoon13 ، HB_USA ، saeed_gh ، honey rahmati ، farshadsh ، oghs ، godot ، shani89
دوستان عزیزم سلام ، نکاتی رو که در مورد مسائل پزشکی هستش ، بطور کامل در فروم 2011 شرح داده شده . تجربه من نشون داده که کاملترین مجموعه برای مسائل پزشکی سال 2011 بوده . من به شخصه زمانی که قبول شدم و زمان مصاحبه من مشخص شد ، باور کنید که شاید بیشتر از یکی دو سوال در این مورد در سایت مطرح نکردم ، اما کامل بودن اون فروم باعث شد که من حتی آدرس دکتر اونگان رو هم بدون اینکه قبلاً مراجعه کرده باشم ، بلد بودم . بعد از مراجعه از آنکار و انجام مصاحبه ، مفصل در این مورد مطلب نوشتم و عکسهای مطب دکتر و مسیرها رو هم در فروم 2012 با زیر نویس و توضیحات لازم قرار دادم که البته با اقبال عمومی هم روبرو شد . شاید اگر سرچ کنید بازم اون لینکها رو پیدا کنید و عکسها رو ببینید . امیدوارم که باشه . پس مطالعه بخشهای مختلف ، با توجه به نیازتون بسیار ثمربخش خواهد بود . موفق باشید .
دوستان این لیست تعطیلی های رسمی ترکیه است قبل از گرفتن وقت دکتر حتما بهش دقت کنید:

http://turkey.usembassy.gov/holidays.html
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
بچه ها من تاریخ مصاحبم برای 3شنبه افتاده (انکارا) با توجه به شنبه و 1شنبه باید کی وقت دکتر بگیرم؟شنبه ها تعطیله دکتر یا نه؟
شماره کیس:**2013AS6*تاریخ رویت قبولی: May 2 *افراد کیس:1 *مصاحبه: w1 nov*سفارت:آنکارا*کلیرنس:برگه آبی/جواب 35 روز بعد*هتل:240$، مدیکال:150$، غذا و تاکسی:100$،ترجمه:110T
تشکر کنندگان: oghs ، shani89 ، nasam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان