کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2012-11-06 ساعت 13:01)p450 نوشته:  سلام دوستان
میدونم که شانس برنده شدن شاید خیلی پایین باشه اما به نظرتون اگر کسی به جای گزینه divorced ،اشتباها" Legally separation رو زده باشه بهتره از الآن با KCC درمیون بذاره یا اینکه صبر کنه اگر برنده شد براشون توضیح بده؟و آیا اصلا" این مورد رو قبول میکنند؟من ساده گول کلمه Legally رو خوردم و فکر کردم این گزینه صحیح تره،در صورتی که اصلا" در ایران Legally separation نداریم...
من شدیدا" فکرم مشغول این اشتباه شده.لطفا" کسانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند.
برای شما دوستان خوبم آرزوی موفقیت دارم...

دوست عزیز همون طور که رضا عزیز هم گفتن شما بهتره الان کاری نکنی چون kcc به ایمیل هایی که کیس نامبر نداشته باشن جواب نمیده

یعنی بعد از قبولی تماس بگیر یا حداقل فرم ها رو درست پر کن و بفرست
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، reza6966
(2012-11-06 ساعت 01:21)babak82 نوشته:  .... شما برنامه ای دارید ؟ اگر تمایل دارید لطفا به این سوال جواب بدید و بگید طرح و برنامتون واسه زندگی در آمریکا چی هست.

سلام ،

من هدفم رفتن و اقامت گرفتن در یکی از چند کشور توسعه یافته که مدنظر دارم است ،
بیشتر هم قصدم ادامه تحصیل برای مستر و دکتراست ، با چند تا از دانشگاه های آمریکا هم قبل از گرون شدن ارز :( صحبت کرده بودم که وقتی قیمت بالا رفت به دلیل اینکه نمیخواستم فشار به خانوادم وارد بشه گذاشتمش کنار تا اوضاع بهبود پیدا کنه و یا اگر خدایی نکرده اوضاع خوب نشد تا اون موقع پول بیشتری پس انداز بتونیم پس انداز کنیم : (

// دوماهه شروع کردم به خوندن انگلیسی برای گرفتن تافل یا آیلتس ، توصیه منم به دوستان اینه که شروع کنید به زبان خوندن تا جایی که میتونید ، به هر حال نیاز بهش پیدا میکنید . //

خلاصه بعد از ادامه تحصیل بتونم در دانشگاهی مشغول تدریس بشم یا کاری مناسب و مرتبط با رشته ام پیدا کنم تا بتونم در کشور جدید زندگی خوبی داشته باشم .

به امید موفقیت دوستان .
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

تشکر کنندگان: reza6966 ، beelzebub ، afagh2014 ، abas_kashan
(2012-11-06 ساعت 14:49)Omid-Aria نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 01:21)babak82 نوشته:  .... شما برنامه ای دارید ؟ اگر تمایل دارید لطفا به این سوال جواب بدید و بگید طرح و برنامتون واسه زندگی در آمریکا چی هست.

سلام ،

بیشتر هم قصدم ادامه تحصیل برای مستر و دکتراست ، با چند تا از دانشگاه های آمریکا هم قبل از گرون شدن ارز Sad صحبت کرده بودم که وقتی قیمت بالا رفت به دلیل اینکه نمیخواستم فشار به خانوادم وارد بشه گذاشتمش کنار تا اوضاع بهبود پیدا کنه و یا اگر خدایی نکرده اوضاع خوب نشد تا اون موقع پول بیشتری پس انداز بتونیم پس انداز کنیم : (

// دوماهه شروع کردم به خوندن انگلیسی برای گرفتن تافل یا آیلتس ، توصیه منم به دوستان اینه که شروع کنید به زبان خوندن تا جایی که میتونید ، به هر حال نیاز بهش پیدا میکنید . //

خلاصه بعد از ادامه تحصیل بتونم در دانشگاهی مشغول تدریس بشم یا کاری مناسب و مرتبط با رشته ام پیدا کنم تا بتونم در کشور جدید زندگی خوبی داشته باشم .

به امید موفقیت دوستان .

البته دوست عزیز به نظرم بهتره منابع دیگه ای رو هم بخونید برای تقویت زبان

چون من خودم تافل دارم برای آکادمیک اما به غیر از بالابردن سطح واژگان و توانایی درک مطلب تاثیر زیادی روی من نداشت و الان بیشتر روی گوش دادن به مطالب و صحبت کردن با لهجه آمریکن تمرکز کردم به نظرم این خیلی بهتر میتونه برای زندگی تو آمریکا کمک کنه.

به قول استاد زبانم اگه میخواید زباتون قوی بشه در مورد لیستنینگ برید فیلم های

جیم کری رو نگاه کنید.

میگفت این مرد خداست از نظر لهجه و تند صحبت کردن یعنی اگه شما تمام حرف هاشو بفهمید دیگه حرف های بقیه رو هم میفهمید

من فیلم bruce almighty رو پیشنهاد میکنم
تشکر کنندگان: reza6966 ، Omid-Aria
(2012-11-06 ساعت 15:05)beelzebub نوشته:  

سلام ،

بیشتر هم قصدم ادامه تحصیل برای مستر و دکتراست ، با چند تا از دانشگاه های آمریکا هم قبل از گرون شدن ارز Sad صحبت کرده بودم که وقتی قیمت بالا رفت به دلیل اینکه نمیخواستم فشار به خانوادم وارد بشه گذاشتمش کنار تا اوضاع بهبود پیدا کنه و یا اگر خدایی نکرده اوضاع خوب نشد تا اون موقع پول بیشتری پس انداز بتونیم پس انداز کنیم : (

به امید موفقیت دوستان .

چون من خودم تافل دارم برای آکادمیک اما به غیر از بالابردن سطح واژگان و توانایی درک مطلب تاثیر زیادی روی من نداشت و الان بیشتر روی گوش دادن به مطالب و صحبت کردن با لهجه آمریکن تمرکز کردم به نظرم این خیلی بهتر میتونه برای زندگی تو آمریکا کمک کنه.

جیم کری رو نگاه کنید.

میگفت این مرد خداست از نظر لهجه و تند صحبت کردن یعنی اگه شما تمام حرف هاشو بفهمید دیگه حرف های بقیه رو هم میفهمید

درست میفرمایی ، واسه شروع من از آهنگ های آروم شروع کردم ، چند بار گوشی میدم ، قسمتی های رو متوجه نمیشم میرم رو lyrics آهنگ تکتشو در میارم تا هم با لهجه آشنا بشم هم دایره لغاتم بالا بره .
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

تشکر کنندگان: dior
چرا این گفتگوی آزاد 2014 ایجاد نمیشه؟ :دی

گوش دادن به آهنگ هم خیلی موثره در کل باید هرکاری انجام داد تا زبانمون قوی بشه
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، sam_sabz
(2012-11-06 ساعت 15:05)beelzebub نوشته:  

سلام ،

به امید موفقیت دوستان .

جیم کری رو نگاه کنید.

با زیرنویس؟

(2012-11-04 ساعت 22:40)اردوان نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 22:33)erfanslash نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 22:18)اردوان نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 22:10)beelzebub نوشته:  اما قطعا خیلی تغییر نداره. حالا با همین نرخ الان کسی میدونه چقدر لازمه به تومن برای هر نفر؟
معلوم نیست اصلا چون ما از آینده خبر نداریم.
بچه های دوره های قبل میگفتن باید بیشتر از خط فقر آمریکا باشه.نمیدونم الان چقدره باید آمارشو درآوورد

خط فقر در آمریکا در سال 20000 دلار هست
شما باید 125% این مبلغ رو داشته باشید
با دلار 1226تومان حساب کنید ببینید چقدر میشه

(2012-11-04 ساعت 22:00)اردوان نوشته:  البته بچه ها اینم در نظر بگیریم الان سه هزارو خورده ای هست هر دلار!شاید موقع عازم شدن کم یا زیاد بشه.
اینه که خیلی نمیشه فعلا روش حساب کرد

در ضمن دوست من امروز دلار 2900 بود در بازار و همه هم فروشنده بودند پایین تر هم میاد خیالتون راحت
من فکر میکنم با دلار 1226 تومان نباید حساب کرد

تا زمان مصاحبه لاتاری بالای 5000 تومان حساب کنین!
تشکر کنندگان:
من خودم هیچ فیلمی رو با زیرنویس نگاه نمیکنم حتی اگه متوجه هم نشم مهم نیست دوباره از اول میبینم تا متوجه بشم اما بعضی ها میگن زیرنویس بهتره چون همزمان کلمه با معنی فارسیش تو ذهن میره اما من کلا میخوام انگلیسی رو بدون فارسی یاد بگیرم

شما هرکدوم رو دوست داری انتخاب کن اما زیرنویس ها هم بعضیهاش خیلی مسخره هست ترجمش
تشکر کنندگان:
برادر های عزیز من
هر شخص درصد کمی شانس برای برنده شدن تو لاتاری داره البته منظورم این نیست که امید نداشته باشید بر عکس امیدوار باشید.ولی من میگم برنده شدن در لاتاری کاملا شانسی هست پس به عنوان نقشه دوم زندگی به لاتاری نگاه کنید وتمام ذهن خودتونو مشغول نکنید.زندگی کنید و نیم نگاهی به لاتاری داشته باشید.و امیدوار باشید که برنده بشید.من بار چهارم هست که شرکت میکنم.
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، reza6966 ، sabtenam11 ، afagh2014 ، سیم زر
ضمن درود و عرض ادب به همه که ثبت نام کردين و در اينجا حضور دارين.اول در مورد زبان نظرمو خواستم بگم که ما چه بخواهيم بريم چه نه به هر صورت بايد زبان بين المللی رو بلد باشيم و من فکر ميکنم بهتره هر چه زودتر اقدام کنين چون به همون نسبت که شانس براي برنده شدن پايین هست به همون نسبت هم ممکنه برنده شين و شانس داشته باشين.و
در مورده دلار و ارز نميشه واقعاً نظره قاطع داد امّا به هر صورت به قول يکی از بچه ها يه مقداری دلار بخرين و بزارين کنار که به مشکل نخورين بعدا.
دیگه اینکه تاپيک بحث آزاد رو من و چنتا از بچه ها با مديرن مطرح کرديم قبل شروع ثبت نام لاتاری ولی مورد موافقت قرار نگرفت اما من با تاپيکی تحت عنوان دليل مهاجرت به امريکا و برنامها چيزی که babak82عزيز هم پيشنهاد دادن خيلی موافقم.
ودر آخر هم از ته قلبم از خدا ميخوام هر کی که احتياج داره و بايد بره زودتر بره و موفق بشه.
با آرزوي بهترين ها براي همتون...
تشکر کنندگان: silence7 ، mary2606 ، Omid-Aria ، rezaahmadi ، بازگشت ، Tasnim banou ، پدی ، HAZARA ، wushu kung fu ، S0SHiANT
(2012-11-06 ساعت 22:01)اردوان نوشته:  ضمن درود و عرضه ادب به همه که ثبت نام کردين و در اينجا حضور دارين.اول در مورد زبان نظرمو خواستم بگم که ما چه بخواهيم بريم چه نه به هر صورت بايد زبان بين المللی رو بلد باشيم و من فکر ميکنم بهتره هر چه زودتر اقدام کنين چون به همون نسبت که شانس براي برنده شدن پايین هست به همون نسبت هم ممکنه برنده شين و شانس داشته باشين.و
در مورده دلار و ارز نميشه واقعاً نظره قاطع داد امّا به هر صورت به قول يکی از بچه ها يه مقداری دلار بخرين و بزارين کنار که به مشکل نخورين بعدا.
دیگه اینکه تاپيک بحث آزاد رو من و چنتا از بچه ها با مديرن مطرح کرديم قبل شروع ثبت نام لاتاری ولی مورد موافقت قرار نگرفت اما من با تاپيکی تحت عنوان دليل مهاجرت به امريکا و برنامها چيزی که babak82عزيز هم پيشنهاد دادن خيلی موافقم.
ودر آخر هم از ته قلبم از خدا ميخوام هر کی که احتياج داره و بايد بره زودتر بره و موفق بشه.
با آرزويه بهترين ها براي همتون...
مرسی آقای اردوان شما خیلی خوب صحبت میکنین واقعا...
منم فکر کنم مطلبی که شما گفتین خوب باشه و کاملا مواقفم باهاتون.
راستی بحث آزاد چرا مورد موافقت قرار نگرفته بود اون موقع که شما صحبت کردین؟
تشکر کنندگان: Omid-Aria
(2012-11-06 ساعت 22:04)silence7 نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 22:01)اردوان نوشته:  ضمن درود و عرضه ادب به همه که ثبت نام کردين و در اينجا حضور دارين.اول در مورد زبان نظرمو خواستم بگم که ما چه بخواهيم بريم چه نه به هر صورت بايد زبان بين المللی رو بلد باشيم و من فکر ميکنم بهتره هر چه زودتر اقدام کنين چون به همون نسبت که شانس براي برنده شدن پايین هست به همون نسبت هم ممکنه برنده شين و شانس داشته باشين.و
با آرزويه بهترين ها براي همتون...
مرسی آقای اردوان شما خیلی خوب صحبت میکنین واقعا...
منم فکر کنم مطلبی که شما گفتین خوب باشه و کاملا مواقفم باهاتون.
راستی بحث آزاد چرا مورد موافقت قرار نگرفته بود اون موقع که شما صحبت کردین؟
خواهش میکنم دوست منSmileمرسی از لطف شما...
بحث آزاد به دليل اينکه يه عده وارد هاشيه ميشدن و مطالبی رو عنوان ميکردن که اصلاً ربطی به موضوع نداشت مديران علاقه ای به ايجاد چنين تاپيکی نداشتن.اما حالا اگه با پیشنهاد من موافق باشین همگی مطرح کنیم شاید درست شه.چون اینجا دیگه جای این بحث ها نیست واقعا.ثبت نام تموم شده
تشکر کنندگان: silence7 ، Omid-Aria
دوستان به نظر شما کسی که دلار خریده و توی خونه نگهداری میکنه برای زمانی که باید سطح مالیش رو به آفیسر کیس نشون بده، لازم هست که چنج کنه بریزه به حساب و پرینت بگیره؟ کمی خنده داره چون فقط به نفع صرافاست!!!!
تشکر کنندگان:
(2012-11-06 ساعت 23:36)mary2606 نوشته:  دوستان به نظر شما کسی که دلار خریده و توی خونه نگهداری میکنه برای زمانی که باید سطح مالیش رو به آفیسر کیس نشون بده، لازم هست که چنج کنه بریزه به حساب و پرینت بگیره؟ کمی خنده داره چون فقط به نفع صرافاست!!!!
کلا باید آخرین گردش مالی رو ترجمه کرد!.در یک بانک معتبر و اونو نشون افیسر داد.
این چیزی بوده که من تو سفرنامه های بچه های سال های پیش خوندم
تشکر کنندگان: silence7 ، mary2606 ، behzadb57
(2012-11-07 ساعت 00:11)اردوان نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 23:36)mary2606 نوشته:  دوستان به نظر شما کسی که دلار خریده و توی خونه نگهداری میکنه برای زمانی که باید سطح مالیش رو به آفیسر کیس نشون بده، لازم هست که چنج کنه بریزه به حساب و پرینت بگیره؟ کمی خنده داره چون فقط به نفع صرافاست!!!!
درسته منم همچین چیزیو خوندم که شما اشاره کردین
تشکر کنندگان: اردوان ، mary2606
(2012-11-07 ساعت 00:21)silence7 نوشته:  
(2012-11-07 ساعت 00:11)اردوان نوشته:  
درسته منم همچین چیزیو خوندم که شما اشاره کردین

در مورد این چیزی که میگم زیاد مطمئن نیستم اما شاید بشه با باز کردن یک حساب ارزی شما دلار به بانک بدید و گردش مالی بگیرید و هر زمان خواستید دوباره دلار رو پس بگیرید از بانک اینطوری نیازی هم به صراف نیست
یه امید خدا قبول میشم و پرش میکنم !!

کیس نامبر: coming soon
تاریخ و نتیجه مصاحبه:
تعداد افراد کیس : 1
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا:
تاریخ گرفتن گرین کارت: من قبول میشم حالا ببنین کی گفتم اینو
تشکر کنندگان: rezaahmadi ، mary2606

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان