کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
سلام
دیگه داریم به زمان ثبت نام لاتاری 2014 نزدیک میشیم و Saint عزیز هم زحمت ایجاد تاپیک رو کشیدن. خواستم اولین اطلاعات رو راجع به 2014 من پست کرده باشم.

زمان ثبت نام لاتاری 2014 از روز سه شنبه 2 اکتبر 2012 ساعت 12 ظهر به وقت شرق آمریکا برابر با 11 مهر 1391 ساعت 7:30 عصر به وقت ایران آغاز میشه و تا روز شنبه 3 نوامبر 2012 ساعت 12 ظهر باز به وقت شرق آمریکا برابر با 13 آبان (روز دانش آموز و عید غدیر خم) ساعت 7:30 عصر به وقت ایران به مدت 33 روز ادامه داره و مثل سالهای قبل ثبت نام به صورت آنلاین و از طریق سایت (http://dvlottery.state.gov) انجام میشه. (منبع: سایت US Department of State)

توضیح اینکه اصولا ساعت شرق آمریکا 8 ساعت و نیم از ساعت رسمی ایران عقب تره. ولی ساعت تابستانی در ایران روز 30 شهریور به اتمام میرسه و یک ساعت عقب میریم، در حالیکه در آمریکا پایان ساعت تابستانی 2 صبح اولین یک شنبه نوامبر (که امسال میشه 4 نوامبر) انجام میشه. برای همین در طول مدت ثبت نام ساعت رسمی ایران تنها 7 ساعت و نیم از شرق آمریکا جلوتره. از اونجاییکه ما ایرانیها اکثرا دقیقه نودی هستیم این رو گفتم که در نظر داشته باشیم روز 13 آبان تا ساعت 19:30 وقت داریم، نه تا 20:30
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: کیانا ، bakhshandehgy ، shahyad ، renger008 ، storagemeter ، sisi0098 ، mahdi/sh ، ASALI ، nader_wanton ، rezagh ، Erfaanism ، lilistar ، hadiseh.t ، Ali DV-2013 ، tiba ، barsa ، Farshid22 ، bazad ، saeed_sqs_20 ، mortezajn ، amir_cool_2001 ، drkam ، Serendipity ، blackseven ، betterlife ، wushu kung fu ، humsun ، arash1986 ، bardia9 ، به گل ، schaghayegh ، Dr.Fox ، only_flight ، silence7 ، shimoda ، fazelisaber ، zina s ، asdesz ، myfriendsmy2010 ، S0SHiANT ، hamedrst ، اردوان ، bhe ، Ensiblue ، lilypedia ، farzad-it ، ملودی1 ، mehrdad288 ، sepidehrazavi93 ، صوفیا صوری ، amino ، mahdi_gh ، IRANDOKHT ، somayeh8159 ، alireza_iv ، gogoli-magoli ، Danoosh ، unemployed ، paniz light ، kopenhak84 ، puzzel ، battosai ، امیر مهاجر ، mohammad2671 ، parisaa ، afarinesh65 ، alighcs ، parastoo mohajer ، roshanak414 ، seeker ، masih sh ، pooyash ، A l i ، mohammadreza_sally ، pariya2 ، fahimeh88 ، aminghshiraz ، Mehrdadvictor ، mom ، milichi ، benimclaren ، amirhr123 ، iloveshadow ، GreenRoad ، shahryar_eng ، Lottery_GC ، saher ، flamenco.milad ، malekan ، spiderman1 ، Onlysat ، aza_fash ، Amir Caran ، وحیده ، moonica_a ، alighods ، mary_poppins ، boxmce ، j@vad ، prance333 ، s4s4 ، ziza ، 327 ، Afies ، jilibiliyaee ، mitr.p ، mahvizan84 ، mina_s ، Msns ، mhr.714 ، سهیلی ، ata_bros ، ali.d ، armin_gf4 ، زری وحدتی
با تشکر از همه مدیران سایت و saint گرامی، امیدوارم هر کسی دوست داره بره آمریکا زودتر بره. این صفحه هم توضیح فیلد های مختلف ثبت نام اینترنتی هست. امیدوارم بدردتون بخوره.
سلام به همه هموطنان عزیز و با امید موفقیت در تمامی مراحل زندگی
من از برندگان 2013 هستم و با توجه به گذروندن مراحل استرس زا(ازجمله همین حالا که منتظر کارنت شدنم!) چند نکته مهم رو برای کسانی که انشالله میخوان ثبت نام کنند رو ذکر میکنم:
1-خوب فکر کنید واقعا آمادگی مهاجرت رو دارید یا نه؟ اگر فکرش رو هم نمیتونید بکنید لطفا شانس بقیه رو کم نکنید و از خیر ثبت نام بگذرید.
2-موضوع لاتاری رو کاملا جدی بگیرید و از سر تفنن فرمها رو پر نکنید! خودم هم باورم نمیشد یه روز بخت بردن رو خواهم داشت.
3-اشتباهات کوچیک الان توی پر کردن فرمها شاید فردا کار دستتون بده و missmatch بخورید. بنابراین با دقت کامل و با صداقت فرمها رو پر کنید مثلا اگه الان نامزد کردید و قراره عقد کنید ننویسید متاهلید.
4-اسمتون دقیقا مثل پاسپورتتون باشه و به اسپلینگ توجه داشته باشید.
5-شماره کانفرمیشن قابل بازیافت نیست پس حتما پرینتشو یه جای امن بذارید چون سال دیگه باید تو سایت چک کنید.
ضمنا اگه جای شما باشم از مشخصاتی که پر میکنم پرینت اسکرین میگیرم که یه نسخه از اطلاعات پیشم باشه.
اینها نکاتی بودن که به ذهنم رسید.
پاینده باشیدWink
Case No.2013AS68##
روئیت قبولی:8May2012 تعداد:3
سفارت:آنکارا ، مصاحبه :W4 May2013
مقصدTongueortland OR
نتيجه مصاحبه:Q9+AP
کلیرنس:20آگوستBig Grin
دریافت ویزا:۲۶ آگوستBig Grin
سلام خدمت همگی.
خواستم بدونم تاریخ دقیق شروع ثبت نام کی هستش ؟
با تشکر.
می نوش که عمر جاودانی این است ------------ خود حاصلت از عمر جهانی این است

هنگام گل و مل است و یاران سرمست -------- خوش باش دمی که زندگانی این است
تشکر کنندگان: betterlife ، fazelisaber ، shahryar_eng
یک سوال :

یادمه1 May موقع اعلام نتایج گفتن که اکتبر هم اعلام میکنن آیا بعد از اعلام نتایج ثبت نام آغاز میشه ؟

آیا ایران هنوز توی لیست کشورهایی که حق شرکت دارن هستش
تشکر کنندگان: betterlife ، fazelisaber ، shahryar_eng ، mary_poppins
ثبت نام 1 روز بعد از اعلام نتایج دور دوم اعلام میشه 1 اکتبر نتایج اعلام میشه 2 اکتبر ثبت نام 2014 شروع میشه اینم لینکشhttp://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1322.html
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، ammar ، saeed_sqs_20 ، betterlife ، Dr.Fox ، fazelisaber ، nora ، mahdi_gh ، Danoosh ، battosai ، pariya2 ، shahryar_eng
سلام
بهتره مستقیم از خود سایت ثبت نام کنیم یا از طریق این سایتایی که تبلیغ میکنن برای ثبت نام؟ کدوم مطمئن تره؟
تشکر کنندگان: betterlife ، fazelisaber
(2012-08-14 ساعت 00:51)saharph نوشته:  سلام
بهتره مستقیم از خود سایت ثبت نام کنیم یا از طریق این سایتایی که تبلیغ میکنن برای ثبت نام؟ کدوم مطمئن تره؟
سلام
با توجه به اینکه خودتون 100% وسواس زیادی خواهید داشت، بی جهت هزینه نکنید چون به راحتی قابل انجامه.
Case No.2013AS68##
روئیت قبولی:8May2012 تعداد:3
سفارت:آنکارا ، مصاحبه :W4 May2013
مقصدTongueortland OR
نتيجه مصاحبه:Q9+AP
کلیرنس:20آگوستBig Grin
دریافت ویزا:۲۶ آگوستBig Grin
تشکر کنندگان: daria ، betterlife ، mahdi_gh ، Danoosh ، pariya2 ، afsanehh_197 ، boxmce ، blueversace
سلام
میشه به صورت شماره ای و تیتر وار(البته با یکم جزئیات) بگید دقیقا موقع ثبت نام چه چیزهایی میخواد که من از الان آماده کنم؟
مثلا
1 - عکس پرسنلی (4*3)
2- ...
نشد : 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022
بازم نمیشه: 2023
تاآخرش همینه
چیزای خوب به ما نیومده
تشکر کنندگان: betterlife ، fazelisaber
(2012-08-14 ساعت 11:53)saeed_sqs_20 نوشته:  سلام
میشه به صورت شماره ای و تیتر وار(البته با یکم جزئیات) بگید دقیقا موقع ثبت نام چه چیزهایی میخواد که من از الان آماده کنم؟
مثلا
1 - عکس پرسنلی (4*3)
2- ...
دوست عزیز تمام سوالات رو میتونی در تایپیک مربوط به شرکت در لاتاری 2013 پیدا کنی این هم ادرسش مهاجرسرا » آمریکا » قرعه کشی گرین کارت » گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳
شرکت در گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: daria ، betterlife ، Danoosh ، flamenco.milad ، moonica_a ، SMF
(2012-08-13 ساعت 16:00)nojanarabi نوشته:  سلام خدمت همگی.
خواستم بدونم تاریخ دقیق شروع ثبت نام کی هستش ؟
با تشکر.

سلام
خوبه این تاپیک هنوز یک صفحه بیشتر نیست، موقعی که شما این پست رو زدین هم کلا 3 تا پست تو تاپیک بوده که تو اولیش من کامل زمان ثبت نام رو توضیح دادم. شما که عضو قدیمی هستین بدون اینکه برای جواب سؤالهاتون یک کم جستجو کنین فقط سؤال مطرح میکنن، وای به حال عضوهای جدید.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
سلام. میخواستم بدونم کسانی که جزو برندگان 2013 بودند و هنوز کارنت نشدن هم میتونن برای 2014 شرکت کنند یا اینکه اشکالی داره؟
تشکر کنندگان: betterlife ، Old_Spider
(2012-08-14 ساعت 15:11)minatatu نوشته:  سلام. میخواستم بدونم کسانی که جزو برندگان 2013 بودند و هنوز کارنت نشدن هم میتونن برای 2014 شرکت کنند یا اینکه اشکالی داره؟

البته كه ميتونيد شركت كنيد. ولي چرا وقتي برنده شديد دوباره مي خواهيد شركت كنيد؟ پيشنهاد ميكنم كه كيس خودتون رو پيگيري كنيد و انزژي و زمان رو براي مهاجرت براي كيس 2013 از دست ندهيد. نگران كاستي ها و مشكلات نباشيد با ايمان و قدرت شانس خود را دنبال نموده تا به هدف برسيد. شانش يكبار در خونه آدم رو ميزنه.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: betterlife ، fazelisaber ، pariya2 ، armin1 ، j@vad ، rouzbehdarvishi
سلام
خواستم یه تجربه دراختیاردوستان بذارم
اول ازهمه اینکه لطفا واسه افرادی که اصلا برنامه ای واسه مهاجرت ندارن مثل پدربزرگ مادربزرگ آق جون .نوه دخترخاله اکرم اینا. ثبت نام نکنیداجازه بدین
کسی که واقعا نیازداره وبرنامه داره ازاین فرصت استفاده کنه یکی ازدوستان 2012 واسه پدرش ثبت نام کرد برنده شد نرفت پس نکنیداین کارو.
دوم اینکه با امیدبه اینکه حتما قبول میشید تمام مراحل ثبت نام با انرژی وفکرمثبت انجام بدیدمن چندین سال بود که ثبت نام میکردم اما هیچوقت جدی
نگرفتم اما واسه 2013 واقعا با یک ذهن بسیارمثبت ثبت نام کردم وازابتداثبت نام حتی لحظات پرکردن فرم ثبت نام مدام میگفتم ما امسال برنده میشیم
ونتیجه اوون رو هم دیدم که قبولی 2013 بود
شادزی درپناه ایزد
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
به امید خدا داره کم کم زمان برگزاری dv2014 میشه

به امید خدا هرکس که توانایی رفتن رو داشته باشه امسال قبول بشه

آمین
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان